اطلاعیه شماره 8- ظرفیت اولیه رشت ههای علوم پایه پزشكی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشكی دكتری تخصصی و پژوهشی( (Ph.D  سال 1399
فهرست دانشگاه های پذیرنده اولیه بوده و ممكن است در اعلام نهایی تغییراتی در رشته های مختلف (بر حسب شرایط دانشگاه ها) انجام شود. از جمله افزوده شدن دانشگاه هایی كه بعد از این تاریخ مجوز پذیرش دریافت می نمایند و یا برخی از دانشگاه ها كه به دلایل گوناگون علمی و اجرایی حذف م یشوند. بدیهی است اعلام فهرست دانشگاه های پذیرنده و ظرفیت های مربوطه در این مرحله صرفاً برای آگاهی كلی داوطلبان بوده و حقی برای داوطلب ایجاد نمی كند. تغییرات احتمالی در ظرفی تهای پذیرش تا زمان انتخاب رشته محل توسط داوطلبان از طریق اطلاعیه های مركز سنجش آموزش پزشكی اطلاع رسانی خواهد شد که در این صفحه به ر.ز رسانی می شود.

دانلود دفترچه ظرفیت اولیه دکتری وزارت بهداشت99

تذکر مهم : متقاضیان شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت توجه داشته باشند، در حال حاضر 8اطلاعیه مهم بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور منتشر شده است برای اطلاع از این اطلاعیه ها به مقاله آخرین تغییرات کنکور دکتری وزارت بهداشت 99  و برای ثبت نام به مقاله زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 99 مراجعه کنید.

دانلود دفترچه ظرفیت دکتری وزارت بهداشت

 پذیرش در دانشگاه ها یا مراكز شامل: ارتش، انستیتو پاستور ایران، بقیه اله، دانشگاه آزاد، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه شاهد، سازمان انتقال خون ایران، مركز قلب شهیدرجایی و مؤسسه سرم سازی رازی از طریق وزارت بهداشت انجام شده ولی سایر شرایط از جمله خدمات و امكانات رفاهی تابع ضوابط و قوانین آن مؤسسه بوده و داوطلبان م ی توانند جهت كسب اطلاع بیشتر به آن دانشگاه یا مركز (و یا سایت مربوطه) مراجعه فرمایند. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی هیچگونه مسئولیتی در خصوص شرایط خاص این مؤسسات نخواهد داشت.

 دانشگاه های علوم پزشكی كشور تعهدی در قبال اسكان و تأمین خوابگاه ندارند و بر اساس امكانات موجود، خوابگاه در اختیار دانشجو قرار می دهند. لذا داوطلبان جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی دانشگاه یا مركز مورد نظر مراجعه كنند. دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشكی، بهداشت و تخصصی و همچنین مركز سنجش آموزش پزشكی در مورد ارائه یا عدم ارائه خوابگاه هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

 تحصیل در دانشگاه علوم پزشكی بقیه اله برای اعضای رسمی سپاه با ارائه مجوز شركت در آزمون از معاونت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی سپاه و همچنین سایر نیروهای مسلح شامل اعضای رسمی ارتش، نیروی انتظامی و وزارت دفاع با ارائه مجوز شركت در آزمون از رده خدمتی مربوطه و تایید لیست شركت كنندگان توسط دانشگاه علوم پزشكی بقیه اله با پرداخت شهریه در قالب قرارداد آموزشی انجام خواهد شد.

دانلود دفترچه ظرفیت اولیه دکتری علوم پزشکی 98

این دفترچه شامل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت در سال 98 می باشد، با مقایسه دفترچه سال 99 شما می توانید میزان کاهش و ظرفیت رشته های دکتری علوم پزشکی را دریابید.

دانلود دفترچه ظرفیت اولیه رشته های دکتری وزارت بهداشت 98

 

لینک مرتبط با آزمون دکتری وزارت بهداشت:

 شرایط و مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

دانلود دفترچه راهنمای دکتری وزارت بهداشت

دانلود منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

مدارک تحصیلی و رشته های مجاز دکتری وزارت بهداشت 99

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

صفرتاصد سهمیه بومی مناطق محروم آزمون ارشد وزارت بهداشت

سهمیه مناطق محروم آزمون های وزارت بهداشت

معرفی رشته سلامت و ترافیک در وزارت بهداشت

تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد فیزیک پزشکی وزارت بهداشت 99-1400

نمونه کارنامه ارشد اتاق عمل وزارت بهداشت 99-1400

جزئیات درس زبان آزمون دکتری وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد پرستاری وزارت بهداشت 99-1400

نمونه کارنامه ارشد مامایی وزارت بهداشت 99-1400

رشته مورد نظر شما

niazmandi

در اپلیکیشن و سایت نیازمندی علوم پزشکی همه چیز هست: آگهی فروش اقلام و خدمات پزشکی، آگهی استخدامی و...

leithner sana award 95

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)