امروز 27 بهمن ماه آخرین مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 : بعد از انتشار دفترچه راهنمای دکتری وزارت بهداشت در این مقاله به معرفی شرایط و مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت  98 می پردازیم، تا داوطلبانی که قصد ثبت نام در این آزمون را دارند با  اطلاع کامل از شرایط و مدارک لازم، ثبت نام خود را به اتمام برسانند.

 

زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت از 16 بهمن ماه آغاز و تا 27 بهمن ماه ادامه خواهد داشت. زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 12 و 13 اردیبهشت ماه خواهد بود. داوطلبانی مجاز به شرکت در این آزمون هستند که شرایط عمومی و اختصاصی که در ادامه توضیح می دهیم را به طور کامل دارا باشند.همچنین آن دسته از داوطلبانی که هنوز مدرک زبان آزمون دکتری وزارت بهداشت خود را دریافت نکرده اند حتما این مقاله را مطالعه نمایند. شرایط مدرک زبان در آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

 

در صورت داشتن سوال برای شرکت در آزمون های آزمایشی رشته خود در مقطع دکتری و اطلاع از منابع کنکوری می توانید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا و یا عضویت در کانال تلگرام اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 

 sana telegram4

مدارک لازم برای ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 98

ثبت نام آزمون و ارسال مدارک و دریافت کد رهگیری در زمان مشخص شده فقط به صورت اینترنتی با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور انجام می شود. همزمان با فرم ثبت نام، داوطلبان باید نسبت به ارسال مدارک اسکن شده خود به آدرس sanjeshp.ir  اقدام کنند.

پس از تکمیل فرم ثبت نام و ارسال مدارک و بلافاصله بعد از فشردن دکمه ثبت، برای داوطلب کد رهگیری صادر می شود و در صورت کامل بودن مدارک و احراز شرایط شرکت در ازمون، برای داوطلب کارت ورود به جلسه صادر می شود.

در ادامه مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی دکتری وزارت بهداشت را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

1- مراجعه به سایت sanjesh p.ir و خرید کد رهگیری

2- اسکن عکس  3*4 ، اسکن اصل کارت ملی، اصل شناسنامه

3- اسکن دانشنامه ی دوره کارشناسی ارشد و دکتری عمومی یا مدرک معتبر که نمایانگر فراغت از تحصیل داوطلب باشد.

4 - اسکن اصل گواهی معدل  دوره تحصیلی

5- اسکن اصل حکم کارگزینی برای اعضای هیات علمی متقاضی استفاده از ظرفیت مازاد و مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه داوطلب

6- اسکن معرفی نامه استعداد های درخشان و...

 

شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 98

1- برخورداری از سلامت وتوانایی جسمانی متناسب با رشته انتخابی

2- دارا بودن دانشنامه کارشناسی ارشد مرتبط یا دکتری حرفه ای، دانشجویان نیمسال آخر اگر تا تاریخ 98/6/31 فارغ التحصیل نشوند در صورت قبولی از ادامه تحصیل محروم خواهند شد. 

3- داوطلبان برای شرکت در آزمون صرفا مجاز به یکی از دوره های دکتری تخصصی یا پژوهشی می باشند که باید در فرم ثبت نام نسبت به انتخاب یکی از آنها اقدام نمایند.

4- دانشجویان نیمسال آخر تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری حرفه ای با ارائه گواهی مبنی بر فراغت از تحصیل تا تاریخ 98/6/31 مجاز به شرکت در آزمون هستند.

5- داوطلبان حداکثر مجاز به ثبت نام در دو مجموعه  یا رشته  ( با رعایت مدارک مورد پذیرش آن رشته ) هستند.

6- پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری تخصصی phd  سال تحصیلی 97-98  که در دانشگاه ثبت نام نکرده اند یا انصراف داده اند مجاز به شرکت در این آزمون نیستند.

7- داوطلبان می توانند قبل از شروع یا پایان طرح تعهدات نیروی انسانی در آزمون شرکت کنند و در صورتیکه در حین انجام طرح نیروی انسانی در آزمون قبول شوند می توانند درخواست ترخیص از طرح را بدهند. 

8- دارا بودن مدرک زبان به شرح زیر:

madrak zaban doktora

مدارک زبان افرادی مورد پذیرش قرار میگیرد  که تاریخ آزمون زبان آنان ازتاریخ  95/11/1 تاریخ 30/11/97  باشد. داوطلبان می توانند مدرک زبان خود را در فرم ثبت نام درج نمایند و نیازی به اسکن و ارسال  مدرک زبان ندارند.

تذکر مهم : با توجه به اینکه در آزمون کتبی، زبان تخصصی حذف شده است، نمرات کسب شده ی آزمون زبان در ازمون شفاهی دارای امتیاز بوده و در نتیجه موثر است.

در صورت بروز مشکل برای مراحل ثبت نام و انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت می توانید از طریق ارتباط با دپارتمان مشاوره سنا هر انچه را که برای ثبت نام در ازمون دکتری وزارت بهداشت 98 نیاز دارید دریافت کنید .

 

لینک مرتبط با دکتری وزارت بهداشت :

دانلود دفترچه راهنمای دکتری وزارت بهداشت 98

دانلود منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت 98-99

مدارک تحصیلی و رشته های مجاز دکتری وزارت بهداشت 98-99

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود رایگان سوالات دکتری مطالعات اعتیاد 98

دانلود رایگان سوالات دکتری زیست پزشکی و بیوشیمی بالینی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری زیست فناوری 98

دانلود رایگان سوالات دکتری علوم و صنایع غذایی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری مدیریت، سیاستگذاری و اقتصاد سلامت 98

دانلود رایگان سوالات دکتری قارچ و انگل شناسی پزشکی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری روانشناسی بالینی و نظامی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری بهداشت باروری و مامایی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری باکتری شناسی و توکسین های میکروبی 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)