basteh header

moarefi packages

  register packes

list reshteh

  list packeges

nemayandegi

  online shop 
gheymat   nashr news
   

license to medical registerثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی - زمان ، شرایط و مدارک ثبت نام در سال جاری و سال های پیشین در این بخش بطور کامل آورده شده است. بیش از یک دهه است که کنکور پذیرش پزشکی از مقطع لیسانس یا همان آزمون کارشناسی به پزشکی هر سال برگزار می شود و واجدین بر اساس شرایط آزمون لیسانس به پزشکی که از سوی دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام شده است در این آزمون شرکت می کنند.

زمان ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی و برگزاری آن در هر سال متفاوت است. تا سال 96 این آزمون هر سال اسفند ماه برگزاری می شد ولی از سال 97 به بعد این آزمون در بهار برگزار می شود ولی زمان دقیق آن نزدیک این آزمون مشخص می شود. در این سایت به دلیل تخصصی ترین مرکز آمادگی این آزمون، به محض اعلام زمان ثبت نام و برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی خبر آن در همین صفحه (در زیر) درج خواهد شد.

azmoon banner

moarefi  maghta

list  date

register azmoon  sarfasl

hazine azmoon  kharid azmoon

portal azmoon  news azmoon

 

چرا آزمونهای سنا؟

معرفی آزمون های سنا: شايد تا قبل از سال 87 در تهران، آموزشگاه هايي بودند كه به تعداد انگشتان دست، افراد در آزمون آزمايشي آن موسسات خصوصی شرکت مي كرند ولي موسسه سنا اولین برگزارکننده آزمون‎های آزمایشی در علوم پزشكي بصورت کشوری بود كه آزمون هاي خود را بصورت هماهنگ در شهرهاي مهم برگزار كرد و از آن سال به بعد، هر ساله آزمون هاي حضوري و اینترنتی سنا با استقبال شركت كنندگان در شهرهاي بيشتري برگزار شد و تا امسال بيش از 100 نمايندگي اين آزمون ها را برگزار مي كنند.

جامعه آماری: كيفيت آزمون هاي سنا از ابتدا تا کنکون باعث شده است بدون هيچ تبليغ آنچناني و بر اساس نقل سينه به سينه، تعداد شركت كنندگان آن، سال به سال بصورت تصاعدي افزايش پيدا کند و نتيجه اين شد كه هم اكنون با كمال افتخار اعلام مي كنيم بيشترين تعداد شركت كننده در رشته های علوم آزمایشگاهی، پرستاری، مامایی، اتاق عمل، تغذیه، روانشناسی بالینی، فیزیک پزشکی، رشته های گروه بهداشت، آناتومی و...در آزمون هاي سنا در بيش از 100 نمايندگي شركت مي كنند.

منبع طراحی سوالات: طراحی سوالات آزمون‎های سنا فقط از رفرنس های اصلی اعلام شده توسط وزارت بهداشت صورت می گیرد نه از روی جزوات، کلاس ها و کتاب های سنا! علت آن است که بسیاری از افراد از منابع دیگری استفاده می کنند و ما نمیخواهیم تعداد رقبای شما در آزمون آزمایشی رشته شما در سنا بخاطر این موضوع کم شود. از سوی دیگر کسانی که از جزوات و کتاب های سنا استفاده می کنند می توانند بالای 70 تا 80 درصد سوالات را پاسخ دهند همچنانکه جزوات و کتاب های سنا در کنکور به همین گونه پاسخگوی نیاز شما هست.

سطح سوالات آزمون ها: نکته دیگر اینکه طراحی سوالات با توجه به استانداردهای وزارت بهداشت و تغییرات منابع صورت می گیرد و به گونه ای طراحی سوال می شود که شبیه میانگین درصد شرکت کنندگان در کنکور برای هر درس باشد. به عبارت دیگر مطابق با دیدگان طراحان سوال کنکور، طراحی سوال کلی یک درس از آزمون سنا آسان، متوسط یا سخت انجام می شود تا درصدی که داوطلبان کسب می کنند شبیه درصدهای کنکور باشد.

پاسخ های تشریحی: موسسه سنا برای هر مرحله یک دفترچه پاسخ‎های کاملاً تشریحی حاوی نکات مهم آزمون گردآوری می‎شود. بطوریکه شركت كنندگان پس از یک دوره از این آزمون‎ها یک مخزن تست تالیفی و استاندارد همراه با مطالب آموزشی که به نوعی شبیه جزوه پر از نکته است در اختیار خواهند داشت.

کارنامه: در کارنامه آزمون‎های سنا رتبه افراد در هر درس و رتبه کل در رشته خود به همراه سایر آنالیزهای آماری قابل دسترس خواهد بود. ما در کارنامه خود به هیچ وجه تخمین رتبه بر اساس کنکور سال قبل نداریم، این کار به شما شدیدا لطمه می زند چون سختی و آسانی آزمون پارسال و سطح علمی شرکت کنندگان آن ربطی به سطح کنکور پیش رو و سطح علمی شرکت کنندگان این سال ندارد. ما بخاطر حسن حضور اکثریت رقبا در سنا رتبه شما را فقط بین افرادی که قرار است در کنکور آینده با آن ها رقابت کنید اعلام می کنیم نه در مقایسه با قبولی های پارسال...

چرا آزمون موسسات دیگر جای آزمون های سنا را نمی گیرد: هزینه شرکت در آزمون های سنا نه خیلی ارزان است و نه خیلی گران. قطعا موسسات یا گروه های کوچکی هستند که بخاطر جای باز کردن در دل مخاطبان و یا صرفا بخاطر اینترنتی بودن قیمت آزمون های خود را بسیار پایین تر از سنا تعیین کرده اند ولی ما از شما می پرسیم: آیا اکثر رقبای شما در آنجا حضور دارند؟! آیا بخاطر 50 یا 100 هزار تومان کمتر حاضرید انرژی خود را چندین ماه صرف آزمون هایی کنید که نمی توانند تراز واقعی شما را مشخص کنند. کارنامه بسیاری از این آزمون ها فقط به شما درصد زده شده در دروس را درست نشان می دهد! نه رتبه واقعی شما و نه تراز که مهم ترین اصل آزمون آزمایشی است، به هیچ وجه در این آزمون ها مشخص نیست.

نمره تراز واقعی در آزمون های سنا: نمره تراز بر اساس حضور رقبایی که قرار است با آن ها در کنکور رقابت کنید به دست می آید.بگذارید این گونه برای شما توضیح دهیم، شما با نمره 55 درصد در یک یا چند درس در آزمون آزمایشی فلان موسسه ترازی معادل 9000 کسب خواهید کرد ولی با شرکت در آزمون های سنا و با همان سطح علمی و درصدها ممکن است ترازی معادل 6500 کسب کنید. دلیل این اختلاف حضور رقبای اصلی شما در آزمون های سنا است. تراز در حقیقت از متغیرهایی همچون میانگین کلی درصدهای دروس شرکت کنندگان در هر درس بدست می آید. فراموش نکنید رتبه بندی داوطلبان در کنکور بر اساس این عدد است نه صرفا درصد دروس آزمون...

چرا تست زنی جای آزمون آزمایشی را نمی گیرد: تنها فایده تست زنی در منزل، جنبه آموزشی آن بخاطر چالش ذهن بعد از فراگیری مطالب است که در طول مطالعه لازم است و واقعا نمی توانید آن را حذف کنید ولی آیا این موضوع جای آزمون آزمایشی را می گیرد؟! قطعا خیر در آزمون علاوه بر چالش ذهن، آیتم های بسیار مهم تری نیز وجود دارد: 1) نمراه تراز(در سطور بالا در مورد آن توضیح دادیم) 2) مدیریت استرس(وجود شوک های سر جلسه همچون گرما و سرما و یا حتی عبور و مرور مراقبین و یا جو سنگین حضور داوطلبان در جلسه کنکور کسانی که با این موقعیت ها مواجه نشده اند را غافلگیر خواهد کرد) 3) مدیریت پرش ذهن از یک درس به درس دیگر (اکثر افراد هنگام تست زنی بیشتر روی یک درس و آن هم یک مبحث تمرکز می کنند این در حالی است که در کنکور شما با سوالاتی از تمامی دروس و از تمامی مباحث دروس مواجهه خواهید داشت و اگر این شرایط را تجربه نکرده باشید در روز کنکور اتفاق خوبی نخواهد افتاد)

 زمان بندی و برنامه ریزی آزمون های سنا: زمانبندی آزمون های سنا به گونه ای طراحی شده است که تا ایام عید یکبار تمام دروس را تمام کنید. شاید در ذهن برخی از شما این باشد کاش تعداد مراحل آزمون بیشتر بود. در اینجا باید پاسخ داد که خرد کردن مباحث در آزمون های بیشتر عملا فرقی با وجود همان مباحث در آزمون های کمتر ندارد. شما بالاخره تا عید باید مباحث خود را چه در 6 آزمون و چه در 10 آزمون تمام کنید. علت آزمون های طبقه بندی در 6 مرحله در موسسه سنا این است که با توجه به رفت و آمد و تلف نشدن وقت شما برای حضور در آزمون ها تقریبا برای هر آزمون یک ماه زمان داشته باشید. تجربه نشان می دهد آزمون برای هر دو هفته یکبار، داوطلب را فرسوده و خسته می کند و در بسیاری موارد استرس او را بیشتر خواهد کرد.

منابع آزمون کارشناسی ارشد آمارزیستی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد آمارزیستی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد آمارزیستی کنکور ارشد آمارزیستی را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد آموزش پزشکی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد آموزش پزشکی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد آموزش پزشکی کنکور ارشد آموزش پزشکی را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد آموزش بهداشت بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد آموزش بهداشت می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد آموزش بهداشت کنکور ارشد آموزش بهداشت را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی کنکور ارشد اپیدمیولوژی را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد ارگونومی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ارگونومی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد ارگونومی کنکور ارشد ارگونومی را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت کنکور ارشد اقتصاد بهداشت را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی کنکور ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد بینایی سنجی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد بینایی سنجی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد بینایی سنجی کنکور ارشد بینایی سنجی را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی را مطالعه نمایند.

? با توجه به پرطرفدار بودن رشته پرستاری بخصوص در مقطع ارشد و رقابت بالا برای پذیرش در این رشته اغلب داوطلبان بدنبال جزئی ترین مسائل مربوط به رشته پرستاری هستند تا قبولی خود را در آزمون ارشد پرستاری وزارت بهداشت تضمین نمایند.

?برای ارشد پرستاری چی بخونم؟

?آیا منابع کنکور ارشد پرستاری برای هر سال تحصیلی تغییر می کند و در صورت تغییر، رفرنس های معرفی شده توسط وزارت بهداشت را از کجا و چگونه تهیه کنم؟

?بهترین گرایش کارشناسی ارشد پرستاری کدامند ؟

?برای آمادگی قبل از شرکت در آزمون نهایی وزارت بهداشت در چه آزمون های آزمایشی می توانم شرکت کنم؟

?بهترین کتاب ها برای ارشد پرستاری کدامند و برای شرکت در کلاس های حضوری مربوط به رشته ارشد پرستاری به کجا باید مراجعه کنم؟

?دانلود سوالات آزمون پرستاری سال های گذشته وامسال و کلید این سوالات را از کجا بگیرم؟ و سوالات بسیار دیگر....

متقاضیان رشته ارشد پرستاری دیگر نگران نباشید شما پاسخ تمام سوالات خود را در این بخش و از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا دریافت خواهید کرد. در ادامه تمام جزئیات مربوط به رشته ارشد پرستاری که یک داوطلب باید از آن اطلاع داشته باشد را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

✅✅ آنچه که یک متقاضی ثبت نام و تحصیل در رشته ارشد پرستاری باید از آن اطلاع داشته باشد چیست؟ با ما همراه باشید.

 

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ارشد پرستاری

طبق سال های گذشته زمان ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت در هفته دوم اسفند ماه و یا اوایل بهمن ماه می باشد و داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون ارشد وزارت بهداشت را دارند با تهیه مدارک لازم برای ثبت نام و مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور می توانند مراحل ثبت نام خود را انجام دهند. زمان برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت برای کلیه رشته ها معمولا در تیرماه بوده و متقاضیان قبل از حضور در جلسه آزمون باید اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت خود نمایند.

زمان اعلام نتایج آزمون ارشد پرستاری

بعد از ثبت نام و شرکت در آزمون ارشد وزارت بهداشت، مهم ترین موضوع برای متقاضیان رشته ارشد پرستاری، دریافت نتایج اولیه آزمون ارشد علوم پزشکی، انتخاب رشته و در نهایت دریافت نتایج نهایی آزمون ارشد وزارت بهداشت می باشد. داوطلبان بعد از شرکت در آزمون ارشد وزارت بهداشت در تیرماه، نتایج اولیه آزمون ارشد علوم پزشکی خود را یکماه بعد در مرداد ماه با مراجعه به مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور دریافت خواهند کرد، بعد از دریافت نتایج اولیه آزمون وزارت بهداشت نوبت به انتخاب رشته محل / دانشگاه وزارت بهداشت می رسد، به دلیل ظرفیت کم پذیرش و حساسیت موضوع انتخاب رشته / محل دانشگاه های وزارت بهداشت، بخصوص برای رشته ارشد پرستاری داوطلبان می توانند از مشاوران مجرب  برای انتخاب درست دانشگاه خود از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا استفاده نمایند، چرا که در برخی موارد با توجه به قبولی داوطلب در رشته های روزانه، به دلیل انتخاب و چیدمان نادرست هنگام وارد کردن کد رشته / محل، داوطلب در دانشگاه دلخواه خود ممکن است قبول نشود. پس قبل از هر کاری برای انتخاب رشته / محل دانشگاه وزارت بهداشت خود با ما در ارتباط باشید.

اعلام نتایج نهایی آزمون ارشد وزارت بهداشت برای رشته های علوم پزشکی و رشته ارشد پرستاری در اواخر شهریور ماه می باشد و داوطلبان در صورت قبولی با تهیه مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان می توانند اقدام به ثبت نام خود دردانشگاه نمایند.

مدارک و رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد پرستاری

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد پرستاری کدامند؟ با لیسانس پرستاری در چه رشته های برای ارشد می توانم شرکت کنم؟ داوطلبان با لیسانس پرستاری می توانند برای مقطع ارشد در رشته های: روان پرستاری، پرستاری داخلی- جراحی، پرستاری سلامت جامعه، پرستاری کودکان، پرستاری نظامی، پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان، پرستاری توانبخشی، پرستاری اورژانس، پرستاری مراقبت های ویژه، پرستاری سالمندی، مدیریت پرستاری شرکت نمایند.

در صورتی که متقاضی شرکت در گرایش های رشته ارشد پرستاری هستید، برای تهیه رفرنس های معرفی شده توسط وزارت بهداشت می توانید از بسته های آموزشی ارشد پرستاری موسسه علوم پزشکی سنا که خلاصه رفرنس های وزارت بهداشت و شامل تست های تالیفی و مجموعه کاملی از منابع ارشد پرستاری است، استفاده نمایید.

 

ظرفیت و دانشگاه های پذیرنده رشته ارشد پرستاری

به دلیل تعدد گرایش های رشته پرستاری، هرساله ظرفیت دانشگاه های پذیرنده رشته پرستاری در حال تغییر می باشد، پس آنچه که داوطلبان باید به آن توجه داشته باشند، اطلاع از آخرین ظرفیت پذیرش و شرایط قبولی در دانشگاه در هنگام انتخاب رشته / محل می باشد و اطلاع از این ظرفیت پذیرش تنها زمانی امکان پذیر می باشد که از تجربه افراد مجرب در این زمینه بهرمند شوید.

آخرین رتبه قبولی رشته ارشد پرستاری چند است و با چه رتبه ای می توانم در گرایش های ارشد پرستاری قبول شوم ؟

مهم ترین سوالی که برای متقاضیان ارشد پرستاری ایجاد می شود و همواره از مشاوران ما میپرسند این است که با چه رتبه ای می توان در دانشگاه روزانه و یا شهریه پرداز قبول شد؟  آنچه که می توانیم به داوطلبان در رابطه با رتبه لازم برای قبولی در رشته ارشد پرستاری اعلام کنیم کسب رتبه 1 تا 1000بوده و این رتبه بر اساس ظرفیت پذیرش دانشگاهها هر ساله تغییر می کند و به شرط انتخاب رشته / محل درست، تاکید میکنیم انتخاب رشته محل درست طبق ظرفیت هر سال داوطلبان می توانند شانس قبولی خود را در رشته های ارشد پرستاری افزایش دهند.

 

 

گرایش های رشته پرستاری دارای شرط دو سال سابقه کار بالین ی کدامند؟

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون ارشد پرستاری را دارید، همانطور که می دانید برخی ازگرایش های ارشد پرستاری نیاز به 2 سال سابقه بالینی دارد، که شامل رشته های مراقبت های ویژه نوزادان، مراقبت ویژه، پرستاری اورژانس می باشد.

حال سوال مهمی که برای متقاضیان ایجاد می شود این است که کدام گرایش های ارشد پرستاری بهتر و رقابت در کدام رشته های ارشد پرستاری بیشتر است چرا؟

به دلیل بازار کار و موقعیت شغلی رشته های داخلی- جراحی، پرستاری کودکان، مراقبت های ویژه، جز رشته های پرمتقاضی برای شرکت در آزمون ارشد وزارت بهداشت می باشد. اما برای شرکت در گرایش های ارشد پرستاری پیشنهاد ما به شما ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا و گرفتن مشاوره دقیق در این باره می باشد، چرا که با انتخاب درست می توانید شانس خود را برای قبولی در گرایش های ارشد پرستاری افزایش دهید.

موفقیت ازآن شماست کافیست راه را درست انتخاب کنید.

 

 

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد پرستاری می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کنکور ارشد مجموعه پرستاري بهداشت روان , پرستاری داخلی جراحی , پرستاری کودکان , پرستاري مادران نوزادان , پرستاري سلامت جامعه را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد تاریخ علوم پزشکی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد تاریخ علوم پزشکی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد تاریخ علوم پزشکی کنکور ارشد تاریخ علوم پزشکی را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد تکنولوژی گردش خون بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد تکنولوژی گردش خون می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد تکنولوژی گردش خون کنکور ارشد تکنولوژی گردش خون را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشدحشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین کنکور ارشد حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین را مطالعه نمایند.

آنچه شما متقاضیان ارشد روانشناسی بالینی باید در رابطه با ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت، ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد و دروس ارشد روانشناسی بالینی، بازار کار ارشد روانشناسی بالینی و منابع ارشد روانشناسی بالینی، ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت و رشته های مجاز برای ارشد روانشناسی بالینی بدانند، در این مقاله و در انتها در زیر بخش ها در اختیار شما قرار داده می شود.

در صورت داشتن سوال در رابطه با جزئی ترین مسائل ارشد روانشناسی بالینی می توانید با مشاوران برتر موسسه علوم پزشکی سنا ارتباط برقرار نمایید.

✔️ بازار کار ارشد روانشناسی بالینی

✅ یکی از مهم ترین سوالات شما داوطلبان اطلاع از بازار کار رشته روانشناسی می باشد.

رشته روانشناسی روانشناسی جز پرمتقاضی ترین رشته ها بوده که آینده بسیار خوبی در انتظار فارغ التحصیلان این رشته به شرط قبولی و پذیرش در آزمون وزارت بهداشت وجود دارد! به دلیل سطح علمی و واحد های عملی که دانشجویان در دانشگاه های وزارت بهداشت می گذرانند، با تجربه کاری مفید وارد بازار کارمی شوند و  علت این موضوع ارتباط دانشجو با بیمار در دوران تحصیل در وزارت بهداشت می باشد.  پس اگرجز افرادی هستید که کارشناسی روانشناسی بالینی خود را در وزارت علوم گذرانده اید، به شما پیشنهاد میکنیم برای آینده شغلی مناسب تر سعی کنید برای ارشد روانشناسی در دانشگاه های علوم پزشکی پذیرش شوید، به دلیل پذیرش سخت در دانشگاه های علوم پزشکی معمولا مدرک فارغ التحصیلان رشته روانشناسی بالینی وزارت بهداشت از اعتبار بیشتری برخوردار است، برای قبولی در آزمون ارشد روانشناسی بالینی و کسب رتبه بالا می توانید از راهنمایی های مشاوران سنا استفاده کنید همچنین در زیربخش های زیرمی توانید مقاله های مربوط به ارشد روانشناسی را مطالعه نمایید.

یکی دیگر از سوالات مهم شما داوطلبان اطلاع از بازار کار گرایش های روانشناسی بالینی و بهترین گرایش این رشته می باشد؟

✅ پاسخ مشاور سنا : از نظر بازار کار در ابتدا گرایش روانشناسی بالینی و بعد از آن روانشناسی کودکان و..  به شما پیشنهاد می شود. فارغ التحصیلان ارشد مجموعه روانشناسی دارای مجوز مطب بوده و یا می توانند در بیمارستان ها مشغول به کار شوند.

✔️ ظرفیت پذیرش ارشد روانشناسی بالینی

✅ همانطور که می دانید ظرفیت پذیرش هر ساله در حال تغییر و برای گرایش های مختلف متفاوت است به طور مثال ظرفیت پذیرش برای گرایش ارشد بالینی در دانشگاه های دولتی در سال گذشته49 نفر و دردانشگاه های شهریه پرداز 20 نفر بوده است، همچنین برای گرایش بهداشت روان ظرفیت پذیرش دانشگاه ایران در سال 97، 6 نفر و دانشگاه شهریه پرداز 1 نفر بوده است.

پس اطلاع از ظرفیت پذیرش رشته ها می توانند به انتخاب درست شما کمک بسیار داشته باشد برای اطلاع از ظرفیت پذیرش گرایش روانشناسی سلامت و روانشناسی بالینی کودک و نوجوان می توانید با مشاوران سنا در ارتباط بوده و همواره بهترین رشته محل را انتخاب نمایید تا شانس قبولی خود را در آزمون ارشد وزارت بهداشت افزایش دهید.

✔️ منابع آزمون ارشد روانشناسی بالینی ارشد وزارت بهداشت

✅ رفرنس های معرفی شده وزارت بهداشت برای ارشد روانشناسی بسیار متعدد می باشد و همواره داوطلبان این مشکل را دارند که این منابع را از کجا تهیه و با توجه به تعداد بالای صفحات چگونه این کتاب ها را مطالعه نمایند تا فرصت کافی برای مطالعه همه ی مباحث داشته باشند.

پاسخ مشاور سنا به شما مطالعه مطالبی است که در کنکور ارشد وزارت بهداشت از آن سوال طرح می شود و برگرفته از مطالب خاص و مشخصی از کتب رفرنس می باشد، بنابراین کنکوری خواندن برای زدن درصد بالا بسیار اهمیت دارد، اگر توانایی شناسایی مطالب کنکوری از رفرنس را دارید، همان رفرنس ها را مطالعه نمایید اگر هم فکر می کنید که نمی توانید بصورت کنکوری منابع ارشد روانشناسی بالینی را مطالعه کنید، می توانید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا کتاب ها و جزوات کنکوری ارشد روانشانسی بالینی را دریافت نمایید.

 امروز را دریاب و غم دیروز و ترس از فردا را فدای امروزت نکن.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی بالینی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی بالینی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی بالینی کنکور ارشد مجموعه مجموعه روانشناسی بالینی را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد رفاه اجتماعی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد رفاه اجتماعی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد رفاه اجتماعی کنکور ارشد رفاه اجتماعی را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد سلامت و رسانه بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سلامت و رسانه می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد سلامت و رسانه کنکور ارشد سلامت و رسانه را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد سم شناسی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سم شناسی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد سم شناسی کنکور ارشد سم شناسی را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد سلامت سالمندی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سلامت سالمندی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد سلامت سالمندی کنکور ارشد سلامت سالمندی را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد شنوایی شناسی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد شنوایی شناسی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد شنوایی شناسی کنکور ارشد شنوایی شناسی را مطالعه نمایند.

اعزام به خارج رشته های علوم آزمایشگاهی و شرایط بورسیه تحصیلی برای فارغ التحصیلان رشته علوم آزمایشگاهی در سایر کشور ها در این بخش بطور تفصیلی بحث خواهد شد. در هر کدام از مقالات زیر به پرسش های شما در هر کدام از زمینه های ذکر شده در ذیل پاسخ خواهیم داد.

اینکه بهتر است با چه شرایطی با رشته علوم آزمایشگاهی از کشور خارج شویم و یا اینکه کدام گرایش های علوم آزمايشگاهي برای ادامه تحصیل و گرفتن بورس تحصیلی مناسب تر است؟ تقویت رزومه در کدامیک از زمینه های علوم پایه و آزمایشگاهی مناسب تر است؟ کدام کشور ها برای فارغ التحصیلان علوم آزمایشگاهی جایگاهی بهتر و دارای پیشرفت است؟ کدام یک از دانشگاه های علوم پزشکی و یا مراکز تحقیقاتی در دنیا طرح های بیشتری در زمینه علوم پایه پزشکی و پیراپزشکی در دست انجام دارد و اساتید آن مراکز و بخش ها به شدت به دنبال افراد پویا و فعال هستند و صدها پرسش دیگر که در مقالات زیر به پاسخ آن دست پیدا خواهید کرد.

? آنچه که متقاضیان تحصیل در رابطه با رشته  ارشد علوم آزمایشگاهی 1 باید بدانند در این مقاله ذکر شده است. آیا از منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی یک اطلاع دارید؟ آیا ازدانشگاه های دارای کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی و رشته های مجاز ارشد علوم آزمایشگاهی یک مطلع هستید ؟ آیا می دانید دانلود سوالات و کلید نهایی کنکور ارشد علوم آزمایشگاهی یک را از کجا باید تهیه کنید؟ کدام گرایش های رشته علوم آزمایشگاهی 1 برای ارشد پرمتقاضی تر است؟

?در ادامه با کلید بر روی هر زیر بخش که شامل منابع، دانلود سوالات، دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش و...می باشد، می توانید اطلاعات لازم در رابطه با رشته علوم آزمایشگاهی یک را دریافت نمایید و در صورت داشتن سوال از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 

✔️منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی یک 97

✅ با توجه به منابع اعلام شده برای هر درس آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی، دسترسی به یک منبع دسته بندی شده طبق وزارت بهداشت برای داوطلبان از اهمیت زیادی برخوردار است. آنچه که شما برای مطالعه و قبولی در آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی یک وزارت بهداشت نیاز دارید شامل کتاب بیوشیمی بالینی، شیمی آلی، شیمی عمومی، زیست سلولی و مولکولی، باکتری شناسی، ژنتیک و ... میباشد. برای تهیه درسنامه ها و تست های تالیفی می توانید با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط با شید.

✔️دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد علوم آزمایشگاهی

✅ ظرفیت پذیرش ارشد وزارت بهداشت برای تمام رشته ها هر ساله در حال تغییر می باشد و داوطلبان با اطلاع از این ظرفیت پذیرش باید اقدام به انتخاب رشته / محل نمایند. از جمله دانشگاه های پذیرنده ارشد علوم آزمایشگاهی 1 برای گرایش های مختلف به شرح زیر است : دانشگاه علوم پزشکی اهواز،اصفهان ،بقیه اله ،مشهد ،شهرکرد ،بابل ،بوشهر ،یزد ،تهران و... می باشد.

آنچه که ذهن اکثر داوطلبان را به خود مشغول میکند رتبه لازم برای قبولی در گرایش های علوم آزمایشگاهی می باشد، همانطور که می دانید سطح علمی و سوالات وزارت بهداشت بسیار دشوار تر از آزمون وزارت علوم در برخی رشته های علوم پزشکی که دانشگاه های وزارت علوم ارائه می دهد می باشد و طبق آخرین اخبار اعلام شده ، متقاضیان شرکت در آزمون وزارت بهداشت باید حداقل 25% زبان و به طور میانگین 30% از دروس اختصاصی خود را بزنند تا مجاز به انتخاب رشته شوند.  پس به طور کلی می توان گفت کسب رتبه بالا برای قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت مستلزم تلاش بسیار و داشتن برنامه ریزی درست و منابع جامع در عین حال طبقه بندی شده برای قبولی د راین آزمون می باشد.

✔️گرایش و رشته های مجاز ارشد علوم آزمایشگاهی یک

✅ گرایش های رشته علوم آزمایشگاهی 1 شامل رشته : بیوشیمی بالینی، زیست فناوری پزشکی، ژنتیک انسانی و... برای ارشد وزارت بهداشت می باشد. همچنین برای اطلاع از مدارک تحصیلی مورد پذیرش برای رشته های اعلام شده و اینکه با لیسانس علوم آزمایشگاهی در چه رشته های ی از ارشد علوم پزشکی می توانید شرکت نمایید. مقاله مربوط به آن را در زیر بخش های زیر می توانید مطالعه نمایید.

بنابراین برای دریافت  پاسخ سوالات خود در رابطه با رشته علوم آزمایشگاهی یک که شامل بازار کار, شرایط ادامه تحصیل در خارج از کشور و ...می باشد می توانید با سنا در ارتباط باشید.

 

امید یعنی، بدان تا هستی می توانی تغییر کنی و دنیا را تغییر بدهی.

 

 

کلید نهایی آزمون ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 1 در چند سال اخیر در زیر قرار داده شده است. هر سال بعد از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 1، کلید نهایی آن توسط مرکز سنجش ارائه می شود که ما آن را در این بخش قرار می دهیم.

متاسفانه در بسیاری از سایت ها، کلید هایی تحت عنوان کلید مجموعه علوم آزمایگاهی قرار داده شده است ولی آن کلید ها اولیه بوده و توسط وزارت بهداشت ادیت نشده اند. معمولا پس از بروزرسانی کلید مجموعه علوم آزمایشگاهی یک، بسیاری از سایت ها کلید اولیه را با کلید نهایی آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی که توسط طراحان سوال و پس از اعتراض داوطلبان ادیت می شود جایگزین نمی کنند و همین باعث اشتباه داوطلبان در پیدا کردن پاسخ های صحبح می شود.

منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی یک بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی یک می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی یک کنکور ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی یک،بیوشیمی بالینی،زیست فناوری پزشکی،ژنتیک پزشکی را مطالعه نمایند.

متقاضیان ارشد علوم آزمایشگاهی دو هر آنچه که در رابطه با گرایش ها و رشته های مجاز ارشد علوم آزمایشگاهی دو، منابع آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی دو،  دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد علوم آزمایشگاهی دو بخواهید می توانید در این اطلاعیه دریافت نمایید و برای شرکت در کلاس های حضوری، آزمون های آزمایشی ودریافت رفرنس های وزارت بهداشت با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط با شید. 

 

✔️گرایش و رشته های مجاز ارشد علوم آزمایشگاهی دو

? گرایش های ارشد علوم آزمایشگاهی 2 شامل رشته خون شناسی و ایمنی شناسی می باشد، داوطلبان برای اطلاع از مدارک تحصیلی مورد نیاز و  لیست رشته های مجاز برای یک لیسانس علوم آزمایشگاهی می توانند با مراجعه به دسته بندی هایی که در انتها آمده اطلاعیه مربوط به رشته های مجاز ارشد علوم آزمایشگاهی 2 را مطالعه نمایید.

 

✔️دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد علوم آزمایشگاهی دو

? ظرفیت پذیرش هر سال در حال تغییر است و داوطلبان باید با اطلاع از ظرفیت پذیرش رشته علوم آزمایشگاهی 2 و گرایش هایی که قصد تحصیل در آن را دارند اقدام به انتخاب رشته و دانشگاه نمایند. از جمله دانشگاه های پذیرنده ارشد علوم آزمایشگاهی دو شامل دانشگاه ایران، اراک، مشهد، تهران، تربیت مدرس، شهید بهشتی و ... می باشد.

 

✔️بازار کار گرایش های علوم آزمایشگاهی دو

?رشته هایی که بازار کار خوبی برای متقاضیان ارشد علوم آزمایشگاهی دارد، رشته هماتولوژی و ایمنی شناسی می باشد که فارغ التحصیلان این رشته ها می توانند با عضو شدن در هیات علمی و یا تاسیس آزمایشگاهی خصوصی بازار کار مناسبی را داشته باشند. همچنین این دسته از فارغ التحصیلان می توانند در مراکز آسم و آلرژی و بیمارستان های بخش خصوصی مشغول شوند. برای اطلاع از باز کار رشته علوم آزمایشگاهی دو در تمام گرایش ها می توانید از طریق ارتباط با مشاور سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 

در صورت دریافت رفرنس های وزارت بهداشت ارشد علوم آزمایشگاهی دو و شرکت در کلاس های حضوری ارشد علوم آزمایشگاهی برای درس هایی که دارای ضریب بالا هستند و شرکت در آزمون های کشوری برای آمادگی در آزمون اصلی وزارت بهداشت می توانید با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط باشید.

 تسلیم نشوید قبل از اینکه به موفقیت برسید.

 

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی دو بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی دو می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی دو کنکور ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی دو،ایمنی شناسی،خون شناسی، را مطالعه نمایند.

به دلیل بازار کار و تعدد رشته های علوم آزمایشگاهی 3 اغلب داوطلبان می خواهند بدانند:

✅ منابع گرایش های ارشد علوم آزمایشگاهی سه کدام است؟ برای شرکت در رشته میکروب شناسی پزشکی، قارچ شناسی پزشکی، ویروس شناسی پزشکی، انگل شناسی پزشکی از چه منابع ای می توانم استفاده کنم؟

✅ دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش برای گرایش های ارشد علوم آزمایشگاهی به چه صورت است؟

✅ بازار کار کدام گرایش ارشد علوم آزمایشگاهی سه بهتر است و شرایط ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور به چه صورت می باشد؟

✅ سوالات آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی سه و کلید نهایی سوالات را از کجا دریافت کنم؟

در این مقاله و در زیر بخش های ارائه شده در انتها تمام جزئیات مربوط به ارشد رشته علوم آزمایشگاهی در اختیار شما قرار داده خواهد شد. در صورت داشتن سوال از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ تمام سوالات خود را در رابطه با رشته های علوم پزشکی دریافت خواهید کرد.

 

✔️ مدارک و رشته های مجاز ارشد علوم آزمایشگاهی 3 

? آیا از رشته های مجاز ارشد علوم آزمایشگاهی 3 مطلع هستید و میدانید با داشتن لیسانس علوم آزمایشگاهی در چه گرایش هایی می توانید شرکت کنید؟ فارغ التحصیلان رشته علوم آزمایشگاهی 3 می توانند در گرایش های انگل شناسی پزشکی، میکروب شناسی، قارچ شناسی و ویرس شناسی پزشکی و ... شرکت نمایند. گرایش های رشته علوم ازمایشگاهی 1، 2 و 3 متفاوت است که در مقاله هی دیگر به معرفی گرایش های این رشته پرداخته شده.

? بازار کار رشته علوم آزمایشگاهی در کدام گرایش بهتر است؟ فارغ التحصیلان کارشناسی علوم آزمایشگاهی 1،2 و3 می توانند تا مقطع دکتری در گرایش هایی که به آن علاقمند هستند ادامه تحصیل دهند اما همیشه مهم ترین دغدغه ی همه ی داوطلبان اطلاع از بازار کار رشته و گرایشی است که انتخاب میکنند. به طور کلی بازار کار برای گرایش های ارشد علوم آزمایشگاهی بسیار مناسب بوده و فارغ التحصیلان این رشته به راحتی وارد بازار کار می شوند و در صورت شرکت در مقطع دکتری امکان تاسیس آزمایشگاه در حیطه تخصصی خود را دارند. فارغ التحصیلان علوم ازمایشگاهی سه می توانند در مراکز تحقیقاتی و کارخانه های سرم سازی و ... مشغول شوند.

 

✔️ منابع آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی سه

? آنچه که وزارت بهداشت به عنوان رفرنس برای این رشته تعیین کرده در زیر بخش انتها در اختیار شما قرار داده شده است، اما در برخی مواد به دلیل حجم زیاد کتاب های درسی، هزینه های زیاد و کنکوری نبودن، امکان مطالعه این رفرنس ها برای داوطلبان دشوار میشود. موسسه علوم پزشکی سنا برای حل این مشکل اقدام به تهیه رفرنس های وزارت بهداشت و طبقه بندی کردن سرفصل  معرفی شده برای هر درس و تهیه تست های تالیفی برای هر مبحث کرده است .

? منابع آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی سه سنا شامل کتاب های: درسنامه الگوریتمی ویروس شناسی ، راهنمای انگل شناسی، تک یاخته شناسی، زیست شناسی سلولی مولکولی، ایمنی شناسی، میکروب شناسی، قارچ  شناسی، صفر تا صد کرم شناسی، گنجینه ایمنی شناسی، گنجینه کرم شناسیف صفر تا صد زبان و 90+ می باشد. 

 

? آیا میدانید برترین رتبه های سال 97 و 96  متعلق به موسسه علوم پزشکی سنا بوده با مراجعه رتبه های برتر موسسه علوم پزشکی سنا سال 97 و 96 می توانید لیست کامل رتبه های برتر که شامل رتبه 1تا 100 رشته های مختلف علوم پزشکی می باشد را مطالعه نمایید. و در صورت داشتن سوال و مشاوره رایگان و تهیه رفرنس های وزارت بهداشت و آزمون های کشوری و هر آنچه را که برای کسب رتبه برتر نیاز دارید از مشاوران موسسه علوم پزشکی سنا بخواهید..

 

از امروز یاد بگیر فرصت رو از دست ندی…

ممکنه به موقعیتی که مد نظرت بوده نرسیده باشی.
اما با برداشتن بهترین قدم بعدی ات به سمت جلو
دقیقا همان جایی که می خواهی می توانی باشی.

 

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی سه بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی سه می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی سه کنکور ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی سه،میکروب شناسی،قارچ شناسی، ویروس شناسی،انگل شناسی را مطالعه نمایند.

انتخاب رشته محل آزمون ارشد ژنتیک انسانی - علوم آزمایشگاهی 1 در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور رده بندی گروه های آموزشی هر رشته بصورت رسمی از سوی وزارت بهداشت اعلام نمی شود. لذا بر آن شدیم در انتخاب رشته-محل آزمون ارشد ژنتیک پزشکی یا همان ژنتیک انسانی لیست گروه های علمی معتبر از هر کدامیک از دانشگاه های علوم پزشکی را در زیر بصورت سالیانه بروزرسانی کنیم.

گروه ژنتیک پزشکی هر کدام از دانشگاه ها اعم از دانشگاه علوم پزشکی تهران، ژنتیک دانشگاه علوم پزشکی بهزیستی و توانبخشی، دانشگاه علوم پزشکی ایران، گروه ژنتیک انسانی دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه علوم پزشکی بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی مشهد، ژنتیک دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دانشگاه علوم پزشکی یزد، دانشگاه علوم پزشکی بابل، دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس، دانشگاه علوم پزشکی گلستان، دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، دانشگاه علوم پزشکی بقیه اله، ژنتیک دانشگاه علوم پزشکی کرمان با توجه به وضعیت علمی و شرایط دیگر مرتب شده اند.

آیا از بازار کار فارغ التحصیلان ارشد تغذیه مطلع هستید ؟ آیا از منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم تغذیه باخبرید ؟ آیا می دانید با چه رتبه ای در چه دانشگاهی می توان قبول شد و از دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد علوم تغذیه مطلع هستید؟

با توجه به  پرطرفدار و سخت بودن کارشناسی ارشد تغذیه وزارت بهداشت، بسیاری از کسانی که در آزمون ارشد وزارت بهداشت در رشته تغذیه موفق بوده اند عامل موفقیت خود را در برنامه ریزی درست و استفاده از منابع کنکوری، شرکت در آزمون های آزمایشی و پشتکار و تلاش خود عنوان کرده اند. موسسه علوم پزشکی سنا با 11 سال سابقه در رشته های علوم پزشکی با تهیه منابع و جزوات کنکوری و برگزاری آزمون های کشوری،  برنامه ریزی روز به روز وکلاس های حضوری برای ارشد تغذیه این امکان را فراهم آورده تا داوطلبان با کمترین سختی بتوانند در آزمون ارشد وزارت بهداشت رتبه دلخواه خود را کسب نمایند. آنچه که شما متقاضیان برای قبولی در آزمون ارشد علوم تغذیه به آن نیاز دارید در این مقاله ذکر شده است با ما تا انتها همراه باشید.

 

✅ دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد علوم تغذیه

✔️ همانطور که می دانید ظرفیت پذیرش هر ساله در حال تغییر است، سال گذشته (97) از جمله سال های تحصیلی بوده که ظرفیت دانشگاه ها برای کلیه رشته های علوم پزشکی کم بوده اما امید است که در سال آتی ظرفیت بیشتری برای پذیرش داوطلبان فراهم شود. به طور مثال ظرفیت پذیرش برای گرایش علوم تغذیه در دانشگاه های دولتی 66 و برای دانشگاه های شهریه پرداز 40 نفر و برای گرایش ارشد علوم تغذیه در بحران و حوادث غیر مترقبه ظرفیت پذیرش دانشگاه های دولتی صفر و دانشگاه شهریه پرداز بقیه الله 4 نفر بوده و برای گرایش ارشد علوم بهداشتی در تغذیه برای دانشگاه دولتی 37 نفر و برای دانشگاه های شهریه پرداز  28 نفر و برای ارشد تغذیه بالینی  15 نفر در دانشگاه دولتی و 3 نفر در دانشگاه  شهریه پرداز پذیرش داشته است.

پس اطلاع از ظرفیت پذیرش این امکان را به داوطلبان می دهد تا با برنامه ریزی درست منابع را مطالعه کنند تا بتوانند شانس قبولی خود را برای آزمون ارشد وزارت بهداشت افزایش دهند.

 

بازار کار ارشد علوم تغذیه

✔️ اطلاع از شرایط بازار کار اولین و مهم ترین موضوع بعد از علاقه است که داوطلبان برای انتخاب یک رشته به آن اهمیت می دهند و میخواهند بدانند میزان درامد رشته علوم تغذیه برای مقطع ارشد به چه صورت می باشد.

در ابتدا باید بگوییم قطعا ادامه تحصیل نه تنها از نظر سطح علمی بلکه از نظرشرایط کاری هم می تواند برای فرد بسیار موثر باشد، به طور مثال فارغ التحصیلان ارشد علوم تغذیه می توانند در کارخانجات تولید مواد غذایی و بیمارستان ها، درمانگاه ها، مراکز بهداشتی درمانی، مراکز تحقیقاتی، استخدام شوند. یک متخصص ارشد تغذیه می تواند به عنوان مشاور تغذیه و رژیم درمانی در مهدکودک ها، مربی بهداشت در مدارس و حتی جهت تدریس در مدارس فنی و حرفه ای و برخی دانشگاه ها فعالیت داشته باشد. پس می توان گفت در صورتی که تحصیل خود را در دانشگاه های معتبر به پایان برسانید آینده شغلی روشنی در انتظار شما خواهد بود، برای موفقیت و قبولی در دانشگاه های برتر و مطالعه درست برای کسب رتبه برتر می توانید با پر کردن فرم ثبت نام مشاوره از راهنمایی های مشاوران سنا بهرمند شوید.

یکی از سوالاتی که اکثر دانشجویانی که قصد تغییر رشته به ارشد تغذیه را دارند می پرسند، دریافت شماره نظام پزشکی و پروانه مطب به این متقاضیان می باشد.

با توجه به سوالات دانشجویانی که لیسانس صنایع دارند و می خواهند بدانند، آیا با شرکت در کارشناسی ارشد یا دکترای تغذیه می توانند شماره نظام پزشکی و پروانه مطب را کسب کنند، باید بگوییم: طبق مصوبه جدید دارندگان مدرک کارشناسی ارشد یا دکترای تغذیه که از رشته های غیر تغذیه ای در سال 95 یا قبل از این سال وارد رشته تغذیه شده اند، سازمان نظام پزشکی به آن ها شماره نظام و پروانه کار خواهد داد که این امر مستلزم گذراندن 31 واحد تئوری  می باشد که توسط بورد تغذیه تعیین شده است. اما به ورودی های سال 96 و بعد از آن که از رشته های غیر تغذیه ای وارد رشته تغذیه شده اند حتی اگر هر دو مقطع کارشناسی ارشد و دکترای تغذیه را هم در رشته تغذیه بگیرند هم مطابق با این مصوبه شماره نظام و پروانه کار داده نمی شود.

 در زیر بخش های زیر می توانید منابع دانلود سوالات، نمونه کارنامه ها دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش و همه چیز برای آزمون ارشد علوم تغذیه را دریافت نمایید و در صورت داشتن سوال با مشاوران برتر سنا در ارتباط باشید.

 تلاش کنید با ارزش تر شوید، مطمئن باشید موفقیت شما را تعقیب خواهد کرد.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم تغذیه بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد علوم تغذیه می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم تغذیه کنکور ارشد مجموعه علوم تغذیه، علوم بهداشتی در تغذیه، علوم تغذیه در بحران و حوادث غیر مترقبه، تغذیه بالینی را مطالعه نمایند.

رفرنس های معرفی شده برای آزمون ارشد آناتومی را از کجا باید تهبه کنم؟ با لیسانس چه رشته ای می توانم در آزمون ارشد آناتومی شرکت کنم و در صورت داشتن مدرک کارشناسی آناتومی علوم تشریح مجاز به شرکت در چه رشته هایی در مقطع ارشد وزارت بهداشت هستم؟  ظرفیت پذیرش و لیست دانشگاه های پذیرنده ارشد آناتومی را از کجا باید تهیه کنم و بازار کار رشته آناتومی در مقطع ارشد و ددکتری به چه صورت است؟

با توج به سوالات بسیار شما در این مقاله در در زیر بخش های انتهای مقاله هر آنچه را که شما برای قبولی در ازمون ارشد اناتومی نیاز دارید به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. بعد از مطالعه مقاله در صورت داشتن سوال از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد آناتومی

آنچه که وزارت بهداشت به عنوان رفرنس برای آزمون ارشد آناتومی معرفی کرده شامل کتاب آناتومی، جنین لاگمن 2019، بافت ناسی جان کوئیرا، بافت شناسی دکتر سلیمانی، صفرتاصد زیست شناسی سلولی و مولکولی، نمودار نامه زیست سلولی و مولکولی، گنجینه سوالات آناتومی، 90+ و مثبت صفر تا صد زبان می باشد. اولین و مهم ترین موضوعی که همه ی داوطلبان باید به ان توجه داشته بشند تهیه منابع کنکوری درست بر اساس رفرنس وزارت بهداشت و طبقه بندی شده  مناسب برای شرکت در آزمون ارشد وزارت بهداشت می باشد. بنابرانی در صورتی که قصد شرکت در رشته آناتومی را دارید برای تهیه منابع ای که اعلام کردیم می توانید از طریق ارتباط با موسسه از رفرنس ها و منابع ارشد آناتومی مطلع شوید.

 

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش و رشته های مجاز ارشد آناتومی

یکی از مهم ترین مسائلی که هر داوطلبی با تصمیم برای شرکت در ازمون ارشد می خواهد بداند، اطلاع از ظرفیت پذیرش رشته ای که انتخاب کرده و دانشگاه های پذیرنده ان می باشد. به طور کلی باید بگوییم ظرفیت پذیرش در دانشگاه دولتی در سال 97 برای دانشگاه های دولتی 107 نفر که شامل دانشگاه تربیت مدس، گلستان، اراک و... می باشد و ظرفیت پذیرش برای دانشگاه های شهریه پرداز 55 نفر شامل دانشگاه مازندران،شهید بهشتی، گیلان،لرستان و.. است. با انتخاب رشته - محل درست با اطلاع از ظرفیت و دانشگاه های پذیرنده شما می توانید با کسب رتبه 150 هم در دانشگاه دولتی دلخواه خود قبول شوید. پس اولین کاری که برای انتخاب رشتخ باید به ان دقت کنید صحبت با یک مشا.ر خبره در امر انتخاب رشته می باشد که در این راه می توانید از مشاوران موسسه علوم پزشکی سنا بهرمند شوید. رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد آناتومی و اینکه با لیسانس آناتومی در چه رشته های برای ارشد وزارت بهداشت می توان شرکت کرد را با کلیک بر روی رشته های مجاز ارشد آناتومی دریافت نمایید.

 

بازار کار ارشد و دکتری آناتومی

فارغ اتحصیلان رشته های آناتومی برای مشغول شدن در رشته های جذابی مانند کار کردن در مراکز رویان باید مقطع ارشد را پشت سر گذاشته و در مقطع ارشسد تحصیل نمایند و پل ددست یابی به مقطع دکتری گذشتن در مرحله ارشد می باشد و متقاضیان با طی کردن مقطع ارشدف برای دکتری دو مسیر را پیش رو دارند یکی ادامه تحصیل در رشته بیولوژی تولید مثل و ادامه تحصیل در مقطع دکتری آناتومی و عضو هیات علمی بودن از آینده شغلی فارغ التحصیلان رشته آناتومی علوم تشریح می باشد.

 

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم تشریح (آناتومی) بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد علوم تشریح (آناتومی) می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم تشریح (آناتومی) کنکور ارشد علوم تشریح (آناتومی) را مطالعه نمایند.

?آنچه که شما  در رابطه با جزئیات آزمون ارشد فیزیک پزشکی وزارت بهداشت در رابطه با
?ظرفیت پذیرش و دانشگاه هاي کارشناسي ارشد فيزيک پزشکي
?بازار کار ارشد فیریک پزشکی
?منابع ارشد فيزيک پزشکي
?کارنامه و آخرين رتبه قبولي ارشد فيزيک پزشکي
نیاز دارید در این سایت و در زیر بخش های زیر اطلاع رسانی خواهد. بعد از مطالعه مقاله و اطلاعیه ها در صورت داشتن سوال از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

✅ دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی

?همانطور که بارها توضیح دادیم، ظرفیت پذیرش برای کارشناسی ارشد در دانشگاه ها و رشته های مختلف هر ساله در حال تغییر است. اطلاع از ظرفیت دقیق دانشگاه و رشته ای که قصد شرکت در آن را دارید این امکان را به داوطلب می هد تا با دقت بیشتری اقدام به انتخاب رشته – محل کرده و شانس قبولی خود را در آزمون ارشد وزارت بهداشت افزایش دهد. در صورت دریافت ظرفیت دقیق پذیرش ارشد فیزیک پزشکی می توانید از طریق ارتباط با مشاوران سنا اطلاعات لازم را در این باره دریافت نمایید.

 

بازار کارارشد فیزیک پزشکی

?همواره یکی از مهم ترین سوالات اکثر داوطلبان اطلاع از بازار کار رشته ای است که در مقطع ارشد قصد ادامه تحصیل در آن را دارند ، چراکه یکی از دلایل ادامه تحصیل برای داوطلبان قطعا داشتن آینده شغلی بهتر می باشد. آنچه که در رابطه با بازار کار ارشد فیزیک پزشکی می توانیم به داوطلبان ارائه بدهیم فارغ التحصیلان این رشته می توانند در مراکز درمانی ویا بیمارستان در بخشهای پزشکی هسته ای  و در صورت عضویت در هیات علمی در اجرای برنامه های آموزشی در دانشگاه ها فعالیت نمایند.  برای دریافت جزئیات بیشتر در رابطه با بازار کار و آینده شغلی رشته فیزیک پزشکی با ما در ارتباط باشید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی

?مطالعه منابع کنکوری و سرفصل های پرتکرار برای رشته فیزیک پزشکی به هدفمند بودن مطالعه و داشتن زمان مناسب برای برنامه ریزی کمک بسزایی میکند. از جمله کتاب ای معرفی شده وزارت بهداشت برای رشته ارشد فیزیک پزشکی شامل فیزیک عمومی و فیزیک هسته ای اتمی، فیزیولوژی، آناتومی، یاضی عمومی و گنجینه سوالات آناتومی 90+ و صفر تا صد زبان می باشد. برای اطلاع از کارنامه و اخرین رتبه قبولی ارشد فیزیک پزشکی با مراجعه به زیر بخش دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش مقاله مربوط به نمونه کارنامه قبولی رشد فیزیک پزشکی را دریافت نمایید.

“فقط باید بفهمید چه زمانی واقـــعا طالب موفقیت هستید؛
چون دیگر هیچوقت تسلیم نمی شوید و مهم نیست آنوقت دیگر شرایط چقدر رو به سختی برود.”

 

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه فیزیک پزشکی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مجموعه فیزیک پزشکی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه فیزیک پزشکی کنکور ارشد مجموعه فیزیک پزشکی، رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی را مطالعه نمایند.

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش آزمون ارشد فیزیک پزشکی,ظرفیت پذیرش ارشد فیزیک پزشکی,دانشگاه های پذیرنده ارشد فیزیک پزشکی ,دانشگاه های کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی,ظرفیت ارشد فیزیک پزشکی
medical physics senior universities capacity reception

منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیولوژی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد فیزیولوژی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیولوژی کنکور ارشد فیزیولوژی را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیوتراپی ورزشی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد فیزیوتراپی ورزشی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیوتراپی ورزشی کنکور ارشد فیزیوتراپی ورزشی را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیوتراپی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد فیزیوتراپی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیوتراپی کنکور ارشد فیزیوتراپی را مطالعه نمایند.

با توجه به تقاضای بالا برای شرکت و قبولی در آزمون ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی و به دلیل وجود سایت های نامعتبر که تخصصی در زمینه رشته های ارشد علوم پزشکی ندارند، اغلب داوطلبان بدنبال پاسخ سوالات خود در رابطه با ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی و دیگر رشته ها از منابع معتبر می باشند،  موسسه علوم پزشکی سنا با سابقه 11 ساله در زمینه رشته های علوم پزشکی هر آنچه را که شما داوطلبان برای شرکت و قبولی در آزمون ارشد مدیریت خدمات بهداشتی نیاز دارید در این مقاله در اختیار شما قرار خواهد داد. در صورت داشتن سوال از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

?از جمله سوالات پرتکرار شما از مشاوران ما :

?دانشگاههای پذیرنده ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی کدامند؟

?ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی به چه صورت است ؟

?آیا دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی دارد؟

?نمونه کارنامه ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی را از کجا تهیه کنم؟

?منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی کنکوری را از کجا دریافت کنم؟

?بازار کار ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی در مقطع ارشد و دکتری چگونه است ؟

?دانلود رایگان جزوات کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی از کجا تهیه کنم؟

 

✔️ متقاضیان رشته ارشد مدیریت خدمات بهداشت درمانی شما پاسخ تمام سوالات خود را در این بخش و از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا دریافت خواهید کرد. در ادامه تمام جزئیات مربوط به رشته ارشد مدیریت خدمات بهداشت درمانی که یک داوطلب باید از آن اطلاع داشته باشد را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

✅بازار کار ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

?مهم ترین موضوعی که همواره داوطلبان می خواهند از آن اطلاع داشته باشند، شرایط بازار کار برای رشته ای است که قصد ادامه تحصیل در آن را دارند.  فارغ التحصیلان ارشد مدیرت خدمات بهداشتی درمانی می توانند برای مدیریت بیمارستان ها، شبکه های بهداشت درمان و مدیریت خانه های بهداشت در روستا ها مشغول به کار شوند، همچنین در صورت ادامه تحصیل در مقطع دکتری می توانند به استخدام در خود وزارت بهداشت و..... مشغول به کار شوند. به طور کلی می توان گفت آینده شغلی فارغ التحصیلان ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی بسیار روشن است به شرطی که از دانشگاه های معتبر مدرک خود را دریافت نمایند و این زمانی میسر می شود که برنامه ریزی مشخصی برای مطالعه خود داشته باشند.  اگر سوالی در مورد منابع آزمون ارشد خدمات بهداشتی درمانی یا گرایش ها و بازار کار این رشته دارید با پر کردن فرم ثبت نام ، پاسخ آن را از مشاوران ما دریافت نمایید.

 

✅دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

?همانطور که شما می دانید و بارها در مقاله های قبلی توضیح دادیم، ظرفیت پذیرش ارشد خدمات بهداشتی درمانی برای دانشگاه دولتی و شهریه پرداز در هر سال متفاوت است. به طور مثال ظرفیت پذیرش سال 97 برای ارشد رشته مدیرت خدمات بهداشتی 86 نفر دانشگاه دولتی و 144 نفر بصورت شهریه پرداز بوده است. بنابراین اطلاع از ظرفیت پذیرش به شما نه تنها در انتخاب رشته محل درست بلکه در نحوه برنامه ریزی و میزان مطالعه و کسب درصد های لازم کمک بسیاری خواهد کرد.

 

✅ منابع ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

 ?مهم ترین موضوع بعد از مشخص کردن هدف و برنامه ریزی تهیه منابع درست و کنکوری برای قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت می باشد. با توجه به رفرنس های معرفی شده توسط وزارت بهداشت که ما لیست این منابع را در زیر بخش های انتهای مقاله قرار داده ایم, آنچه که داوطلبان باید به آن توجه کنند تهیه منابع بر اساس مباحث پرتکرار و کنکوری می باشد،  در این امر می توانید از کتاب ها و جزوات کنکوری موسسه علوم پزشکی سنا که طبقه بندی شده و بر اساس مباحث پرتکرار و کنکوری می باشد استفاده کنید. برای اطلاع با ما در ارتباط باشید.

امروز بهترین لحظه هاست،پرتوان و پرانرژی امروزت را بساز.

 

 

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشت درمانی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشت درمانی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشت درمانی کنکور ارشد مدیریت خدمات بهداشت درمانی را مطالعه نمایند.

آنچه که متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد مامایی در رابطه با دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد مامایی، منابع ارشد مامایی 98 و رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد مامایی، بازار کار و شرایط ادامه تحصیل در خارج از کشور را باید بدانید، در این قسمت در اختیار شما قرارخواهیم داد و برای دریافت پاسخ تمام سوالات خود در رابطه با رتبه لازم برای قبولی در ارشد مامایی و اطلاع از بازار کار این رشته  می توانید با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط باشید.

✔️دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد مامایی

?با توجه به تغییر ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در هر سال، اطلاع از ظرفیت پذیرش در رشته ای که قصد شرکت در آن را دارید به شما کمک می کند تا با دقت بیشتری رشته / محل خود را انتخاب نمایید. در انتهای این بخش شما می توانید ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در رشته مامایی را دریافت نمایید، همچنین دانشگاه های پذیرنده ارشد مامایی شامل دانشگاه شهید بهشتی  و دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دانشگاه اصفهان و مشهد و .. می باشد که ظرفیت پذیرش در این دانشگاه ها هر ساله متفاوت است و با تاوجه به موقعیت و سطح علمی  دانشگاه های علوم پزشکی داوطلبان برای کسب حد نصاب لازم برای قبولی در ازمون ارشد مامایی باید تمام تلاش خود را بکنند.

✔️رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد مامایی

?فارغ التحصیلان رشته کارشناسی مامایی و پرستار ماما می توانند در آزمون ارشد رشته مامایی وزارت بهداشت شرکت نمایند. اکثر داوطلبان هم می خواهند بدانند با داشتن لیسناس مامایی در چه گرایش ها و رشته های دیگر علوم پزشکی می توانند شرکت نمایند، به دلیل پرسش های بسیار شما داوطلبان در اطلاعیه ای لیست رشته های مجاز ارشد مامایی را در اختیار شما قرار داده ایم در انتهای مطلب با کلیک بر روی زیر بخش ها مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

 

✔️منابع کارشناسی ارشد مامایی

?به دلیل تعدد رفرنس ها معرفی شده، بسیاری از داوطلبان آزمون ارشد مامایی بدنبال دریافت رفرنس های معتبر و طبقه بندی شده می باشند. در این قسمت لیست رفرنس های معرفی شده توسط وزارت بهداشت برای رشته مامایی هر سال را در دسته بندی منابع آزمون ارشد مامایی می توانید دریافت نمایید و در صورت نیاز به برنامه ریزی برای مطالعه و تهیه کلیه رفرنس های دسته بندی شده ارشد مامایی  با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط باشید.

موفقیت ازآن شماست کافیست راه را درست انتخاب کنید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد مامایی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مامایی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد مامایی کنکور ارشد مجموعه مامایی،مشاوره در مامایی را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی کنکور ارشد مدیریت توانبخشی را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی کنکور ارشد مددکاری اجتماعی را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت سلامت،ایمنی و محیط زیستHSE بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مدیریت سلامت،ایمنی و محیط زیستHSE می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت سلامت،ایمنی و محیط زیستHSE کنکور ارشد مدیریت سلامت،ایمنی و محیط زیستHSE را مطالعه نمایند.

متقاضیان شرکت در آزمون ارشد مهندسی بهداشت محیط، تمام موارد مربوط به آزمون ارشد وزارت بهداشت برای این رشته را در این مقاله دریافت خواهید کرد. با توجه به سوالات بسیار شما برای ادامه تحصیل در ارشد مهندسی بهداشت محیط در ادامه نمونه  سوالات شما عزیزان را مطرح و به آن پاسخ خواهیم داد. برای دریافت پاسخ دقیق به سوالات خود در زیر بخش های زیر و یا از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا می توانید راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

?گرایش های ارشد بهداشت محیط کدامند و ظرفیت پذیرش در دانشگاه  دولتی و شهریه پرداز به چه صورت است؟

?رشته های مجاز برای ارشد بهداشت محیط کدامند؟

?بازار کار ارشد بهداشت محیط به چه صورت است؟

?آیا دانشگاه آزاد رشته کارشناسی ارشد بهداشت محیط  دارد؟

?کتاب های ارشد بهداشت محیط را از کجا تهیه کنم؟

?دانلود رایگان جزوات ارشد بهداشت محیط را از کجا بگیرم؟

 ✅ گرایش ها و ظرفیت پذیرش ارشد بهداشت محیط

? گرایش های آزمون ارشد بهداشت محیط شامل ارشد سم شناسی محیط، ارشد مدیریت پسماند، مهندسی بهداشت محیط و ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری می باشد، همانطور که بارها توضیح دادیم، ظرفیت پذیرش برای هر گرایش در دانشگاه دولتی و شهریه پرداز متفاوت می باشد. به طور مثال ظرفیت پذیرش برای ارشد مهندسی بهداشت محیط در دانشگاه دولتی 145 نفر در دانشگاه دولتی و 50 نفر در دانشگاه شهریه پرداز در سال 97 بوده است. اطلاع از ظرفیت پذیرش رشته ای که قصد تحصیل در ان را دارید به شما کمک می کند تا انتخاب دقیق تری را برای افزایش شانس قبولی خود داشته باشید. پس قبل از هر کاری بخصوص برای انتخاب رشته - محل با اطلاع از ظرفیت پذیرش، تصمیم بهتری برای آینده تحصیلی خود بگیرید. 

 

 ✅ بازار کار و آینده شغلی ارشد مهندسی بهداشت محیط

?بازار کار همواره یکی از پر متقاضی ترین سوالات داوطلبان برای رشته و گرایش در مقاطع مختلف تحصیلی می باشد. رشته بهداشت محیط جز رشته هایی است که داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در این رشته را دارند می خواهند از بازار کار این رشته مطلع شوند، آنچه می توانیم  به شما داوطلبان در رابطه با ارشد مهندسی بهداشت محیط بگوییم، آینده شغلی بسیار روشن برای این رشته می باشد. فارغ التحصیلان این رشته می توانند در مراکز بهداشت درمان شهرستان ها و خانه های بهداشت و در شرکت های خصوصی فعال در زمینه آلودگی ها و آب و فاضلاب مشغول به کار شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با بازار کار می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

 ✅ منابع ارشد مهندسی بهداشت محیط

?انتخاب منبع درست برای مطالعه همواره از مهم ترین مسائلی است که داوطلبان با آن سروکار دارند، انتخاب منابع با سرفصل های طبقه بندی شده و کنکوری می تواند انتخاب بسیار مهمی برای قبولی داوطلبان در این آزمون باشد. از جمله منابع معرفی شده برای ارشد مهندسی بهداشت محیط شامل مروری بر تصفیه آب آشامیدنی، آلودگی هوا و کنترول آن، کلیات بهداشت محیط، کتاب شیمی و میکروبیولوژی و پسماند شهری و کتاب تصفیه فاضلاب می باشد برای دریافت این منابع می توانید با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط باشید.

 

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه بهداشت محیط بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مجموعه بهداشت محیط می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه بهداشت محیط کنکور ارشد مجموعه بهداشت محیط را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی زیست مواد بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی زیست مواد می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی زیست مواد کنکور ارشد مهندسی پزشکی زیست مواد را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای کنکور ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای را مطالعه نمایند.

biomedical engineering senior test

منابع آزمون کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک کنکور ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد نانو فناوری پزشکی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد نانو فناوری پزشکی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد نانو فناوری پزشکی کنکور ارشد نانو فناوری پزشکی را مطالعه نمایند.

آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل یا ارشد تکنولوژی جراحی و هر آنچه که برای قبولی در آن نیاز دارید را در این بخش خواهید یافت. پرسش های شما در مورد کنکور ارشد رشته اتاق عمل ، دانشگاه های پذیرنده ارشد اتاق عمل ، گرایش های کارشناسی ارشد رشته اتاق عمل  ، ادامه تحصیل رشته ، دانشگاه های پذیرنده ارشد اتاق عمل ، ادامه تحصیل در این رشته در خارج از کشور ، رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد اتاق عمل در دانشگاه های ایران و... همه و همه در اینجا پاسخ داده خواهد شد.

 ✅ منابع کارشناسی ارشد اتاق عمل

? بسیاری از داوطلبان آزمون ارشد در این رشته هنوز نمی دانند از بین منابع معرفی شده برای این کنکور کدامیک معتبر تر و مهم تر است. ما در این بخش سعی خواهیم کرد تا با قرار دادن یک زیربخش اختصاصی برای معرفی منابع آزمون ارشد اتاق عمل کلیه رفرنس ها و منابع آزمون را به شما معرفی کنیم.

 ✅ دانشگاه های پذیرنده ارشد اتاق عمل

? دانشگاه های مختلفی در کشور هر ساله جزو دانشگاه های پذیرنده ارشد اتاق عمل هستند از جمله اتاق عمل دانشگاه ایران ، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ، دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مازندران، همدان و... این دانشگاه ها هر سال ظرفیت پذیرش ارشد اتاق عمل را متفاوت اعلام می کنند که ما در این بخش، ظرفیت پذیرش ارشد این رشته و دانشگاه های پذیرنده ارشد اتاق عمل را در هر سال برای شما اطلاع رسانی کرده ایم.

 ✅ ادامه تحصیل رشته اتاق عمل

? هم اکنون در کشور به دلیل تعداد پایین فارغ التحصیلان ارشد اتاق عمل پیش بینی می شود ادامه تحصیل در رشته اتاق عمل از نظر بازار کار اتاق عمل و آینده شغلی آن بسیار مناسب باشد.

 ✅ رشته های مجاز برای ارشد اتاق عمل 

? فارغ التحصیلان کارشناسی رشته تکنولوژی جراحی یا اتاق عمل ، پرستاری و هوشبری می توانند در این آزمون شرکت کنند. البته به محض اضافه شدن تغییراتی همچون اضافه شدن یا حذف شدن یکی از رشته های مجاز برای ارشد اتاق عمل این مطلب از طریق مقالات داخل همین بخش اطلاع رسانی می شود.

 

 

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد اتاق عمل می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل کنکور ارشد اتاق عمل را مطالعه نمایند.

Do not delete please!

منابع آزمون کارشناسی ارشد شیمی دارویی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد شیمی دارویی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد شیمی دارویی کنکور ارشد شیمی دارویی را مطالعه نمایند.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی کنکور ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات سلامت بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات سلامت می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات سلامت کنکور ارشد فناوری اطلاعات سلامت را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد اکولوژی انسانی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد اکولوژی انسانی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد اکولوژی انسانی کنکور ارشد اکولوژی انسانی را مطالعه نمایند.

منابع آزمون کارشناسی ارشد کاردرمانی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد کاردرمانی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد کاردرمانی کنکور ارشد کاردرمانی را مطالعه نمایند.

consultation header

free consultation sana

  ravan moshavereh

select field

  select university 
support sana    hamayesh consult 
   

 

 

research header

در میان مراحل ذکر شده شاید بتوان گفت پروپوزال نویسی سخت ترین بخش یک کار تحقیقاتی خوب است. این مرحله که طرح آزمایش نیز گفته می شود؛ نیازمند مطالعه دقیق موضوع فعالیت، اطلاع از آخرین دست آوردها، آشنایی کامل با امکانات موجود پژوهشگر، توانایی فردی و در نهایت برآورد بودجه و وقتی است که می باید صرف شود. بخش پژوهشی با برگزاری کارگاه های پروپوزال نویسی موسسه علوم پزشکی سنا شما را در این بخش یاری می کند. مطمئن باشید نوشتن یک پروپوزال خوب و متناسب و در عین حال دارای نوآوری قدم مهمی در انجام یک پژوهش است.

پس از پروپوزال نویسی خوب و منطقی مرحله عملی یک کار تحقیقاتی شروع می شود. این مرحله دارای مشکلات خاص خود اعم از تهیه مواد، کیت ها و وسایل مصرفی مورد نیاز و گاهاً وسایل غیر مصرفی می باشد. اما مهمترین موضوع این بخش مهارت های فردی است. کسب این مهارت ها از طریق خطا و آزمون نیازمند صرف زمان زیادی است و شاید پژوهشگر پس از یکسال کار در آزمایشگاه به مرحله انجام کار اصلی خود بپردازد. برای رفع این مشکل نیز ما در موسسه علوم پزشکی سنا کارگاه های مهارت آموزی بسیار هدفمند در بخش آزمایشگاه موسسه برگزار می کنیم در این کارگاه ها افراد خود به کار مشغول می شوند. در واقع برتری این کارگاه ها نسبت به کارگاه های مشابه درگیری فرد در آزمایشگاه است چیزی که احتمالا پس از یکسال قرار بود اتفاق بیافتد در کمتر از یک ماه رخ می دهد. وجود مربی های توانا و اساتید با تجربه در کنار شما و رفع مشکلات حین کار و کنترل کیفی در مراحل مختلف مزیت دیگر این کارگاه ها است.

در نهایت پس از یک پروپوزال نویسی خوب و انجام تحقیق درست نوبت به جمع آوری اطلاعات و آنالیزهای آماری این اطلاعات است. کارگاه های آمار موسسه در این بخش هم شما را تنها نمی گذارد.

نوبت به نوشتن یک مقاله خوب برای ارائه پژوهش است. این مرحله شاید مهمترین بخش یک کار تحقیقاتی خوب است زیرا ویترین کار شما است و اگر تمام مراحل قبل را به خوبی گذرانده باشید ولی در این مرحله کم کاری کنید همه زحمات خود را هدر داده اید. کارگاه های مقاله نویسی و تیم مقاله نویسی موسسه در این بخش نیز شما را تنها نمی گذارد.

با توجه به تغییر آزمون دکتری تخصصی از سال 96 و اختصاص نمره بالاتر به بخش پژوهشی، اهمیت کار در این حوزه بیشتر می باشد و موسسه علوم پزشکی سنا در همین راستا اقدام به برگزاری کارگاه های مهارت آموزی و مقاله نویسی و آمار نموده است و با فراهم نمودن این بستر امید دارد به دوستان متقاضی آزمون دکتری تخصصی در رسیدن به نمره بالایی در مصاحبه کمک نماید.  

 

 

 zaban header

department

  news zaban 

arshad zaban

  mhle

msrt

  tolimo

toefl

  ielts
 
   

موسسه علوم پزشکی سنا با دارا بودن اساتید بنام و مطرح در آزمون های زبان علوم پزشکی و MSRT و آزمون هایی همچون TOEFL و IELTS  سعی کرده است بهترین فضا را برای یادگیری و آمادگی این آزمون ها بوجود آورد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مود هر کدام از آزمون های زیر بر روی آن کلیک کنید:

آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت (درس زبان)

آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE)

آزمون زبان وزارت علوم (MSRT)

زبان عمومی

کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی ارشد کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی کنکور کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی آزمون کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی

منابع آزمون کارشناسی ارشد کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی کنکور ارشد کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی را مطالعه نمایند.

برنامه ریزی یادگیری الکترونیکی

منابع آزمون کارشناسی ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی کنکور ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی را مطالعه نمایند.

header class

msc class

  phd class

license to medical

 

class news

موسسه سنا با داشتن بهترین اساتید حال حاضر علوم پزشکی سعی نموده است تا همه امکانات قبولی شما را فراهم نماید.

چه کسانی به کلاس نیاز دارند؟

افرادی که در طول دوره کارشناسی خود از کیفیت آموزش بالایی برخوردار نبوده و و یا بدلیل تغییر رشته برای اولین بار با مطالب تخصصی رشته جدید مواجه می ‎شوند به منظور تفهیم بیشتر مطالب نیازمند کلاس‎های منظم می باشند. همچنین افرادیکه آموزش سمعی را نسبت به مطالعه طولانی ترجیح داده و حضور در کلاس و مشاهده رقبا، به آنها انرژی مضاعفی می ‎دهد می‎توانند از دوره‎های حضوری نهایت استفاده را نمایند.

تفاوتهای کلاسهای سنا با سایر موسسات

- ظرفیت محدود نفرات در کلاسها: 10 الی 30 نفر
برخی موسسات کلاسهای خود را 50 الی 80 نفره برگزار می کنند! که مسلما بازدهی استاد و دانشجو در این کلاسها بسیار پایین خواهد بود.
- برگزاری کلاسهای وزارت بهداشت و وزارت علوم بصورت جداگانه
برخی موسسات، داوطلبان کنکور ارشد وزارت بهداشت و داوطلبین ارشد زیست وزارت علوم را باهم سر یک کلاس جای می دهند که با توجه به متفاوت بودن نوع طراحی سوال در دو آزمون وزارت بهداشت و وزارت علوم، این کلاسها برای هیچ کدام از دانشجویان، بازدهی نخواهد داشت.
- برگزاری کلاسهای کنکور ارشد و دکتری بصورت جداگانه
برخی موسسات، داوطلبین کنکور ارشد و دکتری را سر یک کلاس قرار می دهند در حالیکه در دروس با ضریب بالا در هر رشته، افراد می بایست با افراد هم رشته و هم مقطع همکلاس شوند و نه با سایر رشته ها و یا مقطع متفاوت...
- بازدهی 100% کلاسها با کیفیت و هزینه یکسان
برخی موسسات هنگام ثبت نام متقاضیان به آنها متذکر می شوند که در صورت درخواست برای آموزش باکیفیت تر، با پرداخت مبلغ بیشتر (و البته قابل توجه)، شما در کلاسهای کم جمعیت تر و یا تدریس بهتر از سوی استاد قرار خواهید گرفت. در حالیکه در کلاسهای حضوری سنا، موسسه هیچ استثنایی بین داوطلبین قائل نخواهد شد.

summer term sana

  autumn term sana

winter term sana

  spring term sana
tadris khosoosi sana   hamayesh consult
   

موسسه سنا با داشتن بهترین اساتید حال حاضر علوم پزشکی سعی نموده است تا همه امکانات قبولی شما را در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت فراهم نماید.

ترم تابستان (کلاس های تشریحی)

ترم پاييز (کلاس های تشریحی)

ترم زمستان (فشرده)

ترم بهار(کلاس های نکته و تست و سوالات احتمالی / همایش های جمع بندی رفع اشکال)

نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت رشته های علوم پزشکی امسال در زیر قرار گرفته است.

اگر شما داوطلب آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی هستید و به دنبال لینک مشاهده ی اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در سال جاری هستید، به لینک های زیر مراجعه فرمایید.

اگر لینک مشاهده نتایج آزمون ارشد پزشکی را در زیر پیدا نمی کنید مطمئن باشید هنوز نتایج اعلام نشده است و شما در این لحظه در هیچ سایتی نخواهید توانست به آن دست پیدا کنید و تنها کاری که به شما پیشنهاد می کنیم این است که هر چند مدت یکبار به این صفحه سر بزنید. به محض اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بلافاصله لینک مشاهده نتایج در این صفحه قرار داده می شود.

لازم بذکر است نتایج آزمون ارشد و دکتری وزارت بهداشت بصورت دو مرحله ای اعلام می شود. نتایج اولیه آزمون معمولا حداکثر تا 1 ماه پس از آزمون اعلام می شود که در آن کارنامه اولیه آزمون ارشد که شامل درصد و رتبه کل در رشته (یا در هر گرایش در رشته های مجموعه ای) اعلام می گردد. داوطلب با توجه به رتبه خود، دانشگاه های مورد پذیرش (مندرج در دفترچه انتخاب رشته-محل) را در سایت وارد می کند.توصیه می کنیم برای انتخاب دانشگاه در این مرحله حتما از مشاورین ما کمک بگیرید. پس از ثبت اولویت بندی دانشگاه ها و گرایشها، 1 تا 1.5 ماه طول می کشد تا نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت که شامل قبولی یا مردودی فرد در دانشگاه های مورد درخواست وی است اعلام شود.

دوره های آموزشی علوم پزشکی

فرصت مطالعاتی دکتری وزارت علوم و بهداشت

مصاحبه دکتری

استعداد درخشان

منابع آزمون کارشناسی ارشد ارزیابی فناوری سلامت (HTA) بصورت آپدیت شده و به روز در این بخش از سایت قرار داده شده است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ارزیابی فناوری سلامت (HTA)می توانند منابع و کتاب های رفرنس اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای کلیه گرایش ها اعم از منابع آزمون کارشناسی ارشد ارزیابی فناوری سلامت(HTA) کنکور ارشد ارزیابی فناوری سلامت(HTA) را مطالعه نمایند.

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)