رشته آموزش بهداشت جز رشته های پرمتقاضی بوده که اکثر داوطلبان بدنبال ادامه تحصیل در این رشته می باشند و یکی از سوالاتی که برای داوطلبان ایجاد می شود رشته های مجاز ارشد آموزش بهداشت در سال 98-99 برای این رشته می باشد . در این مقاله به تفکیک رشته های مجاز ارشد وزارت بهداشت آموزش بهداشت را در اختیار شما قرار خواهیم داد. برای اطلاع از دانشگاه های و ظرفیت پذیرش و منابع ازشد آموزش بهداشت می توانید با شماره 02166574345 تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را در رابطه با رشته آموزش بهداشت  دریافت نمایید.

همچنین با توجه به به روز نبودن منابع موجود در رشته آموزش بهداشت اگر بدنبال دریافت بهترین منبع ارشد آموزش بهداشت هستید می توانید با مراجعه به سایت sanabook.com به تمام منابع موجود در رابطه با این رشته دسترسی پیدا کرده و از هر کجای کشور که هستید بصورت اینترنتی اقدام به خرید کتاب های مورد نیاز خود نمایید. تا انتها با ما همراه باشید تا رشته های مجاز ارشد اموزش بهداشت در سال 98-99 به اختصار این رشته دریافت نمایید.

 bannerfinal

 

لیست رشته های مجاز ارشد آموزش بهداشت 98-99

جدول زیر شامل لیست رشته های مجاز ارشد آموزش بهداشت می باشد، متقاضیان رشته کارشناسی ارشد آموزش بهداشت در صورت داشتن مدارک تحصیلی در مقطع کارشناسی،  می توانند در رشته آموزش بهداشت در مقطع ارشد شرکت نمایند.

amozesh behdasht

 

لیست رشته های مجاز با کارشناسی آموزش بهداشت 98

یکی دیگر از سوالاتی که اغلب شما داوطلبان از مشاوران ما میپرسید، لیست رشته های مجاز با کارشناسی آموزش بهداشت می باشد. اکثر داوطلبان می خواهند بدانند با داشتن مدرک کارشناسی آموزش بهداشت در چه رشته های دیگری در مقطع ارشد علوم پزشکی می توانند شرکت کنند. در جدول زیر تمام رشته های مجاز برای شرکت در مقطع ارشد با کارشناسی آموزش بهداشت را در اختیار شما قرار داده ایم.

arshad vezarat olom

 

 

 ترتیبی که مشاور سنا برای شرکت در رشته آموزش بهداشت به شما پیشنهاد می دهد به ترتیب زیر است:

 دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش آزمون ارشد آموزش بهداشت

منابع آزمون کارشناسی ارشد آموزش بهداشت 97-98

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

سوالات رایج درباره آزمون زبان MHLE و کنکور ارشد وزارت بهداشت

تفاوت زبان ارشد وزارت بهداشت با آزمون MHLE

آزمون آزمایشی MHLE

مدرک MHLE برای آزمون ارشد وزارت بهداشت اجباری شد

راههای پیشگیری از تخلف در انتقال دانشجوی پزشکی به داخل

کارشناسی ارشد پرستاری دانشگاه تهران

کتاب درسنامه آمادگی آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری

جدول وضعیت اشتغال دانشگاههای کشور در 3 مقطع تحصیلی

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 99

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)