mhle

 

متقاضیانی که قصد ثبت نام در آزمون زبان MHLE را دارند توجه داشته باشند، مهلت ثبت نام آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت تا 21 فروردین ماه انجام پذیر است و داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش پزشکی کشور می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند. در ادامه زمان دریافت کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت 98

زمان ثبت نام آزمون زبان طبق توضیحات بالا از 21 فروردین ماه آغاز می شود برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام باا کلیک بر روی این لینک نحوه ثبت نام آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت   جزئیات لازم برای ثبت نام را دریافت نمایید.

زمان برگزاری آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) در سال 98، 29 فروردین ماه می باشد . 27 فروردین ماه نیز کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی توزیع خواهد شد.

کارنامه آزمون هشتم اردیبهشت ماه در سایت سنجش در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

این آزمون دارای 10 پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل (30 پرسش درک مطلب شنیداری، 40 پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و 30 پرسش درک مطلب نوشتاری) و 100 نمره (بدون نمره منفی) است.

 

معرفی یک کتاب بسیار عالی برای آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت 98

یکی از سوالات و مشکلات اخیراکثر داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت را دارند، دریافت یک منبع مناسب برای مطالعه می باشد. این منبع می تواند بصورت کتاب برای کسانی باشد که می خواهند خود به تنهایی اقدام به مطالعه نمایند و یا برای افرادی که فرصت حضور در کلاس های حضوری را دارند بصورت شرکت در کلاس های حضوری و یا دریافت دی وی دی های آموزشی باشد تا بتوانند با آمادگی بهتر در این آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت شرکت کنند.

متاسفانه به دلیل تعدد کتاب های موجود در بازار  یکی از اشتباهاتی که ممکن است متقاضیان مرتکب شوند، تهیه کتاب های مختلف برای یادگیری می باشد که پیشنهاد ما به شما به عنوان یک موسسه علمی انتشاراتی که سابقه ی طولانی در زمینه تدریس و چاپ کتاب دارد، تهیه یک کتاب جامع و کامل برای این آزمون می باشد تا با تهیه کتاب های متعدد دچار سردرگمی و اشتباه نشوید. یکی از کتاب های بسیار عالی که مناسب برای آزمون زبان MHLE می باشد، کتاب MHLE به زبان ساده می باشد. شاید بخواهید از ویژگی های این کتاب و مباحثی که در کتاب MHLE به زبان ساده ذکر شده مطلع شده باخبر باشید. در پاسخ به شما عزیزان باید بگوییم این کتاب شامل :

1- کامل ترین منبع برای تست گرامر، تست لغت و تست درک مطلب و قسمت گرامر دارای دو نوع سوال پرکردن جای خالی و تشخیص کلمات غلط در جمله می باشد.

2 -همچنین  دارای کامل ترین منبع برای درک مطلب و درک مطلب شنیداری برای تقویت مهارت لیسینینگ و دارای نمونه سوالات سال های گذشته و... نیز می باشد.

این کتاب تا آخر فروردین ماه سال 98  منتشر خواهد شد و شما داوطلبان از طریق تماس با شماره 02166574345  و مراجعه به سایت sanabook.com می توانید برای تهیه کتاب اقدامات لازم را انجام دهید. و برای اطلاع از آخرین اخبار روز آزمون های ارشد و دکتری وزارت بهداشت عضو کانال زیر شوید.

 sana telegram

 

لینک مرتبط:

بهترین کتاب یا منبع زبان آزمون ارشد وزارت بهداشت

برگزاری کلاس زبان mhle موسسه علوم پزشکی سنا

آزمون زبان MHLE : آنچه که باید بدانید

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود رایگان سوالات استعداد تحصیلی وزارت بهداشت 98

ویژه متقاضیان رشته مددکاری اجتماعی ارشد علوم پزشکی 98

آخرین جزئیات برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

جذب و استخدام نیروی جدید در وزارت بهداشت 98

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 98

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه دکتری وزارت بهداشت 98

فیلم تحلیل سوالات کنکور ارشد ایمنی شناسی وزارت بهداشت

دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدامی تامین اجتماعی 98 ( محلی)

تغییر زمان برگزاری آزمون زبان msrt

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)