داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون زبان mhle  را دارند توجه داشته باشند، برای  ثبت نام در آزمون زبان mhle با  مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی و انتخاب فیلد زبان می توانند ثبت نام خود برای شرکت در آزمون زبان انجام دهند. همچنین در انتهای مقاله لینک مربوط به مراحل ثبت نام آزمون زبان را در اختیار شما قرار خواهیم داد.    

مدارک کسب شده در این آزمون، معمولا در هنگام مصاحبه دکتری و یا پیش از برگزاری آزمون جامع دکتری، توسط کلیه دانشگاه های علوم پزشکی قابل قبول می باشد و شاخه های زیر گروه علوم پزشکی نیز باید نمره قبولی در این آزمون رابرای شرکت در دوره دکترای تخصصی کسب نمایند. اگر قصد دارید تا از بورسیه های رسمی دانشگاه های علوم پزشکی در سراسر کشور استفاده کنید، گرفتن مدرک زبان الزامی می باشد.

آیا میدانید داوطلبانی که در دوره های زبان موسسه علوم پزشکی سنا شرکت کرده اند موفق به کسب نمره بالای 70 در آزمون زبان mhle شده اند؟

اگر جز کسانی هستید که بدنبال منابع مطالعه برای آزمون زبان mhle هستید و قصد شرکت در دوره های آموزشی زبان mhle را دارید می توانید با انتخاب کتاب زبان mhle به زبان ساده و تهیه کتاب 90+ آنچه که به عنوان منبع زبان نیاز دارید دریافت نمایید و اگر قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارید می توانید با شرکت در کلس های 50 ساعته mhle نیاز خود را برای یادگیری و کسب نمره لازم برای قبولی در این آزمون برطرف کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02166574345 تماس حاصل نمایید. 

 sana telegram4

 

ketab mhle

زمان ثبت نام آزمون زبان mhle وزارت بهداشت 98-99

 زمان ثبت نام آزمون زبان MHLE برای داوطلبان در جدول زیر قرار داده شده است. جهت اطلاع ازمراحل ثبت نام آزمون زبان mhle می توانید با کلیک بر روی لینک انتهای مقاله پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. 

 

mhle زبان

 

 

ثبت نام در آزمون زبان mhle

با توجه به اینکه آزمون زبان انگليسی عمومی وزارت بهداشت (mhle )دارای 100 پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل( 30 پرسش درک مطلب شنيداری، 40پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و 30 پرسش درک مطلب و نوشتاری ) بدون نمره منفی می باشد. بنابراین آمادگی و قبولی در آزمون زبان نیازمند تهیه منابع درست برای مطالعه و در صورت نیاز حضور در دوره های فشرده برای کسب نمره مطلوب در این آزمون می باشد.

بنابراین در صورتی که قصد شرکت در آزمون زبان را دارید قبل از هرکاری می توانید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا از رفرنس های معرفی شده و کلاس های فشرده برای آمادگی آزمون زبان mhle استفاده کنید.

رعایت نکات مهم  برای آزمون زبان mhle:

1- در برخی از دورهها، ممكن است آزمون در بیش از یك حوزه برگزار شود كه هنگام آغاز نام نویسی همان دوره، به (Examinees’ Guide) آگاهی داوطلبان خواهد رسید. نشانی دقیق مكان برگزاری آزمون بر روی راهنمای داوطلبان كه همراه با كارت ورود به جلسه در اختیار شركت كنندگان قرار میگیرد، یا بر روی كارت ورود به جلسه درج
میشود.
2- تاریخهای در نظر گرفته شده برای پایان نام نویسی، قطعی نیست و در صورت تكمیل ظرفیت هر حوزه، نام نویسی برای آن حوزه زودتر از تاریخهای اعلام شده در جدول بالا، متوقف خواهد شد.

4-برای ورود به جلسهی آزمون، همراه داشتن پرینت كارت ورود به جلسه و اصل كارت ملی (یا شناسنامه) الزامی است و همراه نداشتن هریك از این مدارك، موجب محرومیت از ورود به جلسه و شركت در آزمون میشود. بوده و درستی آن از طریق سایت مركز سنجش Certification Code ٤. هر كارنامه دارای یك كُد ویژه به نام قابل استعلام است؛ (Check Certificate Validity : بخش ،« دریافت و تأیید كارنامه » آموزش پزشكی (در پیوند بنابراین، كارنامهی چاپ شده یا گواهی دیگری برای شركتكنندگان جهت ارائه به مراجع گوناگون، صادر نخواهد شد. مراجع گوناگون (دانشگاهها، سازمانها، ...) میتوانند به همین روش، از درستی كارنامه اطمینان حاصل كنند.

5- پیش از مراجعه به حوزهی آزمون از كارت ورود به جلسهی خود پرینت تهیه فرمایید؛ در حوزهی آزمون، امكانات تهیه ی كارت موجود نیست و از ورود افرادی كه كارت ورود به جلسه و كارت ملی (یا شناسنامه) همراه نداشته باشند به سالن برگزاری آزمون، جلوگیری خواهد شد.

6- به دلیل لزوم برقراری نظم و حفظ سكوت و آرامش در سالنهای برگزاری آزمون، درهای حوزه رأس ساعت ٠٨:٤٥ بسته و از ورود افرادِ دیرآمده، جداً جلوگیری خواهد شد.

7- هزینه ی نام نویسی قابل برگشت یا نگهداری برای دورههای بعدی نیست؛ پیش از اقدام به نام نویسی، از قطعیت تصمیم خود اطمینان حاصل فرمایید.

دریافت لینک مرتبط با آزمون mhle:

زمان و نحوه ثبت نام آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت 98-99

شروع کلاس های mhle ویژه دوره 48 و 49

آزمون زبان انگلیسی MHLE وزارت بهداشت

  حد نصاب نمره مدرک زبان در آزمون دکتری وزارت بهداشت 98-99

دیدگاه‌ها  
0 # نساء 1398-01-19 01:03
با سلام. در خود سایت وزارت تاریخ ثبت نام را تا 21 فروردین 98 نوشته اند و من چند روزی هست هزینه پرداخت کردم اما متاسفانه اصلا ثبت نام نمیشه. شما تاریخ مهلت ثبت نام را اواخر اسفند ماه زدید و این با تاریخ خود سازمان مغایرت داره. لطفا کمی بیشتر توضیح بدید.
پاسخ دادن
+1 # مریم عرب 1398-02-08 20:19
من قصددارم در امتحان MHLEثبت نام کنم و یکبار آزمون داده ام. متاسفانه حدنصاب نرسیده.آخرخرداد ماه آزمون دکترای روانشناسی بالینی دادم.متاسفانه نتوانستم تاکنون ثبت نام کنم.آیامیتوانید من را راهنمایی فرمایید که موقعیت شرکت در آزمون دکتری 98 را ازدست ندهم. سپاسگزارم.
پاسخ دادن
+1 # مدیر سایت 1398-02-17 17:30
سلام. شما باید برای دریافت کارت ورود به جلسه ازمون حد نصاب نمره را دریافت میکردید. با توجه به قانون جدید در صورت عدم کسب نمره لازم کارت ورود به جلسه برای شما صادر نمی شود. باید در سال آینده برای کنکور دکتری شرکت کنید. اگر هم نیاز به کتابی جامع برای مطالعه و یادگیری داشتید می توانید کتاب mhle به زبان ساده را خریداری و مطالعه نماییدو. بسیار به درک مباحث و یادگیری و زدن درصد بالا در آزمون زبان کمک خواهد کرد.
پاسخ دادن
0 # ندا نوری 1398-02-23 10:49
با سلام. من در آزمون mhle سال 98 نمره 47 کسب کردم. آیا امکان داره مثل پارسال امکان شرکت در امتحان دکترا وجود داشته باشه؟ و تا زمان مصاحبه نمره قبولی را بیاوریم. چون امتحان msrt خرداد ماه(31) ام برگزار میشه.
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-02-23 17:47
داوطلبانی که نمره بین 49 تا 54 کسب کرده اند به صورت مشروط می توانند در آزمون دکتری وزارت بهداشت شرکت نمایند و کارت ورود به جلسه برایشان صادر می شود. در غیر این صورت مردود بوده و بادی برای سال بعد اقدام نمایند.
پاسخ دادن
0 # تیمور 1398-04-03 00:50
با سلام من نمره 50msrt شدم در آزمون ۹۹ وزارت بهداشت نمی تونم شرکت کنم؟
پاسخ دادن
0 # فاطمه ۱۹۹۱ 1398-05-29 21:25
سلام
چرا نتایج mhle تاریخ ۱۷ مرداد ۹۸ اعلام نمیشه
کی میخوان نتایجو بدن پسسسسس
پاسخ دادن
0 # ماه 1398-06-03 09:44
چه تفاوتی با آزمون msrtداره کوم معتبر تره کدوم اسونتره؟
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

مدارک لازم ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری وزارت بهداشت 98

مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

ماجرای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون ارشد و دکتری وزارت بهداشت 98

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد سم شناسی 98

شرایط ثبت نام اتباع خارجی در کنکور سراسری

آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی شهریور 98

مقررات امتحانات دانشنامه تخصصی وزارت بهداشت

آغاز ثبت نام شفاهی دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی وزارت بهداشت98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)