متقاضیانی که در آزمون ارزشیابی دانش آموختگان خارج از کشور و آزمون ملی دندانپزشکی شرکت کرده اند توجه داشته باشند، کارت ورود به جلسه شانزدهمین دوره آزمون ارزشیابی داروسازی دانش آموختگان خارج از کشور و آزمون ملی دندانپزشکی از ساعت 18 امروز سه‌شنبه 4 دی 97 از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir  در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

متقاضیان شرکت در آزمون ملی دندانپزشکی و ارزشیابی داروسازی باید در زمان مشخص شده با مراجعه به سایت نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدامات لازم را انجام دهند.

زمان برگزاری آزمون ملی کشور 97-98

دهمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور و شانزدهمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور وشش دی ماه 97 برگزار می شود.

آزمون دروس اختصاصی رأس ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 6 دی 97 و آزمون دروس علوم پایه رأس ساعت 14 روز پنجشنبه 6 دی ماه 97 در یکی از دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مستقر در تهران برگزار خواهد شد که نشانی دقیق آن روی کارت ورود به جلسه درج می‌شود.

داوطلبانی که پیش از این در آزمون جامع علوم پایه شرکت کرده و قبول شده‌اند، با ارائه درخواست کتبی به مرکز خدمات آموزشی، می توانند از نتیجه قبولی قبلی استفاده و در بخش علوم پایه آزمون شرکت نکنند.

پس از آزمون مرحله نظری اسامی قبول شدگان در سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد و قبول شدگان در مرحله نظری آزمون، جهت شرکت در مرحله عملی آزمون به یکی از دانشگاه های علوم پزشکی معرفی خواهند شد.

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

آخرین تغییرات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

جزئیات ثبت نام آزمون فلوشیپ پزشکی 98

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی 97-98

منابع آزمون کارشناسی ارشد هماتولوژی 98

منابع آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل 98

منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی 98

برای قبولی در کنکور ارشد وزارت بهداشت چقدر زمان لازم است؟

منابع آزمون کارشناسی ارشد تغذیه وزارت بهداشت 98

اعلام نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)