phd vezarat behdasht

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت( آپدیت شده در تاریخ 1 تیرماه): مهلت ثبت نام ازمون دکتری وزارت بهداشت تمدید شد، داوطلبان از تاریخ 2 تیرماه تا 4 تیرماه با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند. در صورتی که امسال متقاضی شرکت در کنکور دکتری وزرات بهداشت 99  و بدنبال دریافت منابع طبقه بندی شده برای مطالعه هستید می توانید با مراجعه به سایت سنا بوک و تماس با شماره 02166574345 هر آنچه را که برای کنکور دکتری نیاز دارید دریافت نمایید.

 

تمدید مهلت ثبت نام و ویرایش آزمون دکتری وزارت بهداشت

همچنین با توجه به شرایط پیش آمده، داوطلبان نیازی به مراجعه حضوری به دانشگاهها جهت اخذ مدارك لازم برای ثبت نام فرم تسویه حساب دانشگاه، صورتجلسه دفاع و ...)  خود را با هر مدرک دیگر (مانند كارت دانشجویی،فرم تسویه حساب دانشگاه، صورتجلسه دفاع و ...) كه بیانگر وضعیت تحصیلی آنها باشد، انجام دهند.  همچنین با توجه به شرایط پیش آمده، داوطلبان نیازی به مراجعه حضوری به دانشگاهها جهت اخذ مدارک لازم برای ثبت نام
(نظیر تاییدیه تحصیلی، گواهی فارغ التحصیلی و ...) ندارند و م یتوانند ثبت نام خود را با هر مدرك دیگر (مانند كارت دانشجویی، فرم تسویه حساب دانشگاه، صورتجلسه دفاع و ...) كه بیانگر وضعیت تحصیلی آنها باشد، انجام دهند. پس از عادی شدن اوضاع، لازم است داوطلب از دانشگاه محل تحصیل خود بخواهد تا مدارك مربوطه، توسط آن دانشگاه (از طریق سیستم اتوماسیون اداری) برای مركز سنجش آموزش پزشكی ارسال شود . از مهم ترین تغییرات کنکور دکتری وزارت بهداشت عدم الزام داشتن مدرک زبان زمان ثبت نام می باشد. برای اطلاع از آخرین تغییرات دکتری به مقاله آخرین تغییرات کنکور دکتری وزارت بهداشت 99 مراجعه کنید.

زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت

طبق آخرین اخبار اعلام شده، زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت در تاریخ 27 و 28  تیر ماه نهایی شده و از آنجا که در نظر است. جزئیات کامل در مقاله آزمون دکتری وزارت بهداشت الکترونیکی شد ذکر شده است. در صورت داشتن سوال برای اطلاع از منابع مطالعه با شماره 02166574345 تماس بگیرید.

شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

از مهم ترین شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت این است که  دارندگان مدارک معادل كارشناسی ارشد مجاز به شركت در آزمون نیستند. وداوطلبان برای شركت در آزمون صرفاً مجاز به انتخاب یكی از دوره های دكتری تخصصی یا پژوهشی می باشند كه باید در فرم ثبت نام نسبت به انتخاب یكی از آنها اقدام نمایند. برای اطلاع از مدارک و شرایط ثبت نام دکتری وزارت بهداشت مقاله شرایط و مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 99  را مطالعه کنید.

 

لینک مرتبط:

اعلام ظرفیت پذیرش اولیه دکتری وزارت بهداشت

شرایط و مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

دانلود دفترچه راهنمای دکتری وزارت بهداشت

مدارک تحصیلی و رشته های مجاز دکتری وزارت بهداشت

دانلود منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت 99-1400

 

دیدگاه‌ها  
-1 # هومان 1398-12-14 19:21
سلام
لطفا سایت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت راتا شنبه 98.12.17 بازبگذارید .خیلی ها مریض بودند نشد ثبت نام کنند
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

نمونه کارنامه ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی 99-1400

نمونه کارنامه ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت 99-1400

نمونه کارنامه ارشد بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت 99-1400

نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 99-1400

دانلود کلید نهایی سوالات آزمون دکتری وزارت بهداشت 99-1400

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 98-99

دانلود دفترچه سوالات کنکور ارشد وزارت بهداشت 99-1400

نرم افزار تخمین رتبه رایگان ارشد وزارت بهداشت

دانلود کلید نهایی سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 99

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)