arshad sam shenasi

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد سم شناسی کدامند؟ با کارشناسی چه رشته ای می توان در مقطع ارشد سم شناسی شرکت کرد؟ اگر قصد ادامه تحصیل در رشته ارشد سم شناسی را داشته باشیم چه دروسی را باید بخوانیم؟ و سوالات بسیاری که اغلب متقاضیان کنکور ارشد وزارت بهداشت از ما می پرسند. در ادامه به تمام سوالات شما در این باره پاسخ داده خواهد شد. در صورت داشتن سوال می توانید از هر کجای کشور که هستید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را از مشاوران ما بپرسید.

رشته سم شناسی جز رشته هایی است که هنوز خیلی بین داوطلبان شناخته نشده و اغلب متقاضیان از آینده شغلی رشته سم شناسی و یا اینکه با کارشناسی چه رشته ای می توانند در مقطع ارشد رشته سم شناسی تحصیل کنند خبر ندارند، با توجه به اینکه مقطع کارشناسی این رشته وجود ندارد می توان گفت تقریبا جز رشته های است که فارغ التحصیلان می توانند به آینده شغلی آن امید بیشتری داشته باشند، در ادامه لیست رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد سم شناسی را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا انتها با ما همراه باشید.

 bannerfinal

رشته های مجاز ارشد سم شناسی 99

فارغ التحصیلان چه رشته ای می توانند درمقطع ارشد سم شناسی شرکت کنند؟

در ادامه تمام رشته های مجازی که می توانند در کنکور ارشد رشته سم شناسی شرکت کنند را در اختیار شما قرار می دهیم.

کلیه داوطلبان با داشتن كارشناسی در رشته ھای: حشره شناسی پزشكی و مبارزه با ناقلین، شیمی، میكروب شناسی، علوم آزمایشگاھی، علوم بیولوژی (كلیه گرایشھا)-بیوشیمی، شیمی مواد غذایی، بھداشت عمومی،بھداشت حرفه ای، بھداشت محیط، تغذیه، گیاه پزشكی، علوم صنایع غذایی، فیزیولوژی، ایمنی شناسی، پرستاری، سم شناسی، داروشناسی، بیھوشی، میكروبیولوژی، زیست شناسی، علوم دارویی، ویروس شناسی، انگل شناسی، گیاھان دارویی، بھداشت و بازرسی گوشت، دكتری عمومیپزشكی، دكتری عمومی داروسازی، دكتری عمومی دامپزشكی می توانند در مقطع ارشد رشته سم شناسی شرکت کنند. 

سخن مشاور در رابطه با کارشناسی ارشد سم شناسی

رشته سم شناسی جز رشته هایی است که هنوز خیلی بین متقاضیان کنکور ارشد شناخته نشده، و چون این رشته در مقطع کارشناسی ارائه نمی شود می توان گفت بازار کار فارغ التحصیلان این رشته هنوز اشباح نشده است. در مقاله های بعدی توضیحات بیشتری در رابطه با بازار کار ارشد سم شناسی به شما ارائه خواهیم داد.

بنابراین اگر جز آن دسته متقاضیانی هستید که قصد شرکت دراین رشته را دارید برای اطلاع از منابع کنکور ارشد سم شناسی می توانید به سایت sanabook.com  مراجعه کرده و یا با شماره 02166574345 تماس گرفته و از مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین منابع کتاب کنکوری و طبقه بندی شده برای شرکت در رشت سم شناسی استفاده کنید، به این نکته توجه داشته باشید به دلیل کم متقاضی بودن این رشته شانس قبولی شما با انتخاب درست منابع و داشتن برنامه ریزی درست برای مطالعه و زدن تست و شرکت در ازمون های آزمایشی به راحتی در بهترین دانشگاه های وزارت بهداشت میسر خواهد شد.

bannerfinalmoshavere

 

 ترتیبی که مشاور سنا برای ارشد رشته سم شناسی به شما پیشنهاد میدهد به شرح زیر است:

دانلود کلید نهایی سوالات ارشد سم شناسی 99

زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

منابع مفید برای آزمون وزارت بهداشت کدامند ؟

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

برنامه آموزشی کارشناسی ارشد آموزش هوشبری

اضافه شدن 7 رشته در دانشگاه‌های علوم پزشکی

عدم افزایش حقوق اعضای هیئت علمی در بودجه 99

نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت sanjesh.org

سوالات متداول کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد سم شناسی پزشکی وزارت بهداشت 98

جذب اعضای هیات علمی در دانشگاه‌های علوم پزشکی

تغییرات مهم آزمون لیسانس به پزشکی 99

ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 99

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)