ویژه شرکت کنندگان در آزمون لیسانس به پزشکی سال 99 : زمان ثبت نام در آزمون لیسانس به پزشکی از 1 دی ماه 98 آغاز وتا پایان روز سه شنبه 1 بهمن ماه 98  ادامه خواهد داشت.  داوطلبان با مراجعه به سایت ددانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تهران و ارائه مدارک لازم برای ثبت نام می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند. بلافاصله بعد از اعلام آخرین اخبار اطلاعات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد. برای اطلاع از مدارک و شرایط ثبت نام بر اساس آخرین اطلاعیه اعلام شده در تاریخ (98/9/16) از سوی دانشگاه علوم پزشکی تهران تا انتها این اطلاعیه را مطالعه نمایید.

 bannerfinal

ثبت نام بصورت اینترنتی و با مراجعه به سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران انجام می شود. داوطلبان برای ثبت نام باید اسکن مدارک ثبت نام لیسانس به پزشکی  را به همراه خود داشته باشند. هرگونه مغایرت با مدارک ارسالی منجربه عدم قبولی از طرف دانشگاه تهران خواهد شد. همچنین مدارک به صورت دستی و مراجعه حضوری بعد از اتمام مهلت ثبت نام اینترنتی پذیرفته نمی شود و متقاضی باید برگ ثبت نام را از داخل سایت پرینت کند و به صورت دستی آن را تکمیل، امضا و عکس دار کند و سپس مجددا اسکن کرده و به صورت اینترنتی ارسال کند.

دانش آموختگان و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری عمومی و تخصصی (Ph.D) از دانشگاه های سراسری و آزاد و غیره حق شرکت در آزمون را ندارند.  با توجه به  پذیرش کم دانشگاه تهران و اهمیت شرکت و قبولی در این آزمون و به دلیل عدم وجود خدمات کافی برای متقاضیانی که قصد شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی  را دارند، موسسه علوم پزشکی سنا اقدام به تهیه منابع لیسانس به پزشکی و رفرنس های معرفی شده توسط دانشگاه تهران کرده است. همچنین یکی از سوالات پرتکرار شما متقاضیان آزمون لیسانس به پزشکی اطلاع از مصاحبه این آزمون می باشد،برای اطلاع از معیار قبولی مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی چیست ؟

 

دریافت فرم ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

 

بنابراین داوطلبانی که قصد شرکت در این آزمون را دارند و برای تهیه منابع خود دچار مشکل شده اند می توانند از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا هر آنچه را که برای قبولی در آزمون لیسانس به پزشکی نیاز دارند را تهیه نمایند.

همچنین با شرکت در آزمون های آزمایشی قبل از برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی که توسط موسسه علوم پزشکی سنا برگزار می شود، داوطلبان می توانند از میزان آمادگی خود برای شرکت در آزمون اصلی باخبر شوند. پس کافیست برای دریافت منابع و رفرنس کامل و شرکت در آزمون های آزمایشی و کلاس های حضوری با ما از طریق شماره 66574345 در ارتباط باشید.

bannerfinalmoshavere

شرایط ثبت نام در آزمون لیسانس به پزشکی 99

1 – واجد شرایط عمومی تحصیل رایگان در جمهوری اسلامی ایران

2 – فارغ التحصیلان مقطع كارشناسی پیوسته یا ناپیوسته یكی از رشته های گروه های آزمایشی علوم تجربی و علوم ریاضی و فنی باشند

3 -  حداكثر سن در زمان ثبت نام آزمون 25 سال تمام باشد(صرفاً متولدین 1/10/1373 و بعد از آن)

تبصره: مدت زمان سربازی و طرح نیروی انسانی به حداكثر سن اضافه می شود.

4- دارا بودن كارت پایان خدمت یا معافیت دائم از نظر نظام وظیفه (در مورد آقایان).

نکته مهم: كسانی كه خدمت نظام وظیفه آنان حداكثر تا قبل از شروع نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 (زمان ثبت نام پس از قبولی) به اتمام می رسد می توانند به صورت مشروط در آزمون شركت كنند. بدیهی است در صورتی كه پذیرفته شدگان در آزمون تا زمان ثبت نام كارت پایان خدمت دریافت نكرده باشند، قبولی آنان كان لم یكن تلقی خواهد شد. دانشگاه هیچ مسئولیتی در مورد مكاتبه با سازمان نظام وظیفه و اخذ مجوز یا مهلت ندارد. دانشگاه هیچ مسئولیتی در مورد خسارات احتمالی كه از این ناحیه به داوطلب وارد می شود ندارد.

 5- دانش آموختگان و دانشجویان مقاطع كارشناسی ارشد و دكتری عمومی و تخصصی (PhD) از دانشگاههای سراسری و آزاد و غیره حق شركت در آزمون را ندارند.

6 – دارا بودن مدرك زبان انگلیسی مطابق جدول فوق الذكر

7-  معدل كل دیپلم 18 و بالاتر باشد.

تبصره: در موارد اعلام نمره به شكل الفبایی نمره الف قابل قبول است.

8- معدل مقطع كارشناسی 16 و بالاتر باشد.

تبصره: دانشجویان مشمول آیین نامه استعدادهای درخشان در رشته های مورد پذیرش و برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی از بند 7 و 8  شرایط ورود به دوره معاف می باشند.

 دانشجویان موضوع آیین نامه فوق عبارتند از :

الف)  برگزیدگان آزمون سراسری گروه علوم تجربی تا رتبه 500 كشوری در آزمون سراسری كنكور (با معرفی سازمان سنجش آموزش كشور).

ب ) دارندگان مدال طلا، نقره و برنز كشوری از المپیادهای علمی دانش آموزی (با معرفی وزارت آموزش و پرورش)

ج ) برگزیدگان حائز رتبه های اول تا سوم نهایی جشنواره رازی، جشنواره های خوارزمی (در زمینه علوم پزشكی) با معرفی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی و گروه غیر پزشكی با معرفی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.

د ) مالكان ابداع یا اختراع ثبت شده با تائید معاونت تحقیقات و فن آوری وزارتخانه های مربوطه .

ه ) دانشجویان نمونه كشوری گروه پزشكی با معرفی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی و رشته های غیر پزشكی با معرفی وزارت علوم تحقیقات و فناوری.

و) دانشجویان پژوهشگر برجسته به تایید شورای پژوهشی دانشگاه و براساس دستورالعملی كه از سوی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت تدوین و به دانشگاه ها اعلام گردیده است.

ح) برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی با تایید مركز رشد استعداهای درخشان و معاونت های آموزشی دانشگاهها.

9 – قبولی در آزمون چند مرحله ای پذیرش دانشجوی پزشكی از مقطع كارشناسی دانشگاه علوم پزشكی تهران

تبصره: دارندگان مدال طلای المپیادهای دانش آموزی از آزمون كتبی معاف می باشند و بدون شركت در آزمون كتبی صرفا با شركت در آزمون مصاحبه و ارزیابی فراشناختی مورد ارزیابی قرار میگیرند و دارندگان مدال های نقره و برنز این رشته ها باید در آزمون كتبی شركت نمایند و حداقل 90٪ نمره آخرین فرد پذیرفته شده در آزمون كتبی را احراز نمایند.( كسب حداقل نمره حد نصاب آزمون كتبی الزامی است )

 

داوطلبان برای شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی نیازمند داشتن یک مدرک معتبر زبان می باشند

مدرک زبان انگلیسی باید بر اساس جدول زیر باشد:داوطلبانی كه مدرک زبان ندارند می توانند به صورت مشروط در آزمون شركت كنند بديهی است در صورت قبولی در آزمون كتبی ارائه مدرک زبان در هنگام مصاحبه در دانشگاه ضروری است در غير اينصورت قبولی آن ها كان لم يكن تلقی خواهد شد.

 

lisans be pezeshki zaban

نکات مهم شركت درآزمون كارشناسی به پزشكی:

الف- كد رهگیری به معنی تكمیل مدارك نیست .جهت آگاهی ازتكمیل بودن وتایید مدارك ضروری است مجددا" بعدازحداكثرسه روزكاری به سایت مراجعه تا پیام تكمیل مدارک رامشاهده نمایید وگرنه اعتراض بعدازمهلت پذیرفته نیست.

ب- درصورت مشاهده پیام مدارک ناقص می باشد سریعا نسبت به رفع نقص اقدام نمایید.

بدیهی است درغیراینصورت مجازبه شركت درآزمون نخواهیدبود.

ج- شركت كنندگان در آزمون مذكور بایدحتما باید فارغ التحصیل شده باشید، كارت دانشجویی، ریزنمرات ترم آخر و... پذیرفته نیست.

د- مرتب به سایت مراجعه كنید واطلاعیه ها واخبارجدید راپیگیری كنید.

ه- مدارک بصورت دستی ومراجعه حضوری بعد ازاتمام مهلت ثبت نام اینترنتی پذیرفته نمی شود.

و- برگ ثبت نام راازداخل سایت پرینت ، بصورت دستی تكمیل ، امضا و عكس دارنمایید وسپس مجددا  اسكن نمایید.

 

لیسانس به پزشکی:

کلاس های آمادگی لیسانس به پزشکی

شرایط ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

هر آنچه که باید در مورد آزمون لیسانس به پزشکی بدانید

آزمون ارشد وزارت بهداشت یا لیسانس به پزشکی

 

دیدگاه‌ها  
+1 # Avan 1397-10-01 18:58
باسلام
ببخشید می خواستم بدونم منابع این آزمون کدوم کتابها هستند؟؟؟
و اینکه چطوری باید تهیه شون کنیم ؟؟؟
ممنونم میشم راهنماییم کنید// باسپاس
پاسخ دادن
+3 # مدیر سایت 1397-10-02 11:17
سلام. منابعی که دانشگاه تهران برای آزمون لیسانس به پزشکی معرفی کردن در لینک انتهای مقاله می توانید در یافت کنید و در صورت تهیه این منابع می تونید با شماره 66574345 داخلی 3 تماس بگیرید.
پاسخ دادن
0 # zahra gh 1397-11-15 03:42
سلام من برای سال بعد تصمیم دارم شرکت کنم اما کارشناسیم رو از دانشگاه آزاد گرفتم. و این شرط " – واجد شرايط عمومي تحصيل رايگان در جمهوري اسلامي ايران" که در اطلاعیه هست به این معناست که فقط باید مدرک کارشناسی از دانشگاه سراسری باشه؟
پاسخ دادن
+1 # مدیر سایت 1397-11-17 17:08
سلام. سلام خیر مشکلی نداره
پاسخ دادن
0 # vahid 1397-12-27 12:33
سلام میخواستم بدونم من که کارشناسی حسابداری دارم میتونم برای ازمون ثبت نام کنم؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-01-30 16:13
سلام. کلیه افراد با دیپلم ریاضی و تجربی و داشتن مدرک فارغ التحصیلی در هر رشته ای می توانند در آزمون لیسانس به پزشکی شرکت نمایند. برای اطلاع از شرایط ثبت نام به بخش لیسانس به پزشکی مراجعه کرده و مقاله مربوط به شرایط ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی را مطالعه نمایید.
پاسخ دادن
0 # فاطمه تهران 1398-01-07 14:17
سلام اگر معدل دیپلم پایین باشه هم قابل قبول نیست مثلا 16
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-01-30 16:50
سلام . خیر
پاسخ دادن
0 # erfan 1398-01-24 10:51
سلام خسته نباشید. اونطوری کی میدونم معدل کل دیپلم باید بالای ۱۷ باشه ولی اینجا نوشته شده بالای ۱۸. ایا سال به سال تغیر میکنه؟
پاسخ دادن
0 # اااا 1398-02-28 14:04
سلام ...من لیسانس اقتصاد پیام نور و متولد ابان۷۲ هستم میتونم شرکت کنم این آزمون رو؟؟
پاسخ دادن
0 # Bardia 1398-06-26 02:57
ن سنت زیاده ۲۵ سالو یک ماهته پس نمیتونی
پاسخ دادن
0 # اميرحسين 1398-04-06 17:21
سلام دانشجويان ساير رشته هاي علوم پزشكي امتياز ندارن؟
پاسخ دادن
0 # رضوانه 1398-05-29 12:49
سلام امکان داره در سال های آتی محدودیت سنی برداشته شه چون من همه ی شرایط رو دارم
پاسخ دادن
0 # nasr 1398-06-16 10:06
سلام من با معدل کتبی نهایی ۱۸.۰۵ و معدل کل ۱۷.۰۵ و با توجه به اینکه دانش اموز مرکز استعدادهای درخشان (سمپاد ) بودم میتونم تو این ازمون شرکت کنم ؟
پاسخ دادن
0 # دلنیا 1398-06-26 17:03
سلام من متولد 79،مرداد ماه هستم و امسال برای پرستاری ازاد قبول شدم وقتی بخوام برای ازمون پرستاری به پزشکی ثبت نام کنم 23 سال و 5 ماهم هس و زمان برگزاری ازمون 24و 5 ماهم هس اگر در جواب ازمون که فروردین ماه اعلام میشود من قبول نشوم دیگر نمیتوانم برای ازمون بعدی ثبت نام کنم چون برای ازمون بعدی من 25 سالو 5 ماهم هس
ایا می توانم دو ماه قبل از برگزاری ازمون اولم برای ازمون دومم ثبت نام کنم درصورتی که هنوز ازمون اولم را ندادم؟؟؟
پاسخ دادن
0 # سارا ت 1398-07-16 01:34
سلام ببخشید تاریخ برگزاری ازمون بیسانس به پزشکی امسال چه تاریخی خواهد بود؟
پاسخ دادن
0 # omid 1398-07-27 22:22
با سلام و خسته نباشید
اگ بعد از گرفتن لیسانس آزمون بدیم و در بیایم میشه رفت یا باید حتما سربازی رو رفته باشیم و کارت پایان خدمت داشته باشیم؟؟؟
پاسخ دادن
0 # مهسا 1398-07-28 15:29
سلام من معدل دیپلمم 19و خورده اما لیسانس پرستاری هستم معدل 15/38 و متولد فروردین 73هستم بنظرتون وقتی همه شرایط و دارم ولی فقط معدل لیسانسم 16نیست نمیتونم شرکت کنم؟اصلا امکان نداره؟؟؟
پاسخ دادن
0 # مهسا 1398-07-28 15:33
سلام 25سال تمام یعنی چه؟من متولد فروردین 73 نمیتونم شرکت کنم؟معدل دیپلمم 19و خورده و لیسانس 15/38اصلا امکانش نیست شرکت کنم؟؟
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

تمدید مهلت ثبت نام آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران 98

سوالات رایج درباره آزمون زبان MHLE و کنکور ارشد وزارت بهداشت

تفاوت زبان ارشد وزارت بهداشت با آزمون MHLE

آزمون آزمایشی MHLE

مدرک MHLE برای آزمون ارشد وزارت بهداشت اجباری شد

راههای پیشگیری از تخلف در انتقال دانشجوی پزشکی به داخل

کتاب درسنامه آمادگی آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 99

معرفی رشته اتاق عمل-آینده شغلی و بازار کار ارشد اتاق عمل

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)