متقاضیانی که در آزمون ارزشیابی دانش آموختگان خارج از کشور و آزمون ملی دندانپزشکی شرکت کرده اند توجه داشته باشند، کارت ورود به جلسه شانزدهمین دوره آزمون ارزشیابی داروسازی دانش آموختگان خارج از کشور و آزمون ملی دندانپزشکی از ساعت 18 امروز سه‌شنبه 4 دی 97 از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir  در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

متقاضیان شرکت در آزمون ملی دندانپزشکی و ارزشیابی داروسازی باید در زمان مشخص شده با مراجعه به سایت نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدامات لازم را انجام دهند.

زمان برگزاری آزمون ملی کشور 97-98

دهمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور و شانزدهمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور وشش دی ماه 97 برگزار می شود.

آزمون دروس اختصاصی رأس ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 6 دی 97 و آزمون دروس علوم پایه رأس ساعت 14 روز پنجشنبه 6 دی ماه 97 در یکی از دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مستقر در تهران برگزار خواهد شد که نشانی دقیق آن روی کارت ورود به جلسه درج می‌شود.

داوطلبانی که پیش از این در آزمون جامع علوم پایه شرکت کرده و قبول شده‌اند، با ارائه درخواست کتبی به مرکز خدمات آموزشی، می توانند از نتیجه قبولی قبلی استفاده و در بخش علوم پایه آزمون شرکت نکنند.

پس از آزمون مرحله نظری اسامی قبول شدگان در سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد و قبول شدگان در مرحله نظری آزمون، جهت شرکت در مرحله عملی آزمون به یکی از دانشگاه های علوم پزشکی معرفی خواهند شد.

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

انتشار کارنامه نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت علوم 98

آغاز ثبت نام آزمون EPT خرداد 98

آخرین مهلت ثبت نام و تغییرات کنکور ارشد وزارت بهداشت 98

شرایط جذب اعضای هیات علمی وزارت بهداشت

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون زبان msrt اردیبهشت 98

برای چه کسانی در آزمون دکتری وزارت بهداشت کارت صادر می شود

شرایط ثبت‌نام دکتری بدون آزمون دانشگاه شهید بهشتی 98

نکاتی در رابطه با شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت بصورت آزمایشی

شرایط شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)