mhle

 

ویژه متقاضیانی که قصد ثبت نام و شرکت در آزمون زبان MHLE را دارند توجه داشته باشید در حال حاضر سه دوره از آزمون زبان mhle برگزار شده است و زمان ثبت نام نوبت بعدی آزمون mhle در 98/8/11 می باشد داوطلبان در زمان مشخص شده باید نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند. 

 

 telegrambanner

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت 98

 ثبت نام آزمون زبان mhle  در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشوردر زمان مشخص شده برای ثبت نام باز حواهد شد و متقاضیان با ورود به این سایت می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.  برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام با کلیک بر روی این لینک نحوه ثبت نام آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت   جزئیات لازم برای ثبت نام را دریافت نمایید.

زمان برگزاری آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) در سال 98، برای هر دوره متفاورت می باشد .

mhle 98

این آزمون دارای 10 پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل (30 پرسش درک مطلب شنیداری، 40 پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و 30 پرسش درک مطلب نوشتاری) و 100 نمره (بدون نمره منفی) است.

معرفی یک کتاب بسیار عالی برای آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت 98

یکی از سوالات و مشکلات اخیراکثر داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت را دارند، شرکت در دوره های حضوری و دریافت یک منبع مناسب برای مطالعه می باشد. این منبع می تواند بصورت کتاب برای کسانی باشد که می خواهند خود به تنهایی اقدام به مطالعه نمایند .

متاسفانه به دلیل تعدد کتاب های موجود در بازار  یکی از اشتباهاتی که ممکن است متقاضیان مرتکب شوند، تهیه کتاب های مختلف برای یادگیری می باشد که پیشنهاد ما به شما به عنوان یک موسسه علمی انتشاراتی که سابقه ی طولانی در زمینه تدریس و چاپ کتاب دارد، تهیه یک کتاب جامع و کامل برای این آزمون می باشد تا با تهیه کتاب های متعدد دچار سردرگمی و اشتباه نشوید. یکی از کتاب های بسیار عالی که مناسب برای آزمون زبان MHLE می باشد، کتاب MHLE به زبان ساده می باشد. شاید بخواهید از ویژگی های این کتاب و مباحثی که در کتاب MHLE به زبان ساده ذکر شده مطلع شده باخبر باشید. در پاسخ به شما عزیزان باید بگوییم این کتاب شامل :

1- کامل ترین منبع برای تست گرامر، تست لغت و تست درک مطلب و قسمت گرامر دارای دو نوع سوال پرکردن جای خالی و تشخیص کلمات غلط در جمله می باشد.

2 -همچنین  دارای کامل ترین منبع برای درک مطلب و درک مطلب شنیداری برای تقویت مهارت لیسینینگ و دارای نمونه سوالات سال های گذشته و... نیز می باشد.

متقاضیان شرکت در این آزمون توجه داشته باشید، در رابطه با شرکت در کلاس های حضوری برای آمادگی شرکت در این آزمون، می توانید در دوره های حضوری اساتید سنا شرکت نمایید. دوره های برگزاری MHLE به مدت 50 ساعت با حضور دکتر تقی زاده از برترین های کشور در حوضه زبان خواهد بود. داوطلبان از طریق تماس با شماره 02166574345  و مراجعه به سایت sanabook.com می توانید برای تهیه کتاب اقدامات لازم را انجام دهید و برای اطلاع از آخرین اخبار روز آزمون های ارشد و دکتری وزارت بهداشت عضو کانال زیر شوید.

 

لینک مرتبط:

بهترین کتاب یا منبع زبان آزمون ارشد وزارت بهداشت

برگزاری کلاس زبان mhle موسسه علوم پزشکی سنا

آزمون زبان MHLE : آنچه که باید بدانید

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

رشته های مجاز ارشد اقتصاد بهداشت

جدول زمانبندی ارشد وزارت بهداشت 99-1400

زمان اعلام نتایج آزمون های وزارت بهداشت و وزارت علوم 99-1400

نمونه کارنامه ارشد مامایی وزارت بهداشت 98-99

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد آموزش بهداشت 99-1400

لیست منابع ارشد وزارت بهداشت

دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت

منابع دکتری پرستاری وزارت بهداشت

سوالات متداول ارشد فیزیک پزشکی وزارت بهداشت

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)