آبدیت شده در بهمن ماه 98 آخرین مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت : شرایط و مدارک ثبت نام برای شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت معمولا طبق روند هر سال در چهار چوب مشخصی است و تغییر چندانی در مدارک و شرایط ثبت نام حاصل نمی شود، اما مهم ترین تغییری که در کنکور دکتری 99-1400 رخ داده است، عدم ضرورت داشتن مدرک زبان mhle در زمان ثبت نام می باشد، یعنی طبق روند سال  قبل که داشتن مدرک mhle  برای ثبت نام ضروری بود، الان داوطلب می تواند بدون داشتن مدرک زبان ثبت نام خود را انجام دهد و داشتن مدرک زبان mhle در مصاحبه نمره مثبت دارد. متن کامل اطلاعیه درلینک  ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت  ذکر شده است.

در صورت داشتن سوال برای شرکت در آزمون های آزمایشی رشته خود در مقطع دکتری و اطلاع از منابع کنکوری می توانید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا و یا عضویت در کانال تلگرام اطلاعات لازم را دریافت نمایید و یا با پرکردن فرم درخواست مشاوره از مشاوران ما سوالات خود را جویا شوید.

bannerfinalmoshavere

مدارک لازم برای ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون و ارسال مدارک و دریافت کد رهگیری در زمان مشخص شده فقط به صورت اینترنتی با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور انجام می شود. همزمان با فرم ثبت نام، داوطلبان باید نسبت به ارسال مدارک اسکن شده خود به آدرس sanjeshp.ir  اقدام کنند.

پس از تکمیل فرم ثبت نام و ارسال مدارک و بلافاصله بعد از فشردن دکمه ثبت، برای داوطلب کد رهگیری صادر می شود و در صورت کامل بودن مدارک و احراز شرایط شرکت در ازمون، برای داوطلب کارت ورود به جلسه صادر می شود.

در ادامه مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی دکتری وزارت بهداشت را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

1- مراجعه به سایت sanjesh p.ir و خرید کد رهگیری

2- اسکن عکس  3*4 ، اسکن اصل کارت ملی، اصل شناسنامه

3- اسکن دانشنامه ی دوره کارشناسی ارشد و دکتری عمومی یا مدرک معتبر که نمایانگر فراغت از تحصیل داوطلب باشد.

4 - اسکن اصل گواهی معدل  دوره تحصیلی

5- اسکن اصل حکم کارگزینی برای اعضای هیات علمی متقاضی استفاده از ظرفیت مازاد و مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه داوطلب

6- اسکن معرفی نامه استعداد های درخشان و...

شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

1- برخورداری از سلامت وتوانایی جسمانی متناسب با رشته انتخابی

2- دارا بودن دانشنامهی كارشناسی ارشد (فوق لیسانس) مرتبط یا دكتری حرفهای (پزشكی، دندانپزشكی، داروسازی، دامپزشكی و علوم آزمایشگاهی) طبق جدول شمارهی 3 برای رشته های علوم پایه پزشكی، بهداشت و تخصصی، جدول شماره ی 5 برای رشته های دندانپزشكی و جدول شمارهی 10 برای رشته های داروسازی

3- داوطلبان برای شركت در آزمون صرفاً مجاز به انتخاب یكی از دوره های دكتری تخصصی یا پژوهشی می باشند كه باید در فرم ثبت نام نسبت به انتخاب یكی از آنها اقدام نمایند.

4- دانشجویان نیمسال آخر تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری حرفه ای با ارائه گواهی مبنی بر فراغت از تحصیل تا تاریخ 99/6/31 مجاز به شرکت در آزمون هستند.

5- داوطلبان حداکثر مجاز به ثبت نام در دو مجموعه  یا رشته  ( با رعایت مدارک مورد پذیرش آن رشته ) هستند.

6- پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری تخصصی phd  سال تحصیلی 98-99  که در دانشگاه ثبت نام نکرده اند یا انصراف داده اند مجاز به شرکت در این آزمون نیستند.

7- داوطلبان می توانند قبل از شروع یا پایان طرح تعهدات نیروی انسانی در آزمون شرکت کنند و در صورتیکه در حین انجام طرح نیروی انسانی در آزمون قبول شوند می توانند درخواست ترخیص از طرح را بدهند. 

8- عدم اشتغال به تحصیل در دورههای دكتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D)  یا دستیاری تخصصی در كلیه ی مؤسسات آموزشی و تحقیقاتی كشور

شرایط مدرک زبان mhle وزارت بهداشت 99

با توجه به این كه بر اساس مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تكمیلی، شرط داشتن نمره زبان به عنوان پیش نیاز برای شركت در آزمون دكتری تخصصی و پژوهشی phd حذف شده است، نمرات كسب شده ی آزمون زبانmhle  وسایر آزمون های زبان معتبر) صرفاً در آزمون شفاهی (مرحله ی مصاحبه) دارای امتیاز بوده و در نتیجه مؤثر خواهد بود.البته شرط ارائه نمره زبان معتبر برای پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه ها (تا زمان آزمون جامع) به قوت خود پا برجاست. .

در صورت بروز مشکل برای مراحل ثبت نام و انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت می توانید از طریق ارتباط با دپارتمان مشاوره سنا هر آنچه را که برای ثبت نام در آزمون دکتری وزارت بهداشت نیاز دارید دریافت کنید .

برای دریافت ادامه شرایط اختصاصی ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 99 کلیک کنید. زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

لینک مرتبط با دکتری وزارت بهداشت :

دانلود دفترچه راهنمای دکتری وزارت بهداشت

دانلود منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

مدارک تحصیلی و رشته های مجاز دکتری وزارت بهداشت 99

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت

 

 

 

دیدگاه‌ها  
0 # علی .م 1398-10-25 23:06
فقط مدرک زبان mhle مورد قبول می باشد؟
پاسخ دادن
+1 # یوسف 1398-12-12 23:57
با سلام، خواستم بدونم بنده که مدرک کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک دارم،برای مقطع دکترا میتونم رشته های مثلا فیزیوتراپی و لیزر درمانی و .. بخونم?یا چ رشته هایی از زیر مجموعه پزشکی میتونم بخونم?
پاسخ دادن
0 # میلاد رحیمی 1399-02-09 14:22
ارشد ریاضی دارم میخواستم دکتری علوم اعصاب بخونم کدوم کد نظام وظیفه رو بزنم
پاسخ دادن
0 # میلاد رحیمی 1399-02-09 14:23
ارشد ریاضی میخواستم دکتری علوم اعصاب شرکت کنم کدوم کد نظام وظیفه رو بزنم
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

صفرتاصد سهمیه بومی مناطق محروم آزمون ارشد وزارت بهداشت

سهمیه مناطق محروم آزمون های وزارت بهداشت

معرفی رشته سلامت و ترافیک در وزارت بهداشت

تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد فیزیک پزشکی وزارت بهداشت 99-1400

نمونه کارنامه ارشد اتاق عمل وزارت بهداشت 99-1400

جزئیات درس زبان آزمون دکتری وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد پرستاری وزارت بهداشت 99-1400

نمونه کارنامه ارشد مامایی وزارت بهداشت 99-1400

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)