آیا کد رهگیری برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکورسنجش رو گم کردید؟ شماره داوطلبیتو نداری؟ شماره پروندتو نمیدونی از کجا باید بگیری؟ بسیاری از شما داوطلبان هستید که بنا به هردلیل کد رهگیری یا شماره پرونده خود را گم کرده اید و با توجه به اینکه برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری و دریافت نتایج کنکور سراسری خود نیاز به این کد رهگیری دارید اکنون به دنبال راهی برای دریافت کد رهگیری /شماره پرونده کنکور سراسری خود هستید، داوطلبان دقت داشته باشید برای دریافت کد رهگیری خود نیاز به تماس با خط های 909 با هزینه های سرسامان آور ندارید کافیست برای دریافت این کد به سایت مرکز سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org مراجعه کنید در ادامه راهنمای دریافت کد رهگیری و یا شماره شماره پرونده کنکور سراسری را به شما ارائه خواهیم داد.

بعد از دریافت نتایج و کارنامه اولیه اولین و مهم تریم موضوعی که ذهنه داوطلبان را درگیر می کند این است که با این رتبه و ترازی که کسب کرده اند در کدام رشته و دانشگاه قبول می شوند، همانطور که بارها و بارها در تمامی مقاطع به داوطلبان تاکید کرده ایم انجام انتخاب رشته درست با اطلاع از ظرفیت و رتبه قبولی و چیدمان درست انتخاب رشته ودر نتیجه اهمیت به علاقه و الویت بر اساس مسافت و هزینه و ... بسیار مهم است. پس سعی کنید انتخاب رشته خود را توسط مشاورانی انجام دهید که با اطلاع دقیق از تمام این موارد بهترین چیدمان کد رشته را برای شما عزیزان داشته باشند.

در صورت داشتن سوال برای انجام انتخاب رشته و یا دریافت نتایج کنکور سراسری  و انجام انتخاب رشته می توانید با شماره 02166436730 و 02166437912 تماس حاصل نمایید.

برای پاسخ به سوالات رایج در انتخاب رشته کنکور سراسری 98 پیشنهاد میکنیم حتما این مقاله انتخاب رشته کنکور سراسری 98  و اشتباهات رایج انتخاب رشته کنکور سراسری+نکات مهم انتخاب رشته را مطالعه نمایید و برای اطلاع از رتبه لازم برای قبولی در رشته های پزشکی به این لینک آخرین تراز و رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد 98 مراجعه نمایید.

telegram sarasari

 

 

نحوه بازیابی کد پیگیری- شماره پرونده کنکور سنجش

sanjesh.org نحوه دریافت کد رهگیری /شماره پرونده کنکور سراسری : راه حل  پیشنهادی سنا در صورت گم کردن و یا فراموشی کد رهگیری - شماره پرونده، دانشجویان جهت مشاهده ی  کارت ورود به جلسه آزمون کنکور سراسری 98 میتوانند مراحل زیر را انجام داده و کد پیگیری خود را مجدد دریافت نمایند.

گام اول:
داوطلبان عزیز ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org رجوع کنند و در سمت چپ تصویر گزینه ورود به سیستم  پاسخگویی را انتخاب نمایند. توجه داشته باشید در ابتدا باید اقدام به ثبت نام و عضویت درسایت نمایید و سپس گزینه ی ورود به سیستم را انتخاب نمایید.
 sanjesh.org 98

 

گام دوم:
پس از ورود به سیستم پاسخگویی در سایت sanjesh.org با اطلاعات و گذرواژه مخصوص این بخش می توانید سوال خود را در مورد دریافت شماره پرونده و دواطلبی درخواست خود را به صورت سوال با ارائه مشخصات در فرم مخصوص دریافت نمایید.

konkor98

 

 

پس از عضویت و ورود به سیستم، در زمان ارسال درخواست جدید، آزمون و سال مربوطه را انتخاب نمایید، درخواست  با عنوان  دریافت شماره پرونده یا داوطلبی را انتخاب کنید تا فرم مربوطه برای شما نمایش داده شود. در قسمت آزمون، آزمون انتخابی خود را یادداشت نمایید و سال شرکت در آزمون را انتخاب کنید و روی گزینه ی جستجوکلیک کنید. در این قسمت میتوانید شماره پرونده ، شماره داوطلبی ، سریال ثبت نام و ... را به دست آورید . دقت فرمایید که در هنگام پر کردن این قسمت اختلافی بین اطلاعات ثبت شده شما در زمان ثبت نام وجود نداشته باشد. برای ادامه و دریافت اطلاعات رو گزینه تایید کلیک کنید در غیر این صورت گزینه انصراف را انتخاب کنید.

در قسمت دریافت شماره  پرونده کنکور سراسری اطلاعات شخصی خود را کامل نموده و در نهایت گزینه تایید را انتخاب نمایید و در درستی اطلاعات و تطبیق این اطلاعات در زمان پر کردن فرم  آزمون دقت نمایید. 
پس از کلیک بر روی گزینه ی تایید در قسمت عنوان درخواست روی گزینه ی دریافت شماره پرونده یا شماره داوطلبی مجددا کلینیک کنید. در صورت سبز بودن این متن به درخواست شما پاسخ مثبت داده شده و میتوانید روند را ادامه دهید اما در صورت آبی بودن در صف بررسی قرار دارید و در صورت زرد بودن متن ، درخواست شما  در دست بررسی کارشناسان سایت قرار دارد.

 kod rahgiri konkor sarasari

در قسمت سیستم ارسال درخواست پنجره ای که در تصویر مشاهده میکنید برای شما باز خواهد شد و در آن مشخصات خود که شامل شماره پرونده/سریال شناسنامه/شماره داوطلبی/سریال ثبت نام / کد رهگیری است را تکمیل نمایید. در صورت بروز هرگونه مشکل در رابطه با  sanjesh.org نحوه دریافت کد رهگیری /شماره پرونده کنکور سراسری شما میتوانید با تیم مشاوران سنا و نمایندگی های سراسر کشور این موسسه تماس حاصل نمایید.

ترتیبی که مشاور سنا برای دریافت کارت ورود به جلسه به شما پیشنهاد می دهد به ترتیب زیر می باشد:

نحوه رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 98

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 98

 راهنمای وارد کردن کد انتخاب رشته کنکور سراسری

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت sanjesh.org

زمان قطعی شدن مدرک زبان کنکور ارشد وزارت بهداشت 99

جزئیات حذف سهمیه رزمندگان کنکور سراسری 99

مکالمه تلفنی با وزارت بهداشت درمورد MHLE کنکور ارشد پزشکی

سوالات رایج درباره آزمون زبان MHLE و کنکور ارشد وزارت بهداشت

حذف بورس خارج دانشگاه ها از کنکور دکتری وزارت علوم

کارشناسی ارشد پرستاری بدون کنکور

بهترین منابع داخلی جراحی برای کنکور ارشد پرستاری

پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه تهران 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)