estedad derakhshan

مهلت ثبت نام و ویرایش ارشد استعداد درخشان وزارت بهداشت 1400 تمدید شد. با توجه به سوالات بسیار شما در رابطه با استعداد درخشان و شرایط ثبت نام استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت در این مقاله به طور کامل توضیحاتی در رابطه با استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون رشته های علوم پزشکی در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

ثبت نام استعداد درخشان ارشد

در خصوص ویرایش حوزه آزمونی و زمانبندی مربوط به متقاضیان استفاده از سھمیه استعداد درخشان آزمون كارشناسی ارشد رشته ھای گروه پزشكی سال 1400

 با توجه به درخواست داوطلبان، فرصت مجدد برای تصحیح حوزه امتحانی در نظر گرفته شده است. لذا متقاضیان میتوانند از 22 لغایت 23 خرداد ماه نسبت به تغییر حوزه امتحانی از طریق ھمین سامانه با وارد نمودن کد رھگیری خود اقدام کنند. کلیه متقاضیان استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون واجد شرایط، که در آزمون ثبت نام نموده و کد رھگیری دریافت نسبت به sanjeshp.ir نمودهاند، میبایست مطابق زمان مندرج در جدول فوق در سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی ثبت نام این سھمیه اقدام نمایند.

افراد متقاضی سھمیه استعداد درخشان بدون آزمون واجد شرایط که موفق به ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد نشدهاند، میبایست از تاریخ 19 لغایت 22 تیرماه ابتدا ثبت نام اولیه را انجام دھند و پس از ثبت نام نھایی، کد رھگیری را دریافت کنند. سپس بلافاصله در ھمان زمان با وارد نمودن کد رھگیری نسبت به ثبت نام استعداد درخشان اقدام نمایند. بسیار مھم: ثبت نام آزمون فقط یکبار انجامپذیر بوده و قابل ویرایش نمیباشد. ولی مرحله ثبت نام استعداد درخشان قابل ویرایش میباشد.

bannerfinalmoshavere

جدول زمانبندی استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت

در جدول زیر زمانبندی مراجعه داوطلبان برای استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت به طور کامل ذکر شده است و داوطلب با مراجعه به سایت مرکز سنجش اموزش پزشکی کشور می تواند نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام کند.

دوستان دقت داشته باشید  کلیه افراد متقاضی استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون میبایست مطابق زمان مندرج در جدول فوق جھت ارائه مدارک، و ثبت نام در دانشگاه و معرفی به مرکز سنجش آموزش پزشکی، به دانشگاه محل تحصیل خود مراجعه نمایند.  انتخاب رشته محل ھمزمان با سایر داوطلبین عادی در تاریخھای اعلام شده در سامانه مرکز سنجش، خواھد بود.

 estedad derakhsan

 
بسیار مھم: داوطلبان سھمیه استعداد درخشان با آزمون، فقط یک فرم انتخاب رشته محل ھمانند داوطلبان عادی تکمیل خواھند نمود.

داوطلبان سھمیه استعداد درخشان بدون آزمون دارای ٢ فرم مجزا برای انتخاب رشته محل میباشند. این افراد بایستی با توجه به شرایط ثبت نامی خود، فرم صحیح را تکمیل کنند.

متاسفانه دوره گذشته تعدادی از متقاضیان واجد شرایط استفاده از سھمیه استعداد درخشان بدون آزمون، فرم مخصوص انتخاب رشته محل استعداد درخشان بدون آزمون را تکمیل ننموده و این فرصت را از دست دادند.

 تغییر سھمیه استعداد درخشان پس از معرفی دانشگاه و ثبت در سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی امکان پذیر نمیباشد.

 لازم به ذکر است زمانبندی اعلام شده بر اساس شرایط کنونی میباشد. لذا در صورت ھر گونه تغییر در ھر یک از مراحل، مراتب از طریق ھمین سامانه اعلام خواھد شد.

 جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به مقاله تغییرات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و اطلاع از زمان ثبت نام و برگزاری به مقاله زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت  مراجعه کنید. برای اطلاع از بهترین منابع ارشد مقاله دانلود منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت  و برای دریافت سوالات کنکور به مقاله دانلود رایگان سوالات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت کلیک کرده و درصورت داشتن سوال از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

صفرتاصد سهمیه بومی مناطق محروم آزمون ارشد وزارت بهداشت

سهمیه مناطق محروم آزمون های وزارت بهداشت

بسته اورژانسی ارشد سنا

نمونه کارنامه ارشد اپیدمیولوژی 99-1400

نمونه کارنامه ارشد علوم آزمایشگاهی سه 99-1400

نمونه کارنامه ارشد علوم تشریح آناتومی 99-1400

معرفی رشته سلامت و ترافیک در وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد علوم آزمایشگاهی دو 99-1400

تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت

رشته مورد نظر شما

niazmandi

در اپلیکیشن و سایت نیازمندی علوم پزشکی همه چیز هست: آگهی فروش اقلام و خدمات پزشکی، آگهی استخدامی و...

leithner sana award 95

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)