در این ویدیو استاد رجبی مدرس و مولف کتاب نمودار نامه ایمنی شناسی اقدام به تحلیل و برسی برخی از سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت برای درس ایمنی شناسی می کنند.

بعد از مشاهده فیلم در صورت داشتن سوال و ارتباط با دپارتمان مشاوره و اطلاع از بهترین منابع کنکور ارشد علوم آزمایشگاهی 2 می توانید از طریق تماس با شماره 02166574345 پاسخ تمام سوالات خود را دریافت نمایید.

 bannerfinal

ویژگی کتاب نمودار نامه ایمنی شناسی

کتاب نمودار نامه ایمنی شناسی بر مبنای ایمونولوژی ابوالعباس و جنوی یک کتاب اورژانسی برای کنکوری ها و دانشجویان در ایام امتحانات پایان ترم و یا نزدیک به کنکور است که مطالب پر حجم رفرنس های اصلی را برای شما ساده خوانی می کند!

این کتاب تمام مباحثی که شما به عنوان یک متقاضی رشته ایمنی شناسی باید بدانید را به زبان کاملا روان به همراه تمامی نکات بیان کرده است و  و شامل 28 فصل به همواره سوال و نکات مهم می باشد. مباحث بصورت الگوریتمی و با تشخیص نویسنده به همراه اشکال برای داوطلب آماده شده که باعث می شود نویسنده از مطالعه کتاب خسته نشود. 

با توجه به اینکه مباحث کتاب بصورت الگوریتمی و نمودار نامه مطرح شده و از کل به جز می باشد، هرآنچه را که یک داوطلب رشته علاوم آزمایشگاهی 2 (ایمنی شناسی) باید بداند در این کتاب بیان شده برای مشاهده کتاب نمودارنامه ایمنی شناسی و دیگر کتاب های لازم  به سایت sanabook.com مراجعه نمایید.

 

لینک مرتبط:

منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی دو

ایمنی شناسی

توصیه های طلایی استاد رجبی مدرس ایمنی شناسی موسسه سنا

ثبت نام آزمون آزمایشی

معرفی بسته ایمنی شناسی موسسه سنا

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

نمونه کارنامه قبولی ارشد روانشاسی بالینی وزارت بهداشت 98

ممنوعیت تاسیس دانشگاه علوم پزشکی در وزارت بهداشت

سوالات متداول آزمون ارشد ژنتیک اپزشکی وزارت بهداشت

برنامه آموزشی کارشناسی ارشد آموزش هوشبری

نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت sanjesh.org

سوالات متداول کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد سم شناسی پزشکی وزارت بهداشت 98

ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 99

بسته آمادگی آزمون ارشد آموزش هوشبری

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)