متقاضیانی که در آزمون لیسانس به پزشکی سال 98-99 شرکت کرده اند، توجه داشته باشند نتایج آزمون لیسانس به پزشکی  97-98 بر روی سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران منتشر شده است و داوطلبان با مراجعه به سایت می توانند نسبت به دریافت نتایج آزمون لیسانس به پزشکی خود اقدامات لازم را انجام دهند. در ادامه راهنمای تصویری دریافت نتایج آزمون لیسانس به پزشکی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

یکی از دغدغه های اکثر داوطلبانی که می خواهند در آزمون لیسانس به پزشکی دانشگاه تهران شرکت کنند، عدم دسترسی به منابع طبقه بندی شده برای شرکت در این آزمون می باشد. با توجه به تقاضای بالای داوطلبان، موسسه علوم پزشکی سنا برای بهبود روند مطالعه داوطلبان اقدام به تهیه کلیه منابع برای آزمون لیسانس به پزشکی کرده است و داوطلبان با مراجعه به سایت sanabook.com و یا ارتباط با شماره 02166574345 داخلی 3 می توانند کلیه منابع مربوط به این آزمون را از هر کجای کشور که هستید خریداری نمایید.

 

اعلام نتایج دوازدهمین دوره آزمون کارشناسی به پزشکی سال 99-98

متقاضیان توجه داشته باشند نتایج آزمون لیسانس به پزشکی سال 98-99 از 1397/12/21منتشر شده است. پذیرفته شدگان آزمون كتبی جهت شركت در آزمون مرحله دوم به نكات ذیل توجه نمایند.
تاریخ آزمون مرحله دوم روز سه‌ شنبه 21 خردادماه می باشد. قبول شدگان در تاریخ اعلام شده از ساعت 8 صبح  تا ساعت 13 در مركز مهارتهای بالینی skill lab ساختمان شماره 8 دانشكده پزشكی دانشگاه علوم پزشكی تهران واقع در بلوار كشاورز، خیابان پورسینا حضور به هم رسانید. همراه داشتن كارت ملی یا شناسنامه برای شركت در این آزمون الزامی می باشد.
ضمنا با توجه  به چارچوب تهیه شده در فایل پیوست، دستاوردهای آموزشی، پژوهشی و سایر سوابق برجسته خود را لیست نموده و به همراه فتوكپی مستندات در روز سه شنبه 21 خردادماه تحویل برگزاركنندگان آزمون دهند. فتوكپی های فوق به هیچ وجه مسترد نخواهد شد و در صورت لزوم اصل مدارک در آینده درخواست خواهد شد.

 

راهنمای تصویری دریافت نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 98-99

1- مراجعه به سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران طبق عکس زیر و انتخاب فیلد دریافت نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 98-99

 

 

 

 lisans be pezeshki

 

 2- انتخاب گزینه زیر و دریافت نتایج

lisans be pezeshki

 

 

 

 لینک مرتبط با آزمون لیسانس به پزشکی :

شرایط ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 98 - 99

هر آنچه که باید در مورد آزمون لیسانس به پزشکی بدانید

منابع آزمون لیسانس به پزشکی 98-99

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

آزمون استخدامی علوم پزشکی کشور برای استخدام 10 هزار نیرو

10 نکته مهم اصلاحیه استخدامی هیات علمی در سال 98

تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون ارشد و دکتری وزارت بهداشت 98

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد سم شناسی 98

ملاک تعیین ظرفیت پزشکی دانشگاه‌های دولتی و غیردولتی

شهریه دانشجویان پزشكی انتقالی از خارج سال 98

آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی شهریور 98

پذیرش رشته های بدون کنکور علوم پزشکی دانشگاه آزاد

فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت در سال 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)