phd pajpheshi

ویژه متقاضیان آزمون دکتری وزارت بهداشت 98: داوطلبانی که در آزمون دکتری وزارت بهداشت شرکت کرده اند توجه داشته باشند، نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 از 26 تیرماه بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس sanjeshp.ir قرار خواهد گرفت. داوطلبان در مدت زمان مشخص شده از 26 تا 30 با مراجعه به سایت می توانند نتایج اولیه خود را دریافت و اقدام به انتخاب رشته محل نمایند.

 telegrambanner

راهنمای دریافته نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

1- مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس sanjeshp.ir

2- کلیک بر روی فیلد کارشناسی ارشد و انتخاب گزینه دریافت نتایج، بلافاصله بعد از اعلام نتایج راهنمای تصویری دریافت نتایج دکتری وزارت بهداشت اطلاعات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

 

مشاوره اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

داوطلبانی که در کارنامه اولیه حد نصاب نمره لازم را کسب کرده اند و مجاز به انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت شده باشند، باید منتظر انتشار دفترچه انتخاب رشته دکتری بوده تا بعد از انتشار اقدام به انتخاب رشته محل نمایند. بعد از انجام انتخاب رشته محل در صورت تایید از سوی دانشگاه انتخابی اسامی واجدید شرایط مصاحبه دکتری هفته سوم مرداد ماه منتشر می شود. داوطلبان دقت داشته باشند که آزمون شفاهی برای دوره دکتری تخصصی توسط مناطق آمایشی یا همان دانشگاه ها و برای دوره پژوهشی توسط مراکز مجری دوره پژوهشی برگزار خواهد شد.

داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند با قبولی در آزمون کتبی تنها 50 درصد از مسیر این آزمون را طی کرده اید و قسمت اصلی آمادگی برای روز مصاحبه دکتری می باشد. اگر جز قبول شدگان ازمون دکتری وزارت بهداشت هستید می توانید با مطالعه مقالات زیر اطلاعات لازم را برای حضور در مصاحبه دکتری وزارت بهداشت دریافت کنید و یا از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. چگونه برای مصاحبه دکتری وزارت بهداشت خود را آماده کنیم ؟

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

پذیرش پزشکی (MD) از دکتری تخصصی علوم پزشکی (PhD)

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد آموزش بهداشت 99-1400

اعلام فرآیندهای آموزشی علوم پزشکی در ترم جاری

لیست منابع ارشد وزارت بهداشت

دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت

منابع دکتری پرستاری وزارت بهداشت

سوالات متداول ارشد فیزیک پزشکی وزارت بهداشت

حد نصاب لازم برای ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت

زمان برگزاری آزمون های لغو شده وزارت بهداشت

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)