کلاس آنلاین

header class

msc class

  phd class

license to medical

 

class news

 

کلاس آنلاین

موسسه علوم پزشکی سنا با توجه به مشکلات به وجود آمده در کشور (شیوع کویید 19)، در جهت ارتقاء سطح علمی کشور و آمادگی بیشتر داوطلبان آزمون ارشد وزارت بهداشت سال 99 اقدام به برگزاری کلاس های آنلاین برای اکثر رشته های ارشد علوم پزشکی کرده است.

چرا کلاس آنلاین سنا

کلاس آنلاین سنا با حضور اساتید برجسته و مجرب در تمامی رشته های علوم پزشکی برای هر درس در راستای اعتلای آموزش فراگیر برگزار می شود. نام و آوازه هر یک از اساتید به سادگی با یک جستجو در اینترنت قابل مشاهده است.

هزینه کلاس های آنلاین سنا بسیار کم است به طوری که هزینه کلاس حضوری بعضی از این اساتید نزدیک به 4 میلیون می رسد  که در کلاس های آنلاین سنا در بعضی موارد این کلاس ها با تخفیف قابل توجه برای داوطلبان درنظر گرفته شده است.

کلاس های سنا کاملا زنده و آنلاین بوده که داوطلبان این امکان را دارند سر کلاس سوالات خود را از اساتید بپرسند. همچنین امکان مشارکت و فعالیت هر داوطلب در این کلاس ها همانند کلاس های حضوری فراهم است.

تمامی داوطلبان در هر نقطه از ایران که باشند با دسترسی به اینترنت میتوانند سرکلاس حضور یابند و اگر وقت نکردند در کلاس آنلاین حضور پیدا کنند در ساعات دیگر می توانند به صورت تک نفره کلاس را دنبال کنند.

تفاوت کلاس آنلاین سنا با کلاس های تلگرامی

متقاضیان کنکور وزارت بهداشت توجه داشته باشید، کلاس آنلاین با کلاس تلگرامی تفاوت های بسیاری دارد و کلاس هایی که موسسه سنا برگزار می کند بصورت آنلاین بوده که تمامی فیلمهای اساتید آرشیو شده و شما می توانید در صورت عدم آنلاینی در زمان برگزاری کلاس از فیلم های ارشیو شده استفاده کنید.

اخیرا کانال های تلگرامی زیادی اقدام به برگزاری کلاس های آنلاین می کنند که معایب زیادی برای کاربران این کانال ها دارد. در کلاس های تلگرامی شما به سختی با فیلتر شکن به تلگرام وصل می شوید که این یعنی مصرف اینترنت شما چند برابر حالت عادی خواهد بود در حالی که در کلاس های سنا مصرف اینترنت داخلی را خواهید داشت. از دیگر معایب کلاس های تلگرامی عدم دسترسی به بهترین اساتید سراسر کشور، عدم پرسش و پاسخ از اساتید به صورت زنده، عدم پشتیبانی مستمر داوطلبان در جهت موفقیت و همچنین عدم مدیریت زمان داوطلبان است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کلاس های آنلاین در رشته های مختلف با شماره 02166574345 الی 6 داخلی 1 تماس حاصل نمایید.

 

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13