آیا از رشته های مجاز آزمون ارشد مامایی 98-99 اطلاع دارید؟ آیا از گرایش های ارشد مامایی باخبر هستید ؟ آیا از ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد مامایی در هر شهر و هر دانشگاه مطلع هستید؟ برای ارشد مامایی چی بخونم؟ ایا دانشگاه ازاد کارشناسی ارشد مامایی دارد ؟ درصد قبولی ارشد مامایی چقدر است؟ منابع ارشد مامایی سازمان سنجش به چه صورت است ؟ با لیسانس مامایی در کدامیک از رشته های آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توان شرکت کرد؟

با توجه به سوالات بسیار متقاضیان تحصیل در رشته مامایی در این مقاله به معرفی رشته های مجاز برای آزمون ارشد مامایی98-99 پرداخته ایم در انتهای مقاله می توانید منابع آزمون ارشد مامایی را دریافت نمایید. همچنین در صورت داشتن سوال و تهییه بسته های آموزشی رشته ارشد مامایی 98، حضور در کلاس های آموزشی و شرکت در آزمون های کشوری موسسه علوم پزشکی سنا می توانید از طریق تماس با شماره 021-66574345 اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

لیست رشته های مجاز برای ارشد مامایی 98-99

رشته های مجاز ارشد مامایی برای داوطلبان دارای کارشناسی مامایی به شرح زیر می باشد. متقاضیان رشته مامایی به این نکته توجه داشته باشند برای انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 98 علاوه بر رشته مامایی می توانند، رشته مشاوره در مامایی را نیز انتخاب نمایند تا شانس قبولی خود را در آزمون ارشد علوم پزشکی افزایش دهند، چرا که کلیه فارغ التحصیلان رشته مامایی و مشاوره مامایی در نهایت برای دکتری باید در رشته مامایی ادامه تحصیل دهند.

arshad mamaeipsd

رشته های ارشد مجاز برای یک لیسانس مامایی98

 یک لیسانس مامایی در رشته های زیر می تواند در آزمون ارشد وزارت بهداشت شرکت نماید:

arshad mamaei1 Recovered

همچنین فارغ التحصیلان لیسانس مامایی می توانند در آزمون ارشد وزارت بهداشت رشته های زیر شرکت نمایند:

arshad mamaei98

یک نکته مشاوره ای در رابطه با نکات کلی در طول ماه های مطالعه برای آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

 در ادامه به معرفی نکات کلی برای مطالعه می پردازیم، پس دقت داشته باشید گاهی وقت ها رعایت برخی نکات کوچک و داشتن یک همراه تحصیلی می تواند کمک بسیاری به یاد گیری مطالب، کسب رتبه عالی و استفاده درست از زمانی که دارید شود. پس تا ادامه با ما همراه باشید.

صبح زودتر بیدار شوید و تا دیر وقت بیدار نمانید. بیدار ماندن تا دیروقت باز دهی مطالعه شما را پایین می آورد. البته این موضوع بستگی به عادت ذاتی نیز دارد شاید برخی تا اواخرنیمه شب تمرکز بهتری می گیرند.

همراهی یک مشاور از ابتدا تا انتها راه، کارایی شما را به شدت افزایش می دهد، در بعضی موارد داوطلبان با یک شروع خوب درس خواندن برای ارشد را آغاز میکند اما نیمه های راه انرژی خود را از دست می دهند و ممکن است حتی در مواردی داوطلب از ادامه دادن برای درس خواندن و برنامه ریزی منصرف شود، همانطور که در ابتدا توضیح دادیم، داشتن یک مشاور خوب از ابتدا تا انتها می تواند کمک بسزایی برای موفقیت شما عزیزان باشد و با دادن برنامه هفتگی و پیگیری نحوه مطالعه به شما در این امر یاری برساند، در صورت نیاز به مشاوره و پشتیبانی هفتگی و شرکت در آزمون های سنا برای رشته های ارشد علوم پزشکی می توانید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

داشتن تغذیه مناسب و میان وعده و ورزش صبگاهی نیز برای داشتن یک مطالعه درست و پر انرژی  بسیار موثر بوده و نباید از آن غافل شوید. همچنین در فاصله بین مطالعات خود زمانی را به استراحت اختصاص دهید. از کارهایی که احتیاج به تمرکز دارد و منجبربه فعالیت ذهنی شما میشود در زمان استراحت بپرهیزید.

از این آزمون غول بزرگی نسازید شما تلاش خود را میکنید، موفقیت ازآن شماست.

برای اطلاع از مقاله های ارشد ماماییموارد زیر را مطالعه نمایید.

کلاس ارشد مامایی ویژه آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

دانلود رایگان سوالات کنکور ارشد مامایی 97-98

نمونه کارنامه های آزمون ارشد مجموعه مامایی 97-96

منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه مامایی 97-

ظرفیت پذیرش آزمون ارشد مشاوره در مامایی 96-95

لیست بسته های آموزشی ارشد موسسه سنا

دیدگاه‌ها  
0 # ندا 1397-09-11 16:08
سلام وقت بخیر.من لیسانس روانشناسی عمومی دارم .میتونم برای ارشد مشاوره مامایی بخونم؟
پاسخ دادن
0 # ناشناس 1397-09-19 18:39
سلام عزیزم باید کارشناسی هم مامایی باشد.
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1397-09-25 11:00
سلام خیر
پاسخ دادن
0 # فهیمه نننننن 1397-09-26 13:13
با سلام من کارشناس مامایی هستم. میتوانم ارشد روان شناسی عمومی دانشگاه ازاد امتحان دهم؟
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

اعلام نتایج اولیه آزمون ملی دندانپزشکی 97-98

آخرین تغییرات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

جزئیات ثبت نام آزمون فلوشیپ پزشکی 98

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد هماتولوژی 98

منابع آزمون کارشناسی ارشد هماتولوژی 98

فراخوان جذب هیئت علمی پزشکی در سال 97 - 98

منابع آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل 98

منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی 98

ایجاد رشته تغذیه ورزشی در دپارتمان تغذیه 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)