داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون زبان mhle  را دارند توجه داشته باشند، در این مقاله تقویم زمان ثبت نام آزمون زبان mhle وزارت بهداشت در اختیار شما داده خواهد شد، بنابراین داوطلبان برای  ثبت نام در آزمون زبان mhle، با  مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی و انتخاب فیلد زبان می توانند ثبت نام خود برای شرکت در آزمون زبان انجام دهند. همچنین در انتهای مقاله لینک مربوط به مراحل ثبت نام آزمون زبان را در اختیار شما قرار خواهیم داد.    

 

           

 مدارک کسب شده در این آزمون، معمولا در هنگام مصاحبه دکتری و یا پیش از برگزاری آزمون جامع دکتری، توسط کلیه دانشگاه های علوم پزشکی قابل قبول می باشد و شاخه های زیر گروه علوم پزشکی نیز باید نمره قبولی در این آزمون رابرای شرکت در دوره دکترای تخصصی کسب نمایند. اگر قصد دارید تا از بورسیه های رسمی دانشگاه های علوم پزشکی در سراسر کشور استفاده کنید، گرفتن مدرک زبان الزامی می باشد.

آیا میدانید داوطلبانی که در دوره های زبان 50 ساعته موسسه علوم پزشکی سنا شرکت کرده اند موفق به کسب رتبه بالای 70 در آزمون زبان mhle شده اند؟

زمان ثبت نام آزمون زبان mhle وزارت بهداشت 98-99

 زمان ثبت نام آزمون زبان MHLE برای داوطلبان در جدول زیر قرار داده شده است. جهت اطلاع ازمراحل ثبت نام آزمون زبان mhle می توانید با کلیک بر روی لینک انتهای مقاله پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. 

 sana telegram

mhle test date time

 یک نکته مشاوره برای شرکت در آزمون زبان mhle

با توجه به اینکه آزمون زبان انگليسی عمومی وزارت بهداشت (mhle )دارای ١٠٠ پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل( 30 پرسش درک مطلب شنيداری، 40پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و 30 پرسش درک مطلب و نوشتاری ) بدون نمره منفی می باشد. بنابراین آمادگی و قبولی در آزمون زبان نیازمند تهیه منابع درست برای مطالعه و در صورت نیاز حضور در دوره های فشرده برای کسب نمره مطلوب در این آزمون می باشد.

بنابراین در صورتی که قصد شرکت در آزمون زبان را دارید قبل از هرکاری می توانید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا از رفرنس های معرفی شده و کلاس های فشرده برای آمادگی آزمون زبان mhle استفاده کنید.

دریافت لینک مرتبط با آزمون mhle:

زمان و نحوه ثبت نام آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت 98-99

شروع کلاس های mhle ویژه دوره 48 و 49

آزمون زبان انگلیسی MHLE وزارت بهداشت

  حد نصاب نمره مدرک زبان در آزمون دکتری وزارت بهداشت 98-99

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

روش های تست زنی و مدیریت زمان در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

معرفی و شرایط ثبت نام دوره دکتری پژوهشی وزارت بهداشت

ثبت نام بدون کنکور پردیس دانشگاه شریف موسسات غیر انتفاعی 98

آغاز ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی موسسات آموزش عالی

اعلام ظرفیت پذیرش اولیه دکتری وزارت بهداشت سال98

شرایط مدرک زبان در آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

شرایط و مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 98

دانلود دفترچه راهنمای دکتری وزارت بهداشت 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)