slide

آیا از دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد نانو تکنولوژی پزشکی شهریه پرداز و عادی اطلاع دارید؟ اطلاع از ظرفیت پذیرش ارشد به داوطلب کمک میکند تا زمان انتخاب رشته محل، تصمیم درستری گرفته و  بهترین انتخاب را داشته باشید، همچنین اطلاع از ظرفیت پذیرش، ضرایب و دروس به داوطلب کمک می کند تا با برنامه ریزی اقدام به مطالعه مطالب و دروس نماید. در ادامه دانشگاهها وظرفیت پذیرش ارشد نانو تکنولوژی پزشکی، دروس و ضرایب و رشته های مجاز ارشد نانو تکنولوژی پزشکی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. در صورت داشتن سوال در رابطه با تهیه منابع و رفرنس اعلام شده وزارت بهداشت برای ارشد نانو تکنولوژی پزشکی با شماره 02166574345 تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را از مشاوران متخصص دریافت نمایید.

 

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد نانو تکنولوژی پزشکی 99-1400

در این جدول لیست دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد نانوتکنولوژی به تفکیک شهر ذکر شده است. این ظرفیت اولیه بوده و در صورت اعلام ظرفیت نهایی بعد از اعلام نتایج اولیه جرئیات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

bannerfinalmoshavere

 ظرفیت پذیرش ارشد نانو تکنولوژی پزشکی  شهریه پرداز  عادی
 ظرفیت ارشد نانو فناوری پزشكی ایران  0  3
 ظرفیت پذیرش ارشد نانو فناوری پزشكی آزاد اسلامی واحد پزشكی تهران   6  0
ظرفیت پذیرش ارشد نانو فناوری پزشكی بقیه اله   3  0
 ظرفیت پذیرش ارشد نانو فناوری پزشكی تبریز   0  3
 ظرفیت ارشد نانو فناوری پزشكی تهران   0  3
ظرفیت ارشد نانو فناوری پزشكی زنجان  0  3
ظرفیت پذیرش ارشد نانو فناوری پزشكی شیراز  0  3
ظرفیت ارشد نانو فناوری پزشكی كرمانشاه 0 3
 ظرفیت ارشد نانو فناوری پزشكی گلستان 0 3
ظرفیت ارشد نانو فناوری پزشكی مازندران 0 3
ظرفیت پذیرش ارشد نانو فناوری پزشكی مشهد 3 0

 

ظرفیت ارشد نانوتکنولوژی پزشکی - دروس و ضرایب ارشد نانو تکنولوژی پزشکی

 در جدول زیر درو س و ضرایب ارشد نانو تکنولوژی پزشکی به طور کامل ذکر شده است همانطور که توضیح دادیم، با اطلاع از دروس و ضرایب شما میتوانید با برنامه ریزی درستری اقدام به مطالعه منابع نمایید. به طور مثال درس مقدمه ای بر نانو تکنولوژی با ضریب 3 جز مهم ترین دروس شما بوده و باید این درس را در اولویت مطالعه قرار دهید. اما این به آن معنا نیست که از مطالعه ی دروس دیگر با ضرایب کمتر را به تعویق بیاندازید. همانطور که می دانید به دلیل داشتن حد نصاب و تراز بهتر است همه ی دروس امتحانی رامطالعه کردهو سعی کنید با شناسایی سرفصل های مهم و سوال خیر مطالعه خود را بهینه کنید، برای اطلاع از سرفصل های مهم و مباحث کنکوری می توانید از مشاوران رتبه برتر این رشته کمک بگیرید تا با اطلاع و آنلایز کنکور سال های قبل و برنامه زمانبدی، به شما برای رسیدن به موفقیت  و قبولی در دانشگاهی که می خواهید به شما یاری برسانند.

 دروس و ظرفیت ارشد نانوتکنولوژی  
 
بیوشیمی  2
 مقدمه ای بر نانوتکنولوژی  3
 شیمی  2
 زیست شناسی
سلولی - مولكولی
 2
 فیزیولوژی  1
 بیوفیزیک  2
زبان عمومی 3

ظرفیت ارشد نانو تکنولوژی پزشکی - رشته های مجاز ارشد نانو تکنولوژی پزشکی

 یکی از بیشترین سوالاتی که متقاضیان کنکور ارشد وزارت بهداشت از مشاوران ما می پرسند اطلاع از رشته های مجاز ارشد نانو می باشد. به طور کلی باید بگوییم داوطلبان با داشتن مدرک : كلیه کارشناسی های علوم پزشكی و كارشناسی مهندسی پلیمر - مهندسی شیمی (كلیه گرایشها) - مهندسی مواد (كلیه گرایشها) - مهندسی برق - بیوالكتریک - مهندسی صنایع شیمیایی - فیزیك (محض و كاربردی) - شیمی (محض و كاربردی) - زیست شناسی (كلیه گرایشها) - مهندسی پزشکی – مهندسی صنایع غذایی - مهندسی کشاورزی - داروسازی - دارندگان مدارک دكتری عمومی پزشكی - داروسازی و دندانپزشكی و دكتری حرفهای علوم آزمایشگاهی - دکتری پیوسته بیوتكنولوژی - شیمی دارویی می توانند در رشته ارشد نانو تکنولوژی پزشکی شرکت کنند. در صورت داشتن سوال در رابطه با دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد نانو تکنولوژی پزشکی و تهیه منابع می توانید با مشاوران سنا در ارتباط باشید.

لینک مرتبط:

منابع آزمون کارشناسی ارشد نانوتكنولوژی پزشكی

دیدگاه‌ها  
0 # رادفر 1399-08-30 20:24
آیا مهندسی برق تکنولوژی الکترونیک مجاز هست واسه ارشد نانوتکنولوژی پزشکی
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

صفرتاصد سهمیه بومی مناطق محروم آزمون ارشد وزارت بهداشت

بسته اورژانسی ارشد سنا

نمونه کارنامه ارشد اپیدمیولوژی 99-1400

نمونه کارنامه ارشد علوم آزمایشگاهی سه 99-1400

نمونه کارنامه ارشد علوم تشریح آناتومی 99-1400

معرفی رشته سلامت و ترافیک در وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد علوم آزمایشگاهی دو 99-1400

تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد فیزیک پزشکی وزارت بهداشت 99-1400

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)