آزمون زبان mhle وزارت بهداشت الکترونیکی شد : پنجاه و چهارمین دوره آزمون زبان انگلیسی MHLE عمومی وزارت بهداشت 18 مهرماه برگزار می شود و داوطلبان تا 10 مهرماه فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند. این دوره از آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) با حضور بیش از 2 هزار داوطلب و در 17 حوزه امتحانی برگزار می شود. در این دوره داوطلبان در 15 حوزه به صورت الکترونیک و در 2 حوزه (اهواز و شیراز) به صورت کاغذی آزمون خود را برگزار می کنند.

اگر جز شرکت کنندگان در آزمون زبان MHLE هستید و به دلیل سخت بودن منابع موجود در بازار برای مطالعه و آمادگی در امتحان دچار مشکل هستید، می توانید از طریق اراتباط با موسسه علوم پزشکی سنا راهنمایی لازم را برای انتخاب بهترین کتاب بر اساس نیازتان و سطح زبانی که دارید دریافت نمایید ویا با شرکت در دوره های آموزشی زبان MHLE قبولی خود را تضمین کنید. برای مشاوره رایگان با شماره 02166574345 تماس حاصل نمایید. برای دریافت زمان ثبت نام و برگزاری آزمون زبان mhle  دوره های بعدی حتما به این مقاله مراجعه کنید. تقویم زمان ثبت نام آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت 98-99

 bannerfinal

شرایط ثبت نام و برگزاری آزمون زبان mhle وزارت بهداشت 98

آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) دارای 100 پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل شامل 30 پرسش درک مطلب شنیداری، 40 پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و 30 پرسش درک مطلب نوشتاری با 100 نمره است. این آزمون نمره منفی ندارد.

پنجاه و چهارمین دوره آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت 18 مهرماه برگزار می شود و داوطلبان تا 10 مهرماه فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.کارت ورود به جلسه آزمون از 16 مهرماه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دسترس است و کارنامه داوطلبان 28 مهرماه در دسترس آنها قرار می گیرد.هر کارنامه دارای یک کد ویژه به نام Certification Code بوده و درستی آن از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در بخش «دریافت و تأیید کارنامه» قابل استعلام است.

جهت اطلاع از موارد زیر روی لینک کلیک نمایید.

زبان انگلیسی وزارت بهداشت

معرفی کتاب های زبان عمومی ارشد وزارت بهداشت

آزمون زبان انگلیسی MHLE وزارت بهداشت

زبان انگلیسی آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی

زمان و نحوه ثبت نام آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت 98-99

 حد نصاب نمره مدرک زبان در آزمون دکتری وزارت بهداشت

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

کتاب درسنامه آمادگی آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 99

msrt بهتر است یا mhle

حذف بورس خارج دانشگاه ها از کنکور دکتری وزارت علوم

رشته هایی که با کارشناسی پرستاری میتوان آزمون ارشد شرکت کرد

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت علوم 99

آینده شغلی و بازار کار ارشد بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت

دانلود تقویم آزمون های علوم پزشکی سال 1399

آزمون MHLE یا MSRT ؟

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)