منابع ارشد بهداشت حرفه ای کدام است؟ آیا برای شرکت در آزمون ارشد بهداشت حرفه ای باید رفرنس بخوانیم؟ بهترین منابع ارشد بهداشت حرفه ای که رتبه های برتر آن را مطالعه کرده اند کدام است؟ و بسیاری از سوالاتی که شما متقاضیان کنکور ارشد بهداشت حرفه ای از مشاوران ما می پرسید، منابع ارشد وزارت بهداشت، کتاب ها و جزوات خلاصه و کنکوری برای رشته های که قصد شرکت در آن را دارند می باشد.

درادامه منابع اعلام شده وزارت بهداشت برای رشته بهداشت حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهیم، بعد از مشاهده منابع سوالی که برای داوطلبان ایجاد می شود که آیا رفرنس بخوانم یا جزوه ؟ در پاسخ به شما باید بگوییم مطالعه رفرنس به دلیل تعدد کتاب ها و حجم زیاد آن توصیه نمی شود و شما به عنوان یک متقاضی کنکوری زمان زیادی برای مطالعه رفرنس و خلاصه برداری و شناسایی مباحث و سرفصل های کنکوری ندارید، بنابراین پیشنهاد ما به شما برای انتخاب و مطالعه،  کتاب های کنکوری طبقه بندی شده بر اساس رفرنس وزارت بهداشت می باشد. در صورت داشتن سوال برای اطلاع از بهترین منابع کنکور ارشد بهداشت حرفه ای با شماره 02166574345 تماس حاصل نمایید.

 bannerfinal

منابع ارشد بهداشت حرفه ای وزارت بهداشت 99

در این جدول منابع اعلام شده وزارت بهداشت برای رشته مهندسی بهداشت حرفه ای سال 99 ذکر شده است، کتاب های کنکوری موجود برای رشته بهداشت حرفه ای بصورت طبقه بندی شده شامل ارگونومی، فیزیک عمومی، درسنامه تشریحی شیمی عمومی، درسنامه جامع بهداشت حرفه ای، گنجینه سوالات بهداشت حرفه ای برای زدن تست سال های اخیر رشته بهداشت حرفه ای می باشد.

برای درس فیزیک هم در کنار مطالعه رفرنس اصلی هالیدی پیشنهاد ما به شما مطالعه کتاب فیزیک عمومی سمیرا کارگر شهرآبادی و برای درس ریاضی علاوه بر رفرنس می توانید کتاب ریاضی عمومی سید امجد هاشمی و زهرا ملکی استفاده کنید. و برای درس ارگونومی و شیمی عمومی، کتاب های خلاصه شده ارگونومی برای مرور و جمع بندی مناسب هستند. در صورت داشتن سوال برای اطلاع از بهترین کتاب های موجود برای قبولی در کنکور ارشد بهداشت حرفه ای می توانید از طریق ارتباط با دپارتمان سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.همچنین جهت اطلاع از زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت حتما مقاله زمان ثبت نام و برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت را مطالعه نمایید.

 

bannerfinalmoshavere

manabe arshad behdasht herfei 99

نحوه درست تست زنی

سؤال: از چه زمانی و چگونه شروع به تست‌زنی کنم؟ نزدیک کنکور یا بعد از خواندن هر فصل؟
پاسخ مشاور سنا: تست‌زنی باید در طول مطالعه نیز انجام گیرد نه فقط نزدیک کنکور. به‌هیچ‌ وجه بلافاصله پس از خواندن هر فصل، تست نزنید چون در این مواقع درصد شما به‌صورت کاذب بالا خواهد رفت. همیشه صبر کنید 2 یا 3 فصل تمام شود، بعد به سراغ تست‌های فصل‌های خوانده‌شده بروید. این کار باعث خواهد شد توانایی انتقال تمرکز شما از یک‌فصل به فصل دیگر بالاتر رود. حتی اگر درصد شما پایین بیاید اصلاً نگران نشوید، توجه کنید پاسخ تشریحی یا مطلب مربوط به تستی که اشتباه زده‌اید را باید مجدداً و با دقت مطالعه کنید، چون مطالعه کامل تست‌های اشتباه زده‌شده، ماندگاری آن را در ذهن شما چند برابر خواهد کرد. اصل تست‌زنی مربوط به تصحیح اشتباهات بعد از درصدگیری است نه قبل از آن!! اشتباهی که خیلی از افراد آن را تکرار می‌کنند و به‌محض اینکه درصد خود را حساب می‌کنند، فکر می‌کنند کار تمام است و دیگر به‌صورت جدی به سراغ تصحیح اشتباهات خود نمی‌روند.

سؤال: چه کتاب تست‌هایی را انتخاب کنم؟ از تست‌های چه سالی شروع کنم؟
پاسخ مشاور سنا: اکیداً توصیه می‌کنیم اگر برای آزمون وزارت بهداشت آماده می‌شوید، فقط و فقط تست‌های وزارت بهداشت را بزنید. تست‌های وزارت بهداشت بر اساس دیدگاه بالینی طراحی می‌شوند درحالی‌که تست‌های وزارت علوم، دانشگاه آزاد و... این خصوصیت را ندارند. حتی تست‌های قدیمی وزارت بهداشت کارایی بالایی برای شما ندارند لذا توصیه می‌کنیم تست‌های 5 تا 10 سال اخیر را بزنید چون طراحان سؤال وزارت بهداشت هرچند سال یک‌بار تغییر می‌کنند. حالا تصور کنید زدن تست‌های سال 62 مثلاً دانشگاه آزاد چه توجیهی می‌تواند برای کنکور ارشد یا دکتری وزارت بهداشت امسال داشته باشد؟!

لینک مرتبط با ارشد بهداشت حرفه ای:

منابع آزمون کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای

رشته های مجاز برای آزمون ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای 98-99

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

نمونه کارنامه قبولی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت 98

ممنوعیت تاسیس دانشگاه علوم پزشکی در وزارت بهداشت

سوالات متداول آزمون ارشد ژنتیک اپزشکی وزارت بهداشت

برنامه آموزشی کارشناسی ارشد آموزش هوشبری

عدم افزایش حقوق اعضای هیئت علمی در بودجه 99

نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت sanjesh.org

سوالات متداول کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد سم شناسی پزشکی وزارت بهداشت 98

تغییرات مهم آزمون لیسانس به پزشکی 99

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)