اطلاعیه شماره 10- تمدید مهلت ویرایش و ثبت نام؛ اضافه شدن یک نوبت ارفاقی MHLE برای متقاضیان آزمون زبان، با توجه به زمان برگزاری آزمون های وزارت بهداشت98، زمان ثبت نام و برگزاری آزمون زبان تغییرکرده است.

طبق این اطلاعیه داوطلبان تا 4 اردیبهشت ماه می توانند در حوزه های دارای ظرفیت نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند و زمان برگزاری آزمون زبان mhle در تاریخ 12 اردیبهشت ماه 98 خواهد بود.

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون زبان mhle  را دارند توجه داشته باشند، برای  ثبت نام در آزمون زبان mhle با  مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی و انتخاب فیلد زبان می توانند ثبت نام خود برای شرکت در آزمون زبان انجام دهند. همچنین در انتهای مقاله لینک مربوط به مراحل ثبت نام آزمون زبان را در اختیار شما قرار خواهیم داد.    

مدارک کسب شده در این آزمون، معمولا در هنگام مصاحبه دکتری و یا پیش از برگزاری آزمون جامع دکتری، توسط کلیه دانشگاه های علوم پزشکی قابل قبول می باشد و شاخه های زیر گروه علوم پزشکی نیز باید نمره قبولی در این آزمون رابرای شرکت در دوره دکترای تخصصی کسب نمایند. اگر قصد دارید تا از بورسیه های رسمی دانشگاه های علوم پزشکی در سراسر کشور استفاده کنید، گرفتن مدرک زبان الزامی می باشد.

آیا میدانید داوطلبانی که در دوره های زبان 50 ساعته موسسه علوم پزشکی سنا شرکت کرده اند موفق به کسب رتبه بالای 70 در آزمون زبان mhle شده اند؟

زمان ثبت نام آزمون زبان mhle وزارت بهداشت 98-99

 زمان ثبت نام آزمون زبان MHLE برای داوطلبان در جدول زیر قرار داده شده است. جهت اطلاع ازمراحل ثبت نام آزمون زبان mhle می توانید با کلیک بر روی لینک انتهای مقاله پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. 

 sana telegram

 

 یک نکته مشاوره برای شرکت در آزمون زبان mhle

با توجه به اینکه آزمون زبان انگليسی عمومی وزارت بهداشت (mhle )دارای ١٠٠ پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل( 30 پرسش درک مطلب شنيداری، 40پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و 30 پرسش درک مطلب و نوشتاری ) بدون نمره منفی می باشد. بنابراین آمادگی و قبولی در آزمون زبان نیازمند تهیه منابع درست برای مطالعه و در صورت نیاز حضور در دوره های فشرده برای کسب نمره مطلوب در این آزمون می باشد.

بنابراین در صورتی که قصد شرکت در آزمون زبان را دارید قبل از هرکاری می توانید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا از رفرنس های معرفی شده و کلاس های فشرده برای آمادگی آزمون زبان mhle استفاده کنید.

دریافت لینک مرتبط با آزمون mhle:

زمان و نحوه ثبت نام آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت 98-99

شروع کلاس های mhle ویژه دوره 48 و 49

آزمون زبان انگلیسی MHLE وزارت بهداشت

  حد نصاب نمره مدرک زبان در آزمون دکتری وزارت بهداشت 98-99

دیدگاه‌ها  
0 # نساء 1398-01-19 01:03
با سلام. در خود سایت وزارت تاریخ ثبت نام را تا 21 فروردین 98 نوشته اند و من چند روزی هست هزینه پرداخت کردم اما متاسفانه اصلا ثبت نام نمیشه. شما تاریخ مهلت ثبت نام را اواخر اسفند ماه زدید و این با تاریخ خود سازمان مغایرت داره. لطفا کمی بیشتر توضیح بدید.
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

فراخوان جذب هیئت علمی وزارت بهداشت در سال 98

دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت علوم 98

اعلام نتایج اولیه و انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت علوم 98

تمدید مهلت ثبت نام آزمون زبان MSRT اردیبهشت 98

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

تغییر زمان برگزاری کنکور ارشد و دکتری وزارت علوم 98

تغییر زمان برگزاری کنکور ارشد و دکتری وزارت بهداشت 98

مهلت ثبت نام آزمون زبان mhle وزارت بهداشت 98

تغییر زمان برگزاری آزمون غربالگری المپیاد دانشجویان علوم پزشکی

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)