ظرفیت دکتری وزارت بهداشت 1402 : فهرست دانشگاه های پذیرنده اولیه بوده و ممكن است در اعلام نهایی تغییراتی در رشته های مختلف (بر حسب شرایط دانشگاه ها) انجام شود. از جمله افزوده شدن دانشگاه هایی كه بعد از این تاریخ مجوز پذیرش دریافت می نمایند و یا برخی از دانشگاه ها كه به دلایل گوناگون علمی و اجرایی حذف میشوند. بدیهی است اعلام فهرست دانشگاه های پذیرنده و ظرفیت های مربوطه در این مرحله صرفاً برای آگاهی كلی داوطلبان بوده و حقی برای داوطلب ایجاد نمی كند. تغییرات احتمالی در ظرفی تهای پذیرش تا زمان انتخاب رشته محل توسط داوطلبان از طریق اطلاعیه های مركز سنجش آموزش پزشكی اطلاع رسانی خواهد شد که در این صفحه به روز رسانی می شود.

telegram3

دانلود دفترچه ظرفیت دکتری وزارت بهداشت  1402

دانلود دفترچه ظرفیت اولیه دکتری وزارت بهداشت99

 

دانلود دفترچه ظرفیت دکتری وزارت بهداشت

 پذیرش در دانشگاه ها یا مراكز شامل: ارتش، انستیتو پاستور ایران، بقیه اله، دانشگاه آزاد، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه شاهد، سازمان انتقال خون ایران، مركز قلب شهیدرجایی و مؤسسه سرم سازی رازی از طریق وزارت بهداشت انجام شده ولی سایر شرایط از جمله خدمات و امكانات رفاهی تابع ضوابط و قوانین آن مؤسسه بوده و داوطلبان م ی توانند جهت كسب اطلاع بیشتر به آن دانشگاه یا مركز (و یا سایت مربوطه) مراجعه فرمایند. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی هیچگونه مسئولیتی در خصوص شرایط خاص این مؤسسات نخواهد داشت.

 دانشگاه های علوم پزشكی كشور تعهدی در قبال اسكان و تأمین خوابگاه ندارند و بر اساس امكانات موجود، خوابگاه در اختیار دانشجو قرار می دهند. لذا داوطلبان جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی دانشگاه یا مركز مورد نظر مراجعه كنند. دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشكی، بهداشت و تخصصی و همچنین مركز سنجش آموزش پزشكی در مورد ارائه یا عدم ارائه خوابگاه هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

 تحصیل در دانشگاه علوم پزشكی بقیه اله برای اعضای رسمی سپاه با ارائه مجوز شركت در آزمون از معاونت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی سپاه و همچنین سایر نیروهای مسلح شامل اعضای رسمی ارتش، نیروی انتظامی و وزارت دفاع با ارائه مجوز شركت در آزمون از رده خدمتی مربوطه و تایید لیست شركت كنندگان توسط دانشگاه علوم پزشكی بقیه اله با پرداخت شهریه در قالب قرارداد آموزشی انجام خواهد شد.

لینک مرتبط با آزمون دکتری وزارت بهداشت:

 شرایط و مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

دانلود دفترچه راهنمای دکتری وزارت بهداشت

دانلود منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت

مدارک تحصیلی و رشته های مجاز دکتری وزارت بهداشت

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود کلید سوالات دکتری وزارت بهداشت 1402

لیست رشته های طرح اجباری علوم پزشکی ۱۴۰۲

آمار قبولی موسسه علوم پزشکی سنا در آزمون وزارت بهداشت 1402

تحلیل سوالات درس داخلی جراحی ارشد پرستاری 1402

دانلود سوالات ارشد تغذیه 91 تا 1402

تحلیل سوالات بیوشیمی بالینی ارشد علوم آزمایشگاهی 1402

دانلود سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی سه 91 تا 1402

دانلود سوالات ارشد بهداشت حرفه ای 93 تا 1402

دانلود دفترچه سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی دو 94 تا 1402

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13