ویژه متقاضیانی که واجد شرایط استفاده از استعداد درخشان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 98 هستند.  داوطلبان دقت داشته باشید ویرایش معدل و ثبت نام متقاضیان واجد شرایط استعداد درخشان آزمون کارشناسی ارشد سال 98 تمدید شد و داوطلبان در زمان مشخص شده با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور می توانند نسبت به ثبت نام و ویرایش معدل خود اقدام نمایند.

 

 bannerfinal

زمان ویرایش معدل و ثبت نام استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت 98

داوطلبان توجه داشته باشند زمان مراجعه به سایت مرکز سنجش پزشکی کشور برای ثبت نام استعداد درخشان کارشناسی ارشد از  9 مرداد ماه 98 فعال خواهد شد و داوطلبان تا 12 مرداد ماه 98 می توانند ثبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.در این زمان داوطلبان متقاضی استعداد درخشان که موفق به ثبت نام نشده اند مجددا مجاز به ورود اطلاعات خود و ثبت نام میباشند. خواھشمند است به داوطلبان خود اطلاع رسانی نمائید.

تذکر مهم : داوطلبان واجد شرایط استفاده از تسھیلات استعداد درخشان با توجه به اعطای فرصت مجدد جھت ثبت نام یا تصحیح اطلاعات به موارد زیر دقت نمایند.

معرفی و تائید دانشگاه جھت استفاده از سھمیه استعداد درخشان، به منزله استفاده داوطلب از این سھمیه می باشد. لذا با توجه به معرفی دانشگاه در صورت عدم انتخاب رشته محل توسط داوطلب در فرصت مقرر، به منزله استفاده از نوبت یکبار این سھمیه بوده و برای سال بعد مجاز به استفاده نخواھد بود.
در صورت انصراف داوطلب و اعلام دانشگاه در سامانه مبنی بر انصراف داوطلب از فرصت استفاده از این سھمیه، داوطلب در صورت داشتن شرایط و زمان لازم، مجاز به استفاده از این سھمیه برای سال بعد خواھد بود.

داوطلبانی که دانشگاه خود را اشتباه انتخاب نموده و در لیست دانشگاه محل تحصیل قابل رویت نیستند، میبایست در زمان یاد شده نسبت به ویرایش محل تحصیل خود اقدام کنند تا در لیست دانشگاه خود قابل رویت و تائید باشند.

لینک مرتبط:

شرایط استعداد درخشان بدون آزمون و با آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

سهمیه استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت 98 : سوالات رایج

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

نمونه کارنامه قبولی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت 98

ممنوعیت تاسیس دانشگاه علوم پزشکی در وزارت بهداشت

سوالات متداول آزمون ارشد ژنتیک اپزشکی وزارت بهداشت

برنامه آموزشی کارشناسی ارشد آموزش هوشبری

نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت sanjesh.org

سوالات متداول کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد سم شناسی پزشکی وزارت بهداشت 98

ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 99

بسته آمادگی آزمون ارشد آموزش هوشبری

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)