معرفی کتاب های پرستاری

جعبه سیاه پرستارینقد و بررسی کتاب تست جعبه ی سیاه پرستاری (کارشناسی ارشد) از یکی از رتبه های برتر آزمون کارشناسی ارشد پرستاری

اگر عبارت کتاب تست پرستاری را در اینترنت سرچ کنید با تعداد زیاد عناوین کتاب سوالات چهارگزینه ای پرستاری مواجه می شوید که شما را سردرگم خواهد کرد. با نگاهی که به این کتاب کردم متوجه شدم یکی از برگه برنده های این کتاب در قیاس با سایر کتاب های تست پرستاری که بنده قبلا آنها را مطالعه کرده ام، پاسخ های آن است که به جرات می توان گفت کامل ترین پاسخ های تشریحی را دارد.

نکته جالب دیگر اینکه در هر کدام از پاسخ ها نکات مرتبط با همان تست نیز آورده شده است و از همه مهم تر زبان سلیس و روانی است که در نگاش پاسخ ها رعایت شده است.  بنده یکی از سوالات پرستاری سال 1396 را که بررسی کرده بودم که در برونر ویرایش جدید کاملا عوض شده است و تنها کتابی که در حال حاضر تا این لحظه (17 اردیبهشت 97) پاسخهای داخلی جراحی آن بر اساس آخرین ویرایش برونر سودارث بود همین کتاب بود. متاسفانه در بیشتر کتاب های تست پرستاری بدلیل اینکه  نگارش آنها در سال های قبل(قبل از 90) رخ داده، نویسندگان از منابع قدیمی پرستاری استفاده کرده اند و تنها کاری که در سال های بعد از چاپ آن کتاب انجام داده اند اضافه کردن سال های حدید ب آن بوده است و پاسخ های قبلی را به هیچ وجه ویرایش نکرده اند. لذا اگر من دوباره به کنکور برگردم بجای تست های دیگر از کتاب تست جعبه سیاه پرستاری استفاده می کردم.

پانوشت سنا:

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد کتاب تست جعبه سیاه پرستاری و خرید آنلاین این کتاب به سایت بانک کتاب علوم پزشکی مراجعه فرمایید.

جدیدترین و پرفروش ترین کتاب تست پرستاری انتشارات سنا در سی و یکمین نمایشگاه کتاب :
"کتاب جعبه سیاه ارشد پرستاری"
20 سال آزمون پرستاری با پاسخ های کاملا تشریحی

خرید آنلاین با 10 درصد تخفیف:
https://goo.gl/81YE54

تلفن:02166574345

photo ۲۰۱۸ ۰۵ ۰۷ ۱۶ ۰۴ ۰۸

fundumentals of nursing kozierکتاب مبانی مراقبت های پرستاری کوزیر و ارب  ویرایش دهم از سال 97 به عنوان رفرنس اصلی درس اصول مراقبتهای پرستاری مطرح شده است. درس اصول مراقبتهای پرستاری که 70 سوال از 100 سوال دروس تخصصی آزمون دکترای تخصصی پرستاری را شامل می شود مهم ترین درس آزمون دکتری پرستاری است که تا کنون منبع و رفرنس آن fundumentals of nursing kozier and Erbs به فارسی ترجمه نشده است. خوشبختانه برای اولین بار در کشور تیم اساتید دپارتمان پرستاری موسسه علوم پزشکی سنا زیر نظر برخی اساتید عضو بورد ترجمه این کتاب حجیم را به اتمام رسانده اند که صمیمانه از این عزیزان تشکر میکنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 02166574345 داخلی 3 تماس بگیرید و یا برای خرید آنلاین به فروشگاه انتشارات علوم پزشکی سنا بروید.

 

کتاب سنجش و اندازه گیری درعلوم پزشکی (ویژه دکتری) وزارت بهداشت

نام ناشر: علمی سنا

سال چاپ: 1395

نویسنده/نویسندگان: محمد رضا صادقی

لینک خرید آنلاین

دانلود فایل نمونه کتاب

توضیحات:

ویژه آزمون دکتری پرستاری وزارت بهداشت

69

 

 

 

کتاب مفاهیم و نظریه های پرستاری (ویژه دکتری) وزارت بهداشت

نام ناشر: علمی سنا

سال چاپ: 1395

نویسنده/نویسندگان:

لینک خرید آنلاین

دانلود فایل نمونه کتاب

توضیحات:

قابل استفاده در آزمون دکتری تخصصی پرستاری

 

259

کتاب پرستاری کودک سالم و بیمار وزارت بهداشت

نام ناشر: علمی سنا

سال چاپ: 1395

نویسنده/نویسندگان: نگارین اکبری

لینک خرید آنلاین

دانلود فایل نمونه کتاب

توضیحات:

کتاب پرستاری کودک سالم و بیمار دارای متنی روان تر، کاربردی تر و قابل فهم نسبت به کتاب موجود در بازار

68