آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی یک

? آنچه که متقاضیان تحصیل در رابطه با رشته  ارشد علوم آزمایشگاهی 1 باید بدانند در این مقاله ذکر شده است. آیا از منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی یک اطلاع دارید؟ آیا ازدانشگاه های دارای کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی و رشته های مجاز ارشد علوم آزمایشگاهی یک مطلع هستید ؟ آیا می دانید دانلود سوالات و کلید نهایی کنکور ارشد علوم آزمایشگاهی یک را از کجا باید تهیه کنید؟ کدام گرایش های رشته علوم آزمایشگاهی 1 برای ارشد پرمتقاضی تر است؟

?در ادامه با کلید بر روی هر زیر بخش که شامل منابع، دانلود سوالات، دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش و...می باشد، می توانید اطلاعات لازم در رابطه با رشته علوم آزمایشگاهی یک را دریافت نمایید و در صورت داشتن سوال از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

✔️منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی یک 

✅ با توجه به منابع اعلام شده برای هر درس آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی، دسترسی به یک منبع دسته بندی شده طبق وزارت بهداشت برای داوطلبان از اهمیت زیادی برخوردار است. آنچه که شما برای مطالعه و قبولی در آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی یک وزارت بهداشت نیاز دارید شامل کتاب بیوشیمی بالینی، شیمی آلی، شیمی عمومی، زیست سلولی و مولکولی، باکتری شناسی، ژنتیک و ... میباشد. برای تهیه درسنامه ها و تست های تالیفی می توانید با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط با شید.

✔️دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد علوم آزمایشگاهی

✅ ظرفیت پذیرش ارشد وزارت بهداشت برای تمام رشته ها هر ساله در حال تغییر می باشد و داوطلبان با اطلاع از این ظرفیت پذیرش باید اقدام به انتخاب رشته / محل نمایند. از جمله دانشگاه های پذیرنده ارشد علوم آزمایشگاهی 1 برای گرایش های مختلف به شرح زیر است : دانشگاه علوم پزشکی اهواز،اصفهان ،بقیه اله ،مشهد ،شهرکرد ،بابل ،بوشهر ،یزد ،تهران و... می باشد.

✔️گرایش و رشته های مجاز ارشد علوم آزمایشگاهی یک

✅ گرایش های رشته علوم آزمایشگاهی 1 شامل رشته : بیوشیمی بالینی، زیست فناوری پزشکی، ژنتیک انسانی و... برای ارشد وزارت بهداشت می باشد. همچنین برای اطلاع از مدارک تحصیلی مورد پذیرش برای رشته های اعلام شده و اینکه با لیسانس علوم آزمایشگاهی در چه رشته های ی از ارشد علوم پزشکی می توانید شرکت نمایید. مقاله مربوط به آن را در زیر بخش های زیر می توانید مطالعه نمایید.

بنابراین برای دریافت  پاسخ سوالات خود در رابطه با رشته علوم آزمایشگاهی یک که شامل بازار کار, شرایط ادامه تحصیل در خارج از کشور و ...می باشد می توانید با سنا در ارتباط باشید.

 

امید یعنی، بدان تا هستی می توانی تغییر کنی و دنیا را تغییر بدهی.

 

 

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13