متقاضیانی که در آزمون ارزشیابی دانش آموختگان خارج از کشور و آزمون ملی دندانپزشکی شرکت کرده اند توجه داشته باشند، کارت ورود به جلسه شانزدهمین دوره آزمون ارزشیابی داروسازی دانش آموختگان خارج از کشور و آزمون ملی دندانپزشکی از ساعت 18 امروز سه‌شنبه 4 دی 97 از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir  در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

متقاضیان شرکت در آزمون ملی دندانپزشکی و ارزشیابی داروسازی باید در زمان مشخص شده با مراجعه به سایت نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدامات لازم را انجام دهند.

زمان برگزاری آزمون ملی کشور 97-98

دهمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور و شانزدهمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور وشش دی ماه 97 برگزار می شود.

آزمون دروس اختصاصی رأس ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 6 دی 97 و آزمون دروس علوم پایه رأس ساعت 14 روز پنجشنبه 6 دی ماه 97 در یکی از دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مستقر در تهران برگزار خواهد شد که نشانی دقیق آن روی کارت ورود به جلسه درج می‌شود.

داوطلبانی که پیش از این در آزمون جامع علوم پایه شرکت کرده و قبول شده‌اند، با ارائه درخواست کتبی به مرکز خدمات آموزشی، می توانند از نتیجه قبولی قبلی استفاده و در بخش علوم پایه آزمون شرکت نکنند.

پس از آزمون مرحله نظری اسامی قبول شدگان در سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد و قبول شدگان در مرحله نظری آزمون، جهت شرکت در مرحله عملی آزمون به یکی از دانشگاه های علوم پزشکی معرفی خواهند شد.

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

معرفی رشته سلامت و ترافیک در وزارت بهداشت

تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد فیزیک پزشکی وزارت بهداشت 99-1400

نمونه کارنامه ارشد اتاق عمل وزارت بهداشت 99-1400

جزئیات درس زبان آزمون دکتری وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد پرستاری وزارت بهداشت 99-1400

نمونه کارنامه ارشد مامایی وزارت بهداشت 99-1400

نمونه کارنامه ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت 99-1400

نمونه کارنامه ارشد بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت 99-1400

رشته مورد نظر شما

niazmandi

در اپلیکیشن و سایت نیازمندی علوم پزشکی همه چیز هست: آگهی فروش اقلام و خدمات پزشکی، آگهی استخدامی و...

leithner sana award 95

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)