ویژه متقاضیان شرکت در آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی : زمان ثبت نام آزمون از 10 بهمن ماه آغاز و تا 6 اسفند ماه ادامه خواهد شد. داوطلبان قبل از حضور برای ثبت نام آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی 120 هزارتومن به عنوان هزینه ثبت نام باید پرداخت کرده و با در دست داشتن پرینت هزینه ثبت نام و یک قطعه عکس با مراجعه به مرکز برگزار کننده آزمون پیش کارورزی و علوم پایه می توانید اقدامات لازم را انجام دهید. لازم به ذکر است ثبت نام این دسته از داوطلبان به صورت مشروط می باشد. صدور کارت ورودبه جلسه آزمون منوط به تأیید مرکز خدمات آموزشی خواهد بود.

همچنین داوطلبان تحصیل کرده در خارج از کشور قبل از واریز وجه ثبت نام از مرکز قطب برگزار کننده آزمون در خصوص برگزاری آزمون برای داوطلبان خارج از کشور استعلام نمایند.

داوطلبان تحصیل کرده در داخل کشور نیز جهت ثبت نام از روز چهارشنبه مورخ 10 بهمن ماه آغاز و تا 6 اسفند به دانشگاه محل تحصیل خود در حوزه مراکز برگزار کننده آزمون های جامع علوم پایه و پیش کارورزی میان دوره مراجعه و یا با معرفی دانشگاه به نزدیکترین مرکز قطب برگزار کننده آزمون مراجعه نمایند

 

راهنمای ثبت نام آزمون علوم پایه و پیش کار 97-98

داوطلبان برای ثبت نام و پرداخت هزینه باید به سایت sanjesh.ir مراجعه  و با انتخاب فیلد ثبت نام جامع علوم پایه اقدام به پرداخت هزینه نمایند.

 

olom paye pishkarvarzi

 

زمان برگزاری آزمون علوم پایه وپیش کارورزی

زمان برگزاری آزمون روز پنج شنبه مورخ 16 بهمن ماه خواهد بود. و حضور داوطلبان و صدور کارت ورودبه جلسه آزمون منوط به تأیید مرکز خدمات آموزشی می باشد.

بعد از انجام ثبت نام اگر جز متقاضیانی هستید که قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد و دکتری علوم پایه را دارید برای اطلاع از کتاب ها و جزوات کنکوری برای رشته های علوم پزشکی و اطلاع از شرکت در آزمون های آزمایشی و مشاوره برای مطالعه درست و برنامه ریزی می توانید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا هر آنچه را که در رابطه با رشته های علوم پزشکی  می خواهید دریافت کنید.

 

لینک مرتبط:

تاریخ برگزاری آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری 98

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

مهلت اعتراض به آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

لیست دانشگاههای علوم پزشكی دكتری پژوهشی 98

ظرفیت پذیرش در آزمون دکتری دانشگاه تهران 98

دانلود دفترچه استخدام دانشگاه علوم پزشکی کردستان 98

دانلود رایگان سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 98

فیلم توضیحات مشاور درباره انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت علوم

ویژه متقاضیان رشته مددکاری اجتماعی ارشد علوم پزشکی 98

آخرین جزئیات برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

جذب و استخدام نیروی جدید در وزارت بهداشت 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)