دانشگاه علوم پزشکی تبریز مجوز جذب 350 پرستار را گرفته و در ماه های آینده برای جذب این نیروها آزمون استخدامی برگزار خواهد کرد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه در تمامی دانشگاه‌های علوم پزشکی بکارگیری نیرو تنها از طریق برگزاری آزمون استخدامی است، گفت: اطلاعیه استخدام 350 پرستار، تکنسین اتاق عمل و هوشبری طی ماه‌های آتی منتشر می‌شود.

متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی رشته های پرستاری، اتاق عمل، فوریت های پزشکی، هوشبری و... برای تهیه بانک سوالات آزمون استخدامی سال های گذشته و آمادگی برای آزمون استخدامی می توانند باشماره 02166574345 تماس گرفته و آنچه را که به عنوان نمونه سوا نیاز دارند را خریداری نمایند , ویا به سایت sanabook.com مراجعه کرده و بصورت آنلاین کتاب مربوط به رشته خود را خریداری نمایند.

 110 نفر برای شرکت در انتخابات نظام پرستاری استان در 4 حوزه انتخابیه تبریز، اهر، مرند و بناب ثبت نام کرده اند.از این تعداد 45 نفر از حوزه انتخابی تبریز، 21 نفر از حوزه انتخابی اهر، 27 از حوزه انتخابی مرند، و 17 نفر از حوزه انتخابی بناب داوطلب شده اند.

telegram3

رشته های مورد پذیرش استخدامی وزارت بهداشت در سال 98

 از حوزه انتخابی تبریز، شش پرستار، دو بهیار و یک تکنسین اتاق عمل یا هوشبری، از حوزه انتخابی اهر، هفت پرستار، یک بهیار و یک تکنسین اتاق عمل یا هوشبری، از حوزه انتخابی مرند 9 پرستار و از حوزه انتخابی بناب نیز هشت پرستار و یک بهیار انتخاب خواهد شد.

 پرستاران، بهیاران، تکنسین‌های اتاق عمل (اتاق عمل و هوشبری) و کارشناسان فوریت‌های پزشکی که عضو سازمان نظام پرستاری هستند، جزو افراد واجد شرایط برای شرکت و نامزدی در این انتخابات هستند.

حوزه های انتخابی استخدامی

حوزه انتخابی تبریز، شامل شهرستان‌های هشترود، میانه و چاراویماق، حوزه انتخابی اهر شامل شهرستان‌های هریس و ورزقان، حوزه انتخابی مرند شامل شهرستان‌های شبستر، جلفا و هادی شهر و حوزه انتخابی بناب نیز شامل شهرستان‌های عجب شیر و ملکان است.
در دوره گذشته 28 درصد از واجدین شرایط در انتخابات نظام پرستاری استان شرکت داشتند که این میزان از مشارکت در مقایسه با کل کشور از سطح قابل قبولی برخوردار بود و با توجه به تلاش‌ها و تبلیغات گسترده به ویژه در بیمارستان‌ها انجام شده انتظار می‌رود امسال درصد مشارکت به ۵۰ درصد برسد.

 3 صندوق ثابت در حوزه انتخابی تبریز در بیمارستان شهدا و رازی و مرکز بهداشت میدان جهاد و 6صندوق سیار و هفت صندوق ثابت در سایر شهرستان‌ها برای رای گیری در نظر گرفته شده است.
وی گفت: در حدود 9 هزار نفر پرستار در بیمارستان‌های آذربایجان‌شرقی مشغول به فعالیت و6 هزار و 500 نفر در سازمان نظام پرستاری استان عضو هستند.

 

لینک مرتبط:

شرایط شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

جذب و استخدام نیروی جدید در وزارت بهداشت 98

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

تحلیل و بررسی سوالات زبان ارشد وزارت بهداشت - چند سال اخیر

نکات مهم قبل از انتخاب رشته های علوم پزشکی در کنکور تجربی

آمار قبولی موسسه علوم پزشکی سنا در آزمون وزارت بهداشت 1402

دستورالعمل شرکت در کلاس آنلاین سنا

آمار قبولی موسسه علوم پزشکی سنا در آزمون ارشد بهداشت 1401

راهنمای شرکت در همایش رایگان زبان ارشد وزارت بهداشت موسسه سنا

شرایط پذیرش دانشجویان غیر ایرانی در علوم پزشکی

معرفی رشته سلامت و ترافیک در وزارت بهداشت

ایجاد 27 رشته محل جدید در دانشگاه‌های علوم پزشکی

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13