arshad jenetik

کارنامه ارشد ژنتیک پزشکی : رتبه لازم برای قبولی در آزمون ارشد ژنتیک پزشکی چند است؟ درصد لازم برای قبولی در کنکور ارشد ژنتیک باید کسب کنیم؟ نمونه کارنامه ارشد ژنتیک پزشکی سال های قبل رو از کجا می تونم ببینم؟ بسیاری از داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد ژنتیک را دارند می خواهند کسب رتبه تک رقمی نیازمند کسب چه درصدهایی در دروس می باشد. در ادامه نمونه کارنامه ارشد ژنتیک پزشکی در سال 98 را در اختیار شما قرار میدهیم تا با اطلاع از حدود درصد لازم برای قبولی در این رشته تا حدودی از نگرانی های شما برای قبولی در دانشگاهی که میخواهید کم کنیم. اما به این نکته توجه داشته باشید که کسب درصد بالا برای قبولی در رشته و دانشگاهی که می خواهید در درجه اول نیازمند داشتن هدف و انتخاب منابع مفید برای مطالعه دروس می باشد، البته در برخی موارد شرکت در کلاس های کنکوری برای درسی که ضعیف هستید به شما کمک خواهد کرد تا در کمترین زبان بیشترین بازدهی را داشته باشید. پس تا انتها با ما همراه باشید تا جزئیات لازم برای شرکت در کنکور ارشد ژنتیک را دریافت نمایید.

نمونه کارنامه ارشد ژنتیک پزشکی 98

کارنامه ارشد ژنتیک پزشکی : برای قبولی در گرایش ژنتیک پزشکی دروس اصلی شما شامل ژنتیک انسانی با ظریب 5 و بیوشیمی عمومی با ضریب 1 و زیست شناسی سلولی و مولکولی و زبان با ضریب 2 می باشد. اگر می خواهید رتبه خوبی در این رشته کسب کنید باید در درجه اول بتوانید در درس ژنتیک موفق عمل کنید. و این زمانی ممکن می شود که بتوانید با مطالعه و مرور به تست ها پاسخ دهید. اگر جز کسانی هستید که بعد از مطالعه دروس نمی توانید تست بزنید پس نیاز به شرکت در کلاس کنکوری برای درس ژنتیک دارید و اگر جزکسانی هستید که با مطالعه کتاب ها مطالب را متوجه می شود نیاز به تست زنی و شرکت در آزمون های آزمایشی دارید، همانطور که در نمونه کارنامه ها مشاهده می کنید میانگین درصد داوطلبان برای رتبه تک رقمی و دو رقمی بین 70تا 90 بوده که البته این میانگین درصد در هر سال با توجه به شرکت کنندگان همان سال و درصدی که رتبه های برتر کسب می کنند متفاوت است. برای اطلاع از نمونه کارنامه های سال 97-98 به اطلاعیه نمونه کارنامه قبولی آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی یک 97-98 مراجعه نمایید. 

karname arshad genetik 99

بهترین منابع ارشد ژنتیک پزشکی

 کارنامه ارشد ژنتیک پزشکی : بعد از اطلاع از درصد های لازم برای کسب رتبه برتر و دانشگاهی که می خواهید، سوالی که برای داوطلبان ایجاد می شود. اطلاع از بهترین منابع اعلام شده وزارت بهداشت برای  رشته ارشد ژنتیک انساتی می باشد و اینکه اگر نتوانند رفرنس مطالعه کنند و درک مطالب رفرنس سخت باشد، به چه کتاب هایی برای مطالعه باید مراجعه کنند تا با متن روانتر مباحث را قابل فهم کند؟

در پاسخ به این دوستان باید بگوییم: همانطور که بارها توضیح دادیم یک داوطلب کنکوری باید مطالب را به صورت خلاصه نویسی شده از نکات مهم رفرنس داشته باشدفق تا مطالعه و مرور آن و البته زدن تست میزان آمادگی خود را برای کنکور اصلی افزایش دهد. حال اگر جز کسانی هستید که زمان زیادی برای مطالعه رفرنس داشته و توانایی شناسایی مباحث و نکات مهم و کنکور را از رفرنس دارید، پیشنهاد ما به شما مطالعه رفرنس می باشد. اما اگر جر کسانی هستید که درک مطالب رفرنس برایتان سخت بوده و نمی توانید مباحث را خلاصه برداری کنید، پیشنهاد میکنیم با مطالعه کتاب های خلاصه و طبقه بندی شده کنکوری  در کمترین زمان با مرور چند باره کتاب ها بیشترین بازدهی را برای کنکور ارشد وزارت بهداشت داشته باشید. پیشنهاد میکنیم برای اطلاع از آخرین تغییرت منابع ارشد ژنتیک این اطلاعیه را مطالعه نمایید. تغییرات منابع آزمون کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی 99

 ترتیبی که مشاور سنا برای کنکور ارشد ژنتیک پیشنهاد می دهد به شرح زیر می باشد:

 انتخاب رشته محل آزمون ارشد ژنتیک انسانی

آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی یک

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود دفترچه سوالات ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳-۱۴۰۴

تحلیل و بررسی سوالات زبان ارشد وزارت بهداشت - چند سال اخیر

تحلیل سوالات ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی ۱۴۰۳

دانلود کلید نهایی سوالات ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳

بازار کار ارشد ژنتیک پزشکی:راهنمای جامع برای موفقیت

بازار کار ارشد هماتولوژی : راهنمای جامع

بازار ارشد کار انفورماتیک پزشکی :راهنمای جامع برای موفقیت

دانلود آزمون کشوری ارشد علوم آزمایشگاهی 3 موسسه سنا (50% اول مباح

دانلود آزمون کشوری ارشد علوم آزمایشگاهی 2 موسسه سنا (50% اول مباح

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13