bedone konkor olom pezeshki

پذیرش رشته های بدون کنکور علوم پزشکی دانشگاه آزاد: متقاضیان کنکور سراسری توجه داشته باشند، دانشگاه آزاد اقدام به پذیرش دانشجو در 5 رشته علوم پزشکی بر اساس سوابق تحصیلی می نماید. داوطلبان گروه علوم تجربی کنکور سراسری می توانند 5 رشته دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران را در پذیرش بدون آزمون انتخاب کنند.برای اطلاع از جزئیات و لیست رشته های پردیس خودگردان رشته های علوم پزشکی در انتهای مقاله به لینک های مربوط مراجعه کرده و جزئیات لازم را در این باره دریافت نمایید.

دقت کنید بعد انتخاب کنید!

در صورتی که قصد تحصیل در رشته های علوم پزشکی به صورت بدون کنکور را دارید پیشنهاد میکنیم حتما با یک مشاور خبره در این زمینه صحبت کنید تا در مقاطع بعدی برای ادامه تحصیل دچار مشکل نشویدو یکی از مهم ترین مواردی که شما داوطلبان و متقاضیان کنکور برای ادامه تحصیل باید توجه کنید آینده شغلی و بازار کار  و شرایط ادامه تحصیل در این رشته می باشد، تا با تصمیم درست بهترین آینده تحصیلی و کاری را برای خود رقم بزنید. در این راه می توانید از مشاوران کنکور سراسری موسسه علوم پزشکی سنا در دپارتمان مشاوره کنکور سراسری بهرمند شوید.شماره تماس:تلفن تماس: 66437912-021

telegram sarasari

 

لیست رشته های بدون کنکور علوم پزشکی دانشگاه آزاد 98

 دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در رشته های "زیست شناسی گیاهی"، "زیست شناسی جانوری"، "شیمی محض"، "مددکاری اجتماعی" و " مدیریت کسب و کارهای کوچک" بدون آزمون دانشجو پذیرش می‌کند.

دانشگاه آزاد اسلامی بخشی از رشته های وزارت علوم که مرتبط با سلامت است را ضمن حفظ حقوق وزارت علوم در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران نیز ارائه می‌کند تا پایان نامه دانشجویان مرتبط با حوزه سلامت ارائه شود. به طور مثال دانشجویانی که در رشته زیست گیاهی تحصیل می کنند اما می خواهند در حوزه سلامت کار کنند را با ادبیات حوزه سلامت آشنا می‌کند تا در صورت تمایل در حوزه‌های مرتبط با سلامت پژوهش کنند. زیرا آموزش دانش آموختگان حوزه سلامت که در جامعه خدمات ارائه می کنند بسیار مهم و حیاتی است چرا که مستقیما با سلامت مردم سرکار دارند. بنابراین اگر این دانش آموختگان درست و در زمینه‌های لازم آموزش نبینند، این امر می تواند مشکلات بسیاری را در جامعه ایجاد کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، حضور رشته های وزارت علوم در دانشگاه های وزارت بهداشت زمینه آشنایی آن ها با حوزه سلامت را آماده می کند و این ظرفیت را ایجاد می کند که دانشجویان در آینده بتوانند در تحصیلات تکمیلی در حوزه سلامت تحصیل کنند و با توسعه رشته های میان رشته ای نقش بیشتری در سلامت جامعه ایفا کنند که این وظیفه نیز با توجه به زیرساخت ها، بر عهده دانشگاه آزاد اسلامی گذاشته شده است چرا که مسئولان دانشگاه معتقدند آموزش این دست از دانشجویان بسیار مهم است.

ترتیبی که مشاور سنا به شما پیشنهاد میده به شرح زیر می باشد:

زمان و شرایط ثبت نام پردیس خودگردان رشته های پزشکی 98

لیست رشته های دانشگاه پردیس خودگردان پزشکی و غیر پزشکی

انتخاب رشته کنکور سراسری

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

نمونه کارنامه ارشد فیزیک پزشکی وزارت بهداشت 99-1400

کلاس های آمادگی کنکور ارشد پزشکی ترم پاییز 1400

دانلود دفترچه سوالات کنکور ارشد وزارت بهداشت 99-1400

مشاورین موسسه علوم پزشکی سنا

دانلود کلید نهایی آزمون دکتری علوم تغذیه 98-99

کمپین استارت کنکور وزارت بهداشت 1400

ایجاد 27 رشته محل جدید در دانشگاه‌های علوم پزشکی

رشته های مجاز ارشد انفورماتیک پزشکی 99-1400

رشته های مجاز ارشد فناوری تصویر برداری پزشکی 99-1400

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)