کلاس های آمادگی آزمون MHLE سنا

ما در کلاس های آمادگی آزمون MHLE سنا در یک دوره فشرده دو یا سه ماهه نمره زبان شما را از 0 به نمره 60 تا 100 می رسانیم. چون:

کلاس های زبان سنا به قصد آمادگی برای آزمون MHLE تشکیل می شود نه آزمون دیگری

برخی موسسات، داوطلبان آزمون MSRT و آزمون MHLE را باهم سر یک کلاس جای می دهند که با توجه به متفاوت بودن نوع طراحی سوال در دو آزمون وزارت بهداشت و وزارت علوم، این کلاسها برای هیچ کدام از شرکت کنندگان، بازدهی نخواهد داشت.

- ظرفیت محدود نفرات در کلاسهای سنا: 10 الی 30 نفر

برخی موسسات کلاسهای خود را 50 الی 80 نفره برگزار می کنند! که مسلما بازدهی استاد و دانشجو در این کلاسها بسیار پایین خواهد بود.

- بازدهی 100% کلاسها با کیفیت و هزینه یکسان

برخی موسسات هنگام ثبت نام متقاضیان به آنها متذکر می شوند که در صورت درخواست برای آموزش باکیفیت تر، با پرداخت مبلغ بیشتر (و البته قابل توجه)، شما در کلاسهای کم جمعیت تر و یا تدریس بهتر از سوی استاد قرار خواهید گرفت. در حالیکه در کلاسهای حضوری سنا، موسسه هیچ استثنایی بین داوطلبین قائل نخواهد شد.

تکرار دوره برای جاماندگان

کسانیکه به دلایل شخصی نتوانستند خود را با کلاس MHLE پیش ببرند، می توانند در دوره ی بعدی با تخفیف ویژه ثبت نام کنند تا با تکرار دوره به مرز آمادگی برسند.

در زیر لیست کلاس های آمادگی MHLE را مشاهده خواهید کرد...

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)