bedone konkor olom pezeshki

پذیرش رشته های بدون کنکور علوم پزشکی دانشگاه آزاد: متقاضیان کنکور سراسری توجه داشته باشند، دانشگاه آزاد اقدام به پذیرش دانشجو در 5 رشته علوم پزشکی بر اساس سوابق تحصیلی می نماید. داوطلبان گروه علوم تجربی کنکور سراسری می توانند 5 رشته دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران را در پذیرش بدون آزمون انتخاب کنند.برای اطلاع از جزئیات و لیست رشته های پردیس خودگردان رشته های علوم پزشکی در انتهای مقاله به لینک های مربوط مراجعه کرده و جزئیات لازم را در این باره دریافت نمایید.

دقت کنید بعد انتخاب کنید!

در صورتی که قصد تحصیل در رشته های علوم پزشکی به صورت بدون کنکور را دارید پیشنهاد میکنیم حتما با یک مشاور خبره در این زمینه صحبت کنید تا در مقاطع بعدی برای ادامه تحصیل دچار مشکل نشویدو یکی از مهم ترین مواردی که شما داوطلبان و متقاضیان کنکور برای ادامه تحصیل باید توجه کنید آینده شغلی و بازار کار  و شرایط ادامه تحصیل در این رشته می باشد، تا با تصمیم درست بهترین آینده تحصیلی و کاری را برای خود رقم بزنید. در این راه می توانید از مشاوران کنکور سراسری موسسه علوم پزشکی سنا در دپارتمان مشاوره کنکور سراسری بهرمند شوید.شماره تماس:تلفن تماس: 66437912-021

لیست رشته های بدون کنکور علوم پزشکی دانشگاه آزاد 98

 دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در رشته های "زیست شناسی گیاهی"، "زیست شناسی جانوری"، "شیمی محض"، "مددکاری اجتماعی" و " مدیریت کسب و کارهای کوچک" بدون آزمون دانشجو پذیرش می‌کند.

دانشگاه آزاد اسلامی بخشی از رشته های وزارت علوم که مرتبط با سلامت است را ضمن حفظ حقوق وزارت علوم در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران نیز ارائه می‌کند تا پایان نامه دانشجویان مرتبط با حوزه سلامت ارائه شود. به طور مثال دانشجویانی که در رشته زیست گیاهی تحصیل می کنند اما می خواهند در حوزه سلامت کار کنند را با ادبیات حوزه سلامت آشنا می‌کند تا در صورت تمایل در حوزه‌های مرتبط با سلامت پژوهش کنند. زیرا آموزش دانش آموختگان حوزه سلامت که در جامعه خدمات ارائه می کنند بسیار مهم و حیاتی است چرا که مستقیما با سلامت مردم سرکار دارند. بنابراین اگر این دانش آموختگان درست و در زمینه‌های لازم آموزش نبینند، این امر می تواند مشکلات بسیاری را در جامعه ایجاد کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، حضور رشته های وزارت علوم در دانشگاه های وزارت بهداشت زمینه آشنایی آن ها با حوزه سلامت را آماده می کند و این ظرفیت را ایجاد می کند که دانشجویان در آینده بتوانند در تحصیلات تکمیلی در حوزه سلامت تحصیل کنند و با توسعه رشته های میان رشته ای نقش بیشتری در سلامت جامعه ایفا کنند که این وظیفه نیز با توجه به زیرساخت ها، بر عهده دانشگاه آزاد اسلامی گذاشته شده است چرا که مسئولان دانشگاه معتقدند آموزش این دست از دانشجویان بسیار مهم است.

ترتیبی که مشاور سنا به شما پیشنهاد میده به شرح زیر می باشد:

زمان و شرایط ثبت نام پردیس خودگردان رشته های پزشکی 98

لیست رشته های دانشگاه پردیس خودگردان پزشکی و غیر پزشکی

انتخاب رشته کنکور سراسری

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

بازار ارشد کار انفورماتیک پزشکی :راهنمای جامع برای موفقیت

نمونه سوال رایگان آزمون های کشوری سنا

دانلود آزمون کشوری ارشد علوم آزمایشگاهی 3 موسسه سنا (50% اول مباح

دانلود آزمون کشوری ارشد علوم آزمایشگاهی 2 موسسه سنا (50% اول مباح

دانلود آزمون کشوری ارشد علوم آزمایشگاهی 1 موسسه سنا (50% اول مباح

آدرس سایت ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

نکات مهم قبل از انتخاب رشته های علوم پزشکی در کنکور تجربی

بودجه بندی سوالات آزمون لیسانس به پزشکی

شهریه دانشگاه علوم پزشکی ۱۴۰۲-۱۴۰۳

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13