گروه آموزشي سنا مجموعه ای متشکل از اساتید، دانشجویان دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و آموزش پزشکی مي باشد که از سال 86 توسط آقای دکتر هادی طغیانی بعنوان مدیر و هدایتگر آن راه اندازی شد. این گروه اهداف کاری خود را بر آمادگي آزمون های مقاطع تحصیلات تکمیلی اعم از نشر کتب و بسته های آموزشی، آزمونهای آزمایشی و کلاسهاي آنلاين و پشتيباني برای ورود به این مقاطع بنا گذاشته است. از سوي ديگر بخش پژوهشي اين گروه، به قبول شدگان در ادامه مسير  در زمينه انجام کارهاي پژوهشي و نگارش مقاله خدمات مشاوره اي و حمايتي را توسط تيم هاي تخصصي اساتيد و آزمايشگاه هاي مجرب انجام مي دهد.

بخش انتشارات گروه آموزشی سنا با چاپ بیش از 250 عنوان کتاب یکی از اهداف خود را به ثمر نشانده است. در زمینه بسته های آموزشی موسسه به جرات می توان این بسته ها را یکی از کاملترین منابع آزمونهای کارشناسی ارشد پزشکی و دکتری تخصصی بدانیم. مهم ترین مزیت آزمونهای آزمایشی سنا نسبت به سایر مراکز شامل بالاترين جامعه آماري در علوم پزشکي، استاندارد بودن سطح سوالات، داشتن برنامه منظم می باشد.

دیدگاه‌ها  

#1 گوپاس 1395-04-09 07:26
قیمت های ویژه تابستانه برای تبلیغات هدفمند کسب و کار شما

همکار گرامی باسلام،آیا به دنبال یک وب سایت معتبر برای تبلیغات هدفمند خود هستید؟در جشنواره تبلیغات تابستانی گوپاس شرکت کنید و از تخفیف های ویژه ما بهره مند شوید.اسایت گوپاس به عنوان اولین و بزرگترین مرجع خرید و فروش اینترنتی فایل، با سابقه 4 سال فعالیت مداوم در حال حاضر بیش از 28 هزار کاربر عضو دارد و روزانه مورد بازدید هزاران نفر قرار می گیرد.
رتبه الکسا گوپاس در ایران :
http://www.alexa.com/siteinfo/goopas.com
مخاطبان گوپاس قشر جوان بین 18 تا 35 سال هستند که قطعا مشتریان بالقوه محصولات و خدمات شما می باشند.در صورت سفارش آگهی برای مدت 3 ماه و یا بیشتر، یک ماه آگهی رایگان از گوپاس دریافت میکنید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید