sanjesh.orj nataiej konkor

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 98 سازمان سنجش: خب خب خب میریم سراغ نتایج کنکور سراسری 98 که احتمالا 16 مرداد ماه 98 روی سایت سنجش قرار میگیره و بالاخره شما نتیجه زحمات یک سالتون رو میبینید، براتون آرزوی این رو داریم که در شهر و رشته ای که مد نظرتون بوده قبولشید و مسیرتون رو پیدا کنید. اگر هم خدایی نکرده از نتایج کنکور راضی نبودید با خیال راحت برنامه ریزی درسیتون برای کنکور 99 رو به ما بسپارید ، جای هیچ نگرانی هم نیست.

یکی از مهم ترین دغدغه اغلب داوطلبان بعد از دریافت نتایج اولیه کنکور سراسری، انجام انتخاب رشته است و اکثر سوالی که از مشاوران سنا می پرسند این است که ایا با این رتبه ای که کسب کرده اند انتخاب رشته انجام دهند و یا بهترین انتخاب که می توانند داشته باشند را چگونه باید در فرم انتخاب رشته وارد کنند. تمام آن چیزی را که بعد از دریافت انتخاب رشته نیاز داری بدانید در این مقاله ذکر شده است، هرآنچه باید در رابطه با انتخاب رشته کنکور سراسری بدانید! بعد از مطالعه در صورت داشتن سوال با ما در ارتباط باشید.

دپارتمان کنکور تجربی سنا قول قبولی در رشته های تاپ تجربی رو به شما میدهد. فراموش نکنید که تخصص ما در رشته های تجربی است!هر وقت نتایج اعلام شد، با خیال راحت پای سیستم بشینید و با آرامش کامل مراحل زیر رو طی کنید. مواردی رو هم که ممکنه خدایی نکرده به مشکل بربخورید رو براتون ذکر کردیم. بنابراین برای دریافت نتایج کنکور سراسری 98 خودتون می تونید از توصیه های دپارتمان مشاوره سنا استفاده کنیدو هرجا که به مشکل خوردید با مشاوران ما با شماره 66437912-021  تماس بگیرید.

telegram sarasari

 

 

راهنمای دریافت نتایج کنکور سراسری 98

نتایج آزمون کنکور سراسری 98 برای هر دو گروه در سه مرحله ی مختلف منتشر خواهد شد :
1/نتایج اولیه
2/نتایج نهایی
3/اعلام نتایج

شرکت کنندگان برای مشاهده ی نتایج اولیه کنکور 98 باید وارد سایت  www.sanjesh.org  شوند. برای مشاهده ی نتیجه کنکور تجربی،کنکور ریاضی و کنکور هنر شما به شماره ی پرونده و کد پیگیری ثبت نام نیاز دارید.
روش 1 : شماره ی داوطلبی/شماره ی شناسنامه/سال تولد/کد امنیتی
روش 2 : شماره پرونده/کدرهگیری/شماره شناسنامه/کدامنیتی
روش 3 :شماره پرونده/شماره سریال/شماره ی شناسنامه/کد امنیتی

(همانطور که مشاهده می کنید کد امنیتی هر فرد با فرد دیگر متفاوت می باشد) در صورت داشتن هر یک از موارد زیر از آن طریق اقدام کنید(شماره شناسنامه/کد رهگیری/شماره سریال)
         

 

nataiej konkor sarasari98

(تصاویری که در بالا مشاهده می‌کنید ممکن است با درگاهی که امسال آپلود می‌شود متفاوت باشد، تصاویر مربوط به سال گذشته است(97) ).
 

تذکر مهم: در صورت بروز مشکل برای دریافت نتایج کنکور سراسری 98  می توانید به قسمت پاسخگویی مراجعه کنید و درخواست خو را ارسال کنید.

 

رعایت نکات مهم دریافت نتایج کنکور سراسری 98

1- کارنامه ی خود را کنترل کنید
باید حواستان باشد که به خاطر کثرت داوطلبان ، تنوع عملیات برای گزینش و خطاهای طبیعی دستگاه های علامت خوان ، امکان دارد در کارنامه ی صادر شده از سوی سازمان سنجش اشتباهاتی ممکن است روی بدهد  به همین خاطر پس از دریافت کارنامه ، بوم ، سهمیه ، معدل ، نمرات خام و بخش پایینی کارنامه مربوط به مجاز بودن را حتما کنترل کنید.

2-مشاهده ی  مغایرت
اگر مغایرتی دیدید ، روی پرینت کارنامه ، آن را با خودکار قرمز مشخص کنید ، اطلاعات صحیح شده را بالای آن بنویسید و با پست پیشتاز یا حضوری به سازمان سنجش برسانید.

3-اشتباه مربوط به معدل
در صورت مشاهده ی هر گونه مغایرت در معدل لازم نیست تصحیح خاصی انجام دهید، هنگام ورود به دانشگاه و ثبت نام از طریق آموزش دانشگاه اقدام کنید.
حتی اگر خدایی نکرده از نتیجه ی کنکورتون راضی نبودید، فرصت انتخاب رشته کنکور رو از دست ندید. با انتخاب رشته شما متوجه میشید که در چه سطحی قرار دارید و خالی از لطف نیست که خودتون رو محک بزنید.  شما میتونید در کارگاه های رایگان انتخاب رشته موسسه سنا شرکت کنید تا سطح آگاهی خودتون رو بالا ببرید و  اصلا ببینید که به کدوم مشاور باید اعتماد کنید.

 

برای گرفتن اطلاعات به روز سایت موسسه سنا در بخش کنکور سراسری رو دنبال کنید. 
فراموش نکنید تخصص ما رشته های تجربی است
برای گرفتن اطلاعات به روز و کامل تر میتوانید با تیم مشاورین سنا در بخش کنکور سراسری در تماس باشید.
تلفن تماس :
66437912-021 (داخلی 112 و 113)

 لینک مرتبط با کنکور سراسری :

اشتباهات رایج انتخاب رشته کنکور سراسری+نکات مهم انتخاب رشته

12 ویژگی برای موفقیت در کنکور 99

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود دفترچه سوالات کنکور ارشد وزارت بهداشت 99-1400

کمپین استارت کنکور وزارت بهداشت 1400

معرفی بسته آموزش پزشکی موسسه سنا

زمان اعلام نتایج آزمون های وزارت بهداشت و وزارت علوم 99-1400

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد آموزش بهداشت 99-1400

هدیه موسسه سنا به تمام مدافعان سلامت کشور

زمان برگزاری آزمون های لغو شده وزارت بهداشت

آموزش شرکت در آزمون اینترنتی سنا

نمونه کارنامه قبولی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)