phd vezarat behdasht 99

آزمون دکتری وزارت بهداشت الکترونیکی شد: بعد از انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام، در توضیحات دفترچه ذکر شده است که آزمون دکتری وزارت بهداشت بصورت الکترونیکی برگزار خواهد شد و این مورد باعث ایجاد سوالات بسیاری در ذهن داوطلب شده است.

به طور کلی در پاسخ به دوستانی که می خواهند بدانند شرایط الکترونیکی شدن به چه صورت است! باید بگوییم: طبق اخبار اعلام شده وزارت بهداشت کنکوردکتری 99 برای داوطلبان به صورت الکترونیکی برگزار می شود و این مورد به این منظور نیست که داوطلب در محیطی خارج از چهار چوب فضای امتحان باید کنکور بدهد، بلکه سازمان سنجش برای هر فرد شرکت کننده یک سیستم در نظر گرفته است که داوطلب با مراجعه به آدرس امتحان که در کارت ورود به جلسه ذکر شده است، با  حضور در جلسه امتحان بصورت الکترونیکی به سوالات خود پاسخ می دهد. همچنین مهم ترین تغییرات آزمون دکتری وزارت بهداشت درمقاله  آخرین تغییرات کنکور دکتری وزارت بهداشت 99 به طور کامل ذکر شده است.

آزمون الکترونیکی دکتری به چه صورت برگزار می شود؟

همانطور که در ابتدا توضیح دادیم داوطلب با دریافت کارت ورود به جلسه در محل آزمون حضور پیدا می کند و برای هر فرد امکاناتی برای پاسخ دهی به سوالات در نظر گرفته شده است. آزمون کتبی به صورت سؤالات چهارگزینه ای و دارای نمره منفی، به شیوه الکترونیک برگزار می شود. در این دوره شرایطی فراهم شده است که داوطلب می تواند با توجه به مدرک مقطع قبلی خود حداکثر در دو رشته (یا مجموعه) امتحانی که در دو نوبت متفاوت برگزار می شود شرکت کند. طبق این روند زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت از 16 بهمن ماه آغاز و تا 26 بهمن ماه ادامه دارد و زمان برگزاری 21، 22 و 23 خرداد ماه 99 می باشد.

دقت داشته باشید ثبت نام آزمون، ارسال مدارک و دریافت کد رهگیری از تاریخ 16 تا 26 بهمن 98 فقط به صورت اینترنتی از طریق سایت .sanjeshp.ir صورت می گیرد. همزمان با تکمیل فرم ثبت نام، داوطلبان باید نسبت به ارسال مدارک اسکن شده خود فقط به صورت اینترنتی اقدام کنند.  داوطلبان، مجاز به انتخاب دو رشته (یا مجموعه) امتحانی در یک نوبت نیستند.

برای دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام این اطلاعیه را مطالعه کنید. دانلود دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

شرایط عمومی ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

از مهم ترین شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت داشتن دانشنامه کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) مرتبط یا دکتری حرفه ای (پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، دامپزشکی و علوم آزمایشگاهی) می باشد. داوطلبان حداکثر مجاز به ثبت نام در دو رشته یا مجموعه (با رعایت مدارک مورد پذیرش آن رشته) که در دو نوبت متفاوت برگزار می شوند، هستند. که در مقاله شرایط و مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 99  به طور کامل ذکر شده است.

دارا بودن حداقل معدل کل 14 مندرج در گواهینامه موقت یا مدرک رسمی فارغ التحصیلان رشته های مختلف کارشناسی ارشد الزامی است. درصورت مغایرت معدل اعلام شده به مرکز سنجش آموزش پزشکی با معدل مندرج در مدرک تحصیلی پذیرفته شدگان در مقاطع مختلف تحصیلی، مطابق مقررات درخصوص این افراد اقدام خواهد شد. دانشجویان نیمسال آخر تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری حرفه ای با ارائه گواهی مبنی بر فراغت از تحصیل تا تاریخ 31 شهریور 99 مجاز به شرکت در آزمون هستند.

مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

مدارک لازم برای ثبت نام در مقاله  به طور کامل اعلام شده است. با مطالعه به طور کامل مدارک ذکر شده است، هیچ گونه مدرکی به صورت حضوری یا کتبی یا ارسال از طریق پست و یا اتوماسیون اخذ نخواهد شد. همچنین به مدارکی که با پست الکترونیکی ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد. بنابراین، داوطلبان ملزم هستند کلیه مدارک اسکن شده خود را همراه با فرم ثبت نام به صورت اینترنتی ارسال کنند. برای افرادی که در هنگام ثبت نام مدارک ارسال نمی کنند و یا ناقص ارسال می کنند، کارت ورود به جلسه صادر نخواهد شد.

هزینه ثبت نام آزمون کتبی مبلغ یک میلیون ریال (100 هزار تومان) و استفاده از خدمات پیامکی 6هزار ریال (600 تومان) است. داوطلب باید با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی نسبت به خرید اعتبار به مبلغ یک میلیون و ۶ هزار ریال معادل 100 هزار و 600 تومان و دریافت کد پرداخت جهت ثبت نام آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) گروه علوم پزشکی اقدام کنند. وجه پرداختی به هیچ عنوان قابل استرداد نیست. داوطلبانی که متقاضی شرکت در دو رشته (یا مجموعه) هستند باید برای هر یک پرداخت جداگانه انجام دهند.

bannerfinalmoshavere

شرایط مدرک زبان  mhle وزارت بهداشت

با توجه به این که بر اساس مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دورههای تحصیلات تکمیلی، شرط داشتن نمره زبان به عنوان پیش نیاز برای شرکت در آزمون دکتری تخصصی گروه علوم پزشکی حذف شده است، نمرات کسب شده آزمون زبان (MHLE و سایر آزمون های زبان معتبر) صرفاً در آزمون شفاهی (مرحله مصاحبه) دارای امتیاز بوده و در نتیجه مؤثر خواهد بود. البته شرط ارائه نمره زبان معتبر برای پذیرفته شدگان نهایی دانشگاهها (تا زمان آزمون جامع) به قوت خود پا برجاست.

داوطلبان مرد که در آزمون دکتری تخصصی گروه علوم پزشکی سال 99 شرکت می کنند، لازم است هنگام پذیرش در دانشگاه (قبولی قطعی و ثبت نام)، باید یکی از شرایط وضعیت مشمولیت و مقررات وظیفه عمومی را دارا باشند، در غیر این صورت مجاز به ادامه تحصیل نخواهند بود.

آزمون در مناطق 10 گانه آمایشی دانشگاه های علوم پزشکی برگزار می شود.

، منطقه آمایشی ۱: بابل، سمنان، شاهرود، گلستان، مازندران، گیلان. منطقه آمایشی ۲: ارومیه، تبریز. منطقه آمایشی ۳: کردستان، کرمانشاه، همدان. منطقه آمایشی ۴: اهواز. منطقه آمایشی ۵: شیراز، بندرعباس، فسا. منطقه آمایشی ۶: زنجان، قزوین، قم، اراک. منطقه آمایشی ۷: اصفهان، شهرکرد، کاشان، یزد. منطقه آمایشی ۸: کرمان. منطقه آمایشی ۹: بیرجند، مشهد. منطقه آمایشی ۱۰: ارتش، انستیتو پاستور ایران، ایران، بقیه االله (عج)، تهران، جهاد دانشگاهی، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه شاهد، سازمان انتقال خون ایران، شهیدبهشتی، علوم بهزیستی و توانبخشی، دانشگاه آزاد اسلامی.

 

لینک مرتبط دکتری وزارت بهداشت:

ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 99

فیلم توضیحات در رابطه با آمادگی مصاحبه دکتری وزارت بهداشت

آخرین جزئیات برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

مدارک تحصیلی و رشته های مجاز دکتری وزارت بهداشت 99

دیدگاه‌ها  
0 # رادمنش 1398-11-19 23:20
با سلام
آزمون در مناطق 10 گانه آمایشی دانشگاه های علوم پزشکی برگزار می شود.
یعنی در استان تهران یا البرز حوزه امتحانی ندارند؟ و باید در یکی از این مناطق امتحان داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر از زحمات شما
پاسخ دادن
+2 # داوطلب دکتری پرستاری 1399-01-19 15:38
با سلام
با توجه به اینکه ازمون دکتری الکترونیک است میشه توضیح بدین برای دروسی مثل هوش و استعداد و یا امار که نیاز به محاسبات داره ما باید چیکار کنیم؟ ایا به کاغذ و خودکار دسترسی داریم؟
پاسخ دادن
0 # شاهین 1399-03-20 11:20
منم همین سوال را دارم لطفا پاسخ دهید
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

نمونه کارنامه ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت 99-1400

نمونه کارنامه ارشد بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت 99-1400

نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 99-1400

دانلود کلید نهایی سوالات آزمون دکتری وزارت بهداشت 99-1400

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 98-99

دانلود دفترچه سوالات کنکور ارشد وزارت بهداشت 99-1400

نرم افزار تخمین رتبه رایگان ارشد وزارت بهداشت

دانلود کلید نهایی سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 99

دانلود کلید نهایی آزمون دکتری بیوشیمی بالینی 98-99

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)