estedad derakhshan

با توجه به سوالات بسیار شما در رابطه با استعداد درخشان و شرایط ثبت نام استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت در این مقاله به طور کامل توضیحاتی در رابطه با استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون رشته های علوم پزشکی در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

telegram3

ثبت نام استعداد درخشان ارشد

در خصوص ویرایش حوزه آزمونی و زمانبندی مربوط به متقاضیان استفاده از سھمیه استعداد درخشان آزمون كارشناسی ارشد رشته ھای گروه پزشكی 1402

 در حال حاضراطلاعات جدید برای داوطلبان 1402 منتشر نشده است بلافاصله بعد از اعلام دفترچه جزئیات به روز رسانی خواهد شد.

کلیه متقاضیان استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون واجد شرایط، باید همزمان با اعلام زمان ثبت نام در 4 بهمن ماه در آزمون ثبت نام نموده و کد رھگیری دریافتنمایند تا در مارحل بعدی جزئیات به ایشان اعلام شود. مطابق زمان مندرج در جدول فوق در سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی ثبت نام این سھمیه اقدام نمایند.

 

bannerfinalmoshavereجدول زمانبندی استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت

در جدول زیر زمانبندی مراجعه داوطلبان برای استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت به طور کامل ذکر شده است و داوطلب با مراجعه به سایت مرکز سنجش اموزش پزشکی کشور می تواند نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام کند.

دوستان دقت داشته باشید  کلیه افراد متقاضی استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون باید مطابق زمان مندرج در جدول فوق جھت ارائه مدارک، و ثبت نام در دانشگاه و معرفی به مرکز سنجش آموزش پزشکی، به دانشگاه محل تحصیل خود مراجعه نمایند.  انتخاب رشته محل ھمزمان با سایر داوطلبین عادی در تاریخھای اعلام شده در سامانه مرکز سنجش، خواھد بود. جدول به زودی منتشر خواهد شد.

 

 بسیار مھم: داوطلبان سھمیه استعداد درخشان با آزمون، فقط یک فرم انتخاب رشته محل ھمانند داوطلبان عادی تکمیل خواھند نمود.

داوطلبان سھمیه استعداد درخشان بدون آزمون دارای ٢ فرم مجزا برای انتخاب رشته محل میباشند. این افراد بایستی با توجه به شرایط ثبت نامی خود، فرم صحیح را تکمیل کنند.

متاسفانه دوره گذشته تعدادی از متقاضیان واجد شرایط استفاده از سھمیه استعداد درخشان بدون آزمون، فرم مخصوص انتخاب رشته محل استعداد درخشان بدون آزمون را تکمیل ننموده و این فرصت را از دست دادند.

 تغییر سھمیه استعداد درخشان پس از معرفی دانشگاه و ثبت در سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی امکان پذیر نمیباشد.

 لازم به ذکر است زمانبندی اعلام شده بر اساس شرایط کنونی میباشد. لذا در صورت ھر گونه تغییر در ھر یک از مراحل، مراتب از طریق ھمین سامانه اعلام خواھد شد.

 جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به مقاله تغییرات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و اطلاع از زمان ثبت نام و برگزاری به مقاله زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت  مراجعه کنید. برای اطلاع از بهترین منابع ارشد مقاله دانلود منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت  و برای دریافت سوالات کنکور به مقاله دانلود رایگان سوالات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت کلیک کرده و درصورت داشتن سوال از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود دفترچه سوالات ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳-۱۴۰۴

تحلیل و بررسی سوالات زبان ارشد وزارت بهداشت - چند سال اخیر

تحلیل سوالات ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی ۱۴۰۳

دانلود کلید نهایی سوالات ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳

بازار کار ارشد ژنتیک پزشکی:راهنمای جامع برای موفقیت

بازار کار ارشد هماتولوژی : راهنمای جامع

بازار ارشد کار انفورماتیک پزشکی :راهنمای جامع برای موفقیت

دانلود آزمون کشوری ارشد علوم آزمایشگاهی 3 موسسه سنا (50% اول مباح

دانلود آزمون کشوری ارشد علوم آزمایشگاهی 2 موسسه سنا (50% اول مباح

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13