لیست رشته های دانشگاه پردیس خودگردان پزشکی و غیر پزشکی :  به دلیل پذیرش راحت در رشته های پردیس خودگردان اعلب داوطلبان بدنبال پذیرش در دانشگاه های خودگردان هستند بنابراین اگر  برای دانشگاه روزانه و یا شبانه ، برای رشته های پزشکی اقدام کردید اما قبول شدید اصلا نگران نباشید، چرا؟چون یک گزینه ی دیگه دارید به اسم دانشگاه های پردیس خود گردان. به این نکته توجه داشته باشید که یکی از مواردی که برای تحصیل در این دانشگاه ها باید توجه کنید  شهریه ی بالای این دانشگاه است و اینکه نوع مدرکی که شما به عنوان فارغ التحصیل ارشته های پردیس خودگردان میگیرید تفاوتی با مدرک دانشگاه سراسری و روزانه ندارد. در ادامه لیست رشته های پزشکی پردیس خودگردان ارائه شده و هر چیزی که برای شرکت در رشته های  پردیس خودگردان را دارید در اختیار شما قرار می دهیم و در ادامه تمام جزئیات مربوط را در لینک های بعدی می توانید در انتهای متن مطالعه نمایید و در صورت داشتن سوال از هر کجای کشور که هستید با مشاوران دپارتمان کنکور سراسری سنا تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را ازمشاوران سنا بپرسید توجه داشته باشید که تخصص موسسه علوم پزشکی سنا فقط رشته های پزشکی است. پس تا انتها با ما همراه باشید.
تلفن تماس: 66437912-021

telegram sarasari

 

کنکوی های عزیز به این نکته دقت داشته باشند،اولین و مهم ترین موضوع برای هر داوطلب کنکوری داشتن هدف و برنامه ریزی برای یک سال تحصیلی می باشد و این موضوع به قدری می تواند مهم باشد که با داشتن برنامه ریزی درست و در نهایت انتخاب کتاب ها و منابع درست می توانید  آینده تحصیلی خود را به درستی رقم بزنید، پس قبل از هر کاری برای برداشتن گام های درست سعی کنید با متخصصان موفق در این رشته (پزشکی و علوم پزشکی )همراه شده و صحبت کنید تا بعد ها دچار پشیمانی نشوید در این مسیر می توانید ازدپارتمان موسسه علوم پزشکی سنا در بخش کنکور سراسری بهرمند شوید. به این نکته توجه داشته باشید که تخصص ما تنها رشته های پزشکی و علوم پزشکی می باشد.

لیست رشته های دانشگاه پردیس خودگردان 98

لیست رشته های دانشگاه پردیس خودگران در گروه آزمایشی علوم تجربی 98: در سال 97 ظرفیت پذیرش دانشگاه های پردیس خودگردان در 24 رشته با آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی ، 1914 نفر بود. هم چنین این دانشگاه ها در پذیرش بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی ، در کل 85 صندلی برای گروه آزمایشی علوم تجربی قرار داده بودند. در ادامه لیست رشته های پزشکی با کنکور پردیس خودگردان را در اختیار شما قرار داده ایم، یکی از نکته های مهمی که اکثر شما کنکوری ها می خواهید بدانید اطلاع از رتبه لازم و تراز قبولی رشته های پزشکی و علوم پزشکی پردیس خودگردان می باشد که در مقالات بعدی به این موضوع هم خواهیم پرداخت.

 

رشته های با آزمون دانشگاه پردیس خودگردان – گروه آزمایشی علوم تجربی 

پزشکی

مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار

پرستاری

مهندسی بهداشت محیط

دندان پزشکی

علوم تغذیه

داروسازی

هوشبری
علوم آزمایشگاهی

کاردانی تکنسین پروتزهای دندانی
مامایی

گفتاردرمانی

شنوایی شناسی
کتابداری در شاخه پزشکی

تکنولوژی پرتو شناسی
کار درمانی

تکنولوژی پرتو درمانی
فیزیوتراپی

بینایی سنجی
اعضای مصنوعی

بهداشت عمومی
اتاق عمل

فناوری اطلاعات سلامت

 

رشته های بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پردیس خودگردان – گروه آزمایشی علوم تجربی
 

مهندسی هوافضا

حقوق

مهندسی مواد و متالورژی

جغرافیا

مهندسی مکانیک

مهندسی فضای سبز

مهندسی کامپیوتر

آمار

مهندسی عمران

مهندسی معماری

مهندسی صنایع

مهندسی شهرسازی

علوم و صنایع غذایی

در صورت داشتن سوال برای اطلاع از شرایط و رتبه لازم برای قبولی در رشته های پردیس خودگردان و زمان ثبت نام و تمام جزئیات مربوط به رشته های پردیس خودگردان می توانید با مشاوران موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط باشید.تلفن تماس66437912-021

لینک مرتبط با پردیس خودگردان:

زمان و شرایط ثبت نام پردیس خودگردان رشته های پزشکی 98

میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان پزشکی و علوم پزشکی 98

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

شرايط و ضوابط دانشگاههای پذیرنده درآزمون ارشد وزارت بهداشت

شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه های شاهد علوم پزشکی بقیه ا...(عج)

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری علوم پزشکی 98

توضیح مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور در رابطه با تکمیل ظرفیت ارشد وزا

دفترچه مواد امتحانی و ضرایب آزمون ارشد وزارت علوم 99

کلاس های آمادگی ارشد بیوشیمی بالینی

راهنمای دریافت نتایج بدون آزمون ارشد علوم پزشکی دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت 98

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون MSRT مهرماه 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)