estekhdam 99

متقاضیانی که در آزمون استخدامی وزارت بهداشت شرکت کرده اند توجه داشته باشند، با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدامی بر روی سایت مرکز سنجش، قبول شدگان می توانند با مراجعه به سایت برنامه زمانی برای بررسی مدارک و مصاحبه را دریافت کنند. در ادامه راهنمای دریافت نتایج آزمون استخدامی را به شما ارائه خواهیم داد. بر اساس برنامه زمانی اعلام شده فهرست اسامی تعداد 34 هزار و 431 نفر از معرفی شدگان هفتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای سال 98 به جز معرفی شدگان وزارت بهداشت، به منظور بررسی مدارک و انجام مصاحبه روز یکشنبه 15 دی ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده فهرست اسامی معرفی شدگان وزارت بهداشت در آزمون استخدامی امروز  22 دی ماه 98 و از دقایقی قبل برای انجام مرحله بررسی مدارک و مصاحبه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است. اگر قصد شرکت در آزمون استخدامی سال آینده را دارید برای اطلاع از شرایط ثبت نام مقاله شرایط شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت  را مطالعه کنید.

 telegrambanner

راهنمای دریافت نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت

بعد از دریافت نتایج اولیه کلیه معرفی شدگان لازم است بر اساس مفاد اطلاعیه‌ای که همزمان با اعلام نتایج، بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org قرار گرفته است برای مرحله‌ بررسی مدارک و انجام مصاحبه اقدام کنند.

گفتنی است بر اساس اعلام معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت در رشته‌های بدون مصاحبه یک برابر ظرفیت و در رشته‌های دارای مصاحبه که در جدول مشاغل آگهی استخدام اعلام شده بود،  برای سهیمه آزاد تا سه برابر ظرفیت و برای سهمیه ایثارگران 25 درصد و همچنین سهمیه معلولین تا دو برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک معرفی می شوند.

نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت - اطلاعیه مهم

داوطلبانی که در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور برای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تاریخ 98/08/30 شرکت کرده اند، توجه داشته باشند، نتایج اولیه آزمون مذکور برای متقاضیان استخدام در دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور/ انستیتو پاستور/ مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی- قلب شهید رجایی روز یکشنبه 98/10/22 بر روی سایت سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی: sanjesh.org  قرار خواهد گرفت. داوطلبان هریک از دانشگاه ها یا دانشکده های  پس از دریافت نتیجه آزمون، درصورتی که براساس نتیجه درج شده درکارنامه آزمون جزء معرفی‌شدگان برای بررسی مدارک باشند، باید برای اقدامات بعدی از صبح روز دوشنبه  98/10/23 به آدرس سایت دانشگاه یا دانشکده موردنظر مراجعه و براساس توضیحات مندرج در سایت، اقدام نمایند.

توجه: به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در مشاغل دارای مصاحبه تخصصی که در جدول مشاغل آگهی مشخص شده اند، می رساند پس از بررسی مدارک واجدین شرایط، مجدداً برای شرکت در مصاحبه استخدامی به هریک از محل های مذکور معرفی خواهند شد.

 

bannerfinalmoshavere

1- برای دریافت نتایج آزمون استخدامی ابتدا به سایت sanjesh.org مراجعه کنید:

sanjesh org

 

2- برای دریافت نتایج باید روی فیلد کارنامه هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کلیک کرده و نتایج خود را دریافت کنید.

estekhdami vezarat behdasht

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد آموزش بهداشت 99-1400

لیست منابع ارشد وزارت بهداشت

دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت

منابع دکتری پرستاری وزارت بهداشت

سوالات متداول ارشد فیزیک پزشکی وزارت بهداشت

حد نصاب لازم برای ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت

زمان برگزاری آزمون های لغو شده وزارت بهداشت

7 آزمون کشوری به دلیل کرونا لغو شد

آموزش شرکت در آزمون اینترنتی سنا

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)