قابل توجه داوطلبان متقاضی شركت در آزمون كارشناسی به پزشكی سال تحصیلی 99 : متقاضیانی که قصد شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی را دارند توجه داشته باشند، طبق آخرین اخبار اعلام شده توسط دانشگاه علوم پزشگی تهران در تاریخ 98/9/16  زمان ثبت نام در آزمون لیسانس به پزشکی سال 99 از 1 دی ماه آغاز و تا 1بهمن ادامه خواهد داشت. توجه داشته باشید برای شرکت در این آزمون باید شرایط ثبت نام اعلام شده در آزمون لیسانس به پزشکی توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران را دار باشید، که در مقاله  زمان و شرایط آزمون لیسانس به پزشکی 99 و مدارک ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 99  تمام جزئیات مربوط به شرایط ثبت نام و مدارک لازم برای ثبت نام ذکر شده است. بعد از مطالعه اطلاعیه در صورت داشتن سوال از طریق تماس با شماره 02166574345 پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. تا انتها با ما همراه باشید!

 bannerfinal

با توجه به امکانات و منابع کم معرفی شده برای آزمون لیسانس به پزشکی یکی از خدماتی که موسسه علوم پزشکی سنا به داوطلبان ارائه می دهد، برگزاری آزمون های آزمایشی قبل از آزمون لیسانس به پزشکی برای داوطلبان می باشد، پس لازم نیست دیگر نگران باشید، شما متقاضیانی که امسال قصد شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی را دارید، با شرکت در آزمون های آزمایشی که در آذر، دی و بهمن ماه توسط موسسه علوم پزشکی سنا برگزار می شود می توانید از میزان آمادگی خود برای قبولی در این آزمون مطلع شوید.

همچنین از دیگر خدمات دیگر موسسه  علوم پزشکی سنا داشتن منابع کامل برای آزمون لیسانس به پزشکی که شامل ژنتیک، مروری بر بیوشیمی، بافت شناسی، ایمنی شناسی، فیزیک پزشکی، جامعه شناسی مقدماتی، مهارت های استدلال و تفکر نقاد، فیزیولوژی، آناتومی، شیمی عمومی و آلی، روانشناسی عمومی و.....می باشد، برای اطلاع از آخرین منابع آزمون لیسانس به پزشکی در سال 99 این اطلاعیه را مطالعه نمایید.

bannerfinalmoshavere

شرایط ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

 در این قسمت به برخی از مهم ترین شرایط ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی می پردازیم. توجه داشته باشید، کلیه دیپلمه های ریاضی و تجربی با معدل کل 18 به بالا با کارشناسی هر رشته های علوم تجربی،علوم ریاضی و فنی با معدل لیسانس 16 به بالا و داشتن سن 25و کمتر می توانند در این آزمون شرکت نمایند. در صورت گذراندن طرح اجباری، مدت زمان طرح به سن ثبت نام اضافه می شود.

همچین دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و دکتری مجاز به شرکت در این آزمون نمی باشند. داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت برای شرکت کنندگان آقا الزامی می باشد. ادامه شرایط ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی که شامل دارندگان مدال ها و المپیاد کشوری و  استعداد های درخشان و... می باشد را به طور کامل در اطلاعیه شرایط آزمون لیسانس به پزشکی 99 مطالعه نمایید.

مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی

همانطور که می دانید آزمون لیسانس به پزشکی بصورت دو مرحله برگزار شده که شامل 50درصد نمره کتبی و 50درصد قبولی در مصاحبه می باشد، یکی از بیشترین سوالاتی که متقاضیان آزمون لیسانس به پزشکی از مشاوران ما می پرسند سوالات  پرسیده شده در مصاحبه لیسانس به پزشکی می باشد، در پاسخ به این دوستان باید بگوییم به طور کلی داشتن اعتماد بنفس و استفاده از جملات مثبت و البته داشتن هدف و مطمئن بودن برای قبولی در این آزمون جز مهم ترین مواردی است در مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی باید به آن توجه کنید. پیشنهاد میکنیم با مطالعه مقاله  مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی   جرئیات مربوط به شرکت در آزمون را دریافت نمایید.

 

لینک مرتبط با لیسانس به پزشکی:

دروس امتحانی و تعداد سوالات در آزمون لیسانس به پزشکی چیست؟

منابع آزمون لیسانس به پزشکی 98-99

آزمون لیسانس به پزشکی

مدارک ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 

آزمون ارشد وزارت بهداشت یا لیسانس به پزشکی ؟

شرایط ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 98 - 99

 

دیدگاه‌ها  
+2 # سجاد افضل ابادی 1395-06-02 15:17
سلام خسته نباشید. مدت تحصیل در صورت قبولی چند سال است؟
پاسخ دادن
+7 # آقای پرستار 1397-09-15 10:47
5سال
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1397-09-16 15:03
مدت زمان تحصیل پس از قبولی آزمون لیسانس به پزشکی پنج سال و نیم می باشد
پاسخ دادن
+1 # afsane 1395-06-05 15:54
سلام.فردی ک این ازمون رو قبول بشه،بعد بعنوان دانشجوی سال ۳پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران(سراسری)شن اخته میشه؟باید دردوران تحصیلش هزینه پرداخت بکنه ب دانشگاه؟
پاسخ دادن
+1 # آقای پرستار 1397-09-15 10:47
خیر رایگانه
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1397-09-16 15:04
تحصیل در رشته پزشکی بعد از قبولی در آزمون کارشناسی به پزشکی کاملا رایگان است
پاسخ دادن
+1 # مه تا 1395-06-31 22:04
سلام
من دانشجوی ترم اول رشته روانسناسی هستم . تمام شرایط لازم آزمون رو دارم میخواستم بدونم با لیسانس این رشته میتونم آزمون بدم یا نه
ممنون
پاسخ دادن
-1 # آقای پرستار 1397-09-15 10:45
بستگی داره دیپلمتون چی باشه! فقط دیپلم تجربی و ریاضی مجاز هستند!
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1397-09-16 15:05
متاسفانه رشته های علوم انسانی و هنر و تربیت بدنی مجاز به شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی نیستند
پاسخ دادن
0 # Zar zari 1397-08-09 09:53
سلام خسته نباشید من بین گرفتن ارشد ودکترای علوم آزمایشگاه و لیسانس به پزشکی تردید دارم درحالی واقعا عاشق پزشکی هستم میشه راهنمایی کنید من رو که از کدوم طریق بهتر میشه موفق شد؟
پاسخ مشاور: سلام پیشنهاد میکنم تماس بگیرید تا باهم صحبت کنیم.
پاسخ دادن
+1 # Mina,s 1397-08-23 10:23
من کارشناسی مامایی مو گرفتم معدل دیپلمم بالای ۱۸ است ولی معدل کارشناسیم ۱۵/۶۱ نمیتونم در این آزمون شرکت کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون
پاسخ دادن
+3 # آقای پرستار 1397-09-15 10:53
متاسفانه نمیتونید شرکت کنید ...مگراینکه مشمول ایین نامه استعداد درخشان باشین که از شرط معدل معاف میشین!
دانشجويان موضوع آيين نامه استعدادهاي درخشان عبارتند از :
الف) برگزيدگان آزمون سراسري گروه علوم تجربي تا رتبه 500 كشوري در آزمون سراسري كنكور (با معرفي سازمان سنجش آموزش كشور).
ب ) دارندگان مدال طلا، نقره و برنز كشوري از المپيادهاي علمي دانش آموزي (با معرفي وزارت آموزش و پرورش)
ج ) برگزيدگان حائز رتبه هاي اول تا سوم نهايي جشنواره رازي، جشنواره هاي خوارزمي (در زمينه علوم پزشكي) با معرفي وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي و گروه غير پزشكي با معرفي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري.
د ) مالكان ابداع يا اختراع ثبت شده با تائيد معاونت تحقيقات و فن آوري وزارتخانه هاي مربوطه .
ه ) دانشجويان نمونه كشوري گروه پزشكي با معرفي وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي و رشته هاي غير پزشكي با معرفي وزارت علوم تحقيقات و فناوري.
و) دانشجويان پژوهشگر برجسته به تاييد شوراي پژوهشي دانشگاه و براساس دستورالعملي كه از سوي معاونت تحقيقات و فناوري وزارت تدوين و به دانشگاه ها اعلام گرديده است.
ح) برگزيدگان المپيادهاي علمي دانشجويي با تاييد مركز رشد استعداهاي درخشان و معاونت هاي آموزشي دانشگاهها
پاسخ دادن
0 # فاطمه شایانی 1398-01-27 12:07
سلام،، ایا اگر جزو استعداد های درخشان باشیم،،ازمون کتبی دیگه نمیخاد؟!
پاسخ دادن
0 # فاطمه شایانی 1398-01-27 12:11
سلام، ایا کسانی ک جزو استعداد های درخشان هستن، بازم باید امتحان ازمون کتبی رو بدن؟؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1397-09-16 15:07
متاسفانه نمی توانید در آزمون پذیرش پزشکی از لیسانس شرکت کنید. مگر اینکه بواسطه استعداد درخشان شرط معدل برای شما حذف شود
پاسخ دادن
+1 # Bagher 1397-09-14 18:16
اولین ازمون چندم اذر ماهه؟
و اینکه توی منابعی که تهیه کردین میشه به صورت انتخابی یکی دوتاشو خرید کرد؟
پاسخ دادن
-1 # مدیر سایت 1397-09-18 11:29
اولین آزمون لیسانس به پزشکی آزمایشی 30 آذر ماه برگزار می شود. باید هر سه مرحله رو شرکت کنید زیرا مکمل همدیگر هستید این سه آزمون
پاسخ دادن
+9 # Ferferi 1397-09-14 18:42
سلام.
اگر در ترمیم معدل دیپلم شرکت کنم و معدل دیپلم خود رو به بالای ۱۸ ارتقا بدهم،آیا میتونم شرکت کنم در این آزمون؟ معدل لیسانسم بالای ۱۶هست.
لطفا جواب بدین
پاسخ دادن
+5 # آقای پرستار 1397-09-18 11:33
با توجه به پیگیری های که از مدیریت آموزش و پرورش داشتم ترمیم معدل فقط نمره دروس نهایی که در کنکور تاثیر دارند تغییر پیدا میکنه و روی معدل کل دیپلم هیچ اثری نداره!
پاسخ دادن
+1 # مریم دهقانی 1398-06-10 13:58
سلام من با شما یه کار واجبی داشتم ...اگر پیاممو دیدین تو تلگرام بهم پیام بدین
ایدیم: @maryaam_dn
پاسخ دادن
+2 # Fkhd 1397-09-14 22:22
سلام من ترم ۷ کارشناسیم باتوجه به اینکه معدل کارشناسی نیازهست یعنی امسال نمیتونم آزمون بدم؟ لطفا راهنماییم کنین
پاسخ دادن
+57 # آقای پرستار 1397-09-15 12:40
سلام دوستان
من هم مثل شماها خیلی پیگیر این ازمون هستم(تقریبا 3سال)متاسفانه با ابلاغ ایین نامه جدید و معدل دیپلم 18 با معدل 17.97 مجاز به شرکت نیستم...گرچه سال96 معدل دیپلم 17 بود وتمام برنامه ریزی هام از ارشد به این سمت تغییر کرده بود!
من با یکی از قبولی های این ازمون صحبت کردم و ازشون مشاوره گرفتم اینکه شما باید علاوه بر کسب نمره حد نصاب در آزمون کتبی رزومه قوی داشته باشین مثلا :مقاله و ترجه کتاب و تدریس و شرکت در کنگره ها و کارگاه ها وکسب مقام در المپیاد های دانشجویی و مسابقات و امور عام المنفعه و ... در کل در دوران کارشناسی یک دانشجوی اکتیو باشین!
اینها شروط لازم نیس ولی اگه داشته باشین در مصاحبه به همراه نمره حد نصاب در آزمون قبولیتون بالای 90 درصده!
دوستانی که مثل خودم سر دوراهی ارشد یا لیسانس به پزشکی قرار گرفتن اینکه اگر بخواییم مقایسه کلی در مورد ارشد و phd و درنهایت هیات علمی شدن با پزشک متخصص شدن داشته باشیم ...شما اگر واقعا دوس دارین دکتر بشین و درد بیماری رو مرهم ببخشین سمت پزشکی برین نه صرف اینکه دوس دارین آقا/خانم دکتر صداتون کنن یا برای درآمدش! از دوران فیزیوپات تا استاجری و اینترنی(تو دوران اینترنی شما با حقوق 500تا600هزارتوم ن یکسال تو بیمارستان کشیک میدین )شما جز کلاس و درس و بیمارستان وقت کار دیگه ای رو ندارین! البته اگر بخوایین پزشک باسواد بشین نه صرفا گرفتن لقب دکتر! خب تازه شدین پزشک عمومی... حالا برای تخصص باید آزمون دستیاری بدین که بسی آزمون سنگینیه! ... دوران دستیاری 4ساله ... و مث دوران اینترنی شما بازهم تو بیمارستان کشیک دارین با حقوق ناچیز...خب تقریبا 9سال میگذره (5سال عمومی +4سال تخصص)تا شما بدون درآمد قابل توجهی پزشک متخصص بشین...بعد اینکه وارد عرصه طبابت میشین... به طور در گردش کشیک آنکال میدن بهتون یعنی مثلا ساعت 2نصف شب از بیمارستان باهاتون تماس میگیرن و خودتون باید برسونید به بالین بیمارتون... ببینید دوستان پزشک شدن واقعا صرف قبولی نیس شما باید از خیلی چیزای زندگیتون صرف نظر کنید باید سختی بکشید این هارو گفتم تا بدونید دکتر شدن به راحتی نیس ... بله درآمد و پرستیژش قابل توجهه شکی در این نیس!
اما ارشد و PHDو ...
ابتدا اینکه قبولی در ارشد خیلی راحت تره ...دوران ارشدم زمان برای کارای غیر ارشد دارین...مثلا کار و تدریس، گرفتن تافل یا آیلتس!
میرسین به دکترا (معمولا 5سال طول میکشه) شمافقط دکترا قبول بشین میتونین برای جذب هیات علمی دانشگاههای دولتی اقدام کنین (در برخی رشته ها دانشگاه ازاد با مدرک کارشناسی ارشد هم هیات علمی جذب میکنه ) دقت کنید گفتم فقط قبول بشین نیازی نیس حتما مدرک دکترا بگیرین!
خب میرسیم به حقوق هیات علمی ...از 5 میلیون شروع میشه و بستگی به تعداد مقاله ها و فعالیت پژوهشی شما داره...ب عنوان مثال با مرتبه استادیار تقریبا 8 میلیون یا بیشتر ! (در دانشگاه های علوم پزشکی)
شما استاد میشی ... خودتون میدونین نسبت به پزشکی هم کارتون کمه هم استرس کمتری دارین هم تو تعطیلات آزادین کشیک ندارین پرستیژ و جایگاه اجتماعی خوبی دارین ضمنا برای بچه هاتون تو کنکور سهمیه میدن مث جانبازان و ...!
بله درامد پزشک متخصص از استاد دانشگاه بیشتره ولی بهمون نسبت از وقت و زندگیتون باید صرف نظر کنین!
امیدورام تجربیاتم بدردتون بخوره و آرزوی موفقیت میکنم برای تک تک کسایی که غیرممکن رو ممکن میکنن!
پاسخ دادن
+8 # مدیر سایت 1397-09-16 15:08
بخاطر وقت زیادی که بابت تایپ این مطلب گذاشتید از شما ممنونم. بنده هم به عنوان مشاور تا حدود زیادی با شما موافقم
پاسخ دادن
+3 # آقای پرستار 1397-09-18 11:16
خواهش میکنم ممنون
پاسخ دادن
-1 # VR | 46 1397-12-06 14:00
میریم دندان آزاد میخونیم...
پاسخ دادن
+4 # free_z_mind 1398-04-02 18:32
خیلی ممنونم ازت ب خاطر مطلبی ک گذاشتی و وقتی ک برای تایپش صرف کردی و تجربت تو این زمینه رو با بقیه ب اشتراک گذاشتی :-) امیدوارم بتونم تصمیم درستی راجع به مسیرم بگیرم....
پاسخ دادن
+2 # حسام 1398-04-21 22:45
مرسی خیلی توصیحاتتونو دوس داشتم و موافقم باش. خیلی ها میرن پزشکی بخاطر کلاسش.
پاسخ دادن
0 # مهدی79 1398-05-26 14:15
سلام میتونید ترمیم معدل بدید آخر دنیا که نیست :lol: :-*
پاسخ دادن
0 # مهدی79 1398-05-26 14:16
خب میتونید در ترمیم معدل شرکت کنید آخر دنیا که نیست :-* :lol:
پاسخ دادن
0 # Zirak 1398-06-02 15:58
سلام ببخشید میخواستم بدونم بعد از قبول شدن این آزمون و گرفتن مدرک پزشکی میتونیم بریم دنبال تخصص یا چون از این راه وارد پزشکی شدیم نمیشه؟؟؟
پاسخ دادن
0 # حبیبیان فراز 1398-06-17 12:24
تو مصاحبه همش ک رزومه نیس..رزومه تاثیر مثبت داره..وبیشتر سوالاته روانشناسیه تا ببینن فازت چیه..اخلاق پزشکی و از جور بحثا..پسر عموی من سال قبل..با حد نصابو اورد ولی رزومش..ضعیف بود در عین حال قبول هم شد
پاسخ دادن
0 # Aliakbar 1398-09-19 14:16
عالی بود دمت گرم هر اطلاعاتی برای کنکور لیسانس به پزشکی لازم داشتم رو گفته بود
پاسخ دادن
+1 # زهرا محمدی 1397-09-15 19:31
سلام.من سال اول میکروبیولوژی هستم میخواستم ببینم میتونم توی ان ازمون شرکت کنم؟
پاسخ دادن
+1 # مدیر سایت 1397-09-18 11:31
سلام. در صورت داشتن شرایط برای ثبت نام می تونید در آزمون لیسانس به پزشکی شرکت کنید.
پاسخ دادن
+1 # منا 1397-09-16 19:32
سلام من لیسانس مدیریت با معدل 17 دارم و دیپلم تجربی با معدل کل 17 متولد تابستان 74 هستم میخواستم بدونم شرایط شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی سال بعد برای من وجود داره؟؟؟ممنون میشم اگه پاسخ بدین
پاسخ دادن
+4 # آقای پرستار 1397-09-18 11:19
برای امسال متاسفانه خیر ... برای سال بعد باید منتظر اطلاعیه معاونت آموشی باشید تا معدل دیپلم به 17 تغییر میکنه یا نه
پاسخ دادن
+2 # فاطمه صادقی 1397-09-18 14:03
سلام من معدل کتبی دیپلمم ۱۵هست اما معدل کل دیپلمم۱۸.۱۰هست میتونم شرکت کنم در این آزمون؟
پاسخ دادن
0 # اسکندر 1398-06-15 12:21
بله،معدل کل دیپلم مدنظر هستش.
پاسخ دادن
+1 # اوا 1397-09-21 17:41
سلام خواهش میکنم جواب بدین اینکه طرح نیرو انسانی به حداکثر سن اضافه میشه یعنی چی ؟یعنی بچه های پیراپزشکی که طرح دارند باید تا 23 سالگی لیسانسشون رو بگیرن؟
پاسخ دادن
+1 # هلیا 1397-09-22 14:17
سلام ، من الان مامایی می خونم و یه ترم اضافه دارم یعنی تا بعد از عید هم مدرکمو نمیدن می تونم ثبت نام کنم؟ منظورم واسه معدل کارشناسی ارشده تا الان بالای ۱۷ بوده ، باید حتما دوره کارشناسی کامل تموم شده باشه؟
پاسخ دادن
+1 # مدیر سایت 1397-09-25 13:19
سلام. برای شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی که توسط دانشگاه تهران برگزار می شود شما باید در زمان ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی مدرک کارشناسی خود را دریافت کرده باشید.
پاسخ دادن
+1 # محجد 1397-09-23 12:42
سلام فقط با دیپلم ریاضی و تجربی و فنی میشه؟
پاسخ دادن
+1 # مدیر سایت 1397-09-25 13:20
سلام . بله
پاسخ دادن
0 # F.B 1397-09-27 07:17
سلام
آزمونی هست که از لیسانس به دندانپزشکی باشه؟
و هر سال حدوداً چند نفر در این آزمون لیسانس به پزشکی قبول میشن؟
پاسخ دادن
+1 # نهاوندی 1397-09-30 21:11
سلام کسی که یک سال پشت کنکور بود و از طرفی هم طرح اجباری پرستاری و سربازی داره شرایط سنی برای شرکت در آزمون رو داره؟
پاسخ دادن
+1 # سرور 1397-10-02 11:06
سلام اگر دانشجوی ارشد باشیم و در صورت قبولی در آزمون انصراف بدیم امکانش هست؟
پاسخ دادن
+1 # مدیر سایت 1397-10-02 11:12
سلام بله . دقت کنید که همه ی شرایط ثبت نام را داشته باشید.
پاسخ دادن
-1 # Negiinrb 1397-10-02 14:28
سلام.من همه شرایط شرکت کردن رو دارم و تصمیم دارم شرکت کنم.فقط اینکه مدرک کارشناسی موقت هم قبوله؟چون مدرک کارشناسی اصلی رو ندادن هنوز.و اینکه مدرک زبان رو میشه بعدا ارائه داد یا حتما حین ثبت نام باید ارائه داد؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1397-10-04 09:14
سلام. اگر فارغ التحصیل شدید مشکل نداره . داوطلباني كه مدرك زبان ندارند مي توانند به صورت مشروط در آزمون شركت كنند بديهي است در صورت قبولي در آزمون كتبي ارائه مدرك زبان در هنگام مصاحبه در دانشگاه ضروري است در غير اينصورت قبولي آن ها كان لم يكن تلقي خواهد شد..
پاسخ دادن
+1 # J@sh 1397-10-02 19:00
سلام من دانشجوی ترم هفت علوم آزمایشگاهی هستم ایا امکانش هست در آزمون شرکت کنم. آیا مدرک کارشناسی موقع مصاحبه و ثبت نام در داشگاه نیاز است یا حتما باید موقع ثبت نام در آزمون مدرک را تحویل دهم. لطفا راهنماییم کنید.ممنونم
پاسخ دادن
+1 # مدیر سایت 1397-10-04 09:18
سلام . برای ثبت نام در آزمون لیسانس به پزشکی باید فارغ التحصیل شده باشید.
پاسخ دادن
+1 # زهرا مریم 1397-10-05 01:08
میخواستم بپرسم شرایط سنی اگر ۲۵سالو چند روزت باشه قبول میکنند ینی متولد۲۹دی ماه ۱۳۷۳و ایا اگر مشمول استعداد درخشان باشی شرایط سنی امکان داره درنظرگرفته نشه؟
پاسخ دادن
+3 # مدیر سایت 1397-10-06 12:04
سلام این مقاله رو مطالعه کنید. https://goo.gl/m9dpqu
پاسخ دادن
+1 # پرستار 1397-10-05 14:15
سلام من دانشجوی پرستاری هستم میخواستم بدونم اگه من تو ازمون شرکت کنم وپزشکی قبول بشم میتونم با همون لیسانس پرستاری تو بیمارستان حین تحصیل کار کنم یا دیگه نمیتونم از مدرک پرستاریم استفاده کنم?ممنون اگه جواب بدین
پاسخ دادن
+1 # مدیر سایت 1397-10-06 11:56
سلام. توجه داشته باشید برای شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی شما باید فارغ التحصیل شده باشید. در صورت کار در بیمارستان و شرکت و قبولی در آزمون لیسانس به پزشکی نمی توانید به عنوان پرستار مشغول به کار باشید. باید در صورت قبولی تحصیل در رشته پزشکی را ادامه دهید..
پاسخ دادن
0 # ریحانه-۷۶۷۶ 1398-05-02 20:00
این موضوع بسته به توان :eek: فرد داره و مدرک لیسانس ابدا باطل نمیشه شما بعنوان دانشجوی پزشکی هستی اما لیسانس پرستاری رو داری و درسته بسیارررر سخته ولی اگر بخوای میتونی شغلی هم در کنار تحصیلیت داشته باشی
پاسخ دادن
0 # ایمان راد 1397-10-06 13:45
با سلام.
سوالی دارم از مدیر محترم و دوستان. آیا شخصی که فارغ التحصیل کارشناسی ارشد هستش و بواسطه ثبت اختراع سهمیه استعداد درخشان هم داره، میتونه با مدرک کارشناسیش در این آزمون شرکت کنه؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1397-10-11 16:56
سلام. مقاله https://goo.gl/rQgmWM را مطالعه نمایید.
پاسخ دادن
0 # فرشت.ه 1397-10-07 18:43
سلام وقتتون بخیر
میخواستم بپرسم این ازمون برای دندانپزشکی هم هست؟؟واینکه مدرک پایان طرح لازمه؟؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1397-10-11 17:00
سلام. خیر آزمون لیسانس به پزشکی فقط برای ورود به رشته پزشکی می باشد.
پاسخ دادن
0 # Sima 1397-10-15 11:04
سلام خواستم بپرسم چند نفر قبولی در هر آزمون لیسانس به پزشکی هست نه لزوما در موسسه شما و اینکه دانشگاه دیگه ایم قبولی میپذیره یا فقط مختص دانشگاه تهرانه؟
ممنون میشم پاسخ بدین
پاسخ دادن
+1 # مدیر سایت 1397-10-15 16:04
سلام حدود 10 الی 15 نفر. خیر فعلن فقط دانشگاه تهران برای کارشناسی به پزشکی پذیرش داره.
پاسخ دادن
+1 # nioshakhanomi 1397-10-17 07:17
سلام خسته نباشید
ببخشید من دیپلمم تجربی بامعدل ۱۹ گرفتم وکارشناسیم معماری پیوسته هست؟؟
این ترم فارغ التحصیل شدم بامعدل ۱۸ الان سنمم۲۲سال هستش اماهیچگونه اختراعی یاچیزای ازاین قبیل نداشتم شرکت کنم احتمال قبولیم پایین میاد؟؟مراحله بعدی ؟؟مدرک زبان دارم میخونم اماندارم؟؟پیشنه ادتون چیه؟؟
پاسخ دادن
+2 # مدیر سایت 1397-11-05 15:10
سلام شما مشکلی برای شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی ندارید، پیشنهاد میکنم تماس بگیرید تا با هم صحبت کنیم.
پاسخ دادن
0 # موسایی 1398-05-18 17:16
سلام چجوری میتونم برای مشاوره باشما تماس بگیرم
پاسخ دادن
+2 # علی میرزاوند 1397-10-17 13:58
باسلام
بنده 26 سالمه و لیسانس فنی دارم و معدلامم پایینتره از این 18 و 16 .کلا از فنی اومدم بالا.کاردانی و سپس کارشناسی الکترونیک دولتی ولی فنی...میخواستم بدونم بنده باتوحه به این هیچکدوم از این شرایطو ندارم این ازمون که هیچ ایا ازمون سراسری رو نمیتونم شرکت کنم؟برای پزشکی؟
لطفا جواب بدید بنده خیلی وقته شروع بخوندن کردم و خودمو اماده کردم برا سراسری
باتشکر
پاسخ دادن
+1 # مدیر سایت 1397-11-05 15:11
سلام. با توجه به شرایط شما امکان ثبت نام در آزمون لیسانس به پزشکی رو ندارید اما می تونید برای کنکور سراسری شرکت کنید و شانس خودتون رو برای قبولی در رشته پزشکی با شرکت در کنکور سراسری امتحان کنید.
پاسخ دادن
0 # همتا کلهر 1397-10-19 13:20
من دیپلم تجربی هستم و از طریق همین رشته وارد روان شناسی بالینی شدم. شرایط معدل و نمره ی زبان رو دارم. فقط با لیسانس این رشته نمیشه کنکور داد؟ جز زیر شاخه های رشته ی تجربی بود که انتخاب کردم نه انسانی :-?
بعد این که تو خود سایت تاریخ امتحان کتبی رو سی و یک خرداد و مصاحبه ۲۶تیر زدن. شما میگید نه اسفند. کدوم درسته؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1397-11-05 15:13
سلام شما مشکلی برای شرکت و ثبت نام در آزمون لیسانس به پزشکی که دانشگاه تهران برگزار میکنه ندارید. زمان ثبت نام 1 دی تا 10 بهمن و زمان برگزاری 9 اسفند هست. برای مطمئن شدن می تونید به سایت علوم پزشکی دانشگاه تهران مراجعه کنید.
پاسخ دادن
+1 # بهارامین 1397-11-02 15:43
سلام و عرض ادب
من دانشجو سال آخر کارشناسی مهندسی مواد هستم .شرط معدل کل دیپلم بالای ۱۸ رو دارم ولی متاسفانه کارشناسی بالای ۱۶ نیست. امکان شرکت در آزمون رو دارم یا خیر؟؟؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1397-11-05 15:14
سلام . برای شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی این مقله رو مطالعه کنید. https://goo.gl/avHuU9
پاسخ دادن
0 # علی آبادی 1397-11-09 19:31
سلام با دیپلم انسانی چطوری میشه تو گروه پزشکی شرکت کرد
پاسخ دادن
-1 # Farnoosh 1397-11-15 16:46
سلام خسته نباشید ، من سال دوم رشته بیوتکنولوژی هستم ( زیست فناوری ) و به پزشکی واقعا علاقه داشتم و دارم و الگو زندگیمم دارم ولی از طرفی رشته خودم هم تا جایی که تحقیق کردم خوبه و آینده خوبی داره وقتی به رشته پزشکی فکر کردم که چقد سخته به تردید افتادم که راهمو واسه گرفتم دکترا رشته خودم چه در ایران چه در خارج از کشور ادامه بدم یا خیر چون من اگر وارد رشته پزشکی بشم هدفم جراحیه پس خیلی سخته هم از نظر مدت زمانش هم اینکه باید از همه چیم بزنم خواستم بپرسم به نظر شما فکر من درسته که رشتم چه از نظر موقعیت شغلی و مالی و خود دروسش که در ارشد گرایش بیوتکنولوژی پزشکی داره چه در ایران چه در خارج از کشور خوبه و ادامش بدم یا تلاشمو بزارم واسه قبولی در پزشکی؟ البته از شرایط قبولی فقط مدرک زبان و معدل لیسانس بالای ۱۶ رو انشالله دارم ولی دیپلمم زیر ۱۸ و دانشگاه آزاد درس میخونم
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1397-11-17 16:44
سلام . پیشنهاد میکنم تماس بگیرید تا با هم صحبت کنیم.
پاسخ دادن
0 # -mahsaMahsa 1397-11-22 12:09
سلام.ميخواستم بدونم زمان توزيع كارت ورود به جلسه كي هست و اينكه من نمايندگيتونو تو زاهدان پيدا نكردم.شايد ادرسش عوض شده چون اوني كه تو سايت زدين نبود
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1397-12-07 17:16
سلام. زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون لیسانس به پزشکی از 6 اسفند ماه بر روی سایت قرار گرفته است. برای اطلاعات بیشتر به https://sanapezeshki.com/ayqr مراجعه نمایید.
پاسخ دادن
0 # saboteur 1397-12-02 21:27
سلام میخاستم بدونم که برای کسایی که رشته های پیراپزشکی یا پرستاری میخونن حتما لازمه که طرح بعد از مدرک گرفتنشون رو شرکت کننن تا بتونن این آزمون رو بدن و در مورد پسرا سربازی باید حتما گذرونده شده باشه یا نه ؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1397-12-10 11:59
سلام. خیر - برای طرح و سربازی اگر شروع کردید دو سال به سن لازم برای ثبت نام افزوده میشه
پاسخ دادن
0 # saboteur 1397-12-03 17:34
سلام میخاستم بدونم که برای کسایی رشته های پیراپزشکی میخونن حتما قبل شرکت در این آزمون باید طرحشون ور گذرونده باشن یا نه؟
و اینکه لازمه حتما سربازی برای پسرا طی شده باشه یا نه ؟
ممنون میشم جواب بدین
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1397-12-14 15:53
خیر اگر هدفتون شرکت در این آزمون است نیازی به گذراندن طرح نیست. اما اگر طرح گذراندین 2 سال به سن ثبت نامتون اضافه خواهد شد.
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1397-12-22 16:27
سلام خیر می تونید در آزمون لیسانس به پزشکی شرکت کنید. امسال شرایط به گونه ای است که برای آقایون باید سربازی خود را گذرانده باشند.
پاسخ دادن
-1 # ندافی 1397-12-12 16:38
سلام من متولد مهر 72 هستم سال آینده 2سال طرحم تموم میشه من میتونم ساد 98 تو این آزمون شرکت کنم
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1397-12-14 15:55
سلام زمان ثبت نام باید قوانین مربوط به سن رو داشته باشید. 25 سال تمام زمان ثبت نام و در صورت گذراندن طرح دو سال به سن شما برای ثبت نام اضافه می شود.
پاسخ دادن
0 # محمد رضا 1397-12-16 18:47
سلام، اگر کارت معافی داشته باشیم، مانند سربازی به سن برای ثبت نام اضافه میشه؟!
پاسخ دادن
-1 # مدیر سایت 1397-12-22 16:28
سلام. خیر
پاسخ دادن
-1 # راضیه 1397-12-19 12:21
با سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگواران
من دیپلم فنی و حرفه ای دارم
و لیسانس تربیت بدنی دارم
الان میخواستم کارشناسی ارشد پیراپزشکی شرکت کنم
ایا شامل من میشود؟
ایا میتواند در ازمون کارشناسی ارشد پزشکی یا پیراپزشکی شرکت کنم؟
و اینکه اگر میتوانم
چه رشته و چه گرایش هایی از پزشکی یا پیراپزشکی میتوانم
شرکت کنم
ممنون میشوم پاسخ من هم بدهید :P
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1397-12-22 16:32
سلام برای آزمون لیسانس به پزشکی نمی توانی شرکت کنید. با کارشناسی تربیت بدنی می توانید در مقطع ارشد رشته علوم تشریحی شرکت کنید.
پاسخ دادن
-1 # محمد ماهور 1397-12-19 16:16
سلام میخواستم بدونم این حقیقت داره افرادی که از این طریق عمومی شون رو میگیرن نمیتونند دیگه دستیاری تخصصی شرکت کنند؟
پاسخ دادن
0 # ساره بیان 1397-12-23 12:12
سلام . آیا دانشجویان نمونه یا استعداد درخشان از شرایط سنی معاف میشن؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-01-17 12:16
سلام. خیر از شرایط سنی معاف نمی شوید .
پاسخ دادن
0 # َAsiKh 1397-12-23 15:37
سلام خسته نباشیبد میخواستم بدونم منابع مکتوب آزمون چه کتابهایی هستند؟؟؟و اینکه من آیا اطلاع دارید که این آزمون سال 1400 هم برگزار میشه یا خیر؟؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-01-17 12:24
سلام. هر سال این آزمون برگزار شده ، اینکه سال 1400 برگزار بشود یا خیر هنوز دانشگاه علوم پزشکی تهران مطلبی رو اعلام نکرده. عضو کانال تلگرام باشید @medical_sana اگر اخباری منتشر بشه در کانال اعلام می شود. منابع کامل آزمون لیسانس به پزشکی رو می تونید با مراجعه به سایت sanabook.com و یا تماس با شماره 02166574345 داخلی 3 دریافت کنید.
پاسخ دادن
0 # مهریا 1397-12-25 04:22
فقط دانشگاه تهران پذیرش دانشجو داره؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-01-19 17:44
سلام. بله فعلا تنها دانشگاه تهران برای آزمون لیسانس به پزشکی پذیرش دارد.
پاسخ دادن
-1 # زهرل 1397-12-25 12:13
سلام من فقط 3 صدم معدلم کمتر از 16 علاقه بیشتری به درسای علوم پایه دارم تا درسای کنکور
دوران دانشجویم تموم شده تا از استعدادی درخشان بتونم کاری کنن :cry:
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-01-19 17:49
سلام سوالتون رو با دقت بپرسید لطفا.
پاسخ دادن
0 # پیر کوری 1398-01-03 00:01
در شرایط شرکت در ازمون میشه از شرط معدل چشم پوشی بشه؟من استعداد درخشان نیستم.
پاسخ دادن
0 # میکروبیولوژی 1398-01-04 02:47
سلام من معدل دیپلمم ک تجربی خوندم معدل کتبیم ۱۵وخورده ای و معدل سه سال دبیرستانم ۱۸و ۲۵بوده‌...امالی سانس دانشگاه ازاد رشتم...میتونم لیسانس ب پزشکی شرکت کنم؟بادیپلم تجربی چطور کدوم ازمونومیتونم شرکت کنم؟ :-?
پاسخ دادن
0 # میکروبیولوژی 1398-01-04 02:48
متولد آبان ۷۳هستم لیسانس ازاد میکروبیولوژی خوندم...
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-01-30 16:28
سلام باید معدل کل دیپلم بالای 18 و معدل کارشناسی 16 به بالا باشد. برید به صفحه اصلی قسمت لیسانس به پزشکی شرایط شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی رو مطالعه کنید اگر شرایطش رو از نظر سن و معدل دارید می تونید در آزمون شرکت کنید و شانستون رو امتحان کنید. برای تهیه منابع هم می تونید با شماره 02166574345 تماس بگیرید.
پاسخ دادن
0 # غزال 1398-01-06 14:49
سلام
من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی با معدل بالای ۱۶ دارم و معدل کتبی دیپلم ۱۷.۹۸ و متولد ۳۰ آذر ۷۲ هستم به رشته ی پزشکی علاقه زیادی دارم چند بار کنکور دادم نشد برای همین دیر لیسانس گرفتم لطفا من رو راهنمایی کنید با شرایطی که دارم میتونم تو این ازمون شرکت کنم یا نه ؟ چه کنم؟
پاسخ دادن
0 # Arash shokuh 1398-01-07 01:31
ببخشید من الان یک ساله پشت کنکورم خدمت سربازی نرفتم و امسال یا روان شناسی یا دام پزشکی یا هر رشته پیرا پزشکی قبول بشم میخونم بخدا خسته شدم این لیسانس پزشکی برام یک راهی شده الان من باید خدمت برم؟ تک فرزندم سوال بعدی اینکه هر رشته که بخونم مثلا اگه حسابداری یا شیمی کاربردی بخونم میتونم در این ازمون شرکت کنم؟ دیپلم تجربی با معدل 18.88دارم
پاسخ دادن
-1 # مدیر سایت 1398-01-30 16:48
سلام برای ثبت نام و شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی باید شرایط سنی و معدل را داشته باشید و برای متقاضیان پسر باید خدمت سربازی را گذرانده باشند و یا در صورت معاف شدن کارت معاف از حدمت را ارائه دهند. و کلیه دیپلمه های ریاضی و تجربی و با هرمدرک کارشناسی در صورت داشتن شرایط ثت نام می توانند در آزمون لیسانس به پزشکی شرکت کنند.
پاسخ دادن
0 # Arash shokuh 1398-01-07 01:37
هر رشته ای بخونی میتونی بری این امتحان رو بدی؟ مثلا حسابداری یا شیمی کار بردی یا اصلا زیست فناوری
پاسخ دادن
0 # َAsiKh 1398-01-11 19:25
سلام میخواستم بدونم منابع مکتوب آزمون چه کتابهایی هست؟؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-01-30 17:44
سلام . در قسمت منابع به طور کامل منابع ذکر شده برای تهیه می توانید با شماره 02166574345 تماس بگیرید.
پاسخ دادن
0 # آذین 1398-01-11 19:46
سلام من می خواستم بپرسم که آزمون لیسانس به پزشکی برای رشته های دارو و دندون برگزار نمی شه؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-01-30 17:42
سلام. خیر فقط پزشکی
پاسخ دادن
0 # فاطمه حسنی 1398-01-14 17:34
سلام وقتتون بخیر
من همه ی شرایط برای این ازمون رو دارم به جز معدل دیپلم ک کمتر هستش
میخواستم ببینم اگه برای ترمیم معدل امتحان بدم مجاز میشم در این ازمون شرکت کنم یا نه
پاسخ دادن
0 # نگهداری 1398-01-18 16:30
سلام خسته نباشین من دانشجوترم دومامایی شیراز هستم ولی عاشق پزشکی ام باهمه سختی هاش
الان موندم ک کنکور بدم یا بشینم لیسانس ب پزشکی بدم ممنون میشم کمکم کنین
پاسخ دادن
-1 # مدیر سایت 1398-01-30 17:48
سلام. اگر قصد شرکت در ازمون لیسانس به پزشکی را دارید باید مدرک فارغ التحصیلیتون رو در صورتی قبولی به دانشگاه ارائه بدید. اگر بخواهید کنکور بدید باید دوباره مطالعه کنید انتخاب هر دو مسیر مستلزم داشتن پشتکار، تلاش و مطالعه بسیار هست. اگر بخواهید در آزمون لیسانس به پزشکی شرکت کنید ما می تونیم برای تهیه منابع و مشاوره و پشتیبانی کمکتون کنیم.
پاسخ دادن
+1 # شبنم 1398-01-20 14:53
سلام من قبول شده امسال آزمون لیسانس به پزشکیم بسته کامل لیسانس به پزشکی موسسه معینو دارم سالم سالم بدون خط خوردگی نصف قیمت میفروشم هر کی خواست ایمیل بزنه
shabnam.mid5@yahoo.com
پاسخ دادن
0 # سیمین 1398-05-05 05:10
عزیز
نحوه مطالعه تونو بگین
دانشجوی اکتیوی بودین؟
مدرک زبان داشتین؟یا بعد گرفتین؟
سوالای مصاحبه در چ زمینه ای اند؟
پاسخ دادن
-1 # مهسا 1398-01-21 16:38
سلام،نمیدونم شرایط شرکت رد آزمون رو دارم یا نه چون تا ۱ بهمن که مهلت ثبت نامه من ۲۵ سالم نیست اما موقع برگزاری آزمون که اسفند ماهه من بیشتر از ۲۵ سالمه،آیا میتونم آزمون رو شرکت کنم؟!
پاسخ دادن
0 # n.k 1398-01-24 16:02
سلام.من سال 95 تو رشته تجربی با معدل 18فارغ التحیل شدم.تو کنکور تجربی شرکت کردم و چون نتیجه دلخواه رو بدست نیاوردم سال بعدش کنکور ریاضی دادمو در حال حاضر دانشجوی مهندسی معماری کارشناسی پیوسته با معدل 19 هستم...میخواستم بدونم بعد از اتمام دوره ی کارشناسی امکانش هست که مجاز به شرکت تو آزمون پزشکی باشم؟
پاسخ دادن
0 # Mhedayat 1398-01-28 10:22
سلام
اگه مدرك ليسانس براي دانشگاه آزاد باشه ميتوان آزمون ليسانس به پزشكي رو شركت كنيم؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-01-30 18:24
سلام. کلیه دیپلمه های ریاضی و تجربی با هر مدرک کارشناسی در صورت داشتن شرایط مجاز که شامل سن و معدل میشه می توانند در این ازمون شرکت نمایند.
پاسخ دادن
0 # medi 1398-01-28 15:12
سلام
اگه معدل کتبی دیپلم رشته تجربی بالای 18 نباشه میتونیم دوباره امتحان های دبیرستان و بدیم و دیپلم ریاضی بگیریم؟
نمره ی بالای 18 دیپلم دوم قبول است؟؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-01-30 18:25
سلام. بله به شرایط سنی هم توجه داشته باشید.
پاسخ دادن
0 # Ho 1398-01-31 11:41
سلام
من 25 سالم تموم شده ولی معافیت دایم دارم، خواستم بپرسم با توجه به سن ،میشه من در آزمون لیسانس به پزشکی شرکت کنم؟
ممنونم
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-02-17 16:09
سلام . با توجه به اینکه معافیت دائم دارید باید زمان ثبت نام که معمولا در دی ماه می باشد25سال داشته باشید، در صورت داشتن سن بالاتر امکان ثبت نام برای شما وجود نخواهد داشت.
پاسخ دادن
0 # فاطمه السادات خرم 1398-02-03 23:15
سلام
من دانشجوی فیزیوتراپی تهرانم
معدل پیش ۱۷ و سومم ۱۹/۷۰ هستش
میتونم واسه این آزمون اقدام کنم؟؟
پاسخ دادن
0 # hrz136 1398-02-09 22:06
سلام معدل دیپلم منظور پایان سوم دبیرستان است یا پیش دانشگاهی؟
پاسخ دادن
0 # فاطمه.موسوی 1398-02-12 08:04
سلام. من معدل کتبی دیپلم ۱۸.۳۵
رتبه کنکور سراسری ۵۲۳
معدل لیسانس پرستاری ۱۷.۱۰
معدل ارشد پرستاری
۱۷.۶۰
مگه معدل و رتبه تاثیر داره..؟
کتابها رو چجوری میتونم تهیه کنم؟
خواهشمندم‌جواب دهید؟ با تشکر
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-02-17 17:20
سلام . شما شرایط شرکت در آزمون لیساسن به پزشکی رو دارید برای تهیه کتاب ها می تونید با شماره 02166574345 تماس بگیرید.
پاسخ دادن
0 # نوشين 1398-02-12 14:32
سلام من تو دوران دانشگاه كار پژوهشي انجام ندادم چه كار ميتونم الان بكنم براي ارتقا زرومه؟ چه سوابق و كار هايي رو قبول ميكنن؟
پاسخ دادن
0 # امیرحسین 1398-02-22 23:13
سلام خسته نباشید . من بهمن امسال فارغ التحصیل میشم . شنیدم که زمان ثبت نام ازمون از دی ماه میباشد میخواستم بدونم اگر بخوام امسال یعنی سال 98 در این ازمون شرکت کنم باید حتما مدرک لیسانسم اماده باشه برای ثبت نام یا مثلا بعدشم میتونم ارایه بدم چون تا دی مدرکم اماده نمیشه ولی برای اسفند که ازمون برگزار میشه فارغ التحصیل شدم میتونم بعدش که مدرک موقتم اماده شد بهشون تحویل بدم یا موقع ثبت نام هم حتما باید مدرک ارایه بشه؟
پاسخ دادن
0 # امیرا 1398-02-23 03:42
سلام بنده دیپلم تجربی دارم با معدل ۱۷ و ۵۸ و معدل کارشناسی ام ۱۷و ۹۰ و استعداد درخشان و بورسیه دانشگاه تهرانم هستم.
فقط اینکه من از رشته تجربی ورود به رشته علوم ورزشی_علوم زیستی کردم.
میتونم آزمون شرکت کنم؟
خواهشا جواب بدین.
ممنونم
پاسخ دادن
0 # اشکان 1398-02-26 18:45
سلام و خسته نباشید
من دیپلم انسانی دارم و لیسانس روانشناسی بالینی البته برا ارشد هم روانشناسی بالینی دارم میخونم
میخاستم بدونم اگر بخام برای پزشکی کنکور بدم چون لیسانس انسانی دارم باید پیش نیاز بگذرونم کلا چیکار باید کنم چون میخام در حقیقت حالا برسم به روانپزشکی خوندن
ممنون
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-02-28 17:52
سلام. دیپلمه های انسانی مجاز به شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی نیستند.
پاسخ دادن
0 # ygne 1398-03-05 03:11
سلام و وقت بخیر.... عذرمیخوام میخواستم بدونم من الان ترم هشتم لیسانس هستم میتونم ازمونو شکرت کنم و مدرک لیسانس رو حین قبولی ارائه بدم یا موقع ثبت نام باید حتما فارغ‌التحصیل باشم؟؟. ☹️☹️اگه جز استعداد درخشان باشم تغییری میکنه این جریان؟؟
پاسخ دادن
+1 # مدیر سایت 1398-03-12 17:42
سلام زمان ثبت نام باید مدرک فارغ التحصیلیتون رو ارائه بدید.
پاسخ دادن
-2 # پریسا خ 1398-03-16 22:42
سلام خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون.
من میخواستم بدونم دانش آموزان مدارس تیز هوشان جزو استعداد های درخشان مجاز در شرکت در این آزمون هستند یا نه؟معدل دیپلم من 15 در مدرسه تیزهوشان بود من جزو استعداد های درخشان نیستم؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-04-05 17:31
بله هستند. اگر کارت استعداد درخشان دارید می تونید از آن استفاده کنید در غیر این صورت اگر عضو استعداد درخشان مقطع کارشناسی باشید می توانید از آن برای بهبود نمره معدل استفاده کنید.
پاسخ دادن
0 # ناشناس 1398-05-21 16:42
واقعا سمپاد جز استعداد درخشان این آزمون محسوب میشه؟کارت استعداد درخشان مدرسه سمپادمون رو از کجا باید بگیریم؟مدرسه میده؟
پاسخ دادن
0 # پریسا خ 1398-03-16 22:45
سلام من که تو تیز هوشان خوندم جزو استعداد های درخشان محسوب نمیشم؟ برای برداشتن شرط معدل این آزمون؟!
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-04-05 17:29
سلام. منظ.ر از استعداد درخشان در مقطع کارشناسی می باشد
پاسخ دادن
+2 # پریسا خ 1398-04-09 11:16
مدرسه تیزهوشان برای ما هیچ مزیتی نداشت
این آزمون هم شرط معدل داره و همه میدونن که بچه های تیزهوشان سخت تره براشون که معدل بالاتری بگیرن. با اون وضع امتحانای فضایی که اگه به یکی از مدرسه عادی میدادن حل کنه 3 هم نمیگرفت. فقط معدلمون اومد پایین زجر کشیدیم و حالا تو آزمونایی که شرط معدل دارن فاقد شرایطیم. لطفا بچه هاتونو نفرستین تیزهوشان بدبخت میشن بچگی نکردیم فقط درس خوندیم آخرشم هیچ فرقی با بچه های مدارس عادی نداریم.
7 سال لقب استعداد درخشان دادن بهمون که چی؟ سمپاد مسخره. سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان. نه استعداد درخشانیم نه معدل خوبی داریم نه حال و روحیه درستی داریم نه سلامت جسمی داریم از استرس همه بدنمون به هم ریخته
پاسخ دادن
0 # Mahtab 1398-03-16 23:41
ایا تکمیل ظرفیت هم اعلام میکنن؟؟؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-04-05 17:23
سلام خیر تکمیل ظرفیت نداره
پاسخ دادن
0 # m.r79 1398-03-27 22:31
سلام.ميخواستم بدونم اگه كسي شيمي يا امار يا زيست داشته باشه ميتونه ليسانس به پزشكي شركت كنه
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-04-16 17:52
سلام اگر شرایط دیگه رو کامل داشته باشید می تونید با کارشناسی هر رشته ای در آزمون لیسانس به پزشکی شرکت کنید.
پاسخ دادن
0 # نگله 1398-03-28 13:06
بامعدل دقیقا ۱۸میشه شرکت کرد ؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-04-16 17:56
بله میشه
پاسخ دادن
0 # mahsaddddd 1398-04-02 16:16
سلام خسته نباشید.من معدل دیپلم تجربیم 12 بوده الان دارم دیپلم ریاضی میگیرم معدلم هم 19 میشه.میخواستم برم دانشگاه ازاد مترجمی زبان بخونم و تا لیسانس پیش برم و بعد ازمون لیسانس به پزشکی بدم.الان دیدم که مترجمی زبان زیر شاخه ی رشته ی علوم انسانی هست و رشته علوم انسانی نمیتونن در ازمون لیسانس به پزشکی شرکت کنن درسته؟باید تو دانشگاه چه رشته ای بخونم که بتونم در ازمون شرکت کنم؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-05-24 16:35
سلام اگر شرایط سنی برای شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی رو دارید می تونید شرکت کنید
پاسخ دادن
0 # Mitra 1398-04-03 10:29
اي كاش بشه ك شرط سن رو يكسال بيشتر كنن مثلا ٢٦ سالگي بشه. چقدر احتمالش هست؟
پاسخ دادن
0 # mahsaddddd 1398-04-04 16:47
من میخوام امسال مترجمی زبان دانشگاه ازاد بخونم.معدل دیپلم رشته ی علوم تجربیم 12 بود.و حالا میخوام دیپلم مجدد ریاضی با معدل بالای 18 بگیرم فقط و فقط به خاطر ازمون لیسانس به پزشکی.میخواستم ببینم از لیسانس مترجمی زبان میشه ازمون لیسانس به پزشکی داد؟
پاسخ دادن
0 # حسین۰۰۰ 1398-04-09 01:35
سلام خسته نباشید
برای شرکت در این آزمون لیسانس پزشکی آیا باید حتما مدرک تافل و ایلس داشت؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-05-24 16:37
باید مدرک زبان ارائه بدید که میشه مدرک mhle و msrt و...رو ارائه بدید. دوره های mhle در موسسه برگزار میشه
پاسخ دادن
0 # احسان 1398-04-14 11:56
باسلام.من الان فوق لیسانس دارم.هم لیسانس و هم فوق لیسانس دانشگاه دولتی بودم.آیا میتونم تو این ازمون شرکت کنم و دانشگاه دولتی بخونم؟میتونم کنکور تجربی بدم و دانشگاه دولتی بخونم ایا؟ممنون میشم جواب بدید
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-05-24 16:38
سلام خیر اگر دانشجوی ارشد هستید و یا فارغ التحصیل این مقطع نمی تونید در آزمون لیسانس به پزشکی شرکت کنید.
پاسخ دادن
0 # مارال 1398-04-15 21:40
سلام من پرستاري مي خونم ب نظرتون براي ارشد بخونم بهتره يا پزشكي ؟؟؟؟
پاسخ دادن
0 # رویا 1398-04-20 14:24
سلام من مهر ۹۸ ولرد ترم پنج دانشگاهیم پیشم ، و رشته ام هم تغذیه هستش ، متولد دی ۷۶ هستم میخواستم بدونم شرایط سنی برای دادن این آزمون بعد از فارغ التحصیلی ام رو دارم ؟
پاسخ دادن
+1 # آسمان 1398-04-23 02:15
سلام من شنیدم آزمون لیسانس به پزشکی خیلی سخته و دستای پشت پرده هم برا قسمت مصاحبه زیاده...آیا واقعا اینطوریه....من امثال کنکور دادم ولی پزشکی قبول نمیشم میخوام بدونم اگه این شایعات واقعی یه سال پشت کنکور بمونم اگه نه و آزمونشم زیاد سخت نباشه یکی از رشته های پیراپزشکی رو برم و بعد تو این آزمون شرکت کنم و از الآن هم بخونم... ترو به هرکی میپرستی صادقانه جوابما بده...هرکی یه چیز بهم میگه بهتون اعتماد کردم ...پای آیندم درمیونه...ممنون م میشم
پاسخ دادن
+1 # پرررریییسا 1398-04-23 14:51
سلام میخواستم بدونم برای آزمون لیسانس به پزشکی سال 99 من متولد پاییز 73 هستم میتونم شرکت کنم؟ چون هر سال تاریخی که اعلام میکنن فرق داره :-?
پاسخ دادن
0 # مهاجری 1398-04-23 16:26
سلام.
میشه لطف کنید مزیت کارشناسی به پزشکی رو نسبت به قبولی مستقیم در کنکور سراسری رو اعلام کنید؟
آیا تنها مزیت اون تطبیق بعضی واحد های گذرانده شده در دوره کارشناسی و درنتیجه کاهش مدت تحصیل پزشکی می باشد؟یا مزیت دیگری هم دارد؟؟
پاسخ دادن
0 # محمد 76 1398-04-27 09:44
سلام
اگر معدل کارشناسی 19.10 باشه و بواسطه شاگرد اولی عضو استعداد درخشان باشیم ولی معدل دیپلم 17.98 باشه می توانیم شرکت کنیم یا باید با شرایط آیین نامه عضو استعداد درخشان باشیم چون من الان عضو استعداد درخشان به دلیل شاگرد اولی هستم می خواستم ببینم میشه یا خیر ؟
پاسخ دادن
0 # Maryy 1398-04-27 16:23
ببخشید کسی که الان با شروع مهر ترم ۷ میشم امسال میتونم شرکت کنم این آزمون رو؟
پاسخ دادن
0 # محبی 1398-04-27 18:21
سلام من معدل کتبی دیپلمم ۱۸.۷۶ و معدل کل دیپلمم ۱۷.۸۰ هست و کارشناسی بینایی سنجی با معدل ۱۸.۸۲ دارم شرایط شرکت تو آزمون سال آینده رو دارم یا ندارم؟سنمم ۲۳
پاسخ دادن
0 # ماهک 1398-04-28 11:53
سلام خسته نباشید
ببخشید یک سوال داشتم
من دانشجوی میکروبیولوژی هستم و 7 ترمه درسم رو تموم میکنم . ترم هفت میشه مهر 99
یعنی تا بهمن 99 تمام میشه و مدرک می گیرم
متولد سال 76 هستم و یه سال پشت کنکور موندم
حالا می خواستم بدونم من اسفند 99 می تونم آزمون لیسانس به پزشکی بدم یا نه؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-05-24 16:43
سلام تماس بگیرید راهنماییتون میکنیم.
پاسخ دادن
0 # فاطمه آذر 1398-04-31 02:29
سلام.منظورتون ازرزومه چیه؟
پاسخ دادن
0 # سمیرا_۷۸۰ 1398-05-13 22:29
سلام من دیپلمم انسانی هستش و امسال کنکور دادم ولی به پزشکی نرسیدم میخواستم بپرسم ایا امیدی هس در اینده که در ازمون لیسانس به پزشکی شرایط معدل تغییر کنه؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-05-24 16:45
دیپلمه هی تجربی و ریاضی می تونند در آزمون لیسانس به پزشکی شرکت کنند.
پاسخ دادن
0 # الهام طلوعی 1398-05-15 10:40
سلام یه سوال داشتم به نظرتون کاردرستیه کسی که امسال باید انتخاب رشته کنکور سراسری رو بکنه از اونجایی که رتبه اش به پزشکی نمیرسه پیرا پزشکی بزنه و بعدازمون لیسانس به پزشکی رو بده یا نه یه سال دیگه پشت کنکور بمونه :sigh:
پاسخ دادن
0 # مهسا 1398-06-13 15:11
به نظر من هر چی فک میکنی قبولی برو.از طرفی منابع لیسانس ب پزشکی رو هم گیر بیار از اول بخون تو شانست از همه بیشترع مخصوصا منی ک سه سال پشت کنکور موندن ب خاطر این پزشکی و نشد.اگه در جریان این آزمون بودم همون سال اول انتخاب رشته میکردم.من خیلی اشتباه کردم.الانم زمانی این موضوع رو فهمیدم ک رتبه ارشدم دو رقمی ه و انتخاب رشته کردم و منتظر نتیجه شم.ولی حالا سنم مهمه ک لب مرزم.و اینکه نمیدونم ارشد قبول شدم برم یا نه؟ اگه نرم ی سال محروم میشم از کنکور ارشد.من وضعم از همه بد تره.و اینکه تا امتحان همش 5 ماه وقت دارم.میترسم وقت بزارم براش و بخونم آخرشم اطلاعیه بزنن و سن م نخوره.خیلی از این بابت نگرانم واقعا دچار آشفتگی ذهنی شدم.خدا کمک همه تون کنه.امیداوارم هیچ کس تو دوراهی و بلاتکلیفی مثه من نمونه
پاسخ دادن
0 # Aliilagh 1398-05-15 22:42
سلام از بین چند شرکت کننده چند نفر رو برمیدارن؟؟؟؟؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-05-24 16:40
سلام. 10 الی 11 نفر در آزمون لیسانس به پزشکی پذیرش می شوند.
پاسخ دادن
0 # F 1398-05-16 13:12
ببخشید چه رشته هایی میتونن تو ازمون لیسانس به پزشکی شرکت کنند؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-05-24 16:40
کلیه دیپلمه های تجربی و ریاضی با معدل 18 و کارشناسی هر رشته ای با معدل 16 به بالا می تونند در این رشته شرکت کنند.
پاسخ دادن
0 # baran 1398-05-16 14:58
سلام خسته نباشید من کنکور دادم امسال ولی پزشکی قبول نمیشم پرستاری میشم ...خیلی دودلم ک امسال بمونم واسه سال بعد ..یا پرستاری بخونم ..خیلی استرس دارم اخه من عاشق پزشکی ام شماره تماستون چنده من تماس بگیرم حرف بزنم باهاتون؟
پاسخ دادن
0 # H.S 1398-05-16 16:49
سلام میخواستم بدونم کسی که لیسانس دانشگاه فرهنگیان داشته باشه هم میتونه تو این آزمون شرکت کنه؟
لطفا جواب بدید
پاسخ دادن
0 # یاسین 1398-05-16 17:34
سلام هرساله چند نفر قبول میشن
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-05-24 16:44
10 الی 11 نفر در ازمون لیسانس به پزشکی پذیرش میشوند
پاسخ دادن
0 # Eli 1398-05-16 23:13
سلام.... خسته نباشید...میخواس تم ببینم اگر در کارشناسی زیست شناسی گیاهی بخونم میتونم این امتحان رو بدم؟....یعنی درس هایی رو ک برای زیست شناسی گیاهی میخونم کافیه تا بتونم توی امتحان قبول بشم یا باید کتاب های اضافی بر رشته ام بخونم
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-05-24 16:44
سلام اگر شرایطه دیگه شرکت در این آزمون رو دارید می تونید شرکت کنید.
پاسخ دادن
0 # مریم ۱۲۳۴ 1398-05-17 17:24
سلام دوتا سوال دارم.....یکی این ک واسه منی ک از مهر امسال میرم دانشگاه.....تضم ینی وجود داره ک تا ۴سال دیگه این ازمون وجود داشته باشه؟.....ودوم اینکه با لیسانس بهداشت عمومی میشه این ازمون روشرکت کرد؟
پاسخ دادن
0 # Ada 1398-05-17 19:12
سلام با مدرک کارشناسی دانشگاه فرهنگیان میشه شرکت کرد تو این ازمون؟
پاسخ دادن
+1 # فرانک 1398-05-17 20:52
سلام ببخشید طول دوره من چند تا سایت دیدم گفته بود از سال ۴ پزشکی می خونیم یه سریم گفتن از سال ۲ کدومش درسته؟؟؟
پاسخ دادن
0 # سحر علیزاده 1398-05-29 02:27
بله سوال منم همینه اگه کسی میدنه لطفاً بگید ممنون
پاسخ دادن
0 # م. 1398-05-17 22:49
سلام .میخواستم ببینم اگه کسی دیپلم تجربی داشته باشه
و رشته زبان در دانشگاه بخونه با همه ی شرایط گفته شده
میتونه در این آزمون شرکت کنه.
پاسخ دادن
0 # فرهت 1398-05-18 12:50
سلام. میخواستم بدونم واسه ی کسی که داره اتاق عمل میخونه و رشته ی اتاق عمل که طرح اجباری داره. اگه کسی بخواد این ازمون رو شرکت کنه طرحش چی میشه؟ نمیتونه شرکت کنه؟ یا شرایط دیگه ای داره؟
پاسخ دادن
+1 # آیسان خیاطی 1398-05-19 13:18
سلام ببخشید فرقی داره که لیسانس رو از دانشگاه آزاد گرفته باشیم یا سراسری؟
پاسخ دادن
0 # zahra_hope 1398-05-19 13:46
سلام منظور از ازمون دکتری پزشکی چیه؟؟
چون من توی خیلی از سایت ها خوندم که نوشتن فارغ التحصیلان رشته تکنسین پروتز های دندانی در صورت واجدشرایط بودن وقبولی در دروس و واحد های مشترک تطبیقی امکان شرکت در ازمون دکتری پزشکی را دارند
میشه لطفا درباره این موضوع یکم توضیح بدین
مثلا فارغ التحصیل این رشته با دادن این ازمون میتونه دندون پزشکی بخونه؟؟
پاسخ دادن
0 # فیلا 1398-05-21 09:05
سلام خسته نباشید من یک سوال خیلی واجب داشتم اینکه من متولد ۲۸بهمن۷۷هستم امسال ۹۸تازه میخوام برم دانشگاه آیا میتونم در آزمون لیسانس به پزشکی ۴سال دیگ شرکت کنم؟ممنون میشم جواب بدید خیلی برام مهمه...
پاسخ دادن
0 # فیلا 1398-05-21 09:07
سلام من یه یوال خیلی واجب داشتم من متولد ۲۸بهمن۷۷ هستم و امسال تازه میخوام برم دانشگاه میتونم ۴سال دیگ در این آزمون لیسانس به پزشکی شرکت کنم؟؟
پاسخ دادن
0 # نظری 1398-05-21 23:12
معدل دیپلم من 17/98 هست و مدرسه نمونه درس میخوندم
میخواستم بدونم ترمیم معدل میتونه بهم کمک کنه تا در ازمون بتونم شرکت کنم؟
اگر هم نمیشه
ممنون میشم بگید با انجام چه کارهایی دانشجوی نمونه کشوری معرفی میشیم تا از این شروط معاف بشم؟
پاسخ دادن
0 # آرزو 1398-05-23 02:06
سلام وقتتون بخیر.من دانش اموز هستم و امسال(سال ۹۸) کنکور دادم.امسال رتبه خوبی کسب نکردم و پزشکی رو قبول نمیشم.بنظر شما اینکه بمونم و دوباره درکنکور سراسری شرکت کنم ، شانسم بیشتره یا یکی از پیراپزشکی هارو درانتخاب رشته بزنم و قبول بشم و بعد از لیسانس تو این ازمون شرکت کنم؟.این هم بگم که زبان رو حین تحصیل میخوندم اما تا گرفتن مدرک تافل یا ایلتس یا امثالهم خیلی دیگه باید بخونم.ایا مدرک زبان ضروریه؟ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ دادن
0 # غریبه 1398-05-23 12:08
سلام از لیسانس هوشبری و علوم تغذیه ام میشه در ازمون شرکت کرد؟
پاسخ دادن
-1 # فیلا 1398-05-23 17:40
سلام من متولد ۲۸بهمن۷۷هستم و تازه میخوام برم دانشگاه.میتونم این آزمونو ۴سال دیگ شرکت کنم؟؟
پاسخ دادن
0 # فاطمه۳۳۳۳ 1398-05-23 23:11
سلام اگر پرستاری تعهدی بخونیم باز هم شرایط شرکت در آزمون را داریم؟یعنی بدون گذراندن دوران تعهد میتوان در آزمون شرکت کرد؟
پاسخ دادن
0 # فاطمه۳۳۳۳ 1398-05-23 23:13
سلام با پرستاری تعهدی میشه آزمون شرکت کرد
پاسخ دادن
0 # محمد سلی 1398-05-25 00:06
سلام من رشته پرستاری هستم سال ۳ تموم کردم یه سال دیگه دارم ولی سنم بیشتر ۲۵ میشه سال آینده نمیشه شرایط سنی رو یه جور نادیده بگیرن؟ چیکار کنم میشه؟ و اینکه طرح هم باید بگذرونیم یا فقط ۴ سال که گذروندیم دیگه میشه آزمون داد؟
پاسخ دادن
0 # زهرا باصری 1398-05-25 12:48
سلام اگر لیسانس دانشگاه فرهنگیان در رشته آموزش زبان انگلیسی باشم اما دیپلم علوم تجربی بازم می تونم در این آزمون شرکت کنم؟
پاسخ دادن
0 # فاطمه۱۳۸۰ 1398-06-11 11:03
دقیقا من هم شرایط شما رو دارم
پاسخ دادن
0 # علی00 1398-05-25 20:42
سلام
میخواستم بدونم که برای شرکت در آزمون، حتما باید کارت پایان خدمت داشت؟
میشه بدون کارت پایان خدمت آزمون داد؟
پاسخ دادن
0 # بشرا 1398-05-26 19:34
سلام
این ازمون شرط معدل دیپلم داره؟این شرط در هر صورت برقراره؟شرط معدل کارشناسیش چقدره؟
پاسخ دادن
0 # مهدی 90 1398-06-02 14:12
سلام
میخواستم بدونم برای ورود از پرستاری ب پزشکی با مدرک کارشناسی بهتره یا مدرک کارشناسی ارشد ب نظرتون؟
پاسخ دادن
0 # S 1398-06-04 18:58
سلام خسته نباشید، مدرک زبان لازم برای این آزمون فرقی داره آیلتس آکادمیک باشه یا جنرال؟
پاسخ دادن
0 # فاطمه سادات 1398-06-05 01:04
سلام خسته نباشید .
فارق التحصیلای دانشگاه فرهنگیان میتونن تو ازمون لیسانس ب پزشکی شرکت کنن ؟
پاسخ دادن
-1 # فاطمه سادات 1398-06-05 01:08
سلام خسته نباشید .
ببخشید با لیسانس دانشگاه فرهنگیان میشه تو این ازمون شرکت کرد ؟
پاسخ دادن
0 # امیرعلی 1398-06-07 17:19
سلام
می خواستم بدونم کسی که از لیسانس وارد ‍پزشکی میشه و کسی که پزشکی قبول شده در ادامه ی مسیر باهم تفاوتی دارن؟ من شنیدم که دانشجویان لیسانس به پزشکی مهرنظام پزشکی نمی تونن بگیرن و... میشه بفرمایید افرادی که از لیسانس وارد میشن از چه چیزهایی محروم میشین؟
ممنونم
پاسخ دادن
0 # محیا 1398-06-09 11:50
آیا امکان انتقالی یا مهمان به شهرهای دیگه وجود داره؟
پاسخ دادن
0 # دنیا 1398-06-11 00:12
سلام من شرط معدل دیپلم رو ندارم
با ترمیم معدل میشه کاریش کرد؟
پاسخ دادن
0 # فاطمه۱۳۸۰ 1398-06-11 11:03
سلام.آیا اگر دبیر باشیم و شرایط سنی داشته باشیم و دیپلم تجربی هم داشته باشیم میتونیم در آزمون شرکت کنیم؟
پاسخ دادن
0 # دلنیا 1398-06-20 12:06
سلام کسانی ک لیسانس پرستاری دانشگاه ازاد دارند نمیتونن تو ازمون پرستاری به پزشکی ثبت نام کنن؟؟
ممنون از پاسخگویتون
پاسخ دادن
0 # zahraaaa 1398-06-21 04:50
سلام خسته نباشید.من معدل دیپلم تجربیم 14 بوده،لیسانس مترجمی زبان دارم ،همه ی شرایط و دارم ،فقط اینکه از مترجمی زبان میشه ازمون لیسانس به پزشکی داد؟اگه میشه میخوام دیپلم ریاضی با معدل بالا بگیرم و توی ازمون لیسانس به پزشکی شرکت کنم
پاسخ دادن
0 # افروز 1398-06-24 13:06
با سلام، من در کنکور ارشد وزارت علوم شرکت کردم و رشته ای رو قبول شدم ولی هنوز ثبت نام دانشگاهی رو نکردم، میخوام بدونم الان با اینکه قبول شدم توی کنکور میتونم شرکت کنم توی آزمون لیسانس به پزشکی؟؟ و آیا میتونم همینطور ک دانشجوی ارشد هستم همچنان واسه ی این آزمون بخونم و اسفند امسال آزمونو بدم و اگر قبول شدم از ارشدم انصراف بدم؟؟
لطفا فوری جواب بدین امروز آخرین مهلت ثبت نام دانشگاست :)
پاسخ دادن
0 # MissNurse 1398-06-25 00:34
باسلام
ببخشید دانشجویان دانشگاه ازاد میتونن در ازمون شرکت کنند؟
من ورودی پرستاری ۹۸دانشگاه ازادم
ومیخوام از الان براش بخونم
چ کتابهایی رو باید تهیه کنم
و فیلم اموزشی یا کلاس وجود داره برای کتاب ها؟
پاسخ دادن
0 # ماه آبى 1398-06-25 00:47
سلام خسته نباشيد، من امسال دانشجوى روانشناسي ازاد ميشم ولي ديپلم تجربى دارم، ميشه منم با اين شرايط اين ازمون رو بدم بعد از اينكه ٤ سال روانشناسي رو خوندم؟؟؟ و اينكه اگر معدل ديبلم كسى ١٤ باشه ولي معدل ليسانس بالاي ١٨ باشه ميتونه شركت كنه؟ ممنون ميشم جواب بدين!
پاسخ دادن
0 # paria 1398-06-25 07:51
سلام .برای اماده شدن برای این ازمون از کی باید شروع کرد؟
بعد از پایان لیسانس یا قبل از تمام کردن اون شروع کنیم برای خوندن این ازمون؟
پاسخ دادن
0 # M 1398-06-25 21:57
سلام
ببخشید فارغ التحصیلان دانشگاه ازاد هم میتونن تو ازمون شرکت کنند؟
پاسخ دادن
0 # M 1398-06-25 22:00
رشته ای که فارغ التحصیل میشیم تاثیر گذاره در قبولیمون؟
پاسخ دادن
0 # ایدا 1398-06-26 09:44
سلام من ۲۳ سالگی از رشته اتاق عمل فارغ التحصیل میشم میتونم بدون گذروندن طرح ازمون رو شرکت کنم؟
پاسخ دادن
0 # فایزه 98 1398-06-26 22:56
سلام
من امسال رشته بهداشت و بازرسی گوشت قبول شدم میخواستم بدونم میشه تو ازمون لیسانس به پزشکی شرکت کنم؟
اگه قبول شدم دانشجوی سال چندم حساب میشم؟
پاسخ دادن
0 # نریمان 1398-06-29 21:13
ببخشید من سال اول ارشدم ایا با انصراف از ارشد می شود در ازمون شرکت کرد؟
پاسخ دادن
0 # Mahi 1398-07-01 11:02
سلام.با داشتن لیسانس میکروبیولوژی دانشگاه آزاد میشه آزمون پزشکی داد؟و سوال بعد اینکه حتما باید معدل دیپلم بالای ۱۸باشه؟
پاسخ دادن
0 # Sahar74444 1398-07-08 23:05
سلام
من دانشجوی روانشناسی ام این ترم ترم اخرمه میخواستم بدونم میشه وقتی ارشد کنکور دادیم و قبول شدیم این ازمون رو شرکت کنیم و این که من معدلم 17 هست میشه یه بار دیگه دیپلم بگیرم دیپلمم ریاضیه میخوام تجربی بگیرم؟؟؟ممنون
پاسخ دادن
0 # سجاااااد 1398-07-10 13:00
سلام
من تازه لیسانس هوشبری رو گرفتم

باید برم خدمت


میتونم ازمون بدم؟؟یا باید خدمت رفته باشم؟؟
پاسخ دادن
0 # نرگسییی 1398-07-12 13:15
سلام اگر رشته ما طرح داشته باشه میتونیم قبل از طرح این آزمون رو بدیم و قبول بشیم و طرح رو بعد از پزشکی بگذرونیم؟ :
پاسخ دادن
-1 # مارال 1398-07-16 12:51
معدل کل کارشناسی باید بالای ۱۶باشه؟
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

سوالات رایج درباره آزمون زبان MHLE و کنکور ارشد وزارت بهداشت

تفاوت زبان ارشد وزارت بهداشت با آزمون MHLE

آزمون آزمایشی MHLE

مدرک MHLE برای آزمون ارشد وزارت بهداشت اجباری شد

راههای پیشگیری از تخلف در انتقال دانشجوی پزشکی به داخل

کتاب درسنامه آمادگی آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری

جدول وضعیت اشتغال دانشگاههای کشور در 3 مقطع تحصیلی

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 99

رشته هایی که با کارشناسی پرستاری میتوان آزمون ارشد شرکت کرد

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)