داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون زبان mhle  را دارند توجه داشته باشند، برای  ثبت نام در آزمون زبان mhle با  مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی و انتخاب فیلد زبان می توانند ثبت نام خود برای شرکت در آزمون زبان انجام دهند. همچنین در انتهای مقاله لینک مربوط به مراحل ثبت نام آزمون زبان را در اختیار شما قرار خواهیم داد.    

مدارک کسب شده در این آزمون، معمولا در هنگام مصاحبه دکتری و یا پیش از برگزاری آزمون جامع دکتری، توسط کلیه دانشگاه های علوم پزشکی قابل قبول می باشد و شاخه های زیر گروه علوم پزشکی نیز باید نمره قبولی در این آزمون رابرای شرکت در دوره دکترای تخصصی کسب نمایند. اگر قصد دارید تا از بورسیه های رسمی دانشگاه های علوم پزشکی در سراسر کشور استفاده کنید، گرفتن مدرک زبان الزامی می باشد.

آیا میدانید داوطلبانی که در دوره های زبان موسسه علوم پزشکی سنا شرکت کرده اند موفق به کسب رتبه بالای 70 در آزمون زبان mhle شده اند؟

زمان ثبت نام آزمون زبان mhle وزارت بهداشت 98-99

 زمان ثبت نام آزمون زبان MHLE برای داوطلبان در جدول زیر قرار داده شده است. جهت اطلاع ازمراحل ثبت نام آزمون زبان mhle می توانید با کلیک بر روی لینک انتهای مقاله پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. 

 sana telegram


mhle 98

 یک نکته مشاوره برای شرکت در آزمون زبان mhle

با توجه به اینکه آزمون زبان انگليسی عمومی وزارت بهداشت (mhle )دارای ١٠٠ پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل( 30 پرسش درک مطلب شنيداری، 40پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و 30 پرسش درک مطلب و نوشتاری ) بدون نمره منفی می باشد. بنابراین آمادگی و قبولی در آزمون زبان نیازمند تهیه منابع درست برای مطالعه و در صورت نیاز حضور در دوره های فشرده برای کسب نمره مطلوب در این آزمون می باشد.

بنابراین در صورتی که قصد شرکت در آزمون زبان را دارید قبل از هرکاری می توانید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا از رفرنس های معرفی شده و کلاس های فشرده برای آمادگی آزمون زبان mhle استفاده کنید.

دریافت لینک مرتبط با آزمون mhle:

زمان و نحوه ثبت نام آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت 98-99

شروع کلاس های mhle ویژه دوره 48 و 49

آزمون زبان انگلیسی MHLE وزارت بهداشت

  حد نصاب نمره مدرک زبان در آزمون دکتری وزارت بهداشت 98-99

دیدگاه‌ها  
0 # نساء 1398-01-19 01:03
با سلام. در خود سایت وزارت تاریخ ثبت نام را تا 21 فروردین 98 نوشته اند و من چند روزی هست هزینه پرداخت کردم اما متاسفانه اصلا ثبت نام نمیشه. شما تاریخ مهلت ثبت نام را اواخر اسفند ماه زدید و این با تاریخ خود سازمان مغایرت داره. لطفا کمی بیشتر توضیح بدید.
پاسخ دادن
+1 # مریم عرب 1398-02-08 20:19
من قصددارم در امتحان MHLEثبت نام کنم و یکبار آزمون داده ام. متاسفانه حدنصاب نرسیده.آخرخرداد ماه آزمون دکترای روانشناسی بالینی دادم.متاسفانه نتوانستم تاکنون ثبت نام کنم.آیامیتوانید من را راهنمایی فرمایید که موقعیت شرکت در آزمون دکتری 98 را ازدست ندهم. سپاسگزارم.
پاسخ دادن
+1 # مدیر سایت 1398-02-17 17:30
سلام. شما باید برای دریافت کارت ورود به جلسه ازمون حد نصاب نمره را دریافت میکردید. با توجه به قانون جدید در صورت عدم کسب نمره لازم کارت ورود به جلسه برای شما صادر نمی شود. باید در سال آینده برای کنکور دکتری شرکت کنید. اگر هم نیاز به کتابی جامع برای مطالعه و یادگیری داشتید می توانید کتاب mhle به زبان ساده را خریداری و مطالعه نماییدو. بسیار به درک مباحث و یادگیری و زدن درصد بالا در آزمون زبان کمک خواهد کرد.
پاسخ دادن
0 # ندا نوری 1398-02-23 10:49
با سلام. من در آزمون mhle سال 98 نمره 47 کسب کردم. آیا امکان داره مثل پارسال امکان شرکت در امتحان دکترا وجود داشته باشه؟ و تا زمان مصاحبه نمره قبولی را بیاوریم. چون امتحان msrt خرداد ماه(31) ام برگزار میشه.
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-02-23 17:47
داوطلبانی که نمره بین 49 تا 54 کسب کرده اند به صورت مشروط می توانند در آزمون دکتری وزارت بهداشت شرکت نمایند و کارت ورود به جلسه برایشان صادر می شود. در غیر این صورت مردود بوده و بادی برای سال بعد اقدام نمایند.
پاسخ دادن
0 # تیمور 1398-04-03 00:50
با سلام من نمره 50msrt شدم در آزمون ۹۹ وزارت بهداشت نمی تونم شرکت کنم؟
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

راهنمای درخواست فرم برسی سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

دانلود سوالات آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی یک 98

سه سوال مهم داوطلبان بعد از کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد ارگونومی 98-99

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد تاریخ علوم پزشکی 98-99

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی 98-99

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد بینایی سنجی 98-99

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد اعضای مصنوعی 98-99

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد اتاق عمل 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)