ثبت نام دوره 49 آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) از 19 شهریورماه آغاز شده است و 11 مهرماه به پایان می رسد. متقاضیانی که قصد ثبت نام در این دوره از آزمون زبان mhle وزارت بهداشت را دارند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی می توانند اقدام به ثبت نام خود نمایند در انتهای اطلاعیه شرایط ثبت نام و تقویم زمانبندی آزمون زبان mhle وزارت بهداشت 97 را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

همانطور که در مقاله های قبلی توضیح دادیم، متقاضیان آزمون دکتری phd ودکترای تخصصی مربوط به رشته های علوم پزشکی و متقاضیان لیسانس به پزشکی برای دریافت  مدرک mhle وزارت بهداشت ثبت نام می کنند.

آیا می دانید موسسه علوم پزشکی سنا اقدام به برگزاری کلاس زبان mhle ویژه داوطلبان متقاضی شرکت در دوره های آزمون زبان mhle وزارت بهداشت میکند و داوطلبانی که در این کلاس ها شرکت میکنند در آزمون زبان mhle وزارت بهداشت نمره بالای 70 را کسب میکنند؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 

مهلت ثبت نام آزمون زبان mhle وزارت بهداشت دوره 49

این دوره از آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت 19 مهرماه برگزار می شود و داوطلبان از 17 مهرماه می توانند با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کارت ورود به جلسه آزمون خود را دریافت کنند.

برای ورود به جلسه ی آزمون، همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی (یا شناسنامه) الزامی است و همراه نداشتن هریک از این مدارک، موجب محرومیت از ورود به جلسه و شرکت در آزمون می شود.

 حوزه های امتحانی آزمون زبان mhle وزارت بهداشت

در این دوره آزمون در حوزه های امتحانی در دانشگاه های علوم پزشکی قزوین، گیلان، گلستان، همدان، کرمان، کرمانشاه، یزد، زاهدان و زنجان به صورت الکترونیکی (بر اساس کامپیوتر) و  حوزه های اصفهان، مشهد، شیراز و تهران به صورت کاغذی برگزار می شود.

زمان دریافت کارنامه نهایی آزمون زبان mhle وزارت بهداشت

کارنامه نهایی دوره 49 آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) از 29 مهرماه قابل دسترسی است.

هر کارنامه دارای یک کد ویژه به نام Certification Code بوده و درستی آن از طریق سایت مرکز سنجش قابل استعلام است. کارنامه چاپ شده یا گواهی دیگری برای شرکت کنندگان جهت ارائه به مراجع گوناگون، صادر نخواهد شد.

نحوه طراحی سوالات زبان mhle وزارت بهداشت

آزمون های زبان mhle وزارت بهداشت دارای 100 پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل (30 پرسش درک مطلب شنیداری، 40 پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و 30 پرسش درک مطلب نوشتاری) و 100 نمره (بدون نمره منفی) است.

 

لینک مرتبط در رابطه با آزمون زبان mhle وزارت بهداشت:

آزمون های زبان

برگزاری کلاس زبان mhle موسسه علوم پزشکی سنا

حد نصاب نمره مدرک زبان در آزمون دکتری وزارت بهداشت 98-99

تقویم زمان ثبت نام آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت 98-99

زمان و نحوه ثبت نام آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت 98-99

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

آخرین جزئیات برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

جذب و استخدام نیروی جدید در وزارت بهداشت 98

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 98

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه دکتری وزارت بهداشت 98

فیلم توضیحاتی تحلیل سوالات کنکور ارشد ایمنی شناسی وزارت بهداشت

دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدامی تامین اجتماعی 98 ( محلی)

تغییر زمان برگزاری آزمون زبان msrt

آخرین مهلت ویرایش معدل در آزمون ارشد وزارت علوم 98

زمان دریافت و رفع نقص کارت ورود به جلسه ارشد وزارت علوم 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)