قوانین جدید امریه پیام آوران بهداشت سال 97 - 98 اعلام شد. با توجه به اینکه هر سال ارگان های مختلف اقدام به جذب سربازان امریه ای میکنند، در اطلاعیه هر آنچه را که شما برای امريه پيام آوران بهداشت نیاز دارید در اختیار شما قرار خواهیم داد. تا انتها با ما همراه باشید. در صورت  داشتن سوال در رابطه با امریه پیام آور بهداشت می توانید با پر کردن فرم ثبت نام پاسخ خود را از مشاوران ما بپرسید.

 

قوانین جدید امریه پیام آور بهداشت 97-98

مشمولان خدمت وظیفه عمومی می توانند با انتخاب خدمت به عنوان پیام آور بهداشت، با اعزام به مناطق محروم و فراهم آوردن خدمات سلامتی و بهداشت علاوه بر انجام خدمت موظفی، در صورت فعالیت در ساعات غیر اداری حق الزحمه مربوطه را همانند سایر کارکنان مراکز بهداشتی درمانی دریافت نمایند.

 

 sana telegram

 

زمان و نحوه و مدارک لازم برای ثبت نام امریه پیام آور بهداشت

مشمولان داوطلب می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک ( پلیس + 10 ) و تکمیل مدارک، برگه اعزام به خدمت را دریافت نمایند. زمان ثبت نام برای امریه پیام آوران بهداشت بعد از تایید اطلاعات فردی توسط ستاد کل نیروهای مسلح و بعد از ثبت در سامانه خدمات وظیفه عمومی می باشد. بعد از تایید، یک هفته قبل از اعزام برگه اعزام توسط پست به منازل پیام آوران ارسال می شود. افراد در اولین فرصت و نهایتا تا 60 روز قبل از تاریخ اعزام، باید ثبت نام خود را انجام دهند.

مدارک لازم برای ثبت نام امریه پیام آور بهداشت شامل اطلاعات شناسنامه و کارت ملی ، تصویر برگه اعزام به خدمت ( پلیس + 10 )، تصویر صفحه دوم شناسنامه ( برای متاهلین ) می باشد.

 

 

لیست استان ها و دانشگاه های محل خدمت 

لیت استان هایی که متقاضیان می توانند برای امریه پیام آور انتخاب کنند به شرح زیر می باشد.

 mahal khedmat payam avar behdasht

 

لیست رشته های مورد نیاز پیام آوری

لیست رشته های انتخابی پیام اور بهداشت در مقاطع مختلف ببه شرح زیر می باشد.

reshtehai payam avar behdasht

 

شرایط انتقال برای پیام آوران بهداشت

انتقال و جابجایی در طول خدمت در سطح دانشگاه با رضایت مدیران مربوط امکان پذیر می باشد. بعد از گذشت یکسال از شروع خدمت، بین دانشگاه های مختلف برای افراد دارای مشکل و با نظردانشگاه  و اداره تامین و توزیع معاونت توسعه نیروی انسانی وزارت بهداشت، قابل اجرا می باشد.

 

شرایط حقوق ماهیانه، حق تاهل و حق اولاد و هزینه لباس وخوراک هزینه مسکن و تردد برای امریه پیام آوران به شرح زیر می باشد:

حقوق پیام آوران در صورت انجام یک شیف کار هماننددیگر سربازان می باشد و در صورت کار در ساعات غیر اداری همانند سایر کارکنان اضافه کار دریافت می کنند. به پیام آورن متاهل دارای اولاد به ازای هر فرزند هزینه پرداخت می شود. با توجه به اینکه پیام آوران بهداشت در زمان خدمت از لباس فرم استفاده نمی کنند هزینه نقدی لباس به ایشان پرداخت می شود و در صورتی که تامین خوراک پیام اوران در محل های محروم توسط محل خدمت مقدور نباشد هزینه خوراک به افراد پرداخت می شود. تامین خوابگاه و هزینه مسکن مطابق عرف محل خدمت به پیام آوران پرداخت می شود.

گواهی خدمت و کارت پایان خدمت برای امریه پیام آوران به شرح زیر می باشد :

پیام آوران در طوال خدمت همانند سایر سربازان می تواند  گواهی حضور به خدمت، دریافت نمایند. و با ارسال اطلاعات خدمتی پیام آوران در ماههای پایانی خدمت افراد همزمان با پایان خدمت، کارت پایان خدمت خدمت الکترونیکی صادر و به آدرس آنان ارسال می شود.

 

لینک مرتبط:

قوانین جدید سربازی پیام آور بهداشت سال 98 - 99

 

دیدگاه‌ها  
+4 # سجادرنجبران 1397-09-26 20:41
سلام.استان فارس نقاط محرومش مثل خشت وكنارتخته در ليست امسال يعني نيست؟اصلا در ليست استان ها اسم فارس نبود ك يعني اصلا پيام اور نميگيره امسال؟
پاسخ دادن
+1 # ابوالفضل سیف 1397-10-05 16:38
سلام.سال ۹۷ برای برای لرستان پیام اور نگرفتن.ینی امسال هم؟؟ :sad: ممنون میشم پاسخ بدید
پاسخ دادن
0 # محسن شعبانی 1397-10-29 01:08
من فارغ التحصیل رشته هوشبری ،تاریخ اعزامم یک اسفند ماهه تایید ثبت نام و تعیین محل بکارگیری شده ،یکی از شهرستانهای استان اردبیل ساکنم برا گرفتن پیام آور چیکارر کنم ،پذیرش نهایی نشده هنوز فقط تایید و تعیین محل بکارگیری شده لطفا کمکم کنین
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

آخرین تغییرات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

جزئیات ثبت نام آزمون فلوشیپ پزشکی 98

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد هماتولوژی 98

منابع آزمون کارشناسی ارشد هماتولوژی 98

فراخوان جذب هیئت علمی پزشکی در سال 97 - 98

منابع آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل 98

منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی 98

ایجاد رشته تغذیه ورزشی در دپارتمان تغذیه 98

برای قبولی در کنکور ارشد وزارت بهداشت چقدر زمان لازم است؟

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)