بسته آموزشی ارشد آموزش بهداشت موسسه علوم پزشکی سنا ويژه آزمون سال95

همانطور که مستحضرید منابع و رفرنس های کنکور کارشناسی ارشد آموزش بهداشت طی دو سال اخیر دچار تغییرات اساس شد تا آنجا که در صورت چشم پوشی از منابع جدید، داوطلب به هیچ عنوان نمی تواند امیدی برای قبولی در آزمون داشته باشد. خوشبختانه موسسه علوم پزشکی سنا در رشته آموزش بهداشت پیشگام بوده و به محض اعلام تغییرات، بسته آموزشی خود را در این رشته بروز کرده و به داوطلبانی که فرصت زیادی برای خواندن این همه کتاب و منبع ندارند اطمینان می دهیم که صرفا با خواندن یک کتاب برای هر درس می توانید نه تنها برای قبولی خود، بلکه برای تک رقمی شدن در آزمون امسال امیدوار باشید.

اکيدا توصيه مي کنيم از ورژن جديد جزوات استفاده کنيد، زيرا همانطور که گفتيم با توجه با تغيير منابع، عملا ويرايش جزوات قبل از سال 94 به هيچ عنوان جوابگوي شما نخواهد بود.

در بسته موجود برای هر درس یک کتاب(جزوه تایپ شده) آماده شده است که می تواند جایگزین رفرنس های اعلام شده از سوی وزارت بهداشت قرار گیرد. لیست دروس و جزوات شامل موارد زیر است:

1- درس تکنولوژی آموزشی و آموزش بهداشت (1 کتاب 340 صفحه ای)

2- درس روانشناسی (1 کتاب 290 صفحه ای)

3- درس بهداشت عمومی (1 کتاب 400 صفحه ای)

4- درس جامعه شناسی (1 کتاب 300 صفحه ای)

5- درس زبان (1 کتاب 590 صفحه ای و 1 کتابچه 290 صفحه ای)

جهت تهيه اين بسته آموزشي مي توانيد به صورت حضوري يا غيرحضوري اقدام نماييد. مزيت خريد حضوري براي متقاضيان اين است که با مراجعه به يکي از نمايندگي هاي سنا مي توانند بطور کامل جزوات را ورق بزنند و متوجه تفاوت جزوات سنا با ساير افراد يا موسسات شده و با اطمينان آن را تهيه کنند.

خريد حضوري:

جهت مشاهده ليست نمايندگي ها براي خريد حضوري، بر روي اينجا کليک کنيد:nemayandegi

خريد غيرحضوري(خريد آنلاين):

خريد آنلاين بسته آمادگي کنکور ارشد آموزش بهداشت