jenetik pezeshki

آیا از ظرفیت پذیرش ارشد ژنتیک پزشکی و دانشگا های پذیرنده این رشته در کنکور ارشد وزارت بهداشت اطلاع دارید؟ بسیاری از متقاضیان کنکور ارشد قبل از انتخاب گرایش خود به دنبال اطلاع از ظرفیت پذیرش و لیست دانشگاه های ارائه دهنده آن رشته بوده تا با اطلاع از این موراد انتخاب دقیق تری براساس شرایط و علایق خود داشته باشند. اطلاع از ظرفیت پذیرش به داوطلب کمک می کند تا از میزان پذیرش دانشگاه در رشته ای که قصد شرکت آن را دارد مطلع شده و حدود رتبه ای که برای قبولی باید کسب کند را دریافت نمایید. در ادامه جدول ظرفیت پذیرش ارشد ژنتیک پزشکی به همراه دانشگاه های پذیرنده در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در صورت داشتن در رابطه با اطلاع از منابع کنکور و ارتباط با رتبه های برتر می توانید با شماره 02166574345 تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را از مشاوران برتر این رشته دریافت کنید.

 

telegram3

ظرفیت پذیرش ارشد ژنتیک پزشکی

در این جدول ظرفیت پذیرش ارشد ژنتیک پزشکی به تفکیک شهر و تعداد پذیرش به طور کامل ذکر شده است، توجه داشته باشید قبولی در رشته های وزارت بهداشت به دلیل ظرفیت کم پذیرش نیازمند تلاش و داشتن برنامه درست مطالعه است. مطمئن باشید با داشتن برنامه ریزی برای مطالعه و انتخاب درست منابع کنکوری و زدن تست و آگاهی از میزان آمادگی خود به راحتی می توانید به رتبه ای که برای قبولی در دانشگاه دلخواه خود می خواهید برسید.

علوم آزمایشگاهی یک گرایش ارشد بیوشیمی بالینی :

zarfiat arshad olom azmaieshgahi

 ظرفیت ارشد ژنتیک انسانی  شهریه پرداز  عادی
 ژنتیک انسانی اصفهان 0 3                         0 3
ژنتیک انسانی ایران 0 3  0 3
 ژنتیک انسانی بابل 0 3  0 3
 ژنتیک انسانی بقیه اله 4 0  4 0
 ژنتیک انسانی بندرعباس 0 3  0 3
 ژنتیک انسانی تبریز 0 3  0 3
 ژنتیک انسانی تربیت مدرس 0 3  0 3
 ژنتیک انسانی تهران 0 3                           0               3    
 ژنتیک انسانی زنجان   0  3
 ژنتیک انسانی شهرکرد  0  3
 ژنتیک انسانی شهیدبهشتی  0  3
 ژنتیک انسانی شیراز  0  3
 ژنتیک انسانی علوم بهزیستی و توانبخشی   0  3
 ژنتیک انسانی مشهد  0  3
 ژنتیک انسانی یزد  0  3

 

ظرفیت پذیرش ارشد ژنتیک پزشکی- منابع

بسیاری از داطلبانی که قصد شرکت در مجموعه علوم آزمایشگاهی 1 گرایش ژنتیک را دارند می خواهند بدانند بهترین منبع مطالعه برای درس ژنتیک با توجه به ضریب بالای آن در بین دروس کدام است؟

همانطور که می دانید منبع معرفی شده برای درس ژنتیک کتاب امری، تامپوسون و... بوده که در مقاله منابع ارشد ژنتیک به طور کامل منابع ذکر شده است. بسیاری از داوطلبان هستند که از سخت بودن مطالعه کتاب های رفرنس و نامفهوم بودن آن با مشاوران ما صحبت می کنند، در پاسخ به این دوستان باید بگوییم برای مطالع درس ژنتیک شما 3 راهکار دارید:

1- اگر زمان زیادی برای مطالعه دارید و از تابستان شروع به مطالعه کرده اید، می توانید با کتاب های رفرنس مطالعه خود را شروع کرده و همزمان با مطالعه مطالب، نکات مهم را خلاصه برداری کنید و بعد از پایان هر دو الی سه فصل با زدن تست از میزان مفید بودن مطالعه خود مطلع شوید.

2- اگر جز داوطلبانی هستید که زمان مطالعه ندارید و به دنبال کتاب های طبقه بندی شده با سرفصل ها مهم کنکوری و متن روان برای توضیح هستید،  پیشنهاد ما به شما مطالعه کتاب های کنکوری طبقه بندی شده براساس جغرافیای کنکور و البته شرکت در آزمون های آزمایشی برای جمع بندی و اطلاع از نکات و سرفصل های مهم می باشد.

3- انا اگر جز آن دسته از داوطلبانی هستید که در دوره دانشگاهی از ضعف امکانات تحصیلی برخودار بودید و نیاز به آموزش در درس ژنتیک دارید، حتما در کلاس کنکوری با حضور اساتید برتر در رشته ژنتیک شرکت کنید، تا بتوانیدبه راحتی به هدفی که می خواهید برسید.

حتما قبل از انتخاب منابع و حتی شروع برای مطالعه با یک مشاور متخصص در این زمینه صحبت کنید تا بهترین راهکار را به شما ارائه دهند. بسیار بوده اند داوطلبانی که به دلیل انتخاب نادرست منابع ، نزدن تست ونداشتن برنامه منسجم یک سال زمان خود را با خواندن کتاب ها حجیم و بلااستفاده برای کنکور ارشد وزار بهداشت از دست داده اند. پس قبل از هر کاری با مشاور و یا رتبه تک رقمی رشته ژنتیک صحبت کنید که برای این منظور می توانید از رتبه ای تک رقمی و اساتید برتر موسسه علوم پزشکی سنا بهرمند شوید.

bannerfinalmoshavereلینک مرتبط:

منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی یک

سوالات متداول آزمون ارشد ژنتیک پزشکی وزارت بهداشت

رتبه لازم برای قبولی در رشته ارشد ژنتیک پزشکی وزارت بهداشت 98

 

 

 

دیدگاه‌ها  
+2 # ارزو حبیبی 1399-10-24 12:41
سلام من کارشناسی بیوشیمی دارم و الان میخوام ارشد ژنتیک بالینی بخونم لطفا راهنماییم کنین ؟؟ ازمون کی برگزار میشه و منابع چیا هستن
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

آمار قبولی موسسه علوم پزشکی سنا در آزمون وزارت بهداشت 1402

آمار قبولی موسسه علوم پزشکی سنا

تحلیل سوالات درس داخلی جراحی ارشد پرستاری 1402

نمونه تدریس درس زیست شناسی ارشد علوم آزمایشگاهی

نمونه تدریس درس بیوشیمی ارشد علوم آزمایشگاهی

نمونه تدریس درس ژنتیک ارشد علوم آزمایشگاهی

دانلود سوالات ارشد تغذیه 91 تا 1402

تحلیل سوالات بیوشیمی بالینی ارشد علوم آزمایشگاهی 1402

دانلود سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی سه 91 تا 1402

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب جمالزاده شمالی خیابان فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه همکف

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری از 9صبح تا 18 ایام هفته (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14 هرروز)