آزمون MHLE یک آزمون زبان انگلیسیت که از سوی وزارت بهداشت در 6 نوبت در طول سال برگزار می شود. براساس آخرین اخبار اعلام شده در آذر ماه سال 98 علاوه بر آزمون دکتری که داوطلبان ملزم به دریافت مدرک زبان MHLE بودند، قرار بر این شد تا برای آزمون زبان ارشد وزارت بهداشت هم دریافت مدرک زبان MHLE الزامی شود. روند ثبت نام و شرکت در این آزمون برای کنکور ارشد و دکتری وزارت بهداشت به شیوه یکسانی می باشد. در ادامه تقویم زمان ثبت نام آزمون MHLE وزارت بهداشت 99 را در اختیار شما قرار می دهیم. بلافاصله بعد از اعلام جزئیات جدید در رابطه زبان وزارت بهداشت اطلاعات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد. در ادامه هر آنچه را که در رابطه با آزمون MHLE باید بدانید در این اطلاعیه و در لینک ها به طور کامل توضیح داده شده است. در صورت داشتن سوال می توانید با شماره 02166574345 تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را از مشاوران سنا دریافت نمایید.

 bannerfinal

زمان آزمون زبان mhle وزارت بهداشت 99

بنابراین متقاضیان مقطع دکتری برای دریافت مدرک زبان MHLE طبق روال سال های قبل بر اساس تقویمی که گذاشته ایم می توانند با مراجعه به سایت نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. اما اگر امسال قانون دریافت مدرک mhle برای متقاضیان کنکور ارشد تصویب نهایی شود، داوطلبان با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش کشور می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

در حال حاضر اطلاعیه مربوط به دریافت مدرک mhle برای زبان ارشد از سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور برداشته شده و دلیل آن احتمالا تغییر در نحوه برگزاری آزمون MHLE می باشد و ممکن است این آزمون برای داوطلبان متقاضی سال 1400 - 1401بوده و برای داوطلبان امسال انجام نشود. بعد از اعلام اخبار جدید اطلاعات در کانال تلگرام اینستاگرام و در سایت موسسه علوم پزشکی سنا به روز رسانی خواهد شد. پاسخ تمام سوالات خود را در اطلاعیه  سوالات متداول درباره آزمونMHLE با کلیک بر روی لینک دریافت نمایید.

نکته مهم در رابطه با زمان ثبت نام برگزاری آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت

زمان ثبت نام معمولا حدود 3 الی 4 هفته قبل از برگزاری آزمون MHLE می باشد.در ادامه نکات مهم ثبت نام در اختیار شما قرار داده شده است،  تمام جزئیات ثبت نام، منابع لازم برای مطالعه و سوالات رایج در رابطه با این آزمون در مقالات بالا در لینک ها قرار داده شده حتما مطالعه کنید و در صورت داشتن سوال از طریق تماس با شماره 02166574345 پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

تفاوت زبان ارشد وزارت بهداشت با آزمون MHLE

msrt بهتر است یا mhle

منابع آزمون MHLE وزارت بهداشت

bannerfinalmoshavere

MHLE 99

 جهت اطلاع از زمان ثبت نام و برگزاری آزمون های mhle وزارت بهداشت در سال 1399 به مطلب زیر مراجعه کنید:

ثبت نام آزمون MHLE سال 99

جزئیات زبان MHLE

 آزمون زبان انگليسی عمومی وزارت بهداشت (mhle )دارای 100 پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل( 30 پرسش درک مطلب شنيداری، 40پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و 30 پرسش درک مطلب و نوشتاری ) بدون نمره منفی می باشد. بنابراین آمادگی و قبولی در آزمون زبان نیازمند تهیه منابع درست برای مطالعه و در صورت نیاز حضور در دوره های فشرده برای کسب نمره مطلوب در این آزمون می باشد.

رعایت نکات مهم در آزمون زبان mhle:

1- در برخی از دورهها، ممكن است آزمون در بیش از یک حوزه برگزار شود كه هنگام آغاز نام نویسی همان دوره، به (Examinees’ Guide) آگاهی داوطلبان خواهد رسید. نشانی دقیق مكان برگزاری آزمون بر روی راهنمای داوطلبان كه همراه با كارت ورود به جلسه در اختیار شركت كنندگان قرار میگیرد، یا بر روی كارت ورود به جلسه درج میشود.

2- تاریخهای در نظر گرفته شده برای پایان نام نویسی، قطعی نیست و در صورت تكمیل ظرفیت هر حوزه، نام نویسی برای آن حوزه زودتر از تاریخهای اعلام شده در جدول بالا، متوقف خواهد شد.

4-برای ورود به جلسه ی آزمون، همراه داشتن پرینت كارت ورود به جلسه و اصل كارت ملی (یا شناسنامه) الزامی است و همراه نداشتن هریك از این مدارك، موجب محرومیت از ورود به جلسه و شركت در آزمون میشود. بوده و درستی آن از طریق سایت مركز سنجش Certification Code هر كارنامه دارای کد ویژه به نام قابل استعلام است؛ (Check Certificate Validity : بخش « دریافت و تأیید كارنامه » آموزش پزشكی (در پیوند بنابراین، كارنامه ی چاپ شده یا گواهی دیگری برای شركت كنندگان جهت ارائه به مراجع گوناگون، صادر نخواهد شد. مراجع گوناگون (دانشگاهها، سازمانها، ...) میتوانند به همین روش، از درستی كارنامه اطمینان حاصل كنند.

5- پیش از مراجعه به حوزه ی آزمون از كارت ورود به جلسه ی خود پرینت تهیه فرمایید، در حوزه ی آزمون، امكانات تهیه ی كارت موجود نیست و از ورود افرادی كه كارت ورود به جلسه و كارت ملی (یا شناسنامه) همراه نداشته باشند به سالن برگزاری آزمون، جلوگیری خواهد شد.

6- به دلیل لزوم برقراری نظم و حفظ سكوت و آرامش در سالنهای برگزاری آزمون، درهای حوزه رأس ساعت ٠٨:٤٥ بسته و از ورود افرادِ دیرآمده، جداً جلوگیری خواهد شد.

7- هزینه ی نام نویسی قابل برگشت یا نگهداری برای دورههای بعدی نیست؛ پیش از اقدام به نام نویسی، از قطعیت تصمیم خود اطمینان حاصل فرمایید.

سخن مشاور:

با اعلام این موضوع اکثر داوطلبان بخاطر ترس از آزمون MHLE از شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت منصرف شده اند. اگر شما هم در فکر همین موضوع هستید بدانید در زندگی تان در حال تبدیل شدن به یکی از افراد ضعیف جامعه هستید و در حالتی انفعالی در برابر یک شرایط نه چندان سخت قرار گرفته اید! فراموش نکنید چیزی که مشخص است این است که یک تغییر مرتبط با درس زبان صورت گرفته است. فرض کنید اگر قرار بود به شما بگویند به درس زبان در آزمون ارشد وزارت بهداشت امسال قرار است بخش گرامر و لیسنینگ اضافه شود و نمره منفی از این درس حذف خواهد شد، چه عکس العملی نشان می دادید؟ قطعا خبر قابل تحمل تری بود... باور کنید امسال دقیقا همین اتفاق افتاده است. بگذارید مزیت های تغییر صورت گرفته را برای شما بصورت دقیق تر ذکر کنیم.

آیا میدانید داوطلبانی که در دوره های زبان موسسه علوم پزشکی سنا شرکت کرده اند موفق به کسب نمره بالای 70 در آزمون زبان mhle شده اند؟

اگر جز کسانی هستید که بدنبال منابع مطالعه برای آزمون زبان mhle هستید و قصد شرکت در دوره های آموزشی زبان mhle را دارید می توانید با انتخاب کتاب زبان mhle به زبان ساده و تهیه کتاب 90+ آنچه که به عنوان منبع زبان نیاز دارید دریافت نمایید و اگر قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارید می توانید با شرکت در کلاس های 50 ساعته mhle نیاز خود را برای یادگیری و کسب نمره لازم برای قبولی در این آزمون برطرف کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02166574345 تماس حاصل نمایید.

ketab mhle

 

دریافت لینک مرتبط با آزمون mhle:

زمان و نحوه ثبت نام آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت 98-99

 دانلود تقویم آزمون های علوم پزشکی سال 1399

دیدگاه‌ها  
0 # نساء 1398-01-19 01:03
با سلام. در خود سایت وزارت تاریخ ثبت نام را تا 21 فروردین 98 نوشته اند و من چند روزی هست هزینه پرداخت کردم اما متاسفانه اصلا ثبت نام نمیشه. شما تاریخ مهلت ثبت نام را اواخر اسفند ماه زدید و این با تاریخ خود سازمان مغایرت داره. لطفا کمی بیشتر توضیح بدید.
پاسخ دادن
+1 # مریم عرب 1398-02-08 20:19
من قصددارم در امتحان MHLEثبت نام کنم و یکبار آزمون داده ام. متاسفانه حدنصاب نرسیده.آخرخرداد ماه آزمون دکترای روانشناسی بالینی دادم.متاسفانه نتوانستم تاکنون ثبت نام کنم.آیامیتوانید من را راهنمایی فرمایید که موقعیت شرکت در آزمون دکتری 98 را ازدست ندهم. سپاسگزارم.
پاسخ دادن
+1 # مدیر سایت 1398-02-17 17:30
سلام. شما باید برای دریافت کارت ورود به جلسه ازمون حد نصاب نمره را دریافت میکردید. با توجه به قانون جدید در صورت عدم کسب نمره لازم کارت ورود به جلسه برای شما صادر نمی شود. باید در سال آینده برای کنکور دکتری شرکت کنید. اگر هم نیاز به کتابی جامع برای مطالعه و یادگیری داشتید می توانید کتاب mhle به زبان ساده را خریداری و مطالعه نماییدو. بسیار به درک مباحث و یادگیری و زدن درصد بالا در آزمون زبان کمک خواهد کرد.
پاسخ دادن
0 # ندا نوری 1398-02-23 10:49
با سلام. من در آزمون mhle سال 98 نمره 47 کسب کردم. آیا امکان داره مثل پارسال امکان شرکت در امتحان دکترا وجود داشته باشه؟ و تا زمان مصاحبه نمره قبولی را بیاوریم. چون امتحان msrt خرداد ماه(31) ام برگزار میشه.
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-02-23 17:47
داوطلبانی که نمره بین 49 تا 54 کسب کرده اند به صورت مشروط می توانند در آزمون دکتری وزارت بهداشت شرکت نمایند و کارت ورود به جلسه برایشان صادر می شود. در غیر این صورت مردود بوده و بادی برای سال بعد اقدام نمایند.
پاسخ دادن
+1 # تیمور 1398-04-03 00:50
با سلام من نمره 50msrt شدم در آزمون ۹۹ وزارت بهداشت نمی تونم شرکت کنم؟
پاسخ دادن
0 # فاطمه ۱۹۹۱ 1398-05-29 21:25
سلام
چرا نتایج mhle تاریخ ۱۷ مرداد ۹۸ اعلام نمیشه
کی میخوان نتایجو بدن پسسسسس
پاسخ دادن
0 # ماه 1398-06-03 09:44
چه تفاوتی با آزمون msrtداره کوم معتبر تره کدوم اسونتره؟
پاسخ دادن
0 # فاطمه امین 1398-07-04 17:13
با سلام
چگونه میتوان از سال 94 تا 98 در ازمون هایی که در mhleشرکت کردم پرینت داشته باشم کد های رهگیری را فراموش کردم لطفا راهنمایی فرمایید.
با تشکر
پاسخ دادن
0 # نوشین رستمی 1398-07-13 16:42
سلام من امسال میخوام دکترای آموزش و پزشکی شرکت کنم
امتحان آزمون mhle روبایدبه چه نحوی ثبت نام کنم؟
چه آموزشگاهی برای آزمونmhle قابل قبول است؟
ومن درزبان سرای نوآوران ثبت نام کردم برای کلاس اموزشی ایامدرک زبان mhle این اموزشگاه برای دکترای اموزش بهداشت قابل پذیرش هست ؟

ممنون میشم
پاسخ دادن
0 # رسول 1398-09-19 11:54
اول از رییس جمهور و مدیر و نمایندگان مجلس شروع کنن که زبانشون صفره
پاسخ دادن
0 # سارا محبی 1398-09-19 13:05
سلام ببخشید باید حتما توی آزمون MHLE قبول بشیم بعد ازمون ارشد وزارت بهداشت شرکت کنیم
پاسخ دادن
0 # پریسا پروانه 1398-10-08 13:03
سلام. وقت بخیر.
آیا رای وجود داره ظرفیت حوزه های آزمون MHLE رو زیاد کنن. کرمانشاه ظرفیتش تموم شده و خیلی سخته جاهای دور رفتن برای آزمون.. لطفا اگر میتونین راهنمایی کنین.
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

نمونه کارنامه قبولی ارشد روانشاسی بالینی وزارت بهداشت 98

ممنوعیت تاسیس دانشگاه علوم پزشکی در وزارت بهداشت

سوالات متداول آزمون ارشد ژنتیک اپزشکی وزارت بهداشت

عدم افزایش حقوق اعضای هیئت علمی در بودجه 99

نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت sanjesh.org

سوالات متداول کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد سم شناسی پزشکی وزارت بهداشت 98

تغییرات مهم آزمون لیسانس به پزشکی 99

ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 99

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)