arshad vezarat behdash 98

 

متقاضیان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 توجه داشته باشند، شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 در این مقاله به طور کامل توضیح داده شده است. زمان ثبت نام آزمون، ارسال مدارک و دریافت كد رهگیری از ساعت 10  صبح تاریخ 30/11/97 ساعت 16 تاریخ 97/12/10  فقط بصورت اینترنتی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی انجام می شود. هزینه ثبت نام برای هر گروه امتحانی مبلغ 450000 ريال می باشد و داوطلبان می توانند در صورتی قصد انتخاب رشته دوم را دارید، از گزینه ویرایش فرم ثبت نام، اقدام به انتخاب رشته دوم و پرداخت همزمان هزینه کرده و کليه مراحل را تا تأیيد نهایی انجام دهد.

داوطلبان باید کلیه مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 را بصورت كامل و خوانا و صحیح ارسال کنند. مدارک ارسالی توسط دانشگاه پذیرنده اخذ خواهد شد، اعلام و ارسال هرگونه اطلاعات غیر مرتبط و غیر واقعی خودداری شود.در ادامه شرایط و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 sana telegram

 

تذکرات مهم ویژه متقاضیان ارشد وزارت بهداشت 98

1- داوطلبان مشمول طرح اجباری می توانند بدون گذراندن و یا شروع طرح، در هر زمان در آزمون شرکت کنند و منعی جهت ادامه تحصیل ندارند.

2-ارائه دو سال سابقه کار بالینی در رشته های مشخص شده مانند رشته های پرستاری مراقبتهای ویژه نوزادان، پرستاری توانبخشی و ... الزامی می باشد. و برای رشته هایی که سابقه بالینی درج نشده نیاز به ارائه سابقه کار نمی باشد.

3- کسب 25% در درس زبان و میانگین 30 % در دروس اختصاصی  جهت تصحیح پاسخنامه و مجاز به انتخاب رشته محل شدن الزامی است

نمره حدنصاب دروس تخصصی و زبان در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

حجم هر یک از مدارک باید kb 100-300 باشد.

1-  اسكن یک قطعه عكس  3*4 با فرمت jpg

2- اسكن اصل شناسنامه صفحه اول شناسنامه و درصورت وجود توضیحات صفحه آخر

3-اسكن اصل كارت ملی، هر دو سمت آن ودر صورتیکه شناسنامه یا کارت ملی جهت تعویض به مراجع ارسال شده، اسکن رسید مربوطه قابل قبول میباشد.

4- در صورت الصاق عکس فرد دیگری در فرم ثبت نام به هر دلیلی اشتباه توسط مسئول کافی نت، الصاق عکسهای ذخیره شده فرد دیگر و ...( فرد بعنوان متخلف تلقی شده و مطابق مقررات رفتار خواهد شد. پس اگر ثبت نام خود را در کافینت انجام می دهید، حتما فرم ثبت نام را قبل از تاید یک بار با دقت تمام مشاهده کنید.

توجه : داوطلبان دقت داشته باشند معدل مقطع کارشناسی در آزمون کارشناسی ارشد  با سهم 21 % در نظر گرفته میشود.

شرایط عمومی و اختصاصی آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

1-داشتن شرایط عمومی ورود به دوره آموزش عالی

2-دارا بودن دانشنامه كارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری عمومی گروه پزشکی و مدارک بالاتر متناسب با رشته تحصیلی مورد تقاضا در رشته های امتحانی ارشد

3-داوطلبانی كه طبق مدارد مورد پذیرش جدول مذكور نسبت به انتخاب رشته امتحانی اقدام نکنند در هرمرحله از روند برگزاری آزمون اعم از بررسی مدارد، اعلام نتایج، پذیرش و دوره تحصیل، از روند سنجش حذف و از ادامه تحصیل محروم خواهند شد.

بعنوان مثال اگر در رشته امتحانی، مدرک مورد پذیرش مقطع کارشناسی میكروبشناسی قید گردیده منظور رشته میكروب شناسی در مقطع کارشناسی بوده و یا در مجموعه امتحانی پرستاری، دانش آموخته رشته هوشبری پس از شرکت در آزمون این مجموعه در صورتیکه پس از آزمون مجاز به انتخاب رشته محل شود فقط میتواند رشته محلهای مربوط به دو رشته پرستاری مراقبتهای ویژه و ویژه نوزادان را در صورت داشتن سایر شرایط، انتخاب نماید و مجاز به انتخاب سایر رشته های این مجموعه نمیباشد.

4-داوطلبان شاغل، قبل از ثبت نام موافقت كتبی و بدون قید و شرط محل كار خود را مبنی بر ادامه تحصیل دریافت و آنرا نزد خود نگهدارند تا در صورت لزوم پس از قبولی به دانشگاه مربوطه ارائه نمایند.

5-كسانی كه در آزمون سال 98 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی شركت نموده و دردانشگاهها و مراکزی که تحصیل در آنها عادی رایگان ، روزانه میباشد، پذیرفته شوند و پس از ثبت نام یا عدم ثبت نام در دانشگاه از ادامه تحصیل انصراف دهند، مجازبه شركت در آزمون سال 99 نمیباشند.

 

سخن آخر با داوطلبانی که می خواهند از همین الان برای کنکور ارشد وزارت بهداشت شروع کنند .

با شروع ثبت نام و نزدیک شدن به زمان برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت، یکی از معضلات داوطلبان کنکوری، عدم شروع مطالعه و نداشتن منابع مناسب برای رشته ای است که قصد شرکت در آن را دارند و اکثر این داوطلبان بر این باورند که دیگر برای شروع دیر شده است و فرصت را از دست داده اند.

در پاسخ به این دوستان باید بگوییم، بسیاری از رتبه های برتر سال گذشته رشته های ارشد وزارت بهداشت مطالعه خود را در زمستان و در همین فرصت 4 الی 5 ماهه شروع کرده اند، اما تنها فرقی که این داوطلبان با شما، داشتن برنامه ریزی درست برای مطالعه و مهم تر از همه تهییه کتاب های کنکوری و طبقه بندی شده برای ازمون ارد بوده است، چرا که یکی از بزرگترین اشتباهات شما عزیزان در فرصت باقی مانده انتخاب منبع اصلی یا همان رفرنس معرفی شده وزارت بهداشت برای مطالعه است که این انتخاب نادرست در مدت زمان باقی مانده باعث سردرگمی و عدم جمع بندی مطالب می شود.

پس با توجه به فرصت باقی مانده برای کنکور ارشد وزارت بهداشت دو نکته بسیار اهمیت دارد:

1- برنامه ریزی مشخص زمانی برای مطالعه

2- انتخاب منبع کنکوری و طبقه بندی شده  و شرکت در آزمون های آزمایشی برای اطلاع از میزان آمادگی خود.

حتما مقاله توصیه های طلایی استاد رجبی مدرس ایمنی شناسی موسسه سنا و آیا در زمان باقی مانده فرصت برای موفقیت در آزمون ارشد ۹۷ وجود دارد؟ و برای آگاهی از روش های تست زنی و مدیریت زمان به این لینک مراجعه کنید روش های تست زنی و مدیریت زمان در آزمون ارشد وزارت بهداشت 

بنابراین برای اطلاع از لیست کتاب های کنکوری رشته های ارشد علوم پزشکی می توانید به سایت sanabook.com مراجعه کرده و برای صحبت با مشاور می توانید با شماره 02166574345 تماس بگیرید.

 

لینک مرتبط با آزمون کارشناسی ارشد زوارت بهداشت :

دانلود دفترچه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

چرا تست زنی جای آزمون آزمایشی را نمی گیرد؟!

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت 98-99

 طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت حذف شد؟!

 

دیدگاه‌ها  
0 # فرنوش 1397-11-29 22:07
باسلام
من سال گذشته (هنوز فارغ التحصیل نشده بودم) در کنکور ارشد شرکت کردم و انتخاب رشته کردم اما قبول نشدم نه آزاد نه دولتی، هنوز طرح پرستاریم شروع نشده و شاید شاید بعد از عید شروع بشه.
با توجه به این ها و با توجه به دفترچه انتخاب رشته سال ۹۸، من مجاز به شرکت در ازمون ارشد ۹۸ هستم؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1397-12-10 11:03
سلام. بله مشکلی نداره شما می تونید در ازمون کارشناسی 98 ثبت نام کنید.
پاسخ دادن
0 # sanaas 1397-12-04 10:08
سلام من برا مهر ٩٨ واحدام مونده يعني كلا نميتونم شركت بكنم تو ازمون ؟ يا شركت بكنم ولي انتخاب رشته نكنم؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-01-30 16:38
سلام. می تونید بصورت آزمایشی شرکت کنید اگر هنوز درستون تموم نشده.در صورت قبولی باید مدرک فراغالتحصیلیتون رو به دانشگاه برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد ارائه بدید.
پاسخ دادن
0 # علی .م 1398-01-05 21:06
با سلام و عرض خسته نباشید
با توجه به اینکه مهلت ثبت نام آزمون ارشد تا ۱۰ بهمن بوده در فروردین ماه ثبت نام انجام میشه یا نه ؟
ممنون میشم زودتر جواب بدین
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-01-30 16:39
سلام. بله مهلت ثبت نام تمدید شده و تا 31 فروردین ماه وقت دارید برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
پاسخ دادن
0 # Amin 1398-01-28 11:57
سلام .من دانشجوی ارشد وزارت علوم رشته مهندسی پزشکی هستم.برای کنکور وزارت بهداشت ثبت نام کردم .ایا امکانش هست که تا روز ازمون از رشته و دانشگاه خودم انصراف بدم .چون اگه الان انصراف بدم مشکل نظام وظیفه دارم و باید برم خدمت.ولی در دفترچه قید شده که تا اتمام فرایند ثبت نام باید انصراف بدم.خاهش میکنم راهنماییم کنید
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-01-30 18:35
سلام. در صورت قبولی در آزمون ارشد می تونید انصراف بدید و در رشته و دانشگاه جدید قبولی ادامه تحصیل دهید. الان نیازی به انصراف نیست.
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

کلاس های جمع بندی و رفع اشکال ترم بهار 98

همایش جمع بندی و ارائه راهکارهای دقیقه نودی کنکور ارشد و دکتری 98

تمدید دوباره مهلت ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

فراخوان جذب هیئت علمی وزارت بهداشت در سال 98

دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت علوم 98

اعلام نتایج اولیه و انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت علوم 98

تمدید مهلت ثبت نام آزمون زبان MSRT اردیبهشت 98

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

تغییر زمان برگزاری کنکور ارشد و دکتری وزارت علوم 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)