ثبت نام آزمونهای سنا در تهران و نمایندگی های شهرستان ها
small business web hosting

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی جزئیات زمان ثبت نام و برگزاری کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی گروه علوم پزشکی در سال ۹۶ را اعلام کرد.

دکتر محمدحسین پورکاظمی در گفتگو با خبرنگار مهر مورخ 22شهریور95 افزود: بر اساس تصمیم شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی، زمان ثبت نام و برگزاری کنکورهای مرتبط با ارشد و دکتری در وزارت علوم و وزارت بهداشت تعیین شد.

وی افزود: بر این اساس ثبت نام آزمون دکتری تخصصی گروه پزشکی در دانشگاه ها و موسسات وابسته به وزارت بهداشت در بهمن ماه ۹۵ انجام می گیرد. آزمون این گروه اردیبهشت ماه ۹۶ برگزار می شود.

پورکاظمی خاطرنشان کرد: همچنین ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی در اسفند ماه ۹۵ و آزمون آن در تیرماه ۹۶ برگزار می شود.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی یادآور شد: از این پس فارغ التحصیلان همه دانشگاه ها اعم از دانشگاه آزاد نیز باید برای شرکت در رشته های علوم پزشکی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی در آزمون های وزارت بهداشت شرکت کنند.

دیدگاه‌ها  

+1 #3 مهدیه اهری 1395-08-17 09:14
سلام خسته نباشید حتما ارشد تیر برگزار میشه؟
+6 #2 مهدیه اهری 1395-08-17 09:13
سلام خسته نباشید ارشد وزارت بهداشت حتما تیر برگزار میشه؟؟؟
-1 #1 مریم وان 1395-06-23 16:15
سلام من سال96 فارغ التحصیل میشم و فینالم دی 96 برگزار میشه میخواستم بدونم که ایا میتونم در کنکور ارشد96 شرکت کنم و ایا اکه قبول شم میتونم وارد ارشد شم؟ رشته من مامایی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اطلاعات تماس

sana qr

sana contact

leithner sana award 95