phd vezaratbehdasht 99

متقاضیان شرکت در کنکور دکتری وزارت بهداشت توجه داشته باشند، ثبت‌نام دکتری وزارت بهداشت از 15بهمن آغاز و تا 26 بهمن ماه ادامه خواهد داشت. داوطلبان در مدت‌زمان تعیین‌شده با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور می‌توانند در مدت‌زمان مشخص‌شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند. در ادامه به تمام سؤالات شما در رابطه با زمان برگزاری کنکور دکتری وزارت بهداشت و مسائل مربوط به این آزمون پاسخ داده خواهد شد در صورت داشتن سؤال از طریق ارتباط با مشاوران موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سؤالات خود را دریافت کنید.

 telegrambanner

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 99-1400

در این دفترچهتمام جزئیات مربوط به راهنمای ثبت نام آزمون دکتری و رشته های مجاز دکتری وزارت بهداشت ذکر شده است. بعد از مطالعه دفترچه در صوورت داشتن سوال در رابطه با منابع طراحی سوالات دکتری وزارت بهداشت می توانید با شماره 02166574345 الی 6 تماس بگیرید.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98/11/15

زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

طبق آخرین اخبار اعلام شده زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت از نیمه دوم بهمن ماه آغاز می شود. داوطلبان با اسکن و ارسال مدارک مجاز بصورت اینترنتی با مراجعه به سایت sanjeshp.ir می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. معمولا مدارک لازم برای ثبت نام هر سال شامل اسکن عکس و موارد دیگری است که در مقاله شرایط و مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت  به طور کامل جزئیات مدارک لازم توضیح داده شده است. بعد از اعلام دفترچه راهنمای ثبت نام شرایط ثبت نام دکتری وزارت بهداشت در این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

ثبت نام دکتری وزارت بهداشت - مهم ترین تغییرات آزمون دکتری وزارت بهداشت

 معمولا هر سال برای کنکور دکتری وزارت بهداشت تغییراتی اعمال می شود که معمولا این تغییرات جزئی می باشد. مهم ترین تغییری که درآزمون دکتری وزارت بهداشت سال 99-1400 اعمال شده است، عدم ضرورت داشتن مدرک زبان mhle در زمان ثبت نام است و بر طبق این اطلاعیه داوطلب می تواند، بدون داشتن مدرک زبان ثبت نام خود را انجام داده و تنها داشتن مدرک زبان در مصاحبه امتیاز کثبت دارد. برای اطلاع از آخرین تغییرات آزمون دکتری وزارت بهداشت کلیک کنید. همچنین دفترچه مدارک ورشته های مجاز در مقاله مدارک تحصیلی و رشته های مجاز دکتری وزارت بهداشت 99 قرار داده شده است.

bannerfinalmoshavere

ثبت نام دکتری وزارت بهداشت - زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت

داوطلبانی که موفق به ثبت نام در آزمون دکتری وزارت بهداشت شده اند، توجه داشته باشند، زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت در 22 و 23 خرداد ماه خواهد بود و داوطلبان یک هفته قبل از برگزاری آزمون با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور می توانند، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. بعد از برگزاری آزمون نتایج دمعمولا در نیمه ی دوم مرداد ماه منتشر خواهد شد و پذیرفته شدگان در مرحله اول، دعوت به مصاحبه خواهند شد. برای اطلاع از زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری به اطلاعیه  زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت  مراجعه کنید.

ثبت نام دکتری وزارت بهداشت - مصاحبه دکتری وزارت بهداشت

یکی از مهم ترین مواردی که داوطلبان بعد از دریافت نتایج و قبولی در مرحله اول آزمون دکتری باید به آن توجه کنند، آمادگی مصاحبه دکتری وزارت بهداشت می باشد. بسیار رخ داده که داوطلب در مرحله اول نمره قبولی را کسب کرده، اما بعد از دعوت به مصاحبه به دلیل نداشتن آمادگی در مصاحبه رد می شوند. به همین منظور در یکی از مقالات فیلم  نحوه آمادگی مصاحبه دکتری به طور کامل توضیح داده شده است، بعد از مشاهده در صورت داشتن سوال می توانید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را از مشاوران دریافت کنید. فیلم توضیحات در رابطه با آمادگی مصاحبه دکتری وزارت بهداشت  

 

 

دیدگاه‌ها  
0 # گلباز 1398-12-24 14:37
سلام وقتتون بخیر، آیا احتمال تمدید کنکور دکتری وجود دارد و اینکه چرا سایت sanjeshp.ir باز نمی شود؟
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت

منابع دکتری پرستاری وزارت بهداشت

سوالات متداول ارشد فیزیک پزشکی وزارت بهداشت

حد نصاب لازم برای ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت

زمان برگزاری آزمون های لغو شده وزارت بهداشت

آزمون دکتری وزارت بهداشت الکترونیکی شد

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای 99

نمونه کارنامه قبولی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت 98

ممنوعیت تاسیس دانشگاه علوم پزشکی در وزارت بهداشت

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)