ویژه شرکت کنندگان آزمون دکتری وزارت بهداشت 98: اسامی واجدین شرایط آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 در تاریخ 15 مرداد ماه 98 بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور قرار خواهد گرفت، داوطلبان بر اساس اطلاعیه اعلام زمان و محل برگزاری مصاحبه باید به دانشگاه های اعلامی در زمان تعیین شده مراجعه کرده در در مرحله دوم که همان مصاحبه دکتری وزارت بهداشت می باشد شرکت نمایند. بعد از انجام مرحله دوم نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت هفته آخر شهریورماه اعلام خواهد شد وداوطلبان با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور می توانند نسبت به دریافت نتایج خود اقدامات لازم را انجام دهند. بلافاصله بعد از اعلام اخبار جدید اطلاعات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

ظرفیت پذیرش بیش از 14 هزار نفر بوده است اما با توجه به اعلام حدنصاب دانشگاه‌ها ممکن است تعداد قبولی کمتر از ظرفیت اعلام شده باشد. از تعداد 196 هزار و 649 نفر ثبت نام کننده در آزمون تعداد 163هزار و 321 داوطلب در جلسه آزمون حاضر بودند. از این تعداد 150 هزار و 535 داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند و 108 هزار و 899 نفر فرم انتخاب رشته خود را تکمیل کردند.
از تعداد 108 هزار و 899 داوطلب انتخاب رشته کننده تعداد 47 هزار و 648 داوطلب در کدرشته محل‌های انتخابی دارای حد نصاب علمی لازم هستند. ظرفیت پذیرش دانشجو در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 98 در دوره‌های روزانه و شبانه دانشگاه‌ها، دانشگاه پیام نور، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی، پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ها (به جز ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی) تعداد 14 هزار و 277 نفر است.

 sana telegram4

داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند با قبولی در آزمون کتبی تنها 50 درصد از مسیر این آزمون را طی کرده اید و قسمت اصلی آمادگی برای روز مصاحبه دکتری می باشد. اگر جز قبول شدگان آزمون دکتری وزارت بهداشت هستید می توانید با مطالعه مقالات زیر اطلاعات لازم را برای حضور در مصاحبه دکتری وزارت بهداشت دریافت کنید و یا از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. چگونه برای مصاحبه دکتری وزارت بهداشت خود را آماده کنیم ؟

زمان اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

با توجه به اینکه زمان اعلام نتایج اولیه دکتری وزارت بهداشت 26 تا 30تیرماه 98 بوده و داوطلبان در صورت مجاز بودن اقدام به انتخاب رشته محل کرده اند وبعد از پذیرش از سوی دانشگاه انتخابی در هفته چهارم مرداد ماه و نیمه اول شهریور ماه نتایج به داوطلبان اعلام خواهد شد وداوطلب با به همراه داشتن مدارک اولیه اقدام به مراجعه به محل تعیین شده برای مصاحبه دکتری وزارت بهداشت می نماید.

داوطلبان دقت داشته باشند زمان اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 هفته آخر شهریور ماه بوده و داوطلبان با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور می توانند نتایج نهایی خود را دریافت نمایند.

 

phd olompezeshki 98

 

لینک مرتبط با آزمون دکتری وزارت بهداشت :

فیلم توضیحات در رابطه با آمادگی مصاحبه دکتری وزارت بهداشت

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

زمان و شرایط ثبت نام پردیس خودگردان رشته های پزشکی 98

میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان پزشکی و علوم پزشکی 98

زمان و شرایط مصاحبه دکتری دانشگاه شاهد بقیه الله ارتش 98

دانلود رایگان سوالات دکتری علوم سلولی کاربردی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری مطالعات اعتیاد 98

دانلود رایگان سوالات دکتری زیست پزشکی و بیوشیمی بالینی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری زیست فناوری 98

دانلود رایگان سوالات دکتری علوم و صنایع غذایی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری مدیریت، سیاستگذاری و اقتصاد سلامت 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)