بعد از انتشار دفترچه راهنمای دکتری وزارت بهداشت و معرفی شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام یکی از سوالات پرتکراری که داوطلبان این روزها از مشاوران ما میپرسند، شرایط مدرک زبان در آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 می باشد در این مقاله به تمام سوالات شما در رابطه با مدرک زبان دکتری وزارت بهداشت پاسخ خواهیم داد. در صورت داشتن سوال از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا هر آنچه که در رابطه با آزمون دکتری وزارت بهداشت نیاز دارید در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 مدرک زبان کنکور دکتری وزارت بهداشت 98

مدارک زبانی که متقاضیان شرکت در کنکور دکتری وزارت بهداشت می توانند ارائه دهند به شرح زیر می باشد:

توضیحات حداقل نمره نوع مدرک زبان
 - 55 MHLE
 - 55 MSRT
اخذ شده در خارج از کشور یا سازمان سنجش 66 TOEFL (Ibt)
اخذ شده در خارج از کشور یا سازمان سنجش 5،5 IELTS (academic)
 - 495 TOLIMO

 آن دسته از داوطلبانی که در امتحان زبان  MSRT و NHLE  نمره 49  الی 54 را کسب کرده باشند، در آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 می توانند شرکت کنند، مشروط بر اینکه تا زمان امتحان جامع موفق کسب نمره حد نصاب 55 شوند، در غیر اینصورت قبولی این داوطلبان منتفی خواهد شد و از ادامه تحصیل آن ها جلوگیری می شود.برای ثبت نام در آزمون دوره دکتری پژوهشی کسب حداقل نمره ذکر شده در جدول بالا الزامی بوده و بصورت مشروط قابل قبول نمی باشد.

 تذکر مهم :مدارک زبان داوطلبانی اعتبار داشته و مورد قبول است که تاریخ اخذ مدرک زبان از سال  95/11/1  تا  تاریخ 97/11/30  باشد.

 sana telegram

آن دسته از داوطلبانی که مدرک زبان خود را هنوز نگرفته اند در فرم ثبت نام باید چگونه عمل  کنند؟

متقاضیانی که قصد شرکت در کنکور دکتری وزارت بهداشت 98 را دارند و هنوز مدرک زبان خود را دریافت نکرده اند، و در اسفند ماه قصد ثبت نام برای دریافت مدرک زبان را دارند، فعلا فیلد مخصوص به مدرک زبان دکتری وزارت بهداشت را پر نکنند، این داوطلبان در زمان مشخص شده برای ویرایش که در فروردین ماه توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور فراهم می شود می توانند ثبت نام خود را کامل و مدرک زبان خود را ارائه دهند.

اگر قصد شرکت در آزمون زبان MHLE  و MSRT را دارید، برای اطلاع از تقویم زمان ثبت نام آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت  و زمان ثبت نام آزمون زبان MSRT اسفند ماه  97  به لینک زیر مراجعه کنید.

در صورت نیاز به شرکت در کلاس های آموزشی و تهیه کتاب های کمک آموزشی زبان می توانید با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط با شید.

 

متقاضیانی که مدرک زبان خود را دریافت کرده اند باید چگونه عمل کنند ؟

این داوطلبان بايد اطلاعات گواهی زبان انگليسی خود را درقسمت مربوطه در فرم ثبت نام درج نمايند و فعلا نيازی به اسكن و ارسال مدرک زبان نیست. در این مرحله مدارک زبان ارسال شده توسط داوطلبان برسی نخواهد شد.

 zaban phd

داوطلبان باید اطلاعات درخواستی را به طور کامل و دقیق در فرم ثبت نام وارد نمایند و مسئولیت درستی اطلاعات بر عهده داوطلب خواهد بود و در صورتی که اطلاعات به هر دلیل تایید نشود، مرکز سنجش آموزش پزشکی هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

با توحه به حذف زبان تخصصی در کنکور دکتری وزارت بهداشت و جایگزین مدرک زبان برای این آزمون، نمرات كسب شده ی آزمون زبان در آزمون شفاهی (مرحله ی دوم) دارای امتياز بوده و در نتيجه مؤثر خواهد بود.

چنانچه به هر دليل (عدم اعلام نتايج آزمون زبان، مسافرت داوطلب، بيماری، مشكلات شخصی و...) نمره و ساير مشخصات گواهی زبان در هنگام ثبت نام يا در فرصتهايی كه برای ويرايش فرم ثبت نام و تكميل مداری اعلام خواهد شد، درفرم ثبت نام وارد نشود، داوطلب از شركت در آزمون محروم و حذف خواهد شد.

 

 

ترتیبی که برای ثبت نام در آزمون دکتری وزارت بهداشت نیاز دارید به شرح زیر می باشد:

 شرایط و مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 98

دانلود دفترچه راهنمای دکتری وزارت بهداشت 98

دانلود منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت 98-99

مدارک تحصیلی و رشته های مجاز دکتری وزارت بهداشت 98-99

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

 آخرین تغییرات کنکور دکتری وزارت بهداشت

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

روش های تست زنی و مدیریت زمان در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

معرفی و شرایط ثبت نام دوره دکتری پژوهشی وزارت بهداشت

تمدید طرح نیروی پرستاری در سال 98

ثبت نام بدون کنکور پردیس دانشگاه شریف موسسات غیر انتفاعی 98

اعلام ظرفیت پذیرش اولیه دکتری وزارت بهداشت سال98

شرایط و مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 98

دانلود دفترچه راهنمای دکتری وزارت بهداشت 98

فرصت مجدد ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)