طبق آخرین اطلاعیه منتشر شده در رابطه با آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی سال 98 : براساس اطلاعیه وزارت بهداشت،  مدرک کارشناسی رشته علوم تجربی به مدارک مورد پذیرش رشته کارشناسی ارشد زیست فناوری پزشکی در مجموعه امتحانی علوم آزمایشگاھی 1 اضافه شده است و دانش آموختگان این رشته مجاز به شرکت در آزمون می باشند.

 بنابراین در صورتی که امسال قصد شرکت در آزمون ارشد رشته های علوم پزشکی را دارید، برای اطلاع از رفرنس های معرفی شده توسط وزارت بهداشت و تهیه این منابع کنکوری وطبق بندی شده و حتی شرکت در آزمون های آزمایشی قبل از آزمون اصلی در کلیه رشته های ارشد پزشکی در هر کجای کشور که هستید می توانید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا هر آنچه را که در رابطه با آزمون ارشد وزارت بهداشت نیاز دارید دریافت و از مشاوره رایگان رشته تخصصی خود بهرمند شوید. همچنین در ادامه منابع آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 و دروس و ضرایب امتحانی آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 sana telegram

 

 زمان ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت98

همچنین زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال 98 از 30 بهمن آغاز و تا 10 اسفند 97 ادامه خواهد داشت. زمان برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت 30 و 31 خرداد ماه 98 می باشد.

طبق آخرین اطلاعیه صادر شده توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور کسب درصد 25 در س زبان و میانگین 30 درصد دروس اختصاصی برای مجاز شدن و رتبه بندی در آزمون ارشد الزامی است.

جهت دریافت اطلاعات روی لینک کلیک کنید:

زمان برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت98

 

 

زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 98

طبق اخبار اعلام شده زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 نیمه دوم بهمن ماه سال جاری می باشد. بلافاصله بعد از مشخص شدن زمان ثبت نام اطلاعات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد. کلیه متقاضیان آزمون دکتری وزارت بهداشت در زمان مشخص شده، بعد از مطالعه دفترچه آزمون دکتری وزارت بهداشت با مراجعه به سایت sanjesh.ir با در دست داشتن مدارک ثبت نام اینترنتی و شرایط ثبت نام آزمون دکاری وزارت بهداشت نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

جهت دریافت اطلاعات روی لینک کلیک کنید:

مدارک تحصیلی و رشته های مجاز دکتری وزارت بهداشت 98-99

دانلود منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

لیست رشته های کارشناسی ارشد پزشکی دانشگاه آزاد

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

آینده شغلی و بازار کار رشته روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

انتشار کارنامه نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت علوم 98

آغاز ثبت نام آزمون EPT خرداد 98

فراخوان ثبت نام دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی 98

آخرین مهلت ثبت نام و تغییرات کنکور ارشد وزارت بهداشت 98

شرایط جذب اعضای هیات علمی وزارت بهداشت

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون زبان msrt اردیبهشت 98

برای چه کسانی در آزمون دکتری وزارت بهداشت کارت صادر می شود

شرایط ثبت‌نام دکتری بدون آزمون دانشگاه شهید بهشتی 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)